NOVINKY

21.1.2016

Změny v týmu

Změny v týmu

Vážená komunito,

v poslední době došlo v našem týmu k několika poměrně zásadním změnám, proto jsme se rozhodli Vám je shrnout a uvést na pravou míru také některé spekulace.


14.1.2016

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Jsme rádi, že se systém výzev, spuštěný během vánočních oslav, ujmul mezi hráči a získává si na oblíbenosti. Jistě si však říkáte, že vlastně nevíte, kolik jste již chytili ryb, kolik Vám jich chybí na získání nové hodnosti. A hlavně jaké další výzvy lze plnit.


4.1.2016

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

[GM]Rittas - ukončení spolupráce

Vážená komunito,

Dnes v odpoledních hodinách byla ukončena spolupráce s [GM]Rittasem a to z důvodu hrubého zneužití pravomocí GM. Konkrétně se jednalo o vynášení interních informací z týmu. Současně s tím byly zablokovány také všechny jeho herní účty.

Děkujeme za pochopení.


1.1.2016

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


17.12.2015

Nové hodnosti

Nové hodnosti

Vážená komunito,

dnešním dnem byla přidána první část splnitelných výzev a s nimi souvisejících nových hodností. Do hry tím přibylo 18 nových hodností v celkem 12 typech unikátních výzev. Jak je asi patrné, každou hodnost bude možno využívat až ve chvíli, kdy postava splní k ní přiřazenou výzvu. Poté je již  kdykoli možné si tuto hodnost u Strážce města vybrat.


19.11.2015

Denní dárky ve hře

Denní dárky ve hře

Vážená komunito, 

počínaje Vašim dnešním přihlášením budete mít možnost si každý den vyzvednout ve hře dárek za své přihlášení. Každý Váš účet má nárok na jeden dárek denně, přičemž k obnovení dochází vždy o půlnoci. Možnost vyzvednutí dárku je signalizována blikajícím symbolem dárku po přihlášení postavy do hry. Poté si stačí vybrat jedno z deseti polí a odměna je Vaše.


5.11.2015

Velký výlov - pravidelně každé pondělí

Velký výlov - pravidelně každé pondělí

Vážená komunito,

počínaje dnešní údržbou se můžete těšit na pravidelné Výlovy ryb, které dobře znáte jako soutěže v minulosti spouštěné výhradně GM týmem. Výlov bude pravidelně probíhat každé pondělí od 19:00 do 19:45 hodin a nejlepší říše získá na 24 hodin náhodný bonus. Navíc se můžete těšit na podrobné statistiky nejúspěšnějších rybářů z každé říše. Věříme, že tuto změnu uvítáte a bude pro vás zajímavým zpestřením hry na našem serveru.

Váš tým Ekury


6.3.2015

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


» Archív
l
 
Website Security Test