Právě je úte 22. říj 2024 7:25:46

  • Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Žádost o "MEGA NÁVOD"
    od Sasony » ned 20. říj 2024 20:36:48 » v Ekura » Diskuze o hře
    1 Odpovědi
    233 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Suko201
    pon 21. říj 2024 4:42:30
  • Obnova ZB
    od Achras » sob 19. říj 2024 12:50:03 » v Ekura » Návrhy
    1 Odpovědi
    350 Zobrazení
    Poslední příspěvek od TomasFoxx
    sob 19. říj 2024 19:32:08
  • Meme pro každou situaci - kolo 9.-12.
    od Bisky » ned 16. čer 2024 20:55:45 » v Ostatní » Soutěže
    39 Odpovědi
    10869 Zobrazení
    Poslední příspěvek od qSTRoNgMANp
    pát 18. říj 2024 0:00:42
  • Opět pokažený event
    od TOXIX » ned 06. říj 2024 5:45:59 » v Ekura » Diskuze o hře
    22 Odpovědi
    2889 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Medvidek
    pon 14. říj 2024 8:40:26
  • Kování věž
    od Dexter » úte 06. úno 2024 15:31:21 » v Ekura » Diskuze o hře
    10 Odpovědi
    4978 Zobrazení
    Poslední příspěvek od schvarz
    úte 17. zář 2024 23:05:13
  • Co právě posloucháte
    od Vikernes » čtv 17. úno 2011 10:45:38 » v Ostatní » OFF Topic
    10765 Odpovědi
    2366173 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Medvidek
    ned 08. zář 2024 18:16:53
  • Nový začátek
    od Bosanova » ned 24. bře 2024 19:23:30 » v Ekura » Diskuze o hře
    6 Odpovědi
    8153 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Medvidek
    ned 25. srp 2024 17:34:03
  • Letní festival - slova - VYHLÁŠENÍ!!!
    od Bisky » úte 25. čer 2024 22:32:53 » v Ostatní » Soutěže
    1 Odpovědi
    3159 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bisky
    čtv 22. srp 2024 10:59:01
  • Zručnost
    od miksakm » pon 03. úno 2014 17:54:53 » v Ekura » Diskuze o hře
    15 Odpovědi
    9756 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mionix
    pát 02. srp 2024 19:47:48
  • Navrh na nový kontent.
    od Takashiro » pon 22. črc 2024 10:23:23 » v Ekura » Návrhy
    6 Odpovědi
    6143 Zobrazení
    Poslední příspěvek od linan
    stř 31. črc 2024 17:07:28
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek
  • Fórum
    Témata
    Příspěvky
    Poslední příspěvek

  • You do not have permission to post in chat.
@ angrylunaxx « pon 7:48 pm »
rum X vodka ?
@ ShienZhao « pát 1:13 pm »
Tak jedine založit si nový e-mail, vytvořit nový účet na ekure a přes ten potom napsat ticket. Jiná možnost asi není.
@ Kubee333 « pát 1:07 pm »
To áno ale prvé 3 písmená mi nepomohli a tiket treba potvrdiť na maily keď ho chcem poslat
@ Kubee333 « pát 12:59 pm »
ShienZhao píše: Po přihlášení na web, mám pocit, ze vidíš první tři písmena od e-mailu, tak jedine podle toho odvodit a nebo zkusit napsat ticket.
@ ShienZhao « pát 11:00 am »
Po přihlášení na web, mám pocit, ze vidíš první tři písmena od e-mailu, tak jedine podle toho odvodit a nebo zkusit napsat ticket.
@ Kubee333 « pát 9:25 am »
Dá sa nejako zistiť mail k účtu ? Zabudol som prihlasovacie meno k mailu
@ Kubee333 « pát 9:24 am »
Ahoj
@ kovardominik « čtv 6:40 pm »
moc to tu nežije no
@ Makarov « čtv 11:08 am »
xalo86 píše: tu nikdo není? :D
moc lidí na forum už nechodí...... frčelo to kdysi..
@ MoCKeR « čtv 9:44 am »
xalo86 píše: ahoj, kde si lze koupit postavu i s oblečením?
postavu maš zadara stačí ist zabehat alebo do fitka a oblečení zkús nekde v nakupnim centru
@ xalo86 « stř 8:01 pm »
tu nikdo není? :D
@ xalo86 « stř 7:55 pm »
ahoj, kde si lze koupit postavu i s oblečením?
@ Suko201 « pon 8:38 pm »
Medvidek píše: RE Suko201 - děkuji že uznáváte že tuto hru hrají hráči - lidi. A ne zvířata. To je správný názor, jen prosím pokračujte ... P.S. Netuším proč reagujete, pokud vím, reagoval jsem na komentář Stronga ne na ten Váš ...
netušíš proč reaguji? :D to říkáš ty, který tady věčně házíš random slohovky, které ani nikomu nedávají smysl, nebo jsou úplně mimo? Opravdu se zamysli nad sebou a tvým chováním.
@ Medvidek « pon 7:43 pm »
qSTRoNgMANp píše: Ano, Víš: "Absolutní nic" o daném výrazu, proto píšu, ať si nastuduješ pojmy a dojmy a potom můžeš školit. Opět si hraješ na chytrého a opět jsem ti dokázal, že píšeš věci mimo.
Děkuji, jsem rád, že se tu sám usvědčujete ze lži. Prosím pokračujte ... :-) :-) :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 6:45 pm »
Ano, Víš: "Absolutní nic" o daném výrazu, proto píšu, ať si nastuduješ pojmy a dojmy a potom můžeš školit. Opět si hraješ na chytrého a opět jsem ti dokázal, že píšeš věci mimo.
@ Medvidek « pon 6:23 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Medvidek,  Tak prvně, já psal "Brainrot", ale ty si to neopsal správně, takže ses upgradoval na braindeada. Klasicky chceš dělat chytráka, ale bludu a lží se dopouštíš ty, nesnaž se reagovat na všechno, když o tom víš absolutní nic. Nejdřív si nastuduj pojmy a dojmy a potom dělej chytrého. *Peace*
Vážně? Kde berete tu jistotu? Takže, klasicky tu dělají chytráky Vám podobní - což je směšné, ale budiž. Bludu a lži jste se dopustil vy, když mě chcete napadat, pak mě prosím citujte přesně, nebo vůbec! Vědět absolutní nic je slovní nesmysl. Pište prosím korektně - bud něco vím nebo nevím nic, nebo vůbec nic. Absolutní je pouze nula ... :-) A děkuji za doporučení - a to samé doporučuji Vám. Méda :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 4:36 pm »
@Medvidek,  Tak prvně, já psal "Brainrot", ale ty si to neopsal správně, takže ses upgradoval na braindeada. Klasicky chceš dělat chytráka, ale bludu a lží se dopouštíš ty, nesnaž se reagovat na všechno, když o tom víš absolutní nic. Nejdřív si nastuduj pojmy a dojmy a potom dělej chytrého. *Peace*
@ Nonepovideeej « pon 4:22 pm »
@Medvidek,  Buď se přestaň chovat jako robot, a nebo nepiš, prosím.
@ Medvidek « pon 4:17 pm »
RE Suko201 - děkuji že uznáváte že tuto hru hrají hráči - lidi. A ne zvířata. To je správný názor, jen prosím pokračujte ... P.S. Netuším proč reagujete, pokud vím, reagoval jsem na komentář Stronga ne na ten Váš ...
@ Suko201 « pon 1:47 pm »
Medvidek píše:
qSTRoNgMANp píše: @Medvidek,  Brainrot ty braindeade.
Zdravím, prosil bych, pokud mě chcete citovat, potom přesně - dá se to zkopírovat, jinak se dopouštíte bludu a lži. Nic z toho co píšete jsem nenapsal, přeci vy máte mozek já jen brainot. :-)
co to meleš proboha? Nejdřív se podívej, co si psal a co psal strong. Přestaň tu laskavě obviňovat lidi, je to nechutné.
@ Medvidek « pon 8:31 am »
qSTRoNgMANp píše: @Medvidek,  Brainrot ty braindeade.
Zdravím, prosil bych, pokud mě chcete citovat, potom přesně - dá se to zkopírovat, jinak se dopouštíte bludu a lži. Nic z toho co píšete jsem nenapsal, přeci vy máte mozek já jen brainot. :-)
@ Suko201 « pon 3:49 am »
qSTRoNgMANp píše: @Medvidek,  Brainrot ty braindeade.
xdd
@ qSTRoNgMANp « ned 11:35 pm »
@Medvidek,  Brainrot ty braindeade.
@ Medvidek « ned 7:58 pm »
Ahoj, brainot? No stačí vědět kco co poslouchat, třeba písničky - krásný příběh co něco odráží ....... :-) :-) :-)
@ schvarz « ned 3:51 pm »
Koukám, že ani FB příspěvek nebyl, to je docela škoda ne?
@ schvarz « ned 3:51 pm »
Novinky k eventům už se nevydávají?
@ Makarov « ned 3:34 pm »
qSTRoNgMANp píše: Se z toho tu stal dobrej brainrot.
je to tu občas sranda :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 9:36 pm »
Se z toho tu stal dobrej brainrot.
@ MoCKeR « pát 8:36 pm »
Suko201 píše:
TomasFoxx píše: hahahhaha najdi si holku a pak tu neco pis hahahaha 30 let a furt panic jen pari ekuru hahhaha
😄😄😄😄😄 tak zrovna od tebe, jakožto zástupce muslimske viry, který nemá ve 28 letech ani jednu ženu, to sedí, 😄😄😄😄😄
hahahahahaha konečne mu to nekdo napsal
@ Suko201 « pát 8:34 pm »
TomasFoxx píše: hahahhaha najdi si holku a pak tu neco pis hahahaha 30 let a furt panic jen pari ekuru hahhaha
😄😄😄😄😄 tak zrovna od tebe, jakožto zástupce muslimske viry, který nemá ve 28 letech ani jednu ženu, to sedí, 😄😄😄😄😄
@ TomasFoxx « pát 8:23 pm »
xxx
@ MoCKeR « pát 7:38 pm »
xxxx
@ TomasFoxx « pát 5:39 pm »
Suko201 píše:
Lejno píše: Nerev fuuuurt NPCčko
navíc, kdybys tam nebyl moderátor, tak už tam ani dávno nejsi ;)
řekni jak se tam jmenuješ a taky tam nebudeš hehe
@ MoCKeR « pát 7:04 am »
Suko201 píše:
angrylunaxx píše: a co kdybych vám teď řekl že by ekura jela od nuly ? :D bez is :D max jen skiny bez bonusu :D (jasně server by neměl přijem a víme všichni jak by to dopadlo ale jako představa :D já myslím že by to lidi i tak hráli )
restart od nuly je nesmysl, který byl už zavrhnut. Navíc byla sinfortie a tam taky začalo lidi ubývat, takže nesmysl. Druhá věc je ta, že lidi jako lejno a spol by pak nemohli šikanovat slabší, protože by takovým lidem už nikdo nepomohl nahoru.
keď je cely život šikanovaný tak chce chudak tiež šikanovať aspoň na hre tak mu to dopraj
@ Suko201 « čtv 10:11 pm »
angrylunaxx píše: a co kdybych vám teď řekl že by ekura jela od nuly ? :D bez is :D max jen skiny bez bonusu :D (jasně server by neměl přijem a víme všichni jak by to dopadlo ale jako představa :D já myslím že by to lidi i tak hráli )
restart od nuly je nesmysl, který byl už zavrhnut. Navíc byla sinfortie a tam taky začalo lidi ubývat, takže nesmysl. Druhá věc je ta, že lidi jako lejno a spol by pak nemohli šikanovat slabší, protože by takovým lidem už nikdo nepomohl nahoru.
@ angrylunaxx « čtv 9:53 pm »
a co kdybych vám teď řekl že by ekura jela od nuly ? :D bez is :D max jen skiny bez bonusu :D (jasně server by neměl přijem a víme všichni jak by to dopadlo ale jako představa :D já myslím že by to lidi i tak hráli )
@ Nejko123 « čtv 9:47 pm »
@Suko201,  tak už nemáš žiadnu možnosť, dc ti nevyhovuje a heromarket nebude, musíš vymyslieť niečo sám asi
@ MoCKeR « čtv 9:24 pm »
Hahahahhaha Jo ten hovnival je mimo realitu tchorštajner
@ Lejno « čtv 1:48 pm »
Xd
@ Suko201 « čtv 1:41 pm »
Lejno píše: Nerev fuuuurt NPCčko
navíc, kdybys tam nebyl moderátor, tak už tam ani dávno nejsi ;)
@ Suko201 « čtv 1:41 pm »
Lejno píše: Nerev fuuuurt NPCčko
nevtirej se, nikoho nezajímáš už ani na DC, tak klid
@ Lejno « čtv 12:59 pm »
Nerev fuuuurt NPCčko
@ Suko201 « čtv 12:47 pm »
Nejko123 píše: @Suko201,  keď nieje doteraz tak ani nebude... Však to ani nejako extra nechýba, na hráčskom dc sú sekcie na nákup / predaj postáv
moc na výběr tam není, chci tím naznačit, že na hm někdo třebas dal postavu 90 s výbavou a pak za to třeba dostal něco jiného atd, prostě systemicky lepší a výhodnější pro obě strany. Na DC nemáš v nákupech skoro nic a v prodejich buď postavy do swampu, nebo většinou už jen vyskillene postavy, které stejně kolují jen mezi 20ti lidma t nahoře.
@ Nejko123 « čtv 11:08 am »
@Suko201,  keď nieje doteraz tak ani nebude... Však to ani nejako extra nechýba, na hráčskom dc sú sekcie na nákup / predaj postáv
@ Relly « čtv 9:25 am »
@Suko201,  Chtít můžou, ale to je tak max.
@ Suko201 « stř 10:02 pm »
Makarov píše:
Suko201 píše: Kdy bude Hero market
to už tu kdysi bylo.. nevím o tom, že by měl být znovu…..
však právě proto se ptám, lidé to chtějí.
@ Makarov « stř 7:52 pm »
Suko201 píše: Kdy bude Hero market
to už tu kdysi bylo.. nevím o tom, že by měl být znovu…..
@ Suko201 « stř 12:57 pm »
Kdy bude Hero market
@ MoCKeR « úte 2:32 pm »
Rekl bych že křivka jde smerem dolu tak proto to vyjadrení hihi
@ Suko201 « úte 1:18 pm »
Makarov píše:
Nejko123 píše: Ale veľmi príjemné vidieť že tu napísal aj niekto iný ako Mio, ešte keby to tak častejšie bolo fuh
taky sem byl velmi překvapen:D
taky jsem byl velice překvapen, když sem to četl. Asi to bylo hodně vytáčecí. Snad nezruší po kritice i další eventy :’(
@ Makarov « úte 10:09 am »
Nejko123 píše: Ale veľmi príjemné vidieť že tu napísal aj niekto iný ako Mio, ešte keby to tak častejšie bolo fuh
taky sem byl velmi překvapen:D
@ kovardominik « pon 8:55 pm »
co se tady zase dělo? to jste si stěžovali tak že se zrušil event?
@ Nejko123 « pon 6:57 pm »
Ale veľmi príjemné vidieť že tu napísal aj niekto iný ako Mio, ešte keby to tak častejšie bolo fuh
@ Nejko123 « pon 6:54 pm »
Saggitarius píše: a tech 10% na kritik + 10% na kritik spellem je taky k nicemu, takže tajemstvi reinkarnace nepouzivat... chapu.. :D
o kritiku spellom sa tam nepíše nič, a áno 10% na obyč. kritik na úkor zníženia 10% všetkých statov sa neoplatí, takže správne nepoužívať
@ Saggitarius « pon 6:12 pm »
Makarov píše: Asi začnu být aktivní snad všude, protože jak se lidi nervují - nejde to a nejde to, pritom nejvetsi problem je mezi klavesnici a židlí, je zábavné 😁
That’s the point.
@ Saggitarius « pon 6:12 pm »
a tech 10% na kritik + 10% na kritik spellem je taky k nicemu, takže tajemstvi reinkarnace nepouzivat... chapu.. :D
@ Makarov « pon 5:59 pm »
Asi začnu být aktivní snad všude, protože jak se lidi nervují - nejde to a nejde to, pritom nejvetsi problem je mezi klavesnici a židlí, je zábavné 😁
@ YoyopinX « pon 4:39 pm »
65 SD stojí 5 třpytek +5, které jsou zapotřebí pro dalších 5 pvp bonusů do účesu, ale to určitě víte. Jelikož se jednotlivé tajemství nedají jen tak získat, myslím, že se je všichni snažíme využívat na maximum.
@ Nejko123 « pon 4:15 pm »
On to myslel tak že je to tajomstvo nanič v tom prípade keď to dáva mínus 10% statusy ... Tak sa tomu majú hráči vyhýbať
@ Saggitarius « pon 3:25 pm »
Hmm a kde že se dá koupit tajemství reinkarnace za 65SD? Sem si nějak nevšiml, že by byla v nabídce.

Who is chatting

offline Mionix 

Přihlásit se

Kdo je online

Ve fóru je celkem 26 uživatelů :: 4 registrovaní, 0 skrytých a 22 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 1164 uživatelů dne pát 30. pro 2022 21:59:59

Statistiky

Celkem příspěvků 244581 • Celkem témat 17633 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 25373 • Nejnovějším uživatelem je Kubee333