Mental-pvp vybava

Prostor k diskuzi o chrabrých válečnících používajících mentální sílu či sílu vlastního těla.
disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Mental-pvp vybava

Příspěvek od disaster1591 » sob 06. říj 2018 11:41:24

Ahoj.prečítal som pár vlákien na túto tému ale nikde to nebolo až tak pododrobna rozpísané ako by som si predstavoval. Takže začnem mojou predstavou pvp( určite to nebude všetko správne preto by som Vám bol vďačný keby ste napísali prečo daný item nie+alternatívu a výhodu oproti mojmu výberu, ďakujem :heart: )
zbraň temná +9 12 sila 20rk+kritik a nateraz niaky baron +9 kde by bol 4 kameň čo bude chýbat v temnej( časom by som kúpil znesvěc)
helma medina podľa toho aká bude ponuka ale chcel by som niečo okolo 150hu+15/10a talíky 3x schop(niekde som počul že 2xschop+hú pre mentála vyjde lepšie, pravda či blud?)
brnko je jasné schopka +9 asi 3x15+10 alebo 2x15+2x10 podľa budgetu a ponuky
Pri štíte si vôbec nejsom istý čo som vydedukoval rytířský? taliky ako pri medine a aké bonusy by mal mať :help:
náramok( keďže rozrábam karmu ešte len) asi drači kvôli zníženiu poškodenia klasika 10/15
Botky-tu mám 2 favoritov- dračie 3x25+ obrany s talikmi alebo od65(extázky tuším?) 3x15+zb alebo kritik. Osobne by som išiel do dračích kvôli väčšiemu útoku ale nemám skúsenosti s dnešnym pvp tak si nechám poradiť od Vás
Náhrdlo- môj tip zdobené bíle zlato 3x15
náušky- tuto rozmýšlam medzi medenkami a ebenkami 3x15+5-10lidi( chcel by som tam lidi kvôli dmg)
A teraz trošku všeobecne: Keď budem zháňať veci, napr boty,nausky, radsej obetovat par stoviek dmg a kúpiť veci aj s odolnosťou na šípy? ako to vyzerá v dnešných válkach chodí tam veľa archerov?
Ďalej karma: asi by som išiel do útoku, ale chcem sa spýtať dá sa chodiť ent aj s mentálom keby má karmu P obrana? Skúšal to niekto? Lebo to budem mať ako hlavnú a časom by som ent určite chcel skúsiť a keby som nemusel kupovat postavu s karmou P bolo by to fajn.
je to trošku dlhšie čitanie, takže ďakujem za Váš čas a Vaše rady a tipy :heart: prajem pekný víkend

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od LycousOriginal » sob 06. říj 2018 12:07:54

PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.

Uživatelský avatar
Soulicek
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 47
Registrován: pon 25. čer 2018 14:07:00
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od Soulicek » sob 06. říj 2018 12:26:55

LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 12:07:54 PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.
To by som ti ukázal jak v červenej niesu potreba obrany :) :) ano pre healera netreba ale keďže je 70% ludi vo valke skor na dialku než na blízko tak mentala alebo auraka do utokov asi nepojdeš... takže to čo si napisal je blbosť :D Ano červených je najviac ale kvantita nieje vždy zárukou aj kvality... viď mevrik keď chodil za modru za mentála nemal problem vyhrávať valky takže tvoj komentár o "počtoch" je docela mimo... :D
ObrázekLuckySoulObrázekObrázekObrázekObrázek
🔥 Archer :fire:Jinno1451523/60

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od LycousOriginal » sob 06. říj 2018 13:14:09

Ty jsi přesně co za anonyma? Hele, když mi tam většina auráků nebo mentálu z redky je schopno šoupnout i o 6k víc než průměrnej mentál a nebo jiná postava na blízko, tak podle toho soudím, proč dělat obrany, když útoky jsou lepší kvantita = nos si klidně věci k zblití, stejně je to jedno přes tolik dálkových postav se k postavám na blízko, ani nepřiblížíš, takže si dej hlavně útoky, aby jsi byl schopnej vyžrat CB. Převážná většina postav na blízko z červený nosí víc věcí v inventáři a právě podle potřeby si vždy přehodí na útoky, říkám to jako člověk co teď války chodí a né jak nějakej anonym, co ve válce byl tak buffovat a nebo válčit právě za červenou a nebo ze spawnu. Takovej mevrik, když už jsi ho zmínil, co jsem se koukl na video od Weise, tak ten tam točí tak 4 věci, vzhledem k tomu, že mu weis s obranama někdy šoupe 1,5 bez kritu a někdy i 5 bez kritu to samé já za WP někdy dostane těch 8 někdy i 15... za mentála jsem to měl stejně. Jinak btw. tahač mevrik za Salpixe "výhry ve válkách" http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1012 ,
http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1013 , http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1014. Netřeba komentovat asi špatnej Matrix. Mimochodem autor, jak píše o ebenách nebo měděných rozhodně ebeny, už jen kvůli HP... mentál není zas až tolik dělaný statově, ale hodnotou útoku.
Soulicek píše: sob 06. říj 2018 12:26:55
LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 12:07:54 PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.
To by som ti ukázal jak v červenej niesu potreba obrany :) :) ano pre healera netreba ale keďže je 70% ludi vo valke skor na dialku než na blízko tak mentala alebo auraka do utokov asi nepojdeš... takže to čo si napisal je blbosť :D Ano červených je najviac ale kvantita nieje vždy zárukou aj kvality... viď mevrik keď chodil za modru za mentála nemal problem vyhrávať valky takže tvoj komentár o "počtoch" je docela mimo... :D

Uživatelský avatar
Creatiwe
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 18. kvě 2017 15:21:14
Dal poděkování: 180 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od Creatiwe » sob 06. říj 2018 13:36:34

LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 13:14:09 Ty jsi přesně co za anonyma? Hele, když mi tam většina auráků nebo mentálu z redky je schopno šoupnout i o 6k víc než průměrnej mentál a nebo jiná postava na blízko, tak podle toho soudím, proč dělat obrany, když útoky jsou lepší kvantita = nos si klidně věci k zblití, stejně je to jedno přes tolik dálkových postav se k postavám na blízko, ani nepřiblížíš, takže si dej hlavně útoky, aby jsi byl schopnej vyžrat CB. Převážná většina postav na blízko z červený nosí víc věcí v inventáři a právě podle potřeby si vždy přehodí na útoky, říkám to jako člověk co teď války chodí a né jak nějakej anonym, co ve válce byl tak buffovat a nebo válčit právě za červenou a nebo ze spawnu. Takovej mevrik, když už jsi ho zmínil, co jsem se koukl na video od Weise, tak ten tam točí tak 4 věci, vzhledem k tomu, že mu weis s obranama někdy šoupe 1,5 bez kritu a někdy i 5 bez kritu to samé já za WP někdy dostane těch 8 někdy i 15... za mentála jsem to měl stejně. Jinak btw. tahač mevrik za Salpixe "výhry ve válkách" http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1012 ,
http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1013 , http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1014. Netřeba komentovat asi špatnej Matrix. Mimochodem autor, jak píše o ebenách nebo měděných rozhodně ebeny, už jen kvůli HP... mentál není zas až tolik dělaný statově, ale hodnotou útoku.
Soulicek píše: sob 06. říj 2018 12:26:55
LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 12:07:54 PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.
To by som ti ukázal jak v červenej niesu potreba obrany :) :) ano pre healera netreba ale keďže je 70% ludi vo valke skor na dialku než na blízko tak mentala alebo auraka do utokov asi nepojdeš... takže to čo si napisal je blbosť :D Ano červených je najviac ale kvantita nieje vždy zárukou aj kvality... viď mevrik keď chodil za modru za mentála nemal problem vyhrávať valky takže tvoj komentár o "počtoch" je docela mimo... :D
Škoda že v ani jednej válke ktorú si sem dal mevrik za salpa nebol :D
GAME OVER
*DARKO*

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od disaster1591 » sob 06. říj 2018 14:04:50

LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 12:07:54 PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.
Diky a nahrdelnik by som volil aky, zdobene bile zlato?

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od LycousOriginal » sob 06. říj 2018 14:29:12

Přesně tak zd. bílé zlato ale určitě něco lepšího než 3x15... Možná rovnou bych doporučil i dračí náhrdelník - vysoká RK, netuším přesně kolik s tavbou, ale možná přes 50 by to mohlo být, ale to by jsi musel natočit :). Osobně zatím mám zlaté od 22 a to jen kvůli tomu, že zatím se nezadařilo natočit nějaké jiné, a hlavně mám v něm 3x15 hp i krit :).
disaster1591 píše: sob 06. říj 2018 14:04:50
LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 12:07:54 PVP výbavu bych volil podle říše v "Červený říši" je hlavní dmg tam obrany nebo hpčka nehrají skoro žádnou roly díky počtům a wpčkům, co za tu říší hrají viz. statistiky chodí jich víc než ostatní dvě říše dohromady dají lidí do války... Modrá říše - volil bych tam já osobně, dmg + obrany (klidně s minimem % na šíp) hrají převážně ze spawnu a rozdávají cbčka tak moc, že díky nim červená vyhráva bodově války říší. Žlutá říše - obrany a hpčka co nejvyšší radši obětovat jak píšeš "pár stovek dmg" kvůli té obraně, ze žlutý válčí nejméně lidí a nemají absolutně žádná aktivní wpčka, válčí tam převážně postavy dálkové po postavách na blízko, tam není skoro ani vidu... Talismany 2x schop + hu - nejlepší volba, mentál s ní bere nejvíce. Štít jak nemáš nějakej kvalitní tvrzák, tak rozhodně štít od 61 10 lidi 12 síla bezv a 10/15 odvrátit. Karma útok - to si musíš vyzkoušet, co tobě osobně bude vyhovovat, na to žádná rada není. Rozhodně i za mentála v entarianu s karmou P obrana se dá vydělávat... je to postava jako každá jiná.
Diky a nahrdelnik by som volil aky, zdobene bile zlato?

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od disaster1591 » sob 06. říj 2018 15:01:37

A naramok ten draci? Casom keby bola karma P a rozhodol by som sa pre obranu tak zdobene bile zlato kvoli posk.schop

Lorianne
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 57
Registrován: pon 01. říj 2012 16:00:52
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 95 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od Lorianne » sob 06. říj 2018 15:14:23

Spoiler:
Creatiwe píše: sob 06. říj 2018 13:36:34
LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 13:14:09 Ty jsi přesně co za anonyma? Hele, když mi tam většina auráků nebo mentálu z redky je schopno šoupnout i o 6k víc než průměrnej mentál a nebo jiná postava na blízko, tak podle toho soudím, proč dělat obrany, když útoky jsou lepší kvantita = nos si klidně věci k zblití, stejně je to jedno přes tolik dálkových postav se k postavám na blízko, ani nepřiblížíš, takže si dej hlavně útoky, aby jsi byl schopnej vyžrat CB. Převážná většina postav na blízko z červený nosí víc věcí v inventáři a právě podle potřeby si vždy přehodí na útoky, říkám to jako člověk co teď války chodí a né jak nějakej anonym, co ve válce byl tak buffovat a nebo válčit právě za červenou a nebo ze spawnu. Takovej mevrik, když už jsi ho zmínil, co jsem se koukl na video od Weise, tak ten tam točí tak 4 věci, vzhledem k tomu, že mu weis s obranama někdy šoupe 1,5 bez kritu a někdy i 5 bez kritu to samé já za WP někdy dostane těch 8 někdy i 15... za mentála jsem to měl stejně. Jinak btw. tahač mevrik za Salpixe "výhry ve válkách" http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1012 ,
http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1013 , http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1014. Netřeba komentovat asi špatnej Matrix. Mimochodem autor, jak píše o ebenách nebo měděných rozhodně ebeny, už jen kvůli HP... mentál není zas až tolik dělaný statově, ale hodnotou útoku.
Škoda že v ani jednej válke ktorú si sem dal mevrik za salpa nebol :D
nebol ani v jednej no :D... Lycan ty si fakt myslíš že by mevrik dal za mentála 200cb ? nebud naivka. "weis s obranama" tak ten bol dobrý. Jinak k tématu udělej si nějaké věci spíš první obrany, pak si zkus válku a pozdeji to doladíš podle potřeby to je asi nejlepší.

Dokud nemáš karmu tak štít 61, rytířský ?? proč? Karmu si dej obranu s útokem to je bída.

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Mental-pvp vybava

Příspěvek od disaster1591 » sob 06. říj 2018 17:03:42

Lorianne píše: sob 06. říj 2018 15:14:23
Spoiler:
Creatiwe píše: sob 06. říj 2018 13:36:34
LycousOriginal píše: sob 06. říj 2018 13:14:09 Ty jsi přesně co za anonyma? Hele, když mi tam většina auráků nebo mentálu z redky je schopno šoupnout i o 6k víc než průměrnej mentál a nebo jiná postava na blízko, tak podle toho soudím, proč dělat obrany, když útoky jsou lepší kvantita = nos si klidně věci k zblití, stejně je to jedno přes tolik dálkových postav se k postavám na blízko, ani nepřiblížíš, takže si dej hlavně útoky, aby jsi byl schopnej vyžrat CB. Převážná většina postav na blízko z červený nosí víc věcí v inventáři a právě podle potřeby si vždy přehodí na útoky, říkám to jako člověk co teď války chodí a né jak nějakej anonym, co ve válce byl tak buffovat a nebo válčit právě za červenou a nebo ze spawnu. Takovej mevrik, když už jsi ho zmínil, co jsem se koukl na video od Weise, tak ten tam točí tak 4 věci, vzhledem k tomu, že mu weis s obranama někdy šoupe 1,5 bez kritu a někdy i 5 bez kritu to samé já za WP někdy dostane těch 8 někdy i 15... za mentála jsem to měl stejně. Jinak btw. tahač mevrik za Salpixe "výhry ve válkách" http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1012 ,
http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1013 , http://www.ekura.cz/statistiky/sindicat ... _info/1014. Netřeba komentovat asi špatnej Matrix. Mimochodem autor, jak píše o ebenách nebo měděných rozhodně ebeny, už jen kvůli HP... mentál není zas až tolik dělaný statově, ale hodnotou útoku.
Škoda že v ani jednej válke ktorú si sem dal mevrik za salpa nebol :D
nebol ani v jednej no :D... Lycan ty si fakt myslíš že by mevrik dal za mentála 200cb ? nebud naivka. "weis s obranama" tak ten bol dobrý. Jinak k tématu udělej si nějaké věci spíš první obrany, pak si zkus válku a pozdeji to doladíš podle potřeby to je asi nejlepší.

Dokud nemáš karmu tak štít 61, rytířský ?? proč? Karmu si dej obranu s útokem to je bída.
Pardon myslel.som kouzelnikuv a to kvoli 20% zb co pridava. A este tie boty radsej tie extaze alebo dracie

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ jjajapaja « pát 6:54 pm »
jak se reklamuje premium?
@ Suko201 « pát 6:33 pm »
Takashiro píše: Ale ten chat by môhol byť málinko väčší, lepšie by sa to pozeralo na mobile
True, dost by to pomohlo. Ale vzhledem k tomu, he 14 let nic, tak pochybuji, že se to okýnko zvětší :D
@ kovardominik « pát 6:10 pm »
Za takový čas to nestihnu objet ani na normálním koni rychlostí 200. Ani s chybou co jsem našel (a ohlásil) by to nešlo udělat. Obrovský respekt pokud toho bylo dosaženo poctivě.
@ kovardominik « pát 6:09 pm »
93 vteřin? jak?
@ MoCKeR « pát 4:02 pm »
schvarz píše: já bych ty citace v chatu zakázal
ja taky
@ Essia « pát 11:32 am »
Den bez smíchu je promarněný den.
@ Takashiro « pát 11:16 am »
Ale ten chat by môhol byť málinko väčší, lepšie by sa to pozeralo na mobile
@ Mionix « pát 7:41 am »
„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“ Věra Pohlová důchodkyně 72 let.
@ schvarz « čtv 11:42 pm »
já bych ty citace v chatu zakázal
@ MoCKeR « čtv 9:22 pm »
Takashiro píše:
MoCKeR píše:
Takashiro píše: sa ti zrutilo celé detstvo kvôli generáciam že?
jj když ja sem nerdil tak ty si možna ešte nežil :D :D ale aspon si dukaz že su tu aj nováčci :D že si na forku 5 mesicu napíšeš mi že se mi zroutilo detstvo kvuli generacim :D když sem na forku 11 let :DD a mam aj vek tu ..takže miss :D :D kup si sdčka
nebuď taký negativný je to len hra… len mi prišlo že to poriadne prežívaš keď to tu stále opakuješ
mas pravdu je to jen strata času hahahaha
@ Takashiro « čtv 4:24 pm »
MoCKeR píše:
Takashiro píše:
MoCKeR píše: furt strašáci - hledam nove lidi po generacich ale len samej kebabfox
sa ti zrutilo celé detstvo kvôli generáciam že?
jj když ja sem nerdil tak ty si možna ešte nežil :D :D ale aspon si dukaz že su tu aj nováčci :D že si na forku 5 mesicu napíšeš mi že se mi zroutilo detstvo kvuli generacim :D když sem na forku 11 let :DD a mam aj vek tu ..takže miss :D :D kup si sdčka
nebuď taký negativný je to len hra… len mi prišlo že to poriadne prežívaš keď to tu stále opakuješ
@ MoCKeR « čtv 3:49 pm »
Takashiro píše:
MoCKeR píše:
qSTRoNgMANp píše: @MoCKeR,  Močker a jeho pláč na "mrtvém" Ekura foru, protože na DC dostal BAN.
furt strašáci - hledam nove lidi po generacich ale len samej kebabfox
sa ti zrutilo celé detstvo kvôli generáciam že?
jj když ja sem nerdil tak ty si možna ešte nežil :D :D ale aspon si dukaz že su tu aj nováčci :D že si na forku 5 mesicu napíšeš mi že se mi zroutilo detstvo kvuli generacim :D když sem na forku 11 let :DD a mam aj vek tu ..takže miss :D :D kup si sdčka
@ Deon « čtv 11:29 am »
ahojte :) kokso, dobre dlhú dobu som tu nebol
@ Takashiro « čtv 9:23 am »
MoCKeR píše:
qSTRoNgMANp píše: @MoCKeR,  Močker a jeho pláč na "mrtvém" Ekura foru, protože na DC dostal BAN.
furt strašáci - hledam nove lidi po generacich ale len samej kebabfox
sa ti zrutilo celé detstvo kvôli generáciam že?
@ MoCKeR « stř 10:28 pm »
qSTRoNgMANp píše: @MoCKeR,  Neblázni, nové lidi? Na Ekuře? To už je pouze pro potiče. :D
snad im posiláte nejake penizky za snahu hahaha potiči
@ qSTRoNgMANp « stř 10:21 pm »
@MoCKeR,  Neblázni, nové lidi? Na Ekuře? To už je pouze pro potiče. :D
@ Suko201 « stř 10:15 pm »
Medvidek píše: Ahoj, RE Essia - myslím si, že hra je o zábavě, vtipu a legraci. Někdy se to povede víc, někdy méně. Ale vždy tím prvním je chut něco udělat pro nás všechny. Hm, remcání bylo je a vždy bohužel bude :-) A závěrem bych jen přidal motto - neexistuje člověk/hráč který by něco udělal pro další z nás, a to tak aby se vždy vše líbilo všem - proto hlavu vzhůru ... Není třeba dbát na podobné "slovní výpady" jen s tím prostě počítat, někomu se to bude líbit jinému zasejc ne - Příjemný dny nejen s Ekurou přeje Méda :-)
medvídku, ja z tebe nemůžu :D :D :D si frajer
@ MoCKeR « stř 10:12 pm »
qSTRoNgMANp píše: @MoCKeR,  Močker a jeho pláč na "mrtvém" Ekura foru, protože na DC dostal BAN.
furt strašáci - hledam nove lidi po generacich ale len samej kebabfox
@ kovardominik « stř 9:53 pm »
Nemáte nějakou radu ohledně swampu? konečně mám 100% buff takže můžu množit jak blázen ale víc času stojím jak sekám. Mám antistun a max vyhnutí. Asi je to normální že?
@ qSTRoNgMANp « stř 9:10 pm »
@MoCKeR,  Močker a jeho pláč na "mrtvém" Ekura foru, protože na DC dostal BAN.
@ MoCKeR « stř 8:35 pm »
TomasFoxx píše: @Essia, napíšu to takhle, i když to vyzní fakt hnusně, za co fakt sorry, ale tvuj obrazek byl total mimo :D dát screen ze hry a k tomu přidat vtip tvl, to kdyby vyhrálo odměnu za "meme", tak je ta soutěž k smíchu
tvl tombox to je to nahradni gmko kteremu se v realu vsichni smejou tak utika na ekuru žit “real life” hahahaha
@ Medvidek « stř 5:07 pm »
Ahoj, RE Essia - myslím si, že hra je o zábavě, vtipu a legraci. Někdy se to povede víc, někdy méně. Ale vždy tím prvním je chut něco udělat pro nás všechny. Hm, remcání bylo je a vždy bohužel bude :-) A závěrem bych jen přidal motto - neexistuje člověk/hráč který by něco udělal pro další z nás, a to tak aby se vždy vše líbilo všem - proto hlavu vzhůru ... Není třeba dbát na podobné "slovní výpady" jen s tím prostě počítat, někomu se to bude líbit jinému zasejc ne - Příjemný dny nejen s Ekurou přeje Méda :-)
@ Essia « stř 4:33 pm »
@TomasFoxx, napíšu to takhle, byla to má první účast v soutěži meme kór první příspěvek. Počítala jsem s hejty. Je mi jedno zda vyhraju čí prohraju. Jsem férový hráč a respektuji vyhodnocení. Nicméně, tato soutěž je o tom pobavit se. ;)
@ TomasFoxx « stř 4:01 pm »
@Essia, napíšu to takhle, i když to vyzní fakt hnusně, za co fakt sorry, ale tvuj obrazek byl total mimo :D dát screen ze hry a k tomu přidat vtip tvl, to kdyby vyhrálo odměnu za "meme", tak je ta soutěž k smíchu
@ Suko201 « úte 10:12 pm »
Ty kráso, proč to okénko na chat není větší, když někdo odpovídá několikrát na odpověď, tak je to masakr :D
@ Leorio « úte 3:14 pm »
Essia píše:
Leorio píše:
Essia píše: jistě a byly do toho započítány a tzv. Lajky?
Lajky do toho započítávány nebyly.
Dobře, děkuji za odpověď. :)
Rádo se stalo. :)
@ Essia « úte 3:14 pm »
Leorio píše:
Essia píše:
Leorio píše: Hodnocení vašich výtvorů. Bodovali vás členové týmu a na základě jejich bodování se vyhlásili vítězové daných témat (1-4) a celkový vítěz kola, který měl právě nejlépe bodovaný výtvor.
jistě a byly do toho započítány a tzv. Lajky?
Lajky do toho započítávány nebyly.
Dobře, děkuji za odpověď. :)
@ Leorio « úte 3:13 pm »
Essia píše:
Leorio píše:
Essia píše: Jak jako nejlepší hodnocení? :lol: :lol: žádám o vysvětlení.
Hodnocení vašich výtvorů. Bodovali vás členové týmu a na základě jejich bodování se vyhlásili vítězové daných témat (1-4) a celkový vítěz kola, který měl právě nejlépe bodovaný výtvor.
jistě a byly do toho započítány a tzv. Lajky?
Lajky do toho započítávány nebyly.
@ Essia « úte 3:07 pm »
Leorio píše:
Essia píše: Jak jako nejlepší hodnocení? :lol: :lol: žádám o vysvětlení.
Hodnocení vašich výtvorů. Bodovali vás členové týmu a na základě jejich bodování se vyhlásili vítězové daných témat (1-4) a celkový vítěz kola, který měl právě nejlépe bodovaný výtvor.
jistě a byly do toho započítány a tzv. Lajky?
@ Leorio « úte 2:52 pm »
Essia píše: Jak jako nejlepší hodnocení? :lol: :lol: žádám o vysvětlení.
Hodnocení vašich výtvorů. Bodovali vás členové týmu a na základě jejich bodování se vyhlásili vítězové daných témat (1-4) a celkový vítěz kola, který měl právě nejlépe bodovaný výtvor.
@ Essia « úte 2:28 pm »
Omlouvám se, musela jsem se ozvat. :lol: Ve výsledku je mi to jedno. Děkuji. :hello:
@ Essia « úte 2:18 pm »
Jak jako nejlepší hodnocení? :lol: :lol: žádám o vysvětlení.
@ Essia « úte 2:11 pm »
Skvělé vyhodnocení :lol: :lol:
@ Leorio « úte 1:34 pm »
Takashiro píše:
Bisky píše:
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
O víkendu :) rovnou pak hodím další 4 kola :)
teraz už chápem prečo tie smejúce sa smajlíky
Omlouvám se za zpoždění. Jsem také pouze člověk a mám i své osobní a pracovní povinnosti
@ Essia « pon 10:21 pm »
Zabanovaným vlasníkům Cechu se ruší automaticky i pozemek, kterým cech obýval? Aby uvolnil případné místo?
@ Nejko123 « pon 9:50 pm »
scam
@ Nejko123 « pon 9:50 pm »
@Takashiro,  počúvaj neviem čo si mi poslal za scan ale padá mi discord od vtedy kekw
@ MoCKeR « pon 8:54 pm »
Nevim že se ani nestaráte o to málo co je na forku chudaci čekaj 😄
@ Mionix « pon 8:17 pm »
@MoCKeR,  ha ha ha to máš čím podložené lůmene?
@ MoCKeR « pon 3:46 pm »
už si zvyknite že to nikdo nehra.. ani na forku hahahaha
@ Essia « pon 11:30 am »
:roll: Není každý den posvícení. :ignor:
@ Takashiro « pon 7:05 am »
Bisky píše:
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
O víkendu :) rovnou pak hodím další 4 kola :)
teraz už chápem prečo tie smejúce sa smajlíky
@ Medvidek « sob 4:06 pm »
Funguje uz sem na to přišel ... :-)
@ Medvidek « sob 4:02 pm »
Ahoj, prosím funguje automat "Jednoruký bandita" na tržnici? Děkuji za odpověd. M.
@ Suko201 « pát 6:12 pm »
MoCKeR píše: Porušeni podminek použiti anb. Nebudu delat generace? Hahaha
mě se líbí, že je zabanovany takový účet, zabolí to na srdíčku :-D :-D
@ MoCKeR « pát 4:23 pm »
Porušeni podminek použiti anb. Nebudu delat generace? Hahaha
@ Bisky « stř 8:53 am »
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
O víkendu :) rovnou pak hodím další 4 kola :)
@ MoCKeR « stř 5:10 am »
Medvidek píše: Ahoj, chcete memes? Obrázky si představte, prosím: "Dobrý den ..." Odpoved: A co je ti do toho?! Nebo Prosím "nemáš/nemáte.... " Nemáme a vypadni. Nebo "Hele tady stojí admin..." Odpovověd: Dáš mi něco? (Další hráč na admina do chatu) Nebo "Nemáte prosím něco do začátku hry?" ODpověd Tu máš, a hráč býva sesekán a naháněn ... .
ty si meme z realneho života blazne
@ gagefranjo « úte 10:02 pm »
@Medvidek,  jezismarja nechte toho, bo se pocuram hahaha
@ Powerm « úte 8:29 pm »
ahoj, ne nechceme
@ Medvidek « úte 7:21 pm »
Ahoj, chcete memes? Obrázky si představte, prosím: "Dobrý den ..." Odpoved: A co je ti do toho?! Nebo Prosím "nemáš/nemáte.... " Nemáme a vypadni. Nebo "Hele tady stojí admin..." Odpovověd: Dáš mi něco? (Další hráč na admina do chatu) Nebo "Nemáte prosím něco do začátku hry?" ODpověd Tu máš, a hráč býva sesekán a naháněn ... .
@ Takashiro « úte 5:34 pm »
gagefranjo píše: To je hrozny koukat na ty memes. Hlavně na ty, kde je přidána akorát fotka 💀🤣
trochu ma mrzi ze si mi nedal like 😓
@ gagefranjo « úte 4:01 pm »
To je hrozny koukat na ty memes. Hlavně na ty, kde je přidána akorát fotka 💀🤣
@ MoCKeR « úte 3:22 pm »
zučastnilo se 5 lidi takže konkurence je vysoká
@ Essia « úte 1:26 pm »
Powerm píše: Co chceš projíždět, když to jsou absolutně nevtipné memes.
Odměněno bude každé téma zvlášť, dle popisku. Váš názor, Vaše volba..
@ Powerm « úte 1:19 pm »
Co chceš projíždět, když to jsou absolutně nevtipné memes.
@ Essia « úte 12:24 pm »
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
Datum ukončení je sice 14.7., ale není to jen tak. Meme se musí pořádně projet, takže očekávej vyhodnocení o něco později než obvykle. :up:
@ Takashiro « úte 11:30 am »
Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
@ Suko201 « pon 12:02 pm »
Hele ale dobré, nebudu už tady kritický. Já mám jen svůj názor, něco mi vadí a něco mám i podložené realitou, něco ne. Už nebudu tady rozjíždět senzace, tak čus :D
@ Suko201 « pon 11:59 am »
Určitě odpověď bude, že je teplo a že ostatní byli taky třeba s rodinou, tak počkáme až skončí prázdniny. Já si na to vzpomenu :)

Who is chatting

offline Mionix