NOVINKY

19.11.2015

Denní dárky ve hře

Denní dárky ve hře

Vážená komunito, 

počínaje Vašim dnešním přihlášením budete mít možnost si každý den vyzvednout ve hře dárek za své přihlášení. Každý Váš účet má nárok na jeden dárek denně, přičemž k obnovení dochází vždy o půlnoci. Možnost vyzvednutí dárku je signalizována blikajícím symbolem dárku po přihlášení postavy do hry. Poté si stačí vybrat jedno z deseti polí a odměna je Vaše.


19.11.2015

Acarum - Povýšení na GM

Acarum - Povýšení na GM

Vážená komunito,

s radostí Vám oznamujeme, dnešním dnem bude [TGM]Acarum povýšen do pozice GM. Gratulujeme Acarumovi k úspěšnému složení mistrovské zkoušky a přejeme mu do budoucna spoustu dobré nálady, elánu a neotřelých nápadů.

Váš tým Ekury


12.11.2015

Barevné úkolové svitky

Barevné úkolové svitky

Vážená komunito, 

dnešním dnem bylo do hry přidáno rozlišení barev jednotlivých úkolových pergamenů. Protože se oproti původnímu systému jedná o poměrně velkou změnu, rádi bychom zde shrnuli, co si vlastně můžete pod jednotlivými barvami představit.


5.11.2015

Velký výlov - pravidelně každé pondělí

Velký výlov - pravidelně každé pondělí

Vážená komunito,

počínaje dnešní údržbou se můžete těšit na pravidelné Výlovy ryb, které dobře znáte jako soutěže v minulosti spouštěné výhradně GM týmem. Výlov bude pravidelně probíhat každé pondělí od 19:00 do 19:45 hodin a nejlepší říše získá na 24 hodin náhodný bonus. Navíc se můžete těšit na podrobné statistiky nejúspěšnějších rybářů z každé říše. Věříme, že tuto změnu uvítáte a bude pro vás zajímavým zpestřením hry na našem serveru.

Váš tým Ekury


2.11.2015

Královský systém

Královský systém

Vážená komunito,

je tomu již nějaký ten pátek, kdy bylo zprovoznění Královského systému vyhlášeno na webových stránkách a ještě o mnoho delší doba uplynula od jeho prvotního nápadu. Možná osud tomu tak chtěl, že v jednu chvíli již kompletní návrh dostával nové a nové rozměry přidáváním dalších nápadů a z původně už tak slušného základu se tak stával informační veleobr. Proto věříme a doufáme, že se nám z tohoto balíku nápadů podařilo vybrat ty nejvíce zdařilé a zařadit je do finální podoby Královského systému.


15.10.2015

Secure mód - ještě vyšší zabezpečení

Secure mód - ještě vyšší zabezpečení

Vážená komunito,

rádi bychom Vám touto formou představili nový systém zabezpečení, takzvaný Secure mód, který nahradí systém pečetidel a rozšíří jej o další možnosti. Smyslem tohoto opatření je navýšit bezpečnost Vašich účtů na maximum a zamezit tak co největšímu množství krádeží ve hře.

Samozřejmostí je zachování maximální možné uživatelské přívětivosti tak, aby mohl tento systém používat opravdu každý. Jeho aktivace je samozřejmě zdarma a tým Ekury ji důrazně doporučuje.


1.10.2015

Války říší - Statistiky

Války říší - Statistiky

V souvislosti s novým systémem válek říší se změnil také systém ukládání a načítání statistik za válku. I přes rozsáhlé testy není zcela vyloučeno, že se dnešní válka nezobrazí korektně ve statistikách. V takovém případě prosíme hráče o trpělivost - původní systém přepočtu je stále funkční a v případě, že by takový problém nastal, doplníme statistiky ručně během dnešního večera.

Jako odměnu za svou trpělivost můžete očekávat kvalitnější odezvu během válek říší, zpřesnění, ale také rozšíření statistik o dvě nové položky. To vše v přípravě na spuštění královského systému, které proběhne 1. listopadu společně s vyhlášením výsledků PvP her. Děkujeme za přečtení.

Příjemnou hru přeje tým Ekury.


20.8.2015

Testeři ve hře

Testeři ve hře

Vážená komunito,

v souvislosti s probíhající reskrukturalizací týmu se od nynějška mohou ve hře objevovat tzv. „Testeři“, což jsou postavy, které mají některé velmi omezené pravomoce pro použití GM příkazů ve hře. Tito hráči týmu Ekury pomáhají s testováním novinek a hledáním chyb ve hře, zároveň však nemají žádné pravomoce pomáhat jiným hráčům, nebo s nimi provádět jakoukoli nadstandartní interakci.


6.3.2015

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


» Archív
l