NOVINKY

22.9.2016

Výstavba skladu - máme vítěze!

Výstavba skladu - máme vítěze!

Vážená komunito,

dnešní údržbou počínaje začíná velká přestavba skladních prostor. Skladník se před nadcházející zimou rozhodl vyhovět nesčetným prosbám lidu a až čtyřnásobně navýšit dostupnou kapacitu. Navíc plánuje také přistavění trezoru, který bude sloužit k bezpečnému uložení větší hotovosti. Sehnat povolení od císaře nebyl velký problém, ten se objevil až při shánění materiálu na výstavbu.


17.11.2016

Nová posila do týmu

Nová posila do týmu

Vážená komunito,

dnešním dnem řady našich GM rozšířil nový moderátor ve zkušebním období - [TGM]Dorjee. Dorjeemu přejeme v nové funkci hodně zdaru, trpělivosti a bystrý úsudek. Ve hře se Vám představí jakmile dokončíme průvodní zaučení a bude to z jeho strany možné.

Děkujeme za pozornost.


10.11.2016

Magická noc - ukončení

Magická noc - ukončení

Vážená komunito,

protože magická noc je definitivně za námi, je na čase zjistit, jak se zúčastněným dařilo a kdo si letos odnese pomyslnou korunu krále Halloweenu. Ještě než začneme, rádi bychom Vám hráčům poděkovali za (až na pár výjimek) hladký průběh eventu.

Přejeme příjemné čtení.


27.10.2016

Výzvy - informace při splnění

Výzvy - informace při splnění

Vážení komunito,

dnešní údržbou přichází do hry další rozšíření systému výzev a to konkrétně dlouho očekávaná informace při splnění výzvy. Jak určitě víte, do této chvíle byl každý odkázán na hledání průběhu výzvy v příslušném okně. Tato možnost je samozřejmě i nadále zachována, nově se však při jejím získání objeví informace v horní části obrazovky.


27.10.2016

Magická noc je opět tady!

Magická noc je opět tady!

Vážená komunito,

dnešní údržbou je zahájeno na našem serveru již tradiční trio eventů (Vznik ČSR, Halloween, Dušičky). Těšit se tak můžete na 2 týdny plné zábavy, dýňového šílenství a plnění úkolů. Příjemnou atmosféru nám vytvoří plamínky dýňových luceren a ještě více ji pak podtrhne potemnělá obloha.


20.10.2016

Vizuální přepracování hlavních měst

Vizuální přepracování hlavních měst

Vážená komunito,

zatímco hráči z říší Chunjo a Jinno se v nových hlavních městech mohli procházet už nějaký ten čas, hráči Shinsoo museli čekat až do dnešního dne. S potěšením Vám oznamujeme, že hlavní část přestavby těchto nejvyužívanějších lokací je ukončena (drobné úpravy a opravy samozřejmě mohou i nadále probíhat). Zároveň se omlouváme za zdržení celého procesu, které bylo způsobeno technickými problémy. Níže můžete nalézt seznam těch největších změn v Joanu a Pyungmoo.


29.8.2016

Voucher na VIP premium

Voucher na VIP premium

I přes úsilí vše nové otestovat se po minulé údržbě vyrojilo několik chybiček, které více či méně ovlivnily Váš komfort hraní. Při noční údržbě jsme dořešili i poslední problémy a je tak na čase kompenzovat vzniklé problémy.


13.6.2016

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Vážená komunito,

vzhledem k tomu, že se zatím žádnému z Vás nepodařilo najít všech 39 slov (popř. slovních spojení), rozhodli jsme se prodloužit výroční event, respektive jeho část týkající se padání a sestavování písmenek. Pokud se nikomu ani do čtvrtka 16.6.2016 11:00 nepodaří nalézt všechna slovní spojení, vítězem se stane tiket, který bude obsahovat největší množství správných. Drop písmenek tak bude definitevně ukončen při pravidelné údržbě.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


» Archív
l