Kameny+6 - Diskuse o cenách

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od epileptic » stř 11. dub 2012 12:30:43

rené já tě trošku poupravím - server potřebuje nové hráče a je úplně jedno jestli začnou s postavou od 1lvl nebo si koupí 100 lvl.Ono chod serverů musí někdo platit a pochybuji že ten server platí lidi s miliardy yangů na účtech ;) v tom je ten fórek víš ,proč bych měl hrát někde kde se mi nevyplatí začínat a z opačného pohledu proč bych měl udržovat server který mi prodělává.Ty totiž jako asi 75% komunity zde máš pocit že si něco dokázal ,ale hned tě poupravím.Dokázal si tu vydržet to je asi tak všechno.Když už se tě ale někde něco ve hře dotkne tak si zajdeš na fórum pobrečet a vybojovat si svoji pravdu.Pokud se ovšem problém tebe netýká ,nebo by ti náprava mohla uškodit tak jseš pohotovej a hned se spěcháš dohadovat-stačí si projít pár témat kde se ti něco nelíbí.

Toť vše k tvojí nabubřelosti a sobeckosti (jinak máš a víš o hře z mého pohledu prd ,proto taky nikdy nebudeš v této hře ničím vynikat ,max tak počtem příspěvků na fóru :) )



Ze hry je potřeba odstranit yangy ! do teď jsem nepochopil smysl předmětů na kování ,který tu stejně nejsou a málokdo si je může dovolit ,ale jedním z artiklů u kování jsou přece yangy.Jednoduše a prostě lidi nemaj za co utrácet ,nemaj do čeho vrážet ty miliardy ani to pvp je nabaví v dokonalosti.
KONEC HRY

Uživatelský avatar
Donald
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pon 28. úno 2011 20:44:08
Bydliště: Jinno
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od Donald » stř 11. dub 2012 12:47:10

Jednou tu bylo tema o novem serveru, ktery se mel udelat. Melo to opravdu vysokou podporu hracu. Ale tak vysoka podpora byla z jakeho duvodu?? Z dovudu ze novi hraci uz nemaji sanci se vyrovnat tem co tu hraji dele. Tehle server je proste v tomto ohledu udelanej spatne. Podle me uz se stim v teto fazi neda nic udelat tak lidi doufaji, ze nekdo udela novej server. Ale musel by taky nekdo chtit neco takovyho udelat. Promyslet to temer k dokonalosti neni rozhodne na chvili a uz vubec to neni snadny. Nezbejva nez doufat ze to nekdo udela, ale ja o tom uprimne receno pochybuju :)
DonDonald - Ninja blizko(lv95) hl. postava
Lusyn - Shaman drak(lv103)
Donald - War aurak(lv55)

"Tolerance je ctnost člověka, který nemá na věc žádný názor. (Chesterton)"

Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od epileptic » stř 11. dub 2012 12:50:32

WIPE



jinak to nepůjde :D nj ale to by bylo pláče a naříkání.I teď bude co sem si to mohl dovolit napsat :lol:
KONEC HRY

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od lordsword » stř 11. dub 2012 12:52:29

epileptic píše:rené já tě trošku poupravím - server potřebuje nové hráče a je úplně jedno jestli začnou s postavou od 1lvl nebo si koupí 100 lvl.Ono chod serverů musí někdo platit a pochybuji že ten server platí lidi s miliardy yangů na účtech ;) v tom je ten fórek víš ,proč bych měl hrát někde kde se mi nevyplatí začínat a z opačného pohledu proč bych měl udržovat server který mi prodělává.Ty totiž jako asi 75% komunity zde máš pocit že si něco dokázal ,ale hned tě poupravím.Dokázal si tu vydržet to je asi tak všechno.Když už se tě ale někde něco ve hře dotkne tak si zajdeš na fórum pobrečet a vybojovat si svoji pravdu.Pokud se ovšem problém tebe netýká ,nebo by ti náprava mohla uškodit tak jseš pohotovej a hned se spěcháš dohadovat-stačí si projít pár témat kde se ti něco nelíbí.

Toť vše k tvojí nabubřelosti a sobeckosti (jinak máš a víš o hře z mého pohledu prd ,proto taky nikdy nebudeš v této hře ničím vynikat ,max tak počtem příspěvků na fóru :) )



Ze hry je potřeba odstranit yangy ! do teď jsem nepochopil smysl předmětů na kování ,který tu stejně nejsou a málokdo si je může dovolit ,ale jedním z artiklů u kování jsou přece yangy.Jednoduše a prostě lidi nemaj za co utrácet ,nemaj do čeho vrážet ty miliardy ani to pvp je nabaví v dokonalosti.
kdyz odstranis ze hry yangy,tak kdo bude ty veci kupovat? I maly lv si dokaze vydelat pekne penize v radkach kkk Tak tu prosim te nemel kraviny o tam jak za vsechno muze Swamp a lidi co tam dropujou:D Vzdyt tam muze jit kazdy a i ty co sou ty dyl,taky musely ty lv naexpit a na tu vybavu si vydelat:)) proc porad nekdo kupuje cihly z BM? A kdo porad shazuje jejich ceny? Vzdyt i driv kdyz byl jedak s dobrou prumkou a kameny+6 tak stal i 700kk a to kameny+6 staly kolem 12-15kk a taky vsichni vsude nebehaly s vecma kde byly jen kameny+6

Sorry ,ale tohle co pises me osobne prijde jen jako tvoje lenost neco ve hre delat,ale jen prijit a hned vsechno mit.A to jak si napsal ze sis vydelal 8,5kkk a stejne nemas na PvP vybavu me opravdu prijde k smichu.Vraz ty penize do veci na dropovani v tom swampu a budes na to mit taky:)
Uz driv sis tu jen stezoval ze to s BM surou ve swampu nedavas,protoze tam sou nehorazny obrany na mec:D Ja dropuju s ninjou mecem a davam to tam a daval sem to i driv bez zdobenych.Holt nedelam jen svoji postavu,ale i poradnou samanku.)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od lordsword » stř 11. dub 2012 12:55:49

Donald píše:Jednou tu bylo tema o novem serveru, ktery se mel udelat. Melo to opravdu vysokou podporu hracu. Ale tak vysoka podpora byla z jakeho duvodu?? Z dovudu ze novi hraci uz nemaji sanci se vyrovnat tem co tu hraji dele. Tehle server je proste v tomto ohledu udelanej spatne. Podle me uz se stim v teto fazi neda nic udelat tak lidi doufaji, ze nekdo udela novej server. Ale musel by taky nekdo chtit neco takovyho udelat. Promyslet to temer k dokonalosti neni rozhodne na chvili a uz vubec to neni snadny. Nezbejva nez doufat ze to nekdo udela, ale ja o tom uprimne receno pochybuju :)
vysokou podporu to melo jen od tech hracu co tu byly lini neco delat a doufaly ze na novem hned budou kingove:D
Ver tomu ze za chvily by ti samy hraci zase psaly tu na foru jak je nespravedlive ze je nekdo predbehnul s lv a ze vydelava miliony.vsak se podivejte ne offiky.tam sou nove servery a neprijde mi ze by se tam nejak brzdily.Udela se novy,ti lini tam nabehnou a za chvily sou v cudu,protoze je nekdo predbehne(ten co neni linej makat a ma na hru cas)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
epileptic
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: pát 02. črc 2010 21:11:49
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od epileptic » stř 11. dub 2012 13:16:20

Další mistr světa.Byl si ve swampu když se otevřel ? nebyl tak se uklidni když nic nevíš jak to tam bylo.Hájíš si zde svoje korýtko něco mi to připomíná ,ale věř mi je to jen hra - osobně jsem dal přednost reálnému životu ,který narozdíl od velké části této komunity mám a jsem za něj rád.Až si tohle jednou uvědomíš dáš mi za pravdu ,ale aby nebylo pozdě (dál se s tebou budu bavit jen PM )

Tady se nebavíme o swampu ,ale o jeho důsledku od zítra už stejně nebudu mít čas na žádnou hru.Jen jsem chtěl aby si lidi jako ty uvědomili že tyhle ceny to tu táhnou ke dnu.Chtěl bych vidět jak malej lvl bude vydělávat miliardy ty moulo.Založ si postavu a jeď od nuly - já to zkusil a miliardu nevyděláš NIKDY ! to co bylo dřív sd2 ,chrámy ,metiny na to zapomeň tam už nevyděláš ani kdyby ses rozkrájel a když už tak v cenách co dnes jsou je to úplně směšný "výdělek"


BM a pruty v něm - zase kdo to kupuje nový hráči ,starý tam jen prodávaj aby měli sd ale to tvůj slepičí mozeček nepochopí.Mohl bych se tu rozepsat ještě víc ,ale lidi jako ty to stejně nepochopí.

Otázka nového serveru :) co myslíš že by se s tímto stalo - kdo by tu zbyl odpověď ta tvoje komunita 5 lidí možná.Tehdy sem byl proti novému serveru ,ale dneska jsem si scela jistej že novej server by to tu hodně propláchnul.

Jinak tvůj bio a karma :lol: já chodím na kolo ,mam přítelkyni ,chodim do kina ,do bazénu ,na pivo ,mezi kámoše,opravuju barák.........................8



Renegade :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=l99nfgol ... re=related
Naposledy upravil(a) epileptic dne stř 11. dub 2012 13:39:04, celkem upraveno 2 x.
KONEC HRY

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od Renegade2 » stř 11. dub 2012 13:18:01

epileptic píše:rené já tě trošku poupravím - server potřebuje nové hráče a je úplně jedno jestli začnou s postavou od 1lvl nebo si koupí 100 lvl.Ono chod serverů musí někdo platit a pochybuji že ten server platí lidi s miliardy yangů na účtech ;) v tom je ten fórek víš ,proč bych měl hrát někde kde se mi nevyplatí začínat a z opačného pohledu proč bych měl udržovat server který mi prodělává.Ty totiž jako asi 75% komunity zde máš pocit že si něco dokázal ,ale hned tě poupravím.Dokázal si tu vydržet to je asi tak všechno.Když už se tě ale někde něco ve hře dotkne tak si zajdeš na fórum pobrečet a vybojovat si svoji pravdu.Pokud se ovšem problém tebe netýká ,nebo by ti náprava mohla uškodit tak jseš pohotovej a hned se spěcháš dohadovat-stačí si projít pár témat kde se ti něco nelíbí.

Toť vše k tvojí nabubřelosti a sobeckosti (jinak máš a víš o hře z mého pohledu prd ,proto taky nikdy nebudeš v této hře ničím vynikat ,max tak počtem příspěvků na fóru :) )



Ze hry je potřeba odstranit yangy ! do teď jsem nepochopil smysl předmětů na kování ,který tu stejně nejsou a málokdo si je může dovolit ,ale jedním z artiklů u kování jsou přece yangy.Jednoduše a prostě lidi nemaj za co utrácet ,nemaj do čeho vrážet ty miliardy ani to pvp je nabaví v dokonalosti.

Další komentář celkem o ničem :D

Máš pravdu že provoz serveru je placen co já vím ze sponzorských darů od hráčů ale nikde není napsáno že ty sponzorské dary posílají začínající hráči ani nikde není psáno že si velké levely kupují pruty zlata u skladníka a potom je točí v BM :D
JO Black Market to je to slovo které sponzoruje tuhle hru, jsou to peníze od hráčů kteří hrají a ostatní bych směřoval na vedení serveru a ne na mě obyčejného hráče který ví o financování serveru velké kulové.
Ohledně najakých komentářů na foru, možná ti přijdou malinko arogantní i já si tak občas připadám abych se přiznal, ale ve většině připadů odpovídám na témata která nedávají hlavu ani patu a navíc jsou v metinu neproveditelná. :D
Když někdo chce na foru poradit tak poradím ze svojí zkušenosti....
Když někdo potřebuje ve hře s něčím poradit tak mu poradím, neříkám že jsem ve hře něčeho dosáhl, ikdyž (full bio karma M8 atd jenom okrajově) o ní vím dost na to abych jí dokázal hrát a užívat ;)

Ale máš pravdu když vím o hře velké prd, tak hned jak něco nebudu vědět ti napíšu, protože ikdyž jsi to přímo nenapsal tak máš o hře určitě větší znalosti a dovednosti než já :D

Novej server, bohužel to není jenom zábava,ale hlavně jsou to starosti pro Administrátory fora a celej tým, nová investice a vše s tím spojené. Starost pro dospělé lidi. On se ten server se sám o sebe starat nebude. Kdyby to tak bylo, tak už by ten server tady dávno byl :D
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

Uživatelský avatar
Donald
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 305
Registrován: pon 28. úno 2011 20:44:08
Bydliště: Jinno
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od Donald » stř 11. dub 2012 13:33:44

Lordsworde ty si to taky asi vubec nepochopil. Do linejch lidi mi je uplny kulovy. Ty at si hrajou na nejakym PvP serveru kde maji vsechno hnedka. Myslim ze kazdej linej clovek by tu nevydrzel a rozhodne by se kvuli nemu server nepredelal :lol: Jde tu porad a porad jen o nove hrace, ktery i kdybyby se rozkrajeli, byli nezamestnani a pylni jako vcelky, tak nemaji sanci dohnat ty stavajici. Jednoduse tu chybi takova rovnovaha a ta dela tak vysoky ceny. Kdyz uz pomerne dobre rozjetej hrac vydelava 100kk za 2h a v nynejsim ceniku veci to je velky prd, tak jak se ma potom zacinajici hrac rozjet, kdyz i ty stavajici neswampari stim maji velike potize? A tim nemyslim pouze vydelavani, je tu spousta nepromyslenejch veci. Ja nerikam ze bych neco takovyho dokazal vymyslet, ale dokazal bych uz vymyslenou vec trochu poupravit, aby to vice vyhovovalo vsem. Ale pokud ste si vsimli, tak tym ma vzdycky hrozny potize s upravovanim dropu. Hodne lidi chtelo aby se zredukoval drop, aby nepadalo tolik smeti a tym mel vzdy odpoved ne! No tak to nechteli upravovat a nakonec ten drop uplne pokazili. Swamp mel bejt expiste i dropiste v jednom (tim dropistem myslim podobnej drop jako v metinlandu) aby lidi nemeli potrebu si delat dropy, ale udelat z toho zlatej dul bylo nestastny rozhodnuti ;)
DonDonald - Ninja blizko(lv95) hl. postava
Lusyn - Shaman drak(lv103)
Donald - War aurak(lv55)

"Tolerance je ctnost člověka, který nemá na věc žádný názor. (Chesterton)"

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od lordsword » stř 11. dub 2012 15:22:12

Donald píše:Lordsworde ty si to taky asi vubec nepochopil. Do linejch lidi mi je uplny kulovy. Ty at si hrajou na nejakym PvP serveru kde maji vsechno hnedka. Myslim ze kazdej linej clovek by tu nevydrzel a rozhodne by se kvuli nemu server nepredelal :lol: Jde tu porad a porad jen o nove hrace, ktery i kdybyby se rozkrajeli, byli nezamestnani a pylni jako vcelky, tak nemaji sanci dohnat ty stavajici. Jednoduse tu chybi takova rovnovaha a ta dela tak vysoky ceny. Kdyz uz pomerne dobre rozjetej hrac vydelava 100kk za 2h a v nynejsim ceniku veci to je velky prd, tak jak se ma potom zacinajici hrac rozjet, kdyz i ty stavajici neswampari stim maji velike potize? A tim nemyslim pouze vydelavani, je tu spousta nepromyslenejch veci. Ja nerikam ze bych neco takovyho dokazal vymyslet, ale dokazal bych uz vymyslenou vec trochu poupravit, aby to vice vyhovovalo vsem. Ale pokud ste si vsimli, tak tym ma vzdycky hrozny potize s upravovanim dropu. Hodne lidi chtelo aby se zredukoval drop, aby nepadalo tolik smeti a tym mel vzdy odpoved ne! No tak to nechteli upravovat a nakonec ten drop uplne pokazili. Swamp mel bejt expiste i dropiste v jednom (tim dropistem myslim podobnej drop jako v metinlandu) aby lidi nemeli potrebu si delat dropy, ale udelat z toho zlatej dul bylo nestastny rozhodnuti ;)
ty uz ani nic nepis,jediny co tu delas vsude na foru tak pises nesmyslny dotazy,protoze si linej si to najit na foru kde to je.A to ze nutne musi kazdy hrac hned vykbouchat miliardy dropem.Vzdyt prave to ze sou ty veci drahy je dul pro nove hrace.Vem si jenom bylinky a runy,ktere ty vasi super droperi nechvaj lezet v metinlandu na zemi,protoze si s tim nebudou prece spinit ruce.Zbiraj jen cihly.Az se naucite vazit si dropu,pak vydelate. Pro me presne lidi jako si ty sou ti lini,uz jen podle toho co tu pises.
Jinak ja chodim do prace,i do hospody,hraju Airsoft,delam historicky šerm a holky mam taky a i presto sem si stihl zahrat a i vydelat.Nikam to nezenu a jde to.Staci jen premyslet,pri hrani.Ale panackove by chtelo vsechno hned a z metinu jen zlaty cihly.
Jo a ve Swampu sem byl hned prvni den s nasim cechem a byly jsme radi ze jsme daly vlkodlaka ve 4 lidech kdovi jak za dlouho:)) Ale bylo to nove a sranda:)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
plug1
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 458
Registrován: pon 25. dub 2011 20:27:27
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Kameny+6 - Diskuse o cenách

Příspěvek od plug1 » stř 11. dub 2012 15:24:44

Ceny dolů! :D
Prý se to rychle sníží, pravda ze 120kk na 85kk.
Supr akce!
Za 85kk, kdo by to kupoval?! :o
╔═╗✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
║═╬╦╦═╦═╦═╦══╦═╦═╗
╠═║║║╬║╩╣╔╣║║║╬║║║
╚═╩═╣╔╩═╩╝╚╩╩╩╩╩╩╝
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

© plug1 2014 - všechna práva vyhrazena

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?

Who is chatting

offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline Sirrey 
offline Yuminka 
offline fyxicek 
offline tasik1