Právě je ned 02. říj 2022 5:26:38

• Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Poznávání Ekury - speciální edice
    od Bisky » čtv 01. zář 2022 20:25:23 » v Ostatní » Soutěže
    3 Odpovědi
    1469 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bisky
    sob 01. říj 2022 10:30:35
  • Co právě posloucháte
    od Vikernes » čtv 17. úno 2011 10:45:38 » v Ostatní » OFF Topic
    10591 Odpovědi
    1862969 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Medvidek
    čtv 29. zář 2022 19:04:28
  • loupeznik Videa
    od MoCKeR » pon 28. bře 2016 12:01:50 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    117 Odpovědi
    24441 Zobrazení
    Poslední příspěvek od MoCKeR
    úte 27. zář 2022 22:01:43
  • Obecně Ekura - názor, a další ...
    od Medvidek » pon 26. zář 2022 8:14:13 » v Ekura » Diskuze o hře
    0 Odpovědi
    352 Zobrazení
    pon 26. zář 2022 8:14:13
  • Asmodel - Videotvorba : 18.9 NOVÉ VIDEO - 10. strana
    od Anderson » pon 11. led 2021 16:15:11 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    91 Odpovědi
    22673 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Anderson
    ned 18. zář 2022 20:49:10
  • Snake
    od Unspokerka » sob 10. led 2015 2:42:03 » v Ostatní » OFF Topic
    3295 Odpovědi
    523092 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Synner
    pát 16. zář 2022 19:46:53
  • Nový server
    od majkot » sob 03. zář 2022 22:20:40 » v Ekura » Diskuze o hře
    15 Odpovědi
    1822 Zobrazení
    ned 11. zář 2022 10:16:52
  • Okienko pri teleportácii zo swampu
    od Anderson » sob 27. srp 2022 13:02:48 » v Ekura » Návrhy
    1 Odpovědi
    834 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Lacius
    ned 04. zář 2022 20:40:12
  • Letní tipovací soutěž - UKONČENO
    od Bisky » úte 05. črc 2022 22:15:09 » v Ostatní » Soutěže
    238 Odpovědi
    12964 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bisky
    stř 31. srp 2022 21:34:57
  • Top cido
    od Sabon » pát 12. srp 2022 14:16:01 » v Ekura » Herní lokace » Kolonie Cidonia
    2 Odpovědi
    2223 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Damonik
    úte 23. srp 2022 14:31:25
  • Témata
  • Témata
  • Témata
  • Fórum
    Témata

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « ned 12:29 am »
@Bisky,  vyhlášení druhého kola* :geek:
@ ddavidd « sob 9:33 am »
Druhá stránka padá z diablov
@ Tomino26 « sob 9:06 am »
@Dejvx, A mal si nejaký problém s dropnutím tej druhej stránky (vo swampe) prípadne nejaká rada / tip ?
@ Dejvx « pát 9:54 pm »
@Tomino26, ano
@ Tomino26 « pát 5:11 pm »
Aj sa niekomu podarilo dokončiť quert Sv. Ludmily ? (Mám problém dropnúť druhú stránku) Niekto rady / tipy ?
@ Dejvx « čtv 9:36 pm »
@Giant, 9:55 , 17:55
@ Giant « čtv 7:58 pm »
V kolik se prosím Vás otevírají brány do areny?
@ Kaada « stř 9:59 pm »
Dobrý večer mám dotaz ohledně eventu: soon mi píše, že stránka by už měla být suchá, ale nevím kde ta stránka je. Je nějaká šance dostat jinou stránku nebo je to v pasti?
@ Tomino26 « stř 9:44 pm »
Otázka ohľadom eventu (quest kniha o Sv.ľudmile), zbieram knihu vo swampe 4 časti knihy som dropol za 1,5 hodiny, chýba mi druhá čast knihy (strana2) bohužial nepadla za dalších 1,5h vo swampe. Mohol by sa nato prosím niekto z týmu mrknúť či je všetko v poriadku ? Ďakujem.
@ Belisse « stř 3:45 pm »
ahojky, kde bych našla myš s kouskem knihy
@ MoCKeR « pon 8:08 am »
Nerozumim o čem tu píšete ale na dx9 mi war sekala a na dx8 ne naštesti
@ Medvidek « ned 8:47 am »
cleo píše: @Mionix,  mě to po údržbě dělá u 1 účtu a u dalších puštěnych ne
Ahoj, dle mě - každá GK používá buffer, tzn pro představu jakoby dočasnou schránku kam si schovává jednou použité instrukce a má vždy čas se k nim pokaždé vrátit, tím nezatěžuje tolik CPU, ani celkove rychlost. Se spuštěním 2 až x tého účtu, jelikož to jde z 1 PC pak dochází právě k přeplnování bufferu a nevrací to - nemaže pamět. což je náročnější proces a opět to ve finále zpomalý v propočtech nejen GK ale i CPU. Dřív se používalo stránkování - ted netuším jak to je. Ale pro představu - každá nově spuštěná hra - tzn postava = 1 účet v buferu vždy má instrukci kde je další a další účet. Jinak to ani nelze logicky řešit. Takže spuštěných např. 5 účtů = vyšší šance na kolaps 1 spuštěnýho. O makrech nemá smysl psát kapitola sama pro sebe :-)
@ Medvidek « ned 8:34 am »
Ahoj, problémy s GK - pro nás všechny - prosím podívejte se na stránky výrobce GK. Každá GK má technické specifikace. A každá GK podporuje sice DX9x Ale s omezením. Tzn. ne všechny GK podporují "příkazy" které jsou kompaktibilní s hrou. A to včetně chybějících knihoven, které např. u GK Direct X občas i chybí :-) Nic víc nic mín. Medvídek. :-) P.S. Pokud srovnám N.Vidii s Radeonem, pak je N.Vidie lepší - má větší kompaktibilitu se staršíma ovladači Direct, navíc Windows sám o sobě má podporu právě N.Vidie, proč to tak je nevím. Takže u Radeonů jsou updaty častější ... . Ale v poměru cena výkon - je Radeon lepší - jen občas člověk musí aktualizovat ovladače no :-)
@ Mionix « pát 3:41 pm »
@cleo,  Já to Saggimu předávám. Ono to právě začne kravit při překlikávání z jednoho okna na druhé nebo z jedné hry na druhou.
@ cleo « pát 2:12 pm »
@Mionix,  mě to po údržbě dělá u 1 účtu a u dalších puštěnych ne
@ Hakan « čtv 10:15 pm »
@Pajik:lol: :lol: :twisted:
@ Relly « čtv 6:40 pm »
@Lejno,  Jop, přesně tak. Aj teď, co jsem to měl minimalizované v relogu a měl jsem zaplého něco jiného, tak po lognutí zpět už mám minecraft.
@ Lejno « čtv 6:38 pm »
Mne sa ekura automaticky zmení na minecraft akonahle zapnem nejakú inu hru s tým, že je zapnutá aj ekura
@ Relly « čtv 6:34 pm »
@Mionix,  Mně to teda dělalo u starého a i teď u nového pc, nicméně bych neřekl, že by to bylo něco, co by mi vadilo. Zrovna u toho mincecraftování mi přišlo, že u starého pc, který nebyl tak výkonný, tak mu to možná prospívalo, ale možná se mi to jen zdálo.
@ Mionix « čtv 5:58 pm »
@Skullhlav,  Já mám Dx9 zapnuto ihned od začátku co Saggi implementoval. Nebylo to, že bychom chtěli, ale spíše museli. A hlavně, ono to ten Minecraft dělá jen někomu. U mě to třeba vykresluje naprosto v pořádku. Kde je zakopaný pes, to netuším.
@ Skullhlav « čtv 2:48 pm »
A když už nám cpete DirectX 9 je aspoň opraven ten minecraft ?
@ Pajik « čtv 10:22 am »
@Hakan,  No ty si ho uklidíš povinně, příště na tebe prdím, si to ani nevyzvedáváš :D
@ Hakan « stř 8:53 pm »
@Pajik,  mohl jsi mi ten IS sklad i uklidit :whistle:
@ Pajik « stř 8:15 pm »
nene, to nejspis neco na konci s v prosinci, pointa bodu je pam hlavne na tu vyslednou odmenu
@ WhiteZz « stř 8:14 pm »
jaj ja že každa osoba čo dostala nejaky bod
@ Pajik « stř 8:13 pm »
tzn. 7 postav
@ Pajik « stř 8:13 pm »
odmeny jsem daval na ty postavy, co jsou ve screenech mezi vyherci
@ WhiteZz « stř 8:12 pm »
@Pajik, na lorsay.. lebo na whitezz hladal boynextdoor pre seba jak sa mu nechce krotit na svojej postave a ja hladal na lorsay
@ Pajik « stř 8:10 pm »
ty 3 certifikaty, velkou eventovku a okiuzla, co se vytahly z IS skladu? 🤔
@ Pajik « stř 8:08 pm »
@WhiteZz,  na postave Whitezz? v IS skladu?
@ WhiteZz « stř 6:27 pm »
nejak tam nič nemam
@ Pajik « stř 4:38 pm »
Každopádně pro výherce, odměny naleznete v IS skladu
@ Pajik « stř 4:32 pm »
Powerm píše: chybí účast?🤣🤣🤣
vypustí soutěž a hodí odkaz na upozornění. Stejnou "praxi" tady měli někteří ex členové týmu, zkrátka nějaké "echo". Myslím, že na tom nic není. Krom toho, zrovna u tohohle ta účast nejhorší není. Zkrátka prostě, že holky kopčí odkaz i do chatu je jejich věc, co jim zabere méně času, než tobě napsat tuhle úžasnou poznámku ;)
@ Skullhlav « stř 10:16 am »
lepší maskot než jak@schvarz, 🤡
@ schvarz « stř 7:47 am »
to je zdejší maskot
@ MoravskyPepin « úte 8:27 pm »
Vyblil jsem tady kde co, ale vždycky když vidím komentář od Medvídka, tak jsem znechucen
@ Bisky « úte 8:18 pm »
Aktuálně mám v rámci druhého kola 48 soutěžních obrázků od 10 soutěžících, a to tam ta soutěž ještě není ani 24 hodin. Téma je od počátku soutěže zamknuté. Na účast v přechozím kole se můžete podívat ve stejném vlákně. :hello:
@ Medvidek « úte 8:00 pm »
Bisky - Zdravím, líbí se mi strašně moc druhé kolo. Perfektně vymyšlené . . takže tímto všem moc děkuji za nápad a realizaci. Super! Bohužel, nebudu se účastnit - Jelikož 1, je jednoduchý, 2 mi připomíná duchařinu, atp. Nechci to kazit :-) 10 je těžší pro mě, ale, dá se odtušit co to je :-) Takže díky za to 2 kolo - super! :-)
@ Medvidek « úte 7:46 pm »
Ahoj, myslím si že účat nějaká bude. Ale ta soutěž od paní/slečny Bisky, je docela těžká, a chce to umět trošku pracovat třeba se z...r. (Z důvodu případné reklamy nemohu uvést přesný název). Nu a osobně bych si dovolil jen navrhnout, pokud to nikoho neurazí, že ona soutěž by mohla být jednodušší .. třeba mozaika - roztříhaný obraz - screen - a třeba jednou za 3 dny, vždy zveřejnit dílek mozaiky. HOdnotila by se rychlost a samozřejmě správnost odpovědi. A jistě že každý/á/o má jen jednu možnou odpověd. Vécekrát odpovídat = diskvalifikace. Je to jen názor .... Dál by se mohlo udělat něco jako hon na lišku - opět hráč vidí zakrytě a ve čtvercích obrovský čtverec - úkolem je na 3 pokusy uhádnout co je na onom obrázku. Může zadat max 3x. Tím vždy odkryje nějaké to políčko a uvidí se, co se odkraje. Obrazec by mohl mít velikost 8x8 čtverců. Ale je to jen návrh :-)
@ Powerm « úte 12:13 pm »
chybí účast?🤣🤣🤣
@ schvarz « pát 2:20 am »
dvapec
@ MoCKeR « čtv 12:59 pm »
Nejko123 píše: to nieje cenzúra, to len mažú tupcom ich zbytočné správy
2pec se ozval hah zalez do nory
@ Nejko123 « čtv 11:59 am »
to nieje cenzúra, to len mažú tupcom ich zbytočné správy
@ Skullhlav « stř 9:16 pm »
Cenzura jak za komoušu :lol: :lol: :lol:
@ schvarz « stř 4:17 pm »
Mio si určitě takovejhle hejt nezaslouží, jenom dělá svojí práci, dohlíží na určená pravidla a funguje jako komunikační most mezi námi hráči a týmem.
@ MoCKeR « stř 1:17 pm »
xxxx
@ GiVeMeLoVe « stř 11:57 am »
xxxx
@ Skullhlav « úte 5:09 pm »
:shoot: :ban: :ref: :ugeek: :geek: :mrgreen: :arrow: :idea: :come:
@ Medvidek « úte 11:36 am »
Ahoj, tak vám nevím, jestli mám ty příběhy pro hru dopisovat, když tu čtu a vidím ty názory - moc se mi už do toho nechce :-)
@ MoCKeR « ned 10:43 pm »
Lejno píše: Parádička, 2036 bude tvoj rok draku :fight: :clap: :lol:
na to čekam tyyyjo abych ovladl tenhle server a nemel žádny život …ty si to tak trefil jaskynaku hahahaha :lol: :lol:
@ Lejno « ned 8:37 pm »
Parádička, 2036 bude tvoj rok draku :fight: :clap: :lol:
@ MoCKeR « ned 7:59 pm »
Lejno píše: jaj okáčko brnko +5 na dagga bude lepšia voľba :lol: :lol:
já mám čas aj dyky budou šašku :hello: :hello:
@ Lejno « ned 2:26 pm »
jaj okáčko brnko +5 na dagga bude lepšia voľba :lol: :lol:
@ MoCKeR « ned 12:26 pm »
Lejno píše: @MoCKeR,  Ďiki už +5 za 12,20€? :lol: :lol: :clap:
ne nemám čas na vehlas lopatko - a du vylepšovať brneni ne dyky ty lejno
@ Powerm « ned 12:32 am »
souhlas
@ HeXaPrO « sob 11:07 pm »
Už to vypněte, nikdo tu nehraje novej ani se nic nekupuje :)
@ TomasFoxx « sob 6:25 pm »
:lol:
@ Lejno « sob 9:22 am »
@MoCKeR,  Ďiki už +5 za 12,20€? :lol: :lol: :clap:
@ schvarz « pát 5:03 am »
Kdybych tu hru hrál, tak bych se možná i zapojil :D

Kdo chatuje

offline Mionix 
offline Sirrey 

Přihlásit se