Právě je pát 19. srp 2022 1:18:09

• Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Letní tipovací soutěž - probíhá 8. kolo
    od Bisky » úte 05. črc 2022 22:15:09 » v Ostatní » Soutěže
    171 Odpovědi
    8923 Zobrazení
    Poslední příspěvek od bambik
    čtv 18. srp 2022 22:05:01
  • Co právě posloucháte
    od Vikernes » čtv 17. úno 2011 10:45:38 » v Ostatní » OFF Topic
    10580 Odpovědi
    1817267 Zobrazení
    Poslední příspěvek od tasik1
    čtv 18. srp 2022 17:58:57
  • Asmodel - Videotvorba : NOVÉ VIDEO (17.8 nové video) - 9. strana
    od Anderson » pon 11. led 2021 16:15:11 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    86 Odpovědi
    20525 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Anderson
    stř 17. srp 2022 16:12:17
  • Top cido
    od Sabon » pát 12. srp 2022 14:16:01 » v Ekura » Herní lokace » Kolonie Cidonia
    0 Odpovědi
    235 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sabon
    pát 12. srp 2022 14:16:01
  • loupeznik Videa
    od MoCKeR » pon 28. bře 2016 12:01:50 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    114 Odpovědi
    22754 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MoCKeR
    pát 12. srp 2022 0:52:45
  • Fotografie z 2D do 3D
    od xTonyStark » stř 03. srp 2022 19:20:19 » v Ostatní » OFF Topic
    2 Odpovědi
    286 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mionix
    čtv 11. srp 2022 19:35:26
  • Invaze a koně
    od Olinka3 » úte 09. srp 2022 20:52:04 » v Ekura » Návrhy
    1 Odpovědi
    205 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Cyklista
    čtv 11. srp 2022 14:10:26
  • Ekura v2
    od Sasony » úte 02. srp 2022 16:07:55 » v Ekura » Diskuze o hře
    14 Odpovědi
    1208 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Damonik
    úte 09. srp 2022 9:16:32
  • Nedělní odpoledne plné soutěží - 31.7.2022
    od Bisky » sob 30. črc 2022 14:01:00 » v Oznámení » Oznámení ze hry
    0 Odpovědi
    682 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bisky
    sob 30. črc 2022 14:01:00
  • Saman lvl 35-42 pvm
    od Sroof » čtv 21. črc 2022 10:30:15 » v Ekura » Postavy » Šaman
    4 Odpovědi
    734 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sroof
    čtv 21. črc 2022 14:13:49
  • Témata
  • Témata
  • Témata
  • Fórum
    Témata

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ disaster1591 « pát 12:26 am »
Ty tu spletas nieco o patentoch, co je uplne mimo, ked budes chciet nabuduce poucovat ludi aspon si nastuduj business model danej spolocnosti 😉 a tie obcasne sudne spory o patenty im urcite negeneruju miliardove zisky :D
@ Pajik « čtv 11:29 pm »
disaster1591 píše: Aj po tych rokoch mi stale pride vtipne ako sa niekto, kto ukradol v podstate celu hru a tak 70% herneho obsahu, nema licenciu ani nikdy nemal ( jj pisem o ekure), sa ide ohanat kradezami a nezakonnym jednanim :lol: PS: weiss s tym applom si trochu mimo, staci si pozriet posledne vysledky za q3 a tam to mas spisane do posledneho dolara
s čím jsem mimo u applu? Vydělává pouze prodejem telefonů, nemá žádné zisky ze svého storu či tak? Či něco rozdává zadarmo, nějak nevím, co společného s tím, co se tu řeší mi objasní výsledky q3 applu, ale určitě mi to neřekne, že vydělává jen prodejem telefonů, to se ani nemusím dívat.

Jinak ano, ekura pojede, když nebude vydělávat, to dává smysl, vše je zadarmo.
@ qSTRoNgMANp « čtv 10:39 pm »
Prostě, tahts the rule, respect or get the fuck out.
@ disaster1591 « čtv 10:37 pm »
Aj po tych rokoch mi stale pride vtipne ako sa niekto, kto ukradol v podstate celu hru a tak 70% herneho obsahu, nema licenciu ani nikdy nemal ( jj pisem o ekure), sa ide ohanat kradezami a nezakonnym jednanim :lol: PS: weiss s tym applom si trochu mimo, staci si pozriet posledne vysledky za q3 a tam to mas spisane do posledneho dolara
@ Pajik « čtv 10:01 pm »
MoravskyPepin píše: @Lacius, Neshledávám část s Applem úplně validní, telefon si můžeš koupit od různých prodejců, každý má jinou marži a dalo by se tedy říct, že vydělávají na jejich produktech? Můj komentář byl mířen na Mia, protože si nemyslím, že by to mělo až tak fatální důsledky pro server, ale zajisté to škodí a respektuji jak jsou nastavena pravidla.
Myslet si můžeš, co chceš samozřejmě, já poukázal na to, že nevidíš ty části, co nasvědčují tomu, co ty si právě nemyslíš. (i k těmto věcem se dostaneš - soutěže atp. muselo by se to úplně odmazat a i tak by se to postupně "degradovalo", náklady jsou a ty pro změnu spíš rostou).

Jinak apple nevydělává jen na prodeji telefonů. Celkově tyto firmy mají nějaké patenty (většinou ten "pravý" zdroj). Porušení patentu, tzn. že někdo využívá to, co je tvoje, tvé vlastnictví a vydělává na tom. To mi validní připadá. Je tu něco, co patří ekuře a někdo to prodává, i když k tomu nemá právo a jeho to není. Srovnání s patenty opět trošku pokulhává, ale pointa asi k pochopení je (obohacení u patentů bude spíš tak, že za to neplatí a využívají je bez schválení).
@ Pajik « čtv 10:00 pm »
Skullhlav píše: @Lacius, Není sice specifikováno za co těch 40TB je ale předpokládám za prodej postav, a tvůj příměr pro apple je špatný není mi známo že je trestné prodat jejich telefon když už byl v tvém vlasnictví
ty máš pouze nevýhradní právo využívat to, co "máš" na ekuře. Nevím, kde jsi vzal, že to je tvé ;)
Stačí si přečíst podmínky použití, je to článek 5, bod 5.2 tuším.
Jinak prodej postav trestný není, trestný je to, co najdeš v bodě 5.1, tedy to je většina porušení podmínek použití, když to není specifikováno.
@ Tomino26 « čtv 9:47 pm »
Skullhlav píše: @Lacius, Není sice specifikováno za co těch 40TB je ale předpokládám za prodej postav, a tvůj příměr pro apple je špatný není mi známo že je trestné prodat jejich telefon když už byl v tvém vlasnictví
V tom máš úplnú pravdu avšak v prípade telefónu si VLASTNÍK. V prípade hry (ekura) si len UŽÍVATEĽ postavy, herných predmetov, yangov, atď....). NEVLASTNÍŠ postavu ani nič spojené s tým. Je smutné že mnohý ľudia si nedokážu ani prečítať pravidlá (Obzvlásť keď s nimi súhlasili :normal: ).
@ MoCKeR « čtv 8:12 pm »
Kdyz si koupis Apple je to tvuj Apple proto ho muzes prodavat normálne 😂
@ MoCKeR « čtv 8:10 pm »
takze ty hrajes na nejakému privatnim serveru ktorý neni tvuj a myslíš si že ty veci co máš na účtu vlastníš a muzes na nich vydelat? Hahahhhha
@ MoravskyPepin « čtv 5:44 pm »
@Lacius, Neshledávám část s Applem úplně validní, telefon si můžeš koupit od různých prodejců, každý má jinou marži a dalo by se tedy říct, že vydělávají na jejich produktech? Můj komentář byl mířen na Mia, protože si nemyslím, že by to mělo až tak fatální důsledky pro server, ale zajisté to škodí a respektuji jak jsou nastavena pravidla.
@ Skullhlav « čtv 3:30 pm »
@Lacius, Není sice specifikováno za co těch 40TB je ale předpokládám za prodej postav, a tvůj příměr pro apple je špatný není mi známo že je trestné prodat jejich telefon když už byl v tvém vlasnictví
@ Lacius « čtv 3:15 pm »
Ale opět, vy ty data budete mít zřejmě lepší než my :ignor:
@ Lacius « čtv 3:09 pm »
@MoravskyPepin,  poznáš z toho období, kdy jsem aktivnější a více kontroluji a období, kdy ne? Myslím, že firmy jako apple mají víc než dost a nejsem si vědom, že by dovolovali jiným, aby vydělávali na jejich produktech. Pokud se pletu, můžeš mě poučit. Jen bych poté příliš nechápal množství soudních sporů firem, které mají nějaké své produkty. Ono více peněz umožňuje případně přežít horší časy či nějak více investovat zpátky, ale to tě jistě napadlo jakožto správného ekonoma. Vážně bych chtěl vidět, jak by to vám nevadilo. Zvlášť, když je evidentní, že dodržování tohoto pravidla je plus (kdyby to bylo spíše -, logicky bychom to nedělali).
@ Lacius « čtv 3:04 pm »
Cupra píše: Banujte banujte, musim se smát když přijdu ve 3 hodiny do red CH1 a nikdo tam neni :DD (Jo vlastně všichni jsou na koupalištích :DDD)
jen pro info, z červené říše byli tuším jen 2. Navíc většina z těch na pranýři byla spíše neaktivní. To že mají ban teď, neznamená, že něco provedli minulý týden nebo minulý měsíc. Ale zřejmě máte více dat, než my.
Několik měsíců se bany nerozdávaly (tedy, ne v takové míře, pár banů za týden a spíše vulgarity a takové prkotiny padaly, permabanů bylo mizivé množství) a situace byla od počátku léta stejná nebo je to prázdné až poslední 3 dny? ;)

Taky ne všichni zůstávají na pranýři, což jsem již několikrát vysvětloval.
@ Lejno « čtv 1:02 pm »
Štatistickí odborníci v akcii
@ Cupra « čtv 11:48 am »
Banujte banujte, musim se smát když přijdu ve 3 hodiny do red CH1 a nikdo tam neni :DD (Jo vlastně všichni jsou na koupalištích :DDD)
@ MoravskyPepin « stř 9:34 pm »
@Mionix, Co jsem se koukal na tu uzávěrku, tak to nevypadalo, že by byli o suchém rohlíku kvůli prodejcům, pravidla si nějak nastavili, to respektuji, jen si myslím, že zrovna Ekura je dobře nastavená co se IS týká, stejně někdo musí jít a koupit tu furmuli, ty prémka si taky nevycucáš z prstu (Asi by nebylo tolik hráčů co ty prémka potřebují, ale stejně)
@ Tomino26 « stř 7:57 pm »
@Anderson, Popravde myslím si že takýto hráči naozaj chýbať nebudú či už bol jeden dvaja alebo 10 :think: Keby sme tu nemali takýchto mentálnych atlétov mohol sa čas (a samozrejme aj financie) investovať do niečoho rozumnejšieho :come:
@ Mionix « stř 7:39 pm »
"lebo s takouto tu zachvílu nebude mať kto hrať" - pokud by se všichni chovali jako oni, tak spíše by nebylo co hrát.
@ Anderson « stř 3:29 pm »
@MoravskyPepin, To je tiež pravda, zostáva len dúfať, že to fakt bol jednotlivec, poprípade hrstka ľudí, lebo s takouto tu zachvílu nebude mať kto hrať :D
@ MoravskyPepin « stř 2:42 pm »
@Anderson,  To je právě ta zajímavá věc, jasně můžeme odlišit člověka, který dostal "obcházení PCID banu", ale jinak klidně ten zbytek "porušení podmínek" může být jeden člověk
@ Anderson « stř 9:09 am »
@Tomino26, podla pranýřu je tých ľudí čo s tvojim názorom nesúhlasia evidentne dosť :lol:
@ MoCKeR « úte 9:44 pm »
Hej bežte zhejtit muj nový track diky
@ Tomino26 « úte 9:43 pm »
@MoravskyPepin, To zase nie ja nemám absolútne voči nikomu žiadnu averziu. Len si myslím že pokiaľ máme všetci rovnaká pravidlá tak ich treba dodržiavať :dblwink:
@ MoravskyPepin « úte 9:33 pm »
@Tomino26,  Ti nějak leželi v žaludku :D
@ Tomino26 « úte 9:28 pm »
@MoravskyPepin, Skôr dúfam že vytrieskali všetkých ktorý si robili v pravidiel hry trhací kalendár a dlhodobo sa vedome na úkor hry / Majiteľa neprávom obohacovali :heart:
@ MoravskyPepin « úte 9:25 pm »
Já jen doufám, že z toho vytřískali co to šlo :D
@ Tomino26 « úte 8:49 pm »
Ako vidím na "pranýri" dneska prebehla akcia Víchrica :D (V určitých FB skupinách je to hotový múr nárekov :lol: :lol: )
@ Pajik « pon 5:59 pm »
@Juicepeep,  myslím, že hlavní je, že to ocením já. To ti stačit musí :D
@ Juicepeep « pon 2:34 am »
Líbilo by se víc, kdybych ublíženě kopal kolem sebe, jak je ekura špatná? :lol: Tady člověk dostane výsměch i když s pokorou uzná, že udělal chybu… :lol:
@ Juicepeep « pon 2:29 am »
MoCKeR píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ MoCKeR « pon 12:18 am »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Juicepeep « ned 7:41 pm »
To není, holt jsem udělal chybu. Neměl jsem tolik času grindit vydělávání, tak jsem si zaplatit za eq na války, který jsem uplně miloval. V reálnym světě už budu poctivej. :) Je to moje de.ilita. :? Čau
@ MoravskyPepin « ned 6:54 pm »
Není se čemu divit :D
@ Juicepeep « ned 6:33 pm »
RIP pranýř :( měl jsem Vás rád. :lock:
@ Mionix « ned 6:03 pm »
@Medvidek,  Děkuji. Není již třeba. Hra je stabilní.
@ Medvidek « sob 5:02 pm »
Mionix píše: Tak nasazeny opravené soubory. Mohl by někdo vyzkoušet? A pokud to bude padat dál, dejte mi prosím vědět. Vydávám se za chvíli na cestu domů.
RE: Zdravím, nevím jak, ale pokud to může obyčejný hráč odzkoušet - pomůžu Vám. Medvídek.
@ Powerm « sob 3:09 pm »
🤡
@ Mionix « čtv 3:27 pm »
Tak nasazeny opravené soubory. Mohl by někdo vyzkoušet? A pokud to bude padat dál, dejte mi prosím vědět. Vydávám se za chvíli na cestu domů.
@ Mionix « čtv 3:26 pm »
GA na tom stále dělá.
@ Mionix « čtv 3:25 pm »
@dominho9,  smažte ho klidně ručně, natáhne nový, nebo pouštět Launcher jako správce. A nemít zaplé žádné okno.
@ dominho9 « čtv 2:34 pm »
Jede vám hra? Když zapnu launcher, tak to napíše chyba při mazání souboru. Soubor nelze smazat.
@ cleo « čtv 2:07 pm »
@Kastian,  řeší to, teď je nově odstaven server
@ Kastian « čtv 2:01 pm »
zase mi padly shopy.....
@ cleo « čtv 12:49 pm »
@Mionix,  děkuji moc :)
@ Mionix « čtv 12:46 pm »
@cleo,  sledujeme, řeší se to
@ cleo « čtv 12:37 pm »
po údržbě mi hra padá
@ M3t0r1 « úte 8:49 pm »
Dorobil som zasvečko cez vojnu, vytiahol si nový quest po vojne a cez inváziu mi odpočítalo 1x válečníka zo zasvečka. Neuznalo mi všetky zabitia, len toto jedno. Prešiel som zo žltej do červenej cez správcu druhý krát, možno preto to počítalo aj keď nemalo. (vara som zabil ako posledného už v červenej) :think:
@ TomasFoxx « pát 6:50 pm »
@Mionix,  sz :heart:
@ Mionix « pát 6:42 pm »
@TomasFoxx,  Foxíku, to může znamenat cokoliv. Já chápu, že tebe to může urazit, ale ber to tak, kdyby toto napsal někdo třeba mně? Naprosto bych to neřešil. Ale buď v klidu, dáma, nebo pán, si vysloužili trest na někom jiném. Tam už jsou to hrubé vulgarismy. To druhé je fakt nechutné a osolím hráče jak nejvíc budu mít schváleno. :-)
@ TomasFoxx « pát 6:37 pm »
@Mionix,  máš tam další, trošku silnější odvar než jen kebabe :D
@ Mionix « pát 8:02 am »
@TomasFoxx,  u mě v pohodě. Google Chrome.
@ TomasFoxx « čtv 4:21 pm »
jinak jsem jedinej komu takhle blbnou obrázky? dělá mi to i u některých profilovek tady https://ctrlv.link/sDD7
@ TomasFoxx « čtv 4:19 pm »
já vám vyhraju pár válek a pak se zase vrátím :whistle:
@ TomasFoxx « čtv 4:19 pm »
:cry:
@ Mionix « čtv 4:16 pm »
@TomasFoxx,  Ne, to ti hra naznačuje, že tě opravdu asi ve žluté nechtějí. Anebo automat do nejslabší říše sune pomoc. :-D
@ TomasFoxx « čtv 4:15 pm »
já se nejdřív hrozně lekl že jsem tupec a omylem zmáčkl červenou
@ TomasFoxx « čtv 4:15 pm »
:heart:
@ Mionix « čtv 4:01 pm »
@TomasFoxx,  víme o tom. Již je to hlášené. GA je na dovče, pak se to opraví.
@ Lejno « čtv 2:03 pm »
:lol:

Kdo chatuje

offline Mionix 
offline dominho9 

Přihlásit se