NOVINKY

5.1.2017

Vánoční event - ukončení

Vánoční event - ukončení

Vážená komunito,

S poslední sněhovou vločkou končí dnes také Vánoční event a je čas se ohlédnout za jeho výsledky. Ještě, než se ponoříme do oblíbených statistik, rádi bychom poděkovali všem zúčastněným za hladký průběh eventu a shovívavost vůči horší dostupnosti podpory v průběhu svátků.

Přejeme příjemné čtení.


1.1.2017

Výsledky loterie

Výsledky loterie

Vážená komunito,

nadešel čas odtajnění losovaných čísel. Jak tedy loterie dopadla? Byli jste úspěšní? Kolik z Vás mělo štastnou ruku? A padla tentokrát nejvyšší výhra? To vše se dočtete v následujících řádcích.


 


24.12.2016

PF 2017

PF 2017

Vážená komunito,

zajisté mi dáte zapravdu, že čas je neúprosný a běží snad stále rychleji a rychleji. Máme tu opět konec roku - čas vánoční.


22.9.2016

Výstavba skladu - máme vítěze!

Výstavba skladu - máme vítěze!

Vážená komunito,

dnešní údržbou počínaje začíná velká přestavba skladních prostor. Skladník se před nadcházející zimou rozhodl vyhovět nesčetným prosbám lidu a až čtyřnásobně navýšit dostupnou kapacitu. Navíc plánuje také přistavění trezoru, který bude sloužit k bezpečnému uložení větší hotovosti. Sehnat povolení od císaře nebyl velký problém, ten se objevil až při shánění materiálu na výstavbu.


27.12.2016

Mimořádná údržba

Mimořádná údržba

Vážená komunito,

vzhledem k chybě v systému denních odměn musel být server dnes, 27.12. v 04:10 odstaven a to až do 08:20 ráno, kdy byly dokončeny opravy. Vzhledem k povaze problému byly ze hry odebrány předměty, které postavy získaly vlivem chyby hry.

Omlouváme se za komplikace. 


16.12.2016

Vánoční oslavy 2016

Vánoční oslavy 2016

Vážená komunito,

rok uběhl jako voda a opět se chystáme si užít, pro mnohé z nás, nejkrásnější svátky roku. Také letos jsme si pro Vás připravili k oslavám několik událostí, které se budou postupně spouštět. Mezi nimi nalezneme jak stálice Vánočních oslav, tak i několik novinek. Doufáme, že se Vám budou Vánoční oslavy líbit a užijete si je v poklidu.


17.11.2016

Nová posila do týmu

Nová posila do týmu

Vážená komunito,

dnešním dnem řady našich GM rozšířil nový moderátor ve zkušebním období - [TGM]Dorjee. Dorjeemu přejeme v nové funkci hodně zdaru, trpělivosti a bystrý úsudek. Ve hře se Vám představí jakmile dokončíme průvodní zaučení a bude to z jeho strany možné.

Děkujeme za pozornost.


27.10.2016

Výzvy - informace při splnění

Výzvy - informace při splnění

Vážení komunito,

dnešní údržbou přichází do hry další rozšíření systému výzev a to konkrétně dlouho očekávaná informace při splnění výzvy. Jak určitě víte, do této chvíle byl každý odkázán na hledání průběhu výzvy v příslušném okně. Tato možnost je samozřejmě i nadále zachována, nově se však při jejím získání objeví informace v horní části obrazovky.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


» Archív
l