Návody

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 18×
Má poděkování: 10×

Návody

Příspěvek od MoCKeR » čtv 15. srp 2019 22:02:28

Zdravím vrátil sem se po 3letech a nemám pojem o updatech které tu sou nemal by niekto záujem a čas spravit návody na "novou" hru?
napr.
1- strážce arény sou nejaké presné časy kdy se otvíra aréna?
2- vstup do cidonie ... mám behat po celé ekure no neznám ména nevím kde je hledat.
3- vše o barevnem brnku + jak udelat brnko dračí ze vzhledem brnka od lvl 1
Myslím že je určite víc témat ktere by chteli popsat podrobnej.. teší me že je tu po 3 letech tolik zmen no neteší me že nevím jak je používat :D
Obrázek

schvarz
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 39×
Má poděkování: 58×

Re: Návody

Příspěvek od schvarz » čtv 15. srp 2019 22:25:02

1. https://www.ekura.cz/eventy tady máš kalendář, aréna je 2x denně, 9:55 a 17:55. Aréna se otevírá v intervalu 17:54:50-17:55:10 náhodně. (formát času hh:mm:ss).
2. Ten quest je primitivní. Jdeš za biologem (1. město), Urielem (1. město), Kang Miu (červený les - tohle neví nejvíc lidí), druid (2. město - karma), Soon (1. město - knihy), archeolog Wonda-Rim (1. město - kopání map pokladu) - u něj musíš asi půlhodinku počkat, pak tam je ještě Mág řádu na konci Kerindoru (2x snad tuším) a Nakajima (2. město). Podle mě to není tak těžký. Můžeš se zeptat kdyžtak v zavolat nebo na fóru a lidi ti rádi odpoví.
3. návod na převleky by se mně líbil, protože o tom sám vím málo
Obrázek
last edit: 22/12/19

MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 18×
Má poděkování: 10×

Příspěvek od MoCKeR » pát 16. srp 2019 10:19:49

schvarz píše:
čtv 15. srp 2019 22:25:02
1. https://www.ekura.cz/eventy tady máš kalendář, aréna je 2x denně, 9:55 a 17:55. Aréna se otevírá v intervalu 17:54:50-17:55:10 náhodně. (formát času hh:mm:ss).
2. Ten quest je primitivní. Jdeš za biologem (1. město), Urielem (1. město), Kang Miu (červený les - tohle neví nejvíc lidí), druid (2. město - karma), Soon (1. město - knihy), archeolog Wonda-Rim (1. město - kopání map pokladu) - u něj musíš asi půlhodinku počkat, pak tam je ještě Mág řádu na konci Kerindoru (2x snad tuším) a Nakajima (2. město). Podle mě to není tak těžký. Můžeš se zeptat kdyžtak v zavolat nebo na fóru a lidi ti rádi odpoví.
díky me psal nekdo že ten quest do cidonie je na celý den tak sem myslel že je to zložitejší
Obrázek

disaster1591
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 57×
Má poděkování: 37×

Příspěvek od disaster1591 » pát 16. srp 2019 10:51:36

MoCKeR píše:
pát 16. srp 2019 10:19:49
schvarz píše:
čtv 15. srp 2019 22:25:02
díky me psal nekdo že ten quest do cidonie je na celý den tak sem myslel že je to zložitejší
No den to zabere, na rozlustenie map cakas pol hod,na makamita cakas celkom dlho, dojst 2x na koniec keri tiez zabere 20min

schvarz
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 39×
Má poděkování: 58×

Příspěvek od schvarz » pát 16. srp 2019 12:53:35

disaster1591 píše:
pát 16. srp 2019 10:51:36
MoCKeR píše:
pát 16. srp 2019 10:19:49
...
...
...

No den to zabere, na rozlustenie map cakas pol hod,na makamita cakas celkom dlho, dojst 2x na koniec keri tiez zabere 20min
Máš-li jezdecký lístek, tak možná i kratší dobu :)

Ale jo, buď to budeš dělat v průběhu dne a budeš to prolínat s jinými aktivitami a nebo to uděláš třeba za 2 dny. Ono to není časově zas tak náročné, ale jak jsou tam ty čekací lhůty, tak to nemůžeš dát prostě najednou.
Obrázek
last edit: 22/12/19

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ disaster1591 « sob 11:10 am »
Aj magice ti tam chybaju sa mi zda, inak pekny navod :up:
@ SamJsiLama « sob 10:43 am »
:omg:
@ Hakan « sob 9:53 am »
+4, +5, +6 pak dopíšu
@ pikasek « sob 9:53 am »
@Lejno :  Padají tam +4,+5 i +6
@ Lejno « sob 9:34 am »
@Hakan :  v tom návodu, ak sa nemýlim, pri dropu z meteorov nie su kameny+4 ale +6, ci 😅
@ Hakan « sob 3:13 am »
@TomasFoxx :  to mohl no :lol: úplně jsem zapomenul jak jsem čekal dlouho páč jsem na něj furt klikal 😂 ale nebyl jsem si jistý zda se to čekání restartuje či prodlužuje případně o kolik
@ Hakan « sob 3:10 am »
@pikasek :  diky díky. No já a videa to nejde moc k sobě :lol: ale kdyby někdo nějaké udělal rád přidám
@ JohnDoe « pát 10:51 pm »
návod se dá doladit vždycky, ale taky ho musí někdo nejdřív napsat... a tenhle se Hakanovi povedl :clap:
@ TomasFoxx « pát 10:07 pm »
@Hakan :  taky bys tam mohl ještě doplnit tu malou informaci o prodloužení když se klikne znovu na archeologa :D
@ SamJsiLama « pát 8:30 pm »
:think:
@ Mionix « pát 8:25 pm »
:hello:
@ Ivetka « pát 8:20 pm »
:whistle:
@ Raveon « pát 8:16 pm »
:sheriff:
@ Lacius « pát 8:10 pm »
:think:
@ Mionix « pát 7:48 pm »
@pikasek :  @Hakan :  Tak to ničemu nepřekáží, to lze editnout a dodat. Stačí předělat, a já schválím.
@ pikasek « pát 7:23 pm »
@Hakan :  Super další návod :clap: Měl si dát vědět, mohl si tam hodit i nějaké video ze Selase nebo z metinů :hello:
@ L0GAN « pát 7:17 pm »
@Hakan :  :clap: :clap:
@ cleo « pát 6:49 pm »
@Hakan :  díky, konečně se tam vyznám a opravdu pěkně zpracované:D
@ Mionix « pát 6:38 pm »
@Hakan :  Jinak pán si zaslouží pochvalu před nastoupenou jednotkou. Foxi pozor a salutovat. :-)
@ TomasFoxx « pát 6:09 pm »
@Hakan :  nnn, na 100% to bylo v tý drbárně :D
@ Hakan « pát 5:48 pm »
@TomasFoxx :  Já jsem to taky někde hledal ale pak jsem si říkal zda to nebylo jen v chatu :D
@ TomasFoxx « pát 5:47 pm »
@Hakan :  když pohledáš v drbárně tak tam najdeš screeny z dropu meteorů i selase, vím že jsme to tam dávali jen se mi to nechce hledat😂
@ schvarz « pát 5:19 pm »
Existuje nějakej nástroj nebo návod nebo zveřejněný vzorec na výpočet poškození podle mých statistik? Konkrétně se snažím zjistit, když budu mít korál s prumkou 40 a 20% silným proti rase, tak jakou potřebuju prumku + 10% silným proti rase, aby to vycházelo cca stejně... :D
@ Mionix « pát 5:03 pm »
@Neves :  29.11. jsem to psal a nebojte se dočkáte se 29.1. já se za nic stydět nemusím. Dostal jsem nějaké informace, ty jsem vám poskytl. Nebyly naplněny. Já s tím nic nezmohu a proto se omluvím všem.
@ beniamino « pát 4:55 pm »
A ze zrovna hura do chizfen...divny 😁😁
@ Sophya « pát 4:51 pm »
:omg:
@ Hakan « pát 4:50 pm »
Takové pobuřování
@ TomasFoxx « pát 4:41 pm »
https://ctrlv.cz/ZNkj F in the chat for NeverRun
@ Hakan « pát 3:30 pm »
sry jsem v aréně :lol:
@ Neves « pát 3:16 pm »
Len tak pre info už je mesiac po vianociach :clap:
@ Lejno « pát 3:03 pm »
Aby sa urobila reklama k updatu, koľko ľudí tu ešte zostalo 🤣 ciiiiiii?
@ TomasFoxx « pát 2:57 pm »
@Kaenos :  k čemu to je dobry?
@ Kaenos « pát 2:50 pm »
Dnes v 18:00 se na Hoře Sohan u Ledové královny bude pořádat focení. Budeme rádi, když si nezapomenete také vzít proměny na sněhuláka nebo Santu. :heart: :heart:
@ disaster1591 « pát 1:54 pm »
@pikasek :  ja uz som konstruktivnych navrhov a pripomienok napisal dost, po tom co ich tym v podstate hned zamietol uz nemam chut tu nieco pripomienkovat ani navrhovat :roll:
@ cleo « pát 1:47 pm »
@pikasek : :clap:
@ pikasek « pát 12:41 pm »
@disaster1591 :  no jo,když všichni pořád jenom rypete ale neumíte napsat nic konstruktivního,tak se toho někdo musí chytit 🤷
@ disaster1591 « pát 12:10 pm »
Pravda :think:
@ pikasek « pát 11:53 am »
@Mionix :  Super,děkuji za info 🙂 a proč tam toto není napsané,aby se hráči nemuseli ptát a vy se nemuseli dívat na takové otázky ? Bohužel chybí nějaká informovanost,např o tom co se děje,popř jestli se něco děje,naprosto by stačilo něco takového napsat , a ušetří se vám ty uštěpačné poznámky
@ ZbojniX « pát 11:26 am »
uz som zabudol...na aky update sa vlastne caka? Nato s cim suviselo zatvorenie risi?
@ Lejno « pát 10:48 am »
Samuel Beckett - Čakanie na Godota
@ Lejno « pát 10:47 am »
@Mionix :  nic v zlom, ale nemôžete čakať dôveru od hráčov ohladom updatu po tych mesiach 🤣
@ Mionix « pát 9:46 am »
@Neves :  To píšete vy a netuším, čím to máte podložené. Napadá mě jediná věc, odkud čerpáte informace a máte takové povědomí, co bude a co ne. Vy sám jste asi GA. :-)
@ Neves « pát 9:28 am »
super takže najbližší rok sa môžu údržby zrušiť
@ Mionix « pát 8:57 am »
@pikasek :  Nic se nepřidává, neb toho má GA již rozdrbaného mnoho a do finálního naprogramování asi se již nic měnit nebude. Co jsem tak pochpopil, tak má rozprogramované věci v jádru hry a nezle tím pádem nic jiného měnit. Dokud se to celé nenasadí. Ale možná se pletu.
@ Lejno « čtv 10:51 pm »
Asi ziadne neboli 🤣 ale opäť pripomínam, bude jeden gigantický intergalakticky UPDATE, takze nie je kedy písať zoznam xd
@ pikasek « čtv 10:42 pm »
@Mionix :  Ony už se nepíšou ani seznamy změn ? :think:
@ Ivetka « čtv 4:37 pm »
:roll:
@ pikasek « čtv 10:46 am »
@TomasFoxx :  okej okej :D
@ TomasFoxx « stř 10:59 pm »
@pikasek :  bylo :D já tam nic neházel
@ Lejno « stř 10:21 pm »
To je moje
@ pikasek « stř 10:06 pm »
@TomasFoxx :  ahaa, sis tam nechal brnko a štít ne ? nebo to tam bylo ? xD
@ Hakan « stř 9:53 pm »
cože cože? Foxx a něco s healerem pěkně no :down:
@ TomasFoxx « stř 9:14 pm »
@pikasek :  změň :D však já jí použil jen jednou, máte ve žlutý top bufferku
@ pikasek « stř 9:12 pm »
@TomasFoxx :  hej osle, ještě budeš používat tu healku nebo už si to můžu změnit zpátky ? :D
@ TomasFoxx « stř 5:28 pm »
@Pajik :  soly
@ Pajik « stř 12:49 pm »
@TomasFoxx :  hrozný s tebou :lol:
@ pikasek « stř 10:09 am »
@WinterWish :  Si můžu zajít do swampu rovnou :hello:
@ TomasFoxx « stř 9:38 am »
@Krudan :  soly
@ Krudan « stř 9:16 am »
@TomasFoxx :  Ty uz fakt nvs napisat jedinu vetu bez toho aby si ma nespomenul co? Nevtieraj sa nula.. Zebranie o pozornost je trapne..
@ NemasZac « stř 9:05 am »
Vtip

Kdo chatuje