Pro každého stejný počet CB

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Pro každého stejný počet CB

1.Stejné CB pro všechny
11
29%
2.Návrh hráče : macok0072
5
13%
3.Nechat jak to je
22
58%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Roxxx
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 55
Registrován: pon 07. zář 2015 16:48:38
Bydliště: Nesovice
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Roxxx » pon 12. říj 2015 0:15:23

Zdravím komunitu ;)
Ty 110 jsou jen přehazovači věcí z velkých levlů, pokud to takhle udělá každý, tak to pohne s ekonomikou (dračí slevní a jaspis bude k nesehnání), což by bylo docela zajímavé :lol: . Také nechápu proč by velký level měl mít méně bodů za tu otročinu kterou karma a kování dračích věcí je :up: nikdo nikomu nezakázal makat na výbavě, oni jen nechtějí.Ta zlatá hvězdička z hodnosti je totiž dost exluzivní záležitost :up: . Napadlo mě, že zruším velkou postavu a nahážu to na Bm 110 ale pokud se toho chytne půlka osazenstva tak GM tým nemusí dělat nové mapy, lvl 160 ani nic podobného, všichni budou 110 :ouch: takže za mě určitě změnit, jinak se fakt začnou přehazovat výbavy a kvůli CB a hodnostem budou ve válkách jen 110 BMka :omg: (v extrémním případě )
ObrázekRoxxxinObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DragonShinsoo150PPPComplete

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Cepino » pon 12. říj 2015 10:58:21

Změnil jsem názor a především za to mohou zde samotní hráči a jejich nenávist.

1.) Co vám brání si samotným udělat hračku 95-110 a chodit s ní do válek?
2.) V každé říši se najdou nějaké ty menší postavy, co dělají mraky CB, ale vám zrovna leží v žaludku Chyu, nechápu proč?
3.) Pokud jsou tyto 95-110 takové lowky jak tu všichni píšete, nemají žádnou výbavu, ale jen útoky, proč si na nich neděláte vy sami mraky CB?
4.) Stále tu slyším, jak vy jste museli na svých postavách makat, karma, entarián, dračí výbava atd, to znamená, že musíte být několikrát silnější než ty 110 že?
5.) K čemu vám jsou nějaká CB a k čemu vám jsou ty zlaté hvězdičky, vlastní zdrcené ego, že jste horší než ta 110?
6.) Osobně by mě války asi moc nebavily, kdyby tam chodili jen 150lv.
7.) Pokud by prošel tento návrh, budete příště zas podávat návrh třeba na to, že Léčitelé dělají více CB než vy ostatní, ať se s tím něco udělá?
8.) Pokud jsou ty 110 mnohonásobně lepší než vy, tak nehledejte chybu u těch 110, ale především u vás samotných. Položte si otázku, proč vy s tak suprovou výbavou, karmou, entariánem a dalšími věcmi, děláte méně CB? Opravdu bych nehledal chybu v nějakém systému. Ten systém má do válek právě lákat i menší postavy. PvP není jen o levelu 150.

Dávám rezolutní PROTI NÁVRHU.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od rudlaninja » pon 12. říj 2015 11:18:24

Cepino píše:Změnil jsem názor a především za to mohou zde samotní hráči a jejich nenávist.

1.) Co vám brání si samotným udělat hračku 95-110 a chodit s ní do válek?
2.) V každé říši se najdou nějaké ty menší postavy, co dělají mraky CB, ale vám zrovna leží v žaludku Chyu, nechápu proč?
3.) Pokud jsou tyto 95-110 takové lowky jak tu všichni píšete, nemají žádnou výbavu, ale jen útoky, proč si na nich neděláte vy sami mraky CB?
4.) Stále tu slyším, jak vy jste museli na svých postavách makat, karma, entarián, dračí výbava atd, to znamená, že musíte být několikrát silnější než ty 110 že?
5.) K čemu vám jsou nějaká CB a k čemu vám jsou ty zlaté hvězdičky, vlastní zdrcené ego, že jste horší než ta 110?
6.) Osobně by mě války asi moc nebavily, kdyby tam chodili jen 150lv.
7.) Pokud by prošel tento návrh, budete příště zas podávat návrh třeba na to, že Léčitelé dělají více CB než vy ostatní, ať se s tím něco udělá?
8.) Pokud jsou ty 110 mnohonásobně lepší než vy, tak nehledejte chybu u těch 110, ale především u vás samotných. Položte si otázku, proč vy s tak suprovou výbavou, karmou, entariánem a dalšími věcmi, děláte méně CB? Opravdu bych nehledal chybu v nějakém systému. Ten systém má do válek právě lákat i menší postavy. PvP není jen o levelu 150.

Dávám rezolutní PROTI NÁVRHU.
1.Když to udělají všichni jak pak budou války vypadat a k čemu by byla dračí výbava a nové mapy?
2.V žaludku Chyu nikomu neleží
3.To je to proč se to tu řeší,110 dostane za zabití stejného počtu hráčů o hodně víc bodů než 150lvl.
4.Viz otázka 3 stejný důvod za zabití hráče o hodně méně bodů.
5.Někomu jde o hvězdičky někomu ne.V tomhle bodě vlastně vytýkáš té 110,že jí jde jen o ty hvězdičky jinak by na postavě makala a nedřepěla na 110 aby měla výhodu zisku více bodů.
6.Někde sem tu viděla návrh aby byli války i pro menší lvly,což by bylo rozhodně zajímavější,pokud Tě baví PvP bylo by Ti jedno jaké lvly by ve war byli.
7.O tom silně pochybuji,tohle téma je o tom,že je tu zvýhodňován malý lvl a velký trestán.
8.A ty 110 nejsou lepší staší se podívat do tabulek na počet zabití na jedno úmrtí jen dělají více bodů díky tomu že mají nastaven větší zisk bodů.
Dříve byli za zabití 3body a bylo to v pořádku nikdo nebyl v nevýhodě a to,že někdo maká na postavě aby mohl používat dračí věci udělal karmu a je to trestáno snížením bodů oproti někomu kdo udělá základ biologa,nezlob se ale to je na hlavu postavené.Dovedeš si představit jak by vypadala válka kdyby tam byli samé levly kolem 110?
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Cepino » pon 12. říj 2015 14:29:14

Nějak nechápu souvislost dračí, entariánské věci, nové mapy a levl v PvP ve válkách říší. To, že používají hráči výbavu tu a tu a že mají lepší v PvP výhody oproti ostatním není nutností, to je vaše volba a vaše výhoda. To že vy tu výhodu nedokážete zúročit, to je váš problém. Nemají být války říší právě od levelu 95 do levelu 150? A nemá být zvýhodnění pro menší, aby je to více lákalo do válek? Je zajímavé, že se najdou hráči, kteří porážejí i tyto 110, někdo to dokáže, proč vy ne? Jak psal Chyu, to vás opravdu irituje těch 6 110? Celé téma mi zavání jen a jen touhou po tom být Vojevůdce, nic jiného. Aby nebylo vaše zklamání ještě větší po té co si to prosadíte a objeví se nějaká 150 lepší než vy a vy zas nebudete Vojevůdce, pak už opravdu nevím co si vymyslíte. Velice si stojím za názorem, že pokud by se tyto 110 umisťovali na desátém místě, tak tu takové téma vůbec nebude. Opravdu úsměvné je, jak tu někdo zmiňoval moji postavu s K/D 8,6. Protože toto číslo vůbec nevypovídá o mé postavě jaký má level nebo výbavu, ale o mém, na rozdíl od 90% serveru, naprosto odlišném stylu boje. :-D To že někdo celou válku neumře vůbec nesvědčí o tom jaký je bojovník, můžete si namaxovat ZB, k tomu samé obrany a hurá s 50000 ZB do války, k usmrcení těžko, ale on nezabije téměř nic. Musíte najít kompromis ve výbavě nebo změnit styl boje. Pokud správně tuším, tak vás nikdo nenutí dělat karmu ani dračí na +9, je to jen vaše svobodná vůle, že si to děláte. To že přišla nová mapa a nová výzbroj, neznamená, že vy v ní musíte chodit do války, zas je to jen na vaší svobodné vůli. Argumentujete jak by vypadaly války, kdyby tam byly samé 110, to je stejný argument jak by vypadaly, kdyby tam byly samé 150. :-) K zamyšlení je, že tento systém funguje již pěkně dlouhou dobu, ale začal vadit až najednou teď. ;-) Pokud vy máte ty nabušené výbavy a on jen útoky, tak ho musíte zabít za válku minimálně 20x, zatímco on vás ani jednou nebo jen párkrát, tak že ve výsledku vy na něm musíte udělat mraky CB oproti tomu co udělá on na vás. Osobně dostávám ve válkách nejvíce body od 7 do 9, protože abych se honil ze 120 postav za 6ti s malým levelem, to radši zabiju více s tím větším, nemusím stále hledat nějaký cíl, těch mám plnou mapu za 9 bodů. Jestli on dostává za jedno zabití 11, tak to je opravdu masakr rozdíl za celou válku 30 - 40 CB, zatímco on nemá dračí, nemá karmu, nemá entarián, ale má dva body za jedno zabití navíc. On by si to opravdu měl asi každý vyzkoušet, jaké to je za tu 110 hrát, aby věděl, že to taková sranda nebude, pak teprve vyvozovat nějaké závěry. Všimli jste si někdy nějaké té úspěšné 110? Tak je zkuste pozorovat, úplně jiný styl boje než vy. Zkuste se nad tím zamyslet, i vy si můžete udělat výbavu na útok a hrát jejich stylem, zaručuji vám, že budete dělat více CB než teď.

Nikdy jsem nebyl Vojevůdce a nikdy asi ani nebudu, ale je mi to úplně, úplně volné, válčím pro zábavu, zisk CB je jen perličkou na dortu. Musím ze sebe mít hlavně dobrý pocit. Tady to vypadá, jak kdyby se bez té hodnosti ani nedalo žít nebo pokračovat ve hře. :-D
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Xardass
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 213
Registrován: pon 20. pro 2010 19:04:17
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Xardass » pon 12. říj 2015 15:37:01

Podobná témata se tady řešila už x krát, bohužel se toho nikdy moc nezměnilo. Pvp tady prostě nemá žádnou koncepci a vývoj. Jestli je někdo ostřílený hráč zaměřený na pvp ( několik desítek tisíc CB) nebo "nováček" (minimum CB), který si třeba půjčil věci od kámoše je minimální rozdíl a to je podle mě špatně. To, že do válek 110lvl vůbec chodí není chyba bohužel hráčů. Kdyby ten rozdíl mezi věcmi na 110lvl a 150lvl byl odpovídající tak tu 110 to ani nenapadne tam chodit a bude honem rychle expit aby mohl jít do války. Bohužel nebo pro některé bohudík to stávající systém umožňuje tak toho někteří hráči využívají a není to jejich vina. Systém nenutí nikoho se posouvat vpřed a vývoj je prakticky nulový. Obávám se, že změna počtu CB na tom nic zásadního nezmění.
Tana83
Dragon Shaman
130+ lvl

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 328
Registrován: stř 02. úno 2011 16:17:22
Bydliště: Nové Zámky
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Janko.Tlcik » pon 12. říj 2015 16:22:58

takže vidím to asi takto:

- budete rýpať do systému dovtedy kým nedosiahnete "rovnosť"
- malé levely sa postupne vykašlú chodiť robiť fackovacích panákov za 20 CB do vojny
- budete tam samí zaslúžilí hráči level 150 a bude vás tam chodiť čím ďalej tým menej, lebo ľahšie terče tam prestanú chodiť a tých čo ostanú, veteránov, dáte omnoho ťažšie (ak vôbec)
-zasa začnú zvyčajné príspevky ako málo chodí ľudí do vojen, ako ide pvp do kopru, ako sa nový hráč nemá šancu zapojiť do pvp, koľko rokov musí plniť karmu, biológa atď. kým bude schopný čosi uhrať vo vojne, že je tu pvp len pre noliferov. veľmi pravdepodobne bude veľká časť tých príspevkov od tých istých ľudí čo sa to tu týmto smerom snažia obrátiť. príjemný deň :lol:

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Mithra » úte 13. říj 2015 2:14:51

Toto tema by mohlo byt klidne ucebnicovou ukazkou toho, ze i relativne dobry navrh, pokud neni podporen vhodnymi argumenty, ma mizivou sanci na to, ze ziska sirsi podporu komunity.

Berte to jako ciste subjektivni nazor a zaroven me vyjadreni se k tematu.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Uživatelský avatar
Roxxx
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 55
Registrován: pon 07. zář 2015 16:48:38
Bydliště: Nesovice
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Roxxx » úte 13. říj 2015 8:05:35

Jak již bylo zmíněno, kompromis by byl udělat tabulkový přepočet,kde budou napsány body za zabití např. 150 lvl 12 bodů,145 lvl 11 bodů a nějak rozumně to odstupňovat ( třeba dle + úrovní dračích věcí) :think: a body by byly platné pro všechny účastníky války, tudíž by nikdo nebyl poškozen nebo zvýhodňován :hello:
ObrázekRoxxxinObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DragonShinsoo150PPPComplete

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od Cepino » úte 13. říj 2015 9:45:17

Jak jsem zde psal, můj názor ze začátku byl neutrální, poté se změnil díky některým hráčům a jejich osočování 110, ale částečně mohu s dobře propracovaným návrhem souhlasit. Návrh Krkovičky není zas tak až špatný, i když třeba nesouhlasím s názorem, že přeci 110 nemůže porazit 150, proč by nemohla? Je to o výbavě, stylu hraní, třeba týmovém cechovním pojetí nebo díky síle říše. Další zajímavou věcí na tomhle tématu je, že nejvíce se tu projevují v podpoře návrhu hráči z červené říše, kteří ovšem dle prostudování posledních xy válek, tam žádnou 110 nemají? Že by jim ležel na srdci osud žluté a modré, kde tito 110 hráči hrají? Pokud je mi známo, možná jsem nezaznamenal, pokud se tak děje, tak se omlouvám, tak ve žluté nějak nikdo na Chya nebrojí, že je poráží, co se děje v modré nevím a v červené ty 110 nejsou. Netuším od kdy je tento nynější systém nastaven, bude to již ten nějaký pátek, ale že vyvolává největší emoce a návrhy na přepracování zrovna teď při PvP turnaji s vidinou lákavých odměn? Shoda náhod?

Klidně udělejte rovnoměrné získávání CB za každé zabití, jen mi nějak nedochází jak motivovat ty začínající, malé, nové? Přeci i ten malý musí mít nějakou motivaci, aby se šel poprat se 150 a aby na sobě dále pracoval, vydělal neskutečné miliardy, ukoval, natočil. Chápete, že třeba pro někoho je dát 200kkk do jedné PvP výbavy totálně nereálné, za prvé je nemá a ani šanci vydělat, možná tak za 5 let a za druhé i kdyby měl, není to nějak moc, když na 110 stojí výbava pár miliard a na 150 několik set miliard?

Pamatujte ovšem i na to, že třeba karma za CB vás stojí 70CB. Pokud uděláte za válku 420 CB, máte do další války jistotu, že si můžete karmu dělat, pokud ovšem získáte třeba jen 200 CB, tak si odevzdáte 2x a CB vám dojdou.

Sám netuším, jak tento problém vyřešit ke spokojenosti všech.

Pěkný den, bez velkých emocí a bez na mě prapodivných PMek, které se mě snaží bez úspěchu zesměšnit ;-)
Cepino
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
macok0072
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: sob 28. črc 2012 22:23:35
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Pro každého stejný počet CB

Příspěvek od macok0072 » úte 13. říj 2015 11:05:55

Cepino:
Pamatujte ovšem i na to, že třeba karma za CB vás stojí 70CB. Pokud uděláte za válku 420 CB, máte do další války jistotu, že si můžete karmu dělat, pokud ovšem získáte třeba jen 200 CB, tak si odevzdate 2x a CB vám dojdou.
Právě si napsal aspekt toho, proč tu řešíme, že zisk menšího počtu CB na vyšším levelu omezuje kupování hrdinských odměn a toho proč já od začátku navrhuju více jak 6CB/kill nebo můj návrh viz. první můj komentář.
Kdyby se zavedl system, který jsem tam navrhl, tak by nezáleželo na Vašem levelu, ale na tom jaký level dokážete zabít. Což mi přijde víc fér než to, že teď vyšší levely omezuje menší zisk CB a následný menší obnos hrdinských odměn...
ObrázekxElGorgyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
archerBornToFight1104xxxprůběh
________________________________________________________________
Do sekce obchody budu někdy vkládat příspěvky/předměty i jménem kamaráda:
WEExMAN - Theopizit - Bufinabejka

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ RAMHH « pon 1:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Atomicky as in muze nahodne vybouchnout po random updatu ohledne eventu? :D
@ qSTRoNgMANp « pon 8:53 am »
Jak se toto může rozbít? :D Vše to musí být napsaný atomicky správně ne? :D
@ Akyl26 « ned 10:14 pm »
@Mionix,  Bažiny byli teďka bez problémů, ale ďábelský 2/6 zbytek Lv 20-40 nechápem..
@ cleo « ned 7:19 pm »
@Mionix,  v poušti z těžkých meteorů se spawnuly meteor duše a meteor tmy....
@ Mionix « ned 3:41 pm »
@Akyl26,  Ještě je tu jedna možnost, že to dělá zákaz spawnu meteorů u spawnou daných říší. Zkuste raději popojet dále od spawnů. Každopádně zatím tomu nemůžeme přijít na kloub.
@ Mionix « ned 3:36 pm »
@Akyl26,  Tak zakopaný pes je asi jen v CH1. Vyzkoušejte CH2 nebo 3 nebo 4. Tam by to zlobit nemělo.
@ Mionix « ned 3:34 pm »
@Akyl26,  děkuji
@ Akyl26 « ned 3:05 pm »
@Mionix,  Poblíž portálu ve Velké poušti a poblíž nikde nic. A dělalo to víc lidem, co jsem potkal. I ďábelský házel občas lehký nebo střední.
@ Mionix « ned 3:03 pm »
@Elear@Akyl26,  nebyli jste poblíž májky? Tam to zlobí, jinak by nemělo. @cleo,  pravděpodobně se vám postava neodhlásila ze hry a po vypršení času vám ji to hodilo do chrámu.
@ cleo « ned 12:11 pm »
a není vůbec vtipné, když nechám postavu ve swampu a druhý den jí najdru v chrámu útrapy
@ Akyl26 « ned 12:06 pm »
Je vcelku vtipné házet bažiny a objevují se tmy, žárlivosti apod.. :D
@ Elear « ned 12:03 pm »
A z ťažkých padajú normálne a ľahké meteory
@ TomasFoxx « ned 10:24 am »
prej někdo přivolává meteory bažin a padaj mu z toho těžký a lehký, asi to ještě není uplně opraveny :D
@ Lejno « ned 9:58 am »
to, že je rýchlo nabitá neznamená, že sa jej menila doba pôsobenia, takže nerozumiem kde by mal byť problem
@ Mionix « ned 9:26 am »
@ O3VRS « ned 9:24 am »
Ahoj proč je u auráka tak rychlé nabíjení aury? :(
@ Mionix « ned 7:55 am »
@cleo,  Možná dnes ráno. Měla by být mimořádná krátká údržba.
@ Lampiiik « ned 2:04 am »
@cleo ani v kerindore a swampe?
@ cleo « sob 10:43 pm »
@Mionix,  kdy půjdou házet meteory prosím, nejdou vůbec nikde
@ KynutaBuchta « sob 5:46 pm »
Dobrý den, dáme opět soutěž MS v ledním hokeji 2024-Maraton? Poslední tato soutěž byla v roce 2019. Navrhuji, každý co zápas z CZ/SK to otázka. 🏒🙋🏼‍♀️ MS trvá od 10.-26.5.2024 ❤️
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet

Who is chatting

offline Clusive 
offline Dejvx 
offline Makarov 
offline Mionix 
offline ddavidd 
offline fyxicek