Stránka 1 z 4

Offline stánky

Napsal: pát 24. črc 2015 13:53:31
od Luca90
Ahojte,

mám návrh ohledně tržnice a prodeje. Šlo by udělat nějaké rozšíření stánku, které by umožňovalo mít otevřený stánek, když by byla postava offline?

Jednoduše... po naházení věcí do stánku by postava měla možnost rozhodnout se, zda chce být online (hráč si tedy postavu dá do lišty a může jít dělat jiné věci) nebo půjde např. spát, vybere si mod offline, maximálně však 24 hodin.
Obrázek:
Obrázek
Přemýšlím nad touto metodou už delší dobu, jelikož nechávám stánky stát přes noc a PC prostě jede v jednom kuse.

Výhody asi nemusím zmiňovat, krom toho, že hráči (popř. rodiče :D ) ušetří na elektrice ;) a nebo si hráči se slabším PC můžou dovolit mít otevřeno během náročenějších akcí jako je swamp apod.

Uzavření stánku by bylo jednoduché s tím, že když si hráč bude chtít doplnit obchod, stačí postavu "kopnout".

Bylo zde již více návrhů s tím, že se předmět dá postavě a hráč si vybere nejlevnější variantu, ale už zde bylo zmíněno, že by to nabouralo atmosféru tržnice, s čímž souhlasím.

Díky za pozornost ;)

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 15:57:43
od OrangEE
Určite súhlasim a bola by aj väčšia šanca zohnať niečo v noci. Určite :up: za tento návrh a už len dúfať že sa zrealizuje :fight:

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 16:09:12
od RoxBorn
Sem celkem i pro ... Nicméně nebylo by jednoduší udělat offline prodej ve stylu BlackMarketu jen místo SD by se platilo yangi ( Muselo by se sice udělat neco jako trezor nebo "kasička" která by byla propojená s BM že hrač by se do ní dal ve hře peníze a na internetu z ní platil .... možná by to šlo udělat jen z šeku ale to at vymýšlí někdo kdo se v tom vyzná já jen zminuju návrh k návrhu :D

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 16:30:51
od MostEVILEK
Akorát se to vše komplikuje,udělat normalní NPC postavu,třeba s názvem,cojá vím Prodavač/ka to je uplně jedno,po kliknutí na ní by byl vyhledavač,člověk by tam dal item,například dračí naramek +0 za 100.000.000 jiný hráč co by chtěl věc koupit dejme tomu ten dračí naramek napíše náramek/dračí naramek a ono mu to najde naramky,bud dračí nebo všechny naramky co se prodavají,pod tím přědmětem by byla malá kolonka např PM na NICK,kdyby nahodou někdo chtěl smlouvat o ceně,nemuselo by se tak řešit nic přes blackmarket či tak,prostě jednoduše,velký skladník co prodava itemy které k němu hráči dají.

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 16:52:11
od Giant
Tohle má šanci na úspěch, jen ať to je co nejdřív ve hře. A klidně by to mohlo být za SD nějaký speciální měšec na měsíc či počet ks na postavení, aby se to nedělalo v extrémním počtu, to by mohl každý postavit deset stanku na týden :) a snad i jeden stánek na jeden učet, aby se tržnice nezvrhla na supermarket, přece jen tržnice je malá.

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 20:15:08
od filipaser
MostEVILEK píše:Akorát se to vše komplikuje,udělat normalní NPC postavu,třeba s názvem,cojá vím Prodavač/ka to je uplně jedno,po kliknutí na ní by byl vyhledavač,člověk by tam dal item,například dračí naramek +0 za 100.000.000 jiný hráč co by chtěl věc koupit dejme tomu ten dračí naramek napíše náramek/dračí naramek a ono mu to najde naramky,bud dračí nebo všechny naramky co se prodavají,pod tím přědmětem by byla malá kolonka např PM na NICK,kdyby nahodou někdo chtěl smlouvat o ceně,nemuselo by se tak řešit nic přes blackmarket či tak,prostě jednoduše,velký skladník co prodava itemy které k němu hráči dají.
toto bych zavedl k tržnici nejen že by to bylo obrovské plus když něco scháníte.
výhody
kouknete k prodavači a hned víte jestli to někdo prodává a jestli náhodou není někdo levnější
ale taky bych k tomu nechal normální stánky (i stou možností prodeje offline) protože já osobně se jdu kolikrát jentak projít na tržnici a kouknout co kdo prodává a za kolik

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: pát 24. črc 2015 22:26:48
od Luca90
Zkuste si pořádně přečíst co píšu, že "Bylo zde již více návrhů s tím, že se předmět dá postavě a hráč si vybere nejlevnější variantu, ale už zde bylo zmíněno, že by to nabouralo atmosféru tržnice, s čímž souhlasím."

To co tu píšete už není to co navrhuji... Protože to co se Vám líbí ohledně NPC postavy tady už bylo (jen to nemůžu najít, nevím zda bylo smazáno).

Tohle je návrh, který tu byl cca před půl rokem, ale za tu dobu se toho hodně změnilo. Offline obchod = spuštěný stánek, nic víc, nic míň.

Ještě mě napadlo sem uvést, že když je obchod celý vyprodaný (např. shop s expertkama), tak se automaticky sám vypne a to je o problém s přeplněnou tržnicí méně.

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: sob 25. črc 2015 10:11:53
od lordsword
Určitě by to mělo jít. Už sem to viděl funkční na jiných serverech. A to i zprávy offline, které se vám zobrazí, při přihlášení :)

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: čtv 30. črc 2015 0:00:43
od GurenaimeYuraki
"I počítač musí někdy odpočívat"
Rozhodně souhlasím, už by to mělo být součastí hry, neboť při dnešních výkonech které leckeré PC vydají je potřeba aby si i oni odpočinuli. Zvláště chci li prodávat větši množštví věcí a chci je mít na stáncích po co nejdelší době, je značně nepraktické, když pak chci hrát něco jiného/jinou PC hru dost to omezuje. Přeci jen 6-7 stánků, co běží celý den, je už znát na výkonu bez restartu mašiny. A komu by se chtěli X-krát stavět stánky, že?

Re: Tržnice a její rozšíření

Napsal: stř 12. srp 2015 12:25:41
od FactoorCZ
Dobrý nápad
a ještě by bylo dobré kdyby někde u jména nebo u nadpisu stánku bylo napsáno offline, aby zbytečně lidi nečekali na odpověd stánku. :whistle:
:chunjo: