Ideální místo pro cechovní prezentaci, sjednání války či nalezení útočiště u nového herního společenství.
-
whitecatCZ
- Lv.2

- Příspěvky: 8
- Registrován: čtv 30. zář 2010 17:15:00
Příspěvek
od whitecatCZ » stř 10. lis 2010 18:06:44
Pište zde, kdo by si snámi zaválčil..už vás opravdu mnoho není..

Chtělo by to nějaké oživení, tak sem s nabídkama válek

KONEC
-
Apollon
- Lv.1

- Příspěvky: 4
- Registrován: stř 29. zář 2010 16:20:13
- Bydliště: Chunjo
Příspěvek
od Apollon » čtv 11. lis 2010 16:16:47
Zajímavá věc je ta,že kdykoliv jsme Vám vyhlásili nikdy jste to nevzali a,když už tam teď nehrajeme tak si asi moc nezaválčíme no

-
Merlin777
- Lv.14

- Příspěvky: 118
- Registrován: sob 02. říj 2010 9:02:48
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od Merlin777 » čtv 11. lis 2010 16:24:14
Co tady dělá téma o oficiálním serveru?
100 level-13.12.2010-21:16
1. video
2. video
3. video
4. video
PROSÍM VSECHNY UŽIVATELE,ABY SI VYNDALI Z PODPISU ŽÁDOST O POUŽITÍ TLAČÍTKA HLEDAT!
Život je boj...tak se tady pozabíjejte a já bych s dovolením prošel,děkuji.
-
spirito
- Lv.2

- Příspěvky: 6
- Registrován: ned 11. črc 2010 23:28:59
Příspěvek
od spirito » čtv 11. lis 2010 16:35:09
Merlin777 píše:Co tady dělá téma o oficiálním serveru?
Draxia je cech na shinso
-
whitecatCZ
- Lv.2

- Příspěvky: 8
- Registrován: čtv 30. zář 2010 17:15:00
Příspěvek
od whitecatCZ » čtv 11. lis 2010 16:45:03
Apollon píše:Zajímavá věc je ta,že kdykoliv jsme Vám vyhlásili nikdy jste to nevzali a,když už tam teď nehrajeme tak si asi moc nezaválčíme no

mohu vědět název cechu?
KONEC
-
Apollon
- Lv.1

- Příspěvky: 4
- Registrován: stř 29. zář 2010 16:20:13
- Bydliště: Chunjo
Příspěvek
od Apollon » čtv 11. lis 2010 19:46:18
Hádej a k Merlinovi kdo říká,že hrajeme offik ?
-
whitecatCZ
- Lv.2

- Příspěvky: 8
- Registrován: čtv 30. zář 2010 17:15:00
Příspěvek
od whitecatCZ » pát 12. lis 2010 14:45:15
Draxia je cech na sindicate v shinsoo pro ty, kteří neví..apollone, nevím zda hovořím správně, ale tuším že jsi MISTERČAN..nevím o čem ted mluvíš..jestli o offiku, nebo o Sindicate..Na sindicate bud nevezmete vy, pokud nemáte online lidi z cechu a takové je to i u nás..Na offiku nevím, tam si to moc nepamatuji, pokud jste vyhlásili...

KONEC
-
kotr22
- Lv.1

- Příspěvky: 1
- Registrován: pát 01. říj 2010 12:27:11
Příspěvek
od kotr22 » pát 12. lis 2010 15:22:16
Bože, cech Draxia na sindicate je udělán z opravdovích lidí kteří hrali na draxii...A přednostně jsou přijimáni lidi kteří byli v tomto cechu na draxii chapete ?
-
Apollon
- Lv.1

- Příspěvky: 4
- Registrován: stř 29. zář 2010 16:20:13
- Bydliště: Chunjo
Příspěvek
od Apollon » pát 12. lis 2010 17:01:28
Ale to je nějaký divný,několikrát jsme vám vyhlašovali a byli jste i ve svaté,takže važ slova a o officu jste vyhravali jen díky tomu,že tam byli lidé,kteří měli P,G skilly,takže važ slova a ty určitě víš o kom mluvím

-
whitecatCZ
- Lv.2

- Příspěvky: 8
- Registrován: čtv 30. zář 2010 17:15:00
Příspěvek
od whitecatCZ » pát 12. lis 2010 17:03:34
važ slova? copak já tady někoho urážím, nebo kritizuji? nic takového jsem neřekla..
KONEC
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
@Borda91, tak prý je to jen špatné info, mělo by být funkční
A ukazatel boje o ugoroh nějak nefunguje.... další boj za 20216 dní to budeme čekat ještě pár let
Dobrý den, jen takový detail. Hledání čtyřlístků mělo být o hodnotné ceny nebo se mýlím? Ostatní soutěže tu na webu už jsou vyhodnocené. Děkuji
diver píše: Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
yes tak na starších videích je to zorne pole mnohem menší.. Ale takto černě je to už minimálně druhým rokem. Bohužel
taková kontrolni otazka, nez mi zacne srotovat mozek s tajnym ukolem, urcite byly pridane 2 nove hodnosti? my totiz vidime jen jednu
Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
Mionix píše: @Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
ok, takže když to včera začalo ve 12, tak od toho času každé 4h bude boj až do konce eventu, chápu už správně? Nevím, kde sem předtím četl že 4x denně :’D
@neasy uz to bezi
tak napiste az to půjde
dneska by to šlo
no jasneee v poho
taky dobry dneska se budu poflakovat a hrat s vami ju
konečne trochu oddych od prace
joooo jde to

a co ty ?
Sviatočne
Ako dlho bude údržba prosim ?
ahoj, predpokladany konec udrzby ?
hh a stánky zas dole
TomasFoxx píše: jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
To máš na další roky, aby se nemuselo vymýšlet nic dalšího
@Narsi, Aha dobře, děkuji
Zdravím, je prázdná jen pokud neprobíhá zrovna žádný vstup.
@Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
Takže ty časy jsou Teda 8:10 12:10 16:10 a 20:10?
nema ted bejt dalsi boj o ugoroth?
jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
Narsi píše: Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
aha, tak to si asi pamatuji špatně, dobře. Díky
Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
Mě by zajímalo, kdo jako vymyslel ty časy těch válek. Však to normální pracující člověk, co má aspoň trochu i život tam venku, nemůže stihnout. Max tak jeden ten čas a to je dobrá bída. Bylo by dobré to doupravit.
u tech kosti musi byt jmeno dyl, realne jsem ted v zamasku jen behal kolem zlute a cervene a kradl jim to ze zeme
@Valkaryan, budou. Vyčkejte prosím do zítra.
Já teda čekal že to bude 15min jedna 15min druha 15min 3 a dál

a ne že dropnu všechny naráz ale ok no
@TomasFoxx, To je záměr. Vracíme se do starých časů.
a ent je prej nejakej buglej, ze ukazuje chx
Zdravím, je to v řešení. Děkujeme za trpělivost.
Tak já tě tímto vyhlašuju
nefunguje vam vyhlaseni boha, tu cekame zbytecne
Kdy budou v prodeji kloubouky?
@Nonepovideeej, Nejdou, jediné co jdou jsou z truhel. Ty co jsou z kalendáře se nově nastavovali neprodejné. Aby si nedělali hráči 100vky účtů a pak to neprodávali.
Díky že jste udělali nějaký zajimavý vstup do Ugorohu a není to zas to stejné
Může mi někdo říct, proč nejdou dát do shopu zahradnická povolení z eventu a ani s nimi obchodovat?
Se to dostane ta údržba až na čtvrtek možná
Přicházejí velký změny (korektury)
To posouvání údržby je fakt parádní
@Mionix, Krásná práce
@Nonepovideeej, proto jsem to psal. GA byl tak šikovný, že to dokázal opravit bez údržby.
Mně se meteory dneska už spawnují celý den normálně