NOVINKY

20.10.2016

Vizuální přepracování hlavních měst

Vizuální přepracování hlavních měst

Vážená komunito,

zatímco hráči z říší Chunjo a Jinno se v nových hlavních městech mohli procházet už nějaký ten čas, hráči Shinsoo museli čekat až do dnešního dne. S potěšením Vám oznamujeme, že hlavní část přestavby těchto nejvyužívanějších lokací je ukončena (drobné úpravy a opravy samozřejmě mohou i nadále probíhat). Zároveň se omlouváme za zdržení celého procesu, které bylo způsobeno technickými problémy. Níže můžete nalézt seznam těch největších změn v Joanu a Pyungmoo.


22.9.2016

Výstavba skladu zahájena

Výstavba skladu zahájena

Vážená komunito,

dnešní údržbou počínaje začíná velká přestavba skladních prostor. Skladník se před nadcházející zimou rozhodl vyhovět nesčetným prosbám lidu a až čtyřnásobně navýšit dostupnou kapacitu. Navíc plánuje také přistavění trezoru, který bude sloužit k bezpečnému uložení větší hotovosti. Sehnat povolení od císaře nebyl velký problém, ten se objevil až při shánění materiálu na výstavbu.


29.8.2016

Voucher na VIP premium

Voucher na VIP premium

I přes úsilí vše nové otestovat se po minulé údržbě vyrojilo několik chybiček, které více či méně ovlivnily Váš komfort hraní. Při noční údržbě jsme dořešili i poslední problémy a je tak na čase kompenzovat vzniklé problémy.


13.6.2016

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Výroční event - prodloužení - vyhodnocení

Vážená komunito,

vzhledem k tomu, že se zatím žádnému z Vás nepodařilo najít všech 39 slov (popř. slovních spojení), rozhodli jsme se prodloužit výroční event, respektive jeho část týkající se padání a sestavování písmenek. Pokud se nikomu ani do čtvrtka 16.6.2016 11:00 nepodaří nalézt všechna slovní spojení, vítězem se stane tiket, který bude obsahovat největší množství správných. Drop písmenek tak bude definitevně ukončen při pravidelné údržbě.


6.3.2015

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

Poznávej Entarian a vyhrej - Máme vítěze!

V rámci spuštění nového datadisku jsme si pro Vás připravili atraktivní soutěž o hodnotné věcné ceny. Je určena pro všechny hráče, kteří mají chuť si zasoutěžit a mají na své herní postavě alespoň level 120. Hlavním úkolem a kritériem pro získání některé z výhry je splnění několika úkolů, které jsou vázány právě na novou herní oblast.


 


2.6.2016

Oslavte s námi šest let zábavy

Oslavte s námi šest let zábavy

Vážená komunito,

dnešní údržbou začíná event, kterým oslavíme již šestý rok od spuštění Ekury. Rádi bychom touto formou poděkovali nejen Vám, hráčům, za vaši neustávající podporu, ale také celému týmu, který se stará o chod celé hry a herního fóra. Ekura je důkazem, že i malý projekt několika nadšenců má v tvrdé konkurenci šanci obstát a získat si své příznivce. A co víc, hlavně si je udržet. Vždyť od prvotního spuštění 4.6.2010 už uběhlo přes 2000 dní!


17.5.2016

MS v hokeji

MS v hokeji

Stejně jako loni jsme si připravili odměny za úspěchy českého národního týmu na mistrovství světa v hokeji. Kontrolujte tuto novinku po rozhodujících utkáních a získejte vyšší výhody.


14.1.2016

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Výzvy - Zobrazení průběhu plnění

Jsme rádi, že se systém výzev, spuštěný během vánočních oslav, ujmul mezi hráči a získává si na oblíbenosti. Jistě si však říkáte, že vlastně nevíte, kolik jste již chytili ryb, kolik Vám jich chybí na získání nové hodnosti. A hlavně jaké další výzvy lze plnit.


» Archív
l