NOVINKY

17.5.2016

MS v hokeji

MS v hokeji

Stejně jako loni jsme si připravili odměny za úspěchy českého národního týmu na mistrovství světa v hokeji. Kontrolujte tuto novinku po rozhodujících utkáních a získejte vyšší výhody.


28.4.2016

Čarodějnice a První máj (Aktualizováno)

Čarodějnice a První máj (Aktualizováno)

Pozor, pozor! Lovci čarodějnic opět přicházejí! Také v tomto roce oslavíme Čarodějnice a První máj jednou společnou událostí, která potrvá až do čtvrteční údržby (5.5.2016). Pokusili jsme se vyjít vstříc připomínkám, které jste nám v minulém roce předložili a proto doufáme, že letošní event bdue opět o něco zábavnější, než ten minulý. Na své si přijdou jak hráči preferující PvM, tak i PvP. Samozřejmostí jsou lákavé a unikátní odměny a nepřijdete ani o odměny kolektivní.


24.3.2016

Velikonoční event (vyhlášení)

Velikonoční event (vyhlášení)

Vážená komunito,

jako každým rokem přichází čas oslavit na Ekuře velikonoční svátky. Také tentokrát se do prvních měst vracejí oblíbení zajíčci a prosí hrdiny o pomoc se shánením vajíček. Košíky plné kraslic je potom možné předat široké škále NPC po celém světě Ekury.

Nově budete moci vajíčka získat nejen dropem z běžných monster, ale také interakcí s malými velikonočními zajíčky, kteří se objeví na předem ohlášených mapách. Totéž platí i o velikonočních meteorech, které sice pro zničení vyžadují spolupráci více hrdinů, odměna je však jistá.


17.3.2016

[GM]Scrapík - ukončení spolupráce (aktualizováno)

[GM]Scrapík - ukončení spolupráce (aktualizováno)

Vážená komunito,

dnes v dopolednch hodinách byla ukončena spolupráce s [GM]Scrapikem a to z důvodu hrubého zneužití pravomocí GM. Konkrétně se jednalo o obohacování vlastních herních postav o předměty získané z GM. Současně s tím byly zablokovány také všechny jeho herní účty, počítač a IP adresa. Jelikož se na tomto podvodu vůči serveru podílelo také několik dalších hráčů, byly také jejich herní postavy trvale zablokovány (viz pranýř hry).


1.3.2016

Aktualizace PP a POOÚ

Aktualizace PP a POOÚ

Od 1.3.2016 jsou upraveny podmínky použití (PP) a prohlášení o ochraně osobních údajů (POOÚ). Změny se převážně týkají novely zákona o ochraně spotřebitele. Tyto PP a POOÚ jsou nedílnou součástí pravidel hry a proto s jejich zněním souhlasíte spuštěním launcheru / vstupem do hry / přístupem na web či fórum.


22.2.2016

Nábor moderátorů fóra

Nábor moderátorů fóra

Vážená komunito,

rádi bychom rozšířili naše řady moderátorů fóra až o dva nové aktivní TBM. Z toho důvodu, počínaje dnešním dnem, probíhá do odvolání nábor na tuto pozici.

Od uchazečů požadujeme věk minimálně 18 let, možnost komunikace na Skype, znalost pravidel fóra, objektivitu, jistou míru samostatnosti a především pak čas i chuť se podílet na chodu fóra. Psaný projev na dobré úrovni ruku v ruce se znalostí pravidel českého či slovenského jazyka jsou samozřejmostí. Výhodou může být zkušenost s moderováním, dobrá orientace na serveru Ekura apod.


14.1.2016

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Jsme rádi, že se systém výzev, spuštěný během vánočních oslav, ujmul mezi hráči a získává si na oblíbenosti. Jistě si však říkáte, že vlastně nevíte, kolik jste již chytili ryb, kolik Vám jich chybí na získání nové hodnosti. A hlavně jaké další výzvy lze plnit.


17.12.2015

Nové hodnosti

Nové hodnosti

Vážená komunito,

dnešním dnem byla přidána první část splnitelných výzev a s nimi souvisejících nových hodností. Do hry tím přibylo 18 nových hodností v celkem 12 typech unikátních výzev. Jak je asi patrné, každou hodnost bude možno využívat až ve chvíli, kdy postava splní k ní přiřazenou výzvu. Poté je již  kdykoli možné si tuto hodnost u Strážce města vybrat.


19.11.2015

Denní dárky ve hře

Denní dárky ve hře

Vážená komunito, 

počínaje Vašim dnešním přihlášením budete mít možnost si každý den vyzvednout ve hře dárek za své přihlášení. Každý Váš účet má nárok na jeden dárek denně, přičemž k obnovení dochází vždy o půlnoci. Možnost vyzvednutí dárku je signalizována blikajícím symbolem dárku po přihlášení postavy do hry. Poté si stačí vybrat jedno z deseti polí a odměna je Vaše.


6.3.2015

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

POZNÁVEJ ENTARIAN A VYHREJ! (aktualizováno 28.5.)

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


» Archív
l