Aktuálna PvP situácia

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Chceli by ste opäť sprístupniť návštevy inej ríše & pvp mapu?

Áno, som za obidve možnosti.
24
52%
Áno, ale som len za jedno a napíšem za ktorú.
1
2%
Nie, takto mi to vyhovuje.
21
46%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » pát 28. čer 2019 3:41:25

Akože to, že healer ma útoky neberiem ako to, že sa snažia znechutiť pvp ostatným, to je podľa mňa blbosť. Je to jednoducho postava na diaľku a môže si dovoliť útoky avšak musí rátať s rizikom. A áno, pamätám si začiatky pvp, pvp súboje za skladom boli tiež jednou z mojich radosti, no v tej dobe sa o niakej výbave, čo panuje na serveri teraz ani nechyrovalo. Sere ma skôr to, ako som spomínal, že jednoducho hráči stoja radšej nonstop na záhradke a presunu sa iba na valku. O čom to je?? O tomto ma byt bojová hra? Kto chce hrať pvm nech si ide hrať niaku single player hru, tam si môže honcovat ego na tom, že wau zarobil za hodinu 3kkk a načo sú ti tie 3kkk? Som asi zaujatý, ale naozaj nechápem ľudí, čo hrajú čisto pvm aj ked im to neberiem, každého voľba.

PS: zajtra 09:15 bude Edit na chyby, je teplo a treba sa schladiť pivom, vopred sry
PS2: Opravené
Naposledy upravil(a) Lejno dne pát 28. čer 2019 9:23:27, celkem upraveno 1 x.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Krudan
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 167
Registrován: stř 15. črc 2015 10:37:01
Bydliště: Doma
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Krudan » pát 28. čer 2019 6:07:38

Lejno, aj ja hrajem cisto pvp a pvm nemusim, urcite si si toho vedomi, ale to na priklad co robili v pyungme z daleka uz davno nebolo o bojovani ale .. ani neviem o com po pravde. To ze ti behali hraci do miest zabijat skladnikov je podla teba pvp? To je podla mna strapnovanie sa. Uvedomte si spoluhraci prosim vas ze ked prisiel novy clen, alebo kludne aj stary, videl tam jedine: Mrtve mesto = neaktivny server. A rovno sli prec. Uz len z pohladu dvihnutia aktivity je to super krok a bol to aj dobry krok podla mna, vidam mnoho novych hracov ktory zacali na serveri po tejto zmene lebo proste to mesto aktivne vidia. Predtym mi akurat chodili spravy ci tam hrajem jediny ked uz kazdy poutekal a ostali tam len cerveny atd. Ano, pvp milujem, ale to saskovanie v mestach, uz pvp davno nebolo. Bolo to len natahnovanie sa a provokacie ktore decka vyuzivali aby zabili nudu. Beriem, aj to je zabavka pre niekoho, ale podme radsej vymysliet nieco nove co neurobi znova take problemy..

Hlavne prave teraz ako su rise, nieje nevyvazene ale.. neaktivne, tak by fakt nemal kto tie mesta branit. Ja za chvilku budem robit poobedky, kto bude v takom pyungme sekat ked tam dojdu zas decka? Zas pokapu skladnici a nic z toho. Pvpckari si ani pvp nedaju ked tam dajaky budu lebo ved naco, skoda kosti skoda elikov a skoda hlavne casu ked tvoj protivnik vie zdrhat na unicornovy den a noc.

Zbytocne..

Na tom by sa dalo pouvazovat keby bol podstatne aktivnejsi server alebo, mozme este dat cudzim risam hendikep, na priklad ze v tychto risach nebudu moct pouzivat kona. Garantujem vam ze ihned by sa viac ludi zapojilo lebo by vedeli ze ten hrac proste nezdrhne ihned. Ludkovia, alternativy, moznosti, nekazte prosim co je dobre, snazte sa to skor vylepsit :)
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » pát 28. čer 2019 7:57:29

To, ze niekto uteká a domácim sa ho nechce naháňať je už ale ich postoj, každopádne sa to dá veľmi pekne vyriešiť a to zákazom privolania koňa a využívania pozehov. Zmizli by problemi, o ktorých hovoríš a nie zrušiť celý prístup do ríše
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Cepino » pát 28. čer 2019 9:27:27

Co vám brání se sejít na jakékoliv jiné mapě krom první a tam se seřezat do krve? Nic. Nebo to celé vaše superčuper PvP je o tom, vyvraždit celé náměstí v prvním městě, když většina hráčů je tam AFK, pak nadávají a vy máte radost, že je někdo naštvaný? Jestli toto je to vaše slavné PvP v prvních městech, tak jste topky. Pa
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » pát 28. čer 2019 9:59:40

Cepino píše: pát 28. čer 2019 9:27:27 Co vám brání se sejít na jakékoliv jiné mapě krom první a tam se seřezat do krve? Nic. Nebo to celé vaše superčuper PvP je o tom, vyvraždit celé náměstí v prvním městě, když většina hráčů je tam AFK, pak nadávají a vy máte radost, že je někdo naštvaný? Jestli toto je to vaše slavné PvP v prvních městech, tak jste topky. Pa
Tvoj názor absolútne neberiem v uvahu, Ty si presný prototyp hráča, pre ktorého by mala byť ekura single player hra.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Cepino » pát 28. čer 2019 10:17:12

Lejno píše: pát 28. čer 2019 9:59:40
Cepino píše: pát 28. čer 2019 9:27:27 Co vám brání se sejít na jakékoliv jiné mapě krom první a tam se seřezat do krve? Nic. Nebo to celé vaše superčuper PvP je o tom, vyvraždit celé náměstí v prvním městě, když většina hráčů je tam AFK, pak nadávají a vy máte radost, že je někdo naštvaný? Jestli toto je to vaše slavné PvP v prvních městech, tak jste topky. Pa
Tvoj názor absolútne neberiem v uvahu, Ty si presný prototyp hráča, pre ktorého by mala byť ekura single player hra.
A nějaký argument na můj příspěvek by byl? Něco, nějaký nevyvratitelný důvod, proč by se měla první města pro cizáky otevřít? Něco, co vám jiné mapy neposkytují? Je nebo nemáš? ;-)
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

ddavidd
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: stř 18. srp 2010 20:18:55
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od ddavidd » pát 28. čer 2019 10:37:36

K dnešku mi to príde, že je tu príliš veľa máp v pomere k počtu hráčov.... kedysi tu bola len ZP, bola to lukrativna mapa pre stovky hráčov, potom prišiel keri, swamp, rokla, časom HG a Ent a hráči sa delili na rôzne mapy a keď nie je na mape konkurencia, tak s ňou nemusíš bojovať. Páčila sa mi stara cido napriek tomu že som mal fakt problem zohnať CB s mojimi pvm postavami, ale stalo to za ten adrenalin proste :D a ludia aby nemali konkurenciu, tak skratka konkurenta zabijali, aby mu minuli CB na vstup, to bolo to pravé pvp napätie podla mna, avšak ludia akurát plakali, že tam nemôžu dostať buffku alebo dropa... no tak nedostali, bola to mapa za zásluhy a napriek tomu že bola pvp, tak ako prevažne ešte stále pvm hráč som tam bol častejšie ako v tej novej...
Ja sa snažím urobiť pvp, žiaľ nebavi ma fest moc hrať pvm :D a aj vyhliadky do pvp nie su moc ružové teda... valka len občas a to sa polovicu ani nemôžem zúčastniť pre môj pracovný režim, hlavne ta svätá tu bola na takéto vyblaznenie, kedy niekto zabil pvm hraca a ten sa prisiel s cechom pomstiť, o tom to ma byť, ta vraživosť medzi risami v boji o nieco, nie o zabijani postav, čo sa hrabu v sklade
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (160)
Buff - Assisie (157)
Šaman - StormEye (160)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

Relly
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 120
Registrován: pon 23. bře 2015 20:50:16
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Relly » pát 28. čer 2019 10:42:58

Vážné mě irituje, že do toho kecá hráč, co PVP viděl max na obchodce ve stánku.

Jestliže se nepletu, ve městě jdou měnit Ch a vždy se zabíjelo max na ch1. A ještě je tam kruh, do kterého se dá zalezt a afkovat. To, že některé individua mají potřebu stát mimo kruh a pak brečet, že je někdo zabíjí, to není problém PVP hráčů.

Upřímně, kdybych byl nováček a chtěl bych hrát PVP a viděl bych, že jediná možnost, jak si zabojovat s jinou říši je válka říši, kde stejně nováček potřebuje obstojne věci a taky postavu, asi bych taky neměl moc důvod hrát. Možnost jít do jiných říši dávalo možnost využít PVP i těm slabším, kteří by si v těch válkách ani neskrtli. Mimochodem, je to konflikt mezi 3 risemi, vyvrazdeni města se mi zdá celkem normální věc a jak už jsem řekl, je tu mnoho věcí, které lze udělat, aby ten dotyčný zabijen nebyl...
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
G1
5/5
Hotovo

ICEwallowCOME
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: sob 16. úno 2019 14:42:58
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od ICEwallowCOME » pát 28. čer 2019 10:58:22

ježis to jsou zase argumenty, když chcete tak bezdůvodně vraždit, tak tu máte ještě války cechů jestli se nemýlim ne? Tak co vám v tom brání... A když už nemáte v plánu mordovat malé lvly a pvm, tak co vám brání se domluvit a jít se "pobavit" do jakékoliv jiné mapy, kde mají přístup ostatní říše? Proč to musí být první město? Už bitva o majku ukázala, že se vždy někdo najde, kdo vyvraždí i zahrádku na všech CH, tak mi tu nemluv, že se můžu postavit do kruhu nebo změnit CH, proč ty nejdeš válčit někam jinam?

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Aktuálna PvP situácia

Příspěvek od Lejno » pát 28. čer 2019 11:02:11

ICEwallowCOME píše: pát 28. čer 2019 10:58:22 ježis to jsou zase argumenty, když chcete tak bezdůvodně vraždit, tak tu máte ještě války cechů jestli se nemýlim ne? Tak co vám v tom brání... A když už nemáte v plánu mordovat malé lvly a pvm, tak co vám brání se domluvit a jít se "pobavit" do jakékoliv jiné mapy, kde mají přístup ostatní říše? Proč to musí být první město? Už bitva o majku ukázala, že se vždy někdo najde, kdo vyvraždí i zahrádku na všech CH, tak mi tu nemluv, že se můžu postavit do kruhu nebo změnit CH, proč ty nejdeš válčit někam jinam?
Chápem to správne, že pvp hráči si maju napísať správu ,že Čau kámo o 17:15 bud v červenom lese 542 874 dáme súboj ok?
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?
@ cleo « stř 9:16 pm »
mě to teď hodilo meteor lv 30 i po relogu, z koně taky nesesedám
@ gagefranjo « stř 8:22 pm »
Osobně mně to začalo házet meteory levelu 30-40 i po tom, co jsem sesedl z koně. Což mi přijde absurdní, aby se tohle vůnec mohlo stát, ale je to tak :D
@ gagefranjo « stř 8:21 pm »
Kdo chce používat těžké meteory, tak musí sám vždy po relogu házet ony těžké meteory a sám po 5s házet další, ne instantně spamovat ty meteory a už vůbec ne v blízkosti spawnutých meteorů. Pokud se vám ukáže meteor menšího levelu třeba 30-40, tak dejte relog. Já tohle psal RAMHH, který tuto informaci vynechal.
@ Mionix « stř 8:03 pm »
@cleo,  On to Saggi nechápe. Použil něco kvůli májkám. A ono to kraví v meteorech. Bohužel se to spraví až po ukončení eventu, kdy se vše vrátí na původní hodnoty. Ono s tím teď moc dělat nejde. Jak jsem psal, mě pomáhá změna postavy a zpět.
@ cleo « stř 7:26 pm »
@Mionix,  a bude se s tím něco dělat? mě to hodilo 6 těžkých a pak 4 normální a pak jsem to vzdala
@ Mionix « stř 5:48 pm »
Ha, něco jsem objevil. Hážu si meteory těžké. 20 kusů +- ok. Pak to začalo kravit a padaly normální a lehké. Dal jsem relog a už to zase padá správně.
@ noxforko « stř 2:40 pm »
jen říkám že mě tenhle event baví, možná se budeš divit ale za těch 12 roků co hraju na tomhle serveru sem už pár eventů zkusil, a pochválit něco není od věci, lepší než jen na vše nadávat vid @Suko201
@ Suko201 « stř 10:04 am »
*Ztížili sorrka :D
@ Suko201 « stř 10:03 am »
Však ten event je úplně stejnej, akorát ho stížili, tak co ti je? 😆
@ Suko201 « stř 10:02 am »
noxforko píše: @Mionix ještě jednou díky pane! a aby to tu nebyla samá kritika, dle mého názoru je tenhle event vážně povedený, baví mě, odměny jsou přiměřené a hlavně žádné velké hádání a hledání, prostě jen skvěle provedená podstata téhle hry, za tenhle event palec nahoru :)
😆😆😆😆😆😆😆😆😆
@ noxforko « stř 6:51 am »
@Mionix ještě jednou díky pane! a aby to tu nebyla samá kritika, dle mého názoru je tenhle event vážně povedený, baví mě, odměny jsou přiměřené a hlavně žádné velké hádání a hledání, prostě jen skvěle provedená podstata téhle hry, za tenhle event palec nahoru :)
@ Suko201 « úte 10:33 pm »
RendyO8 píše: Ahoj, neplánujete konečně ulehčit/předělat nebo vrátit tu arénu tak jak byla dřív aby jí vůbec někdo chodil ?.. nepřijde mi normální chodit arénu kvůli 3 trofejím ..
aréna je oka, akorát tam chodí trosky
@ RendyO8 « úte 6:12 pm »
Ahoj, neplánujete konečně ulehčit/předělat nebo vrátit tu arénu tak jak byla dřív aby jí vůbec někdo chodil ?.. nepřijde mi normální chodit arénu kvůli 3 trofejím ..
@ Suko201 « úte 5:56 pm »
noxforko píše: Taky bych podotknul že by bylo super moct koupit jednotlivé části čarodejnic, jelikož padají nerovnoměrně, aby pak nestrašily ve skladu zbylé.
tak to je schválně Kamo, jinak by to bylo moc jednoduché. Je sice pravda, že o minulých letech byly ty čarodějnice slabší, takže si jich stihl sejmout víc, no..
@ Suko201 « úte 5:55 pm »
Mionix píše: @noxforko,  GA slíbil, že je do IS dodá. Zapomněli jsme. Omlouváme se. :-)
že mu děkujeme, ale příště by už na to mohl myslet hned :) :)
@ Mionix « úte 4:35 pm »
@noxforko,  Tak už je tam. :-)
@ Mionix « úte 4:34 pm »
@noxforko,  GA slíbil, že je do IS dodá. Zapomněli jsme. Omlouváme se. :-)
@ noxforko « úte 1:25 pm »
Taky bych podotknul že by bylo super moct koupit jednotlivé části čarodejnic, jelikož padají nerovnoměrně, aby pak nestrašily ve skladu zbylé.
@ noxforko « úte 1:21 pm »
Díky, pane
@ Suko201 « úte 10:47 am »
Z čeho taháte prachy, když jste laxní dát event věci na IS?
@ Suko201 « úte 10:47 am »
Takové věci mají snad být automaticky. Každý event se tu někdo ptá, jestli se konečně dodají ty věci do IS
@ Mionix « úte 7:58 am »
@noxforko,  zeptám se.
@ noxforko « pon 8:19 pm »
Půjde koupit klobouk v IS?
@ RAMHH « pon 5:15 pm »
Ale abych jen nerypal, kdyz se to rozbije, tak v chatu se pise "To je podivne". A zda se, ze v ten moment nefunguji ty omezeni spawnuti metinu kdyz je v blizkosti dalsi a ten timeout. Skoro jako by to propadlo nejakym switchem/ifem na nejaky fallback, se kterym se uz ale ani realne nepocita :D
@ RAMHH « pon 1:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Atomicky as in muze nahodne vybouchnout po random updatu ohledne eventu? :D
@ qSTRoNgMANp « pon 8:53 am »
Jak se toto může rozbít? :D Vše to musí být napsaný atomicky správně ne? :D
@ Akyl26 « ned 10:14 pm »
@Mionix,  Bažiny byli teďka bez problémů, ale ďábelský 2/6 zbytek Lv 20-40 nechápem..
@ cleo « ned 7:19 pm »
@Mionix,  v poušti z těžkých meteorů se spawnuly meteor duše a meteor tmy....
@ Mionix « ned 3:41 pm »
@Akyl26,  Ještě je tu jedna možnost, že to dělá zákaz spawnu meteorů u spawnou daných říší. Zkuste raději popojet dále od spawnů. Každopádně zatím tomu nemůžeme přijít na kloub.
@ Mionix « ned 3:36 pm »
@Akyl26,  Tak zakopaný pes je asi jen v CH1. Vyzkoušejte CH2 nebo 3 nebo 4. Tam by to zlobit nemělo.
@ Mionix « ned 3:34 pm »
@Akyl26,  děkuji
@ Akyl26 « ned 3:05 pm »
@Mionix,  Poblíž portálu ve Velké poušti a poblíž nikde nic. A dělalo to víc lidem, co jsem potkal. I ďábelský házel občas lehký nebo střední.
@ Mionix « ned 3:03 pm »
@Elear@Akyl26,  nebyli jste poblíž májky? Tam to zlobí, jinak by nemělo. @cleo,  pravděpodobně se vám postava neodhlásila ze hry a po vypršení času vám ji to hodilo do chrámu.
@ cleo « ned 12:11 pm »
a není vůbec vtipné, když nechám postavu ve swampu a druhý den jí najdru v chrámu útrapy
@ Akyl26 « ned 12:06 pm »
Je vcelku vtipné házet bažiny a objevují se tmy, žárlivosti apod.. :D
@ Elear « ned 12:03 pm »
A z ťažkých padajú normálne a ľahké meteory
@ TomasFoxx « ned 10:24 am »
prej někdo přivolává meteory bažin a padaj mu z toho těžký a lehký, asi to ještě není uplně opraveny :D
@ Lejno « ned 9:58 am »
to, že je rýchlo nabitá neznamená, že sa jej menila doba pôsobenia, takže nerozumiem kde by mal byť problem
@ Mionix « ned 9:26 am »
@ O3VRS « ned 9:24 am »
Ahoj proč je u auráka tak rychlé nabíjení aury? :(
@ Mionix « ned 7:55 am »
@cleo,  Možná dnes ráno. Měla by být mimořádná krátká údržba.
@ Lampiiik « ned 2:04 am »
@cleo ani v kerindore a swampe?
@ cleo « sob 10:43 pm »
@Mionix,  kdy půjdou házet meteory prosím, nejdou vůbec nikde

Who is chatting

offline Fozzy 
offline Lampiiik 
offline Mionix