Právě je ned 29. led 2023 11:02:46

• Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Témata
  • Témata
  • Témata
  • Fórum
    Témata

• You do not have permission to post in chat.
@ Medvidek « sob 10:11 pm »
Ahoj, jak píše Bisky - otázka:spočívá Ant-Man schopnost v RUSTU do obřích rozměrů - ne - on se zmenšuje. To je jeho schopností. Jeho podstata. To že může i vyrlst je pravda - ale není to podstatou mravence - ant - mravenec - man - muž. Mravenčí - majijinkatý muž :-)
@ Bisky « sob 9:31 pm »
Otázka zněla, zda spočívá jeho schopnost v růstu do obřích rozměrů. On se naopak zmenšuje, což pochopila většina účastníků správně. Odkaz na anotaci filmu najdete níže.
@ Hakan « sob 9:28 pm »
Ale otázka zněla zda se může zvětšovat do obřích rozměrů
@ Deven « sob 9:24 pm »
Ale když by jsme brali to co dělá jako schopnost, tak je jeho schopnost zvětšování i zmenšování. Nevermind :)
@ Deven « sob 9:23 pm »
Otázka zněla jestli v tom spočívá jeho schopnost. Když vezmeme v potaz, že schopnosti nemá, pak ano, uznávám, je to X.
@ Bisky « sob 9:18 pm »
Deven píše: AntMan se neumí zvětšovat? Ta otázka nebyla úplně v pohodě :)
Otázka zněla jinak. :) Btw: https://www.csfd.cz/film/228999-ant-man/prehled/
@ Deven « sob 9:13 pm »
AntMan se neumí zvětšovat? Ta otázka nebyla úplně v pohodě :)
@ Medvidek « sob 7:26 pm »
Bisky - Zdravím - a děkuji za budoucí OX. Doufám že téma nebudou horrory. Jednak se bojím, se ještě medvídě a pak vždycky slítu ze židle, když se leknu, a mít horký kafe v klíně, není asi to nejlepší - zvlášt když zbytek kafe pak luxu z klávesnice :-)
@ Medvidek « sob 7:24 pm »
Ahoj - jak psal nick schwarz - kdo bude chctít ve hře škodit, cestu nebo způsob si vždycky najde. Je to smutný, ale je to tak. Spíš pořád nechápu, asi sem jinej, proč pořád hledáme nepřátele/nepřátelství - místo přátel a přátelství. To že jsme z jiných říší na tom ale vůbec nic nemění. Někdy se stačí jen dohodnout a dodržet to. :-) A pak nemusí zasahovat ani admini :-):-):-)
@ schvarz « sob 5:44 pm »
@UNDOO,  Bohužel, pokud někdo chce ostatním škodit, je mu to tímto způsobem umožněno. V minulosti zde probíhaly pokusy o navrhnutí zákazu shazování metinů v kerindoru, neprošlo to. Všeobecný šikanování lidí v kerindoru byl problém dlouhodobě, ale návrhy týmem neprošly - nevíme, zda-li to zastavili lidé na vedoucích pozicích či jestli to byla celotýmová shoda, to se asi nedozvíme.
@ Lejno « sob 5:39 pm »
Je to normálne.
@ UNDOO « sob 5:09 pm »
Je normálne aby niekto celý keri spamoval meteormi? (kiwi2) Akože fakt úbohosť..
@ UNDOO « sob 3:24 pm »
Kto sa v kerindore tak moc nudil že tam nahádzal xy meteorov? :D
@ qSTRoNgMANp « stř 12:44 am »
@maesterkuterrhttps://discord.gg/4YFwqE3n
@ maesterkuterr « úte 11:15 pm »
Ahooj, existuje nějaký serverový nebo komunitní DC? :)
@ Mionix « pon 7:04 pm »
@WhiteZz,  To je těžké. Na supportu nebyl jediný ticket. Já tu celý víkend nebyl. Dnes ráno koukám na náš DC a pak sem a tady jsem měl jediné SZ ohledně vlajek. Na tu jsem slušně odpověděl, že vlajka byla posunuta. Toť vše. :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 7:03 pm »
@WhiteZz,  To už je hodně, normálně si tím dotazem DDOSNul celej tým. :D
@ WhiteZz « pon 1:00 pm »
Ked už nabuduce odbugnete vlajku bolo by fajn to napisat
@ Suko201 « pon 10:33 am »
taky vam to blbne od vcera? 3x me to kicklo :/ net mam ale velmi stabilni
@ Itassis « pon 8:52 am »
omluva problem s připojením asi
@ Itassis « pon 8:28 am »
asi mate další napadení
@ qSTRoNgMANp « pon 12:06 am »
Nechcete přidat na web ddos ochranu, jak má 95% vaší konkurence? :D
@ WhiteZz « ned 8:43 pm »
dobre vlajkoše :D :D :D
@ Zargys « ned 3:43 pm »
a kde je? :D
@ shoppak « ned 3:35 pm »
Kluci, máte buglou vlajku
@ Pajik « čtv 8:15 pm »
@Mionix,  asi jim chybí ochrana proti ddos z roku 2023
@ Mionix « čtv 7:55 am »
Po posledním DDOS útoku se rozpadla komunikace mezi CH. To je i důsledek ve hře psaní do all chatu a i kopání postav.
@ gagefranjo « čtv 12:22 am »
nice. Po 7. se mi zpráva odeslala =)
@ gagefranjo « čtv 12:21 am »
Nefunguje vám allchat. ch1 nevidí zprávy z chx(a naopak)
@ ddavidd « stř 9:49 pm »
@NikolAstrid,  minule mi to robilo tiež, záhadne mi pomohlo napísať si na tú postavu z iného účtu a potom mi to koplo :D ale tiež som si nevedel dať asi 20 minút rady
@ Mionix « stř 7:27 pm »
@NikolAstrid,  Máte SZ
@ NikolAstrid « stř 7:15 pm »
@Mionix,  Odesláno do SZ. :)
@ Mionix « stř 6:40 pm »
@NikolAstrid,  jméno prosím, klidně do SZ
@ NikolAstrid « stř 6:21 pm »
Neví někdo, co může být za problém, že se chci přihlásit na účet, co nebyl nalogovaný ix hodin a hlásí mi to pořád dokola "Tvůj účet je přihlášen"?
@ schvarz « stř 3:58 pm »
@Skullhlav,  Nevim moc, co máš za problém, ty rozumíš svýmu oboru, já zas rozumím svýmu. Můj obor jsou počítačový vědy, je v pohodě říct, že něčemu nerozumíš. Já neumim přivrtat poličku nebo opravit auto. Jsem s tim v pohodě.
@ Skullhlav « stř 10:08 am »
Neříkám že ne ono vyjít ZŠ ve 20 letech dá námahu
@ qSTRoNgMANp « stř 12:38 am »
@Medvidek,  Kdyby to byl někdo z hráčů, tak už dávno dohrál.
@ Medvidek « úte 11:43 pm »
Re:schvarz - nebudu šeptat :-) Jak jsem psal - nejsem IT technik. Šlo jen o nápad. Jinak asi to první co každého napadne je projet si svůj vlastní komp antiverem .-) Takže tak. Jinak tiše souhlasím, také se mi nelíbí ty slovní útoky na jakéhokoliv člena týmu, ale mnohdy jako uživatel na uživatele - ale s tím holt nic neuděláme ... :-)
@ schvarz « úte 11:39 pm »
Ale jako jo, debata postrádá smysl, Saggi není žádnej neschopnej script kiddie, on moc dobře ví, co dělá a jaký má možnosti. O to víc mě sejří, když si tady borci, co mají problém koordinovat pohyb postavy levou rukou a myší, dovolují osočovat jej z neschopnosti.
@ schvarz « úte 11:38 pm »
@Medvidek,  Medvídku, ty předpokládáš, že ten DDoS je nějak sofistikovanej. Oni dost možná prostě posílají jen 1 paket, co někde snifnulli, 1000x za sekundu z každýho počítače, co mají na tom botnetu.
@ schvarz « úte 11:36 pm »
@Skullhlav, Já jsem si dovolil chodit do školy dýl jak 9 let, omlouvám se.
@ Medvidek « úte 11:15 pm »
Zdravím, připadá mi to, jako medvídkovi, že se nechápe rozdíl - názor informace :-) Názory máme my všichni - jsou to postoje - úhly pohledu v jeden moment na jednu věc o kterou se zajímáme - a ty se různí - v podstatě, ani já, ani vy ostatní nemusíme mít vůbec pravdu. A proto je zbytečné se hádat - to pravdu neodhalí. Informace zde na webu či ve hře = administrátoři či moderátoři. Jen oni mají skutečné a pravdivé informace které vysvětlí či vysvětlují bez zbytečných slov mimo problém a řešení. Také kvůli tomu ony funkce mají. Nelíbí se mi označení knihomol, jelikož i jako medvídek jím jsem .... nelíbí proto - protože to má vyznít jako urážka - ale opak je pravdou knihomol = člověk mající znalosti :-)
P.S. For Mionix: Zdravím, napadla mě taková věc - co udělat časový zámek na IP? Ale nevyřeší to gener IP. Nebo - v klientu nastavit sdílení propojení max 2 účtů přes klienta. Pokud DDos je o přetížení v jeden moment xxx tisíců přihlášení - nevím, možná i toto by mohlo pomoci. Je to jen nápad.
@ Hakan « úte 10:27 pm »
@schvarz,  ty jeden knihomole, co jsi to zase přečetl
@ qSTRoNgMANp « úte 10:00 pm »
Sien je pravděpodobně člověk z praxe, takže bych pomlčel ;)
@ Skullhlav « úte 9:43 pm »
Se mi líbí jak si Cien přečte nějakou chytrou knížku a je z něho IT expert
@ beniamino « úte 8:48 pm »
chvilku :D
@ cleo « úte 8:43 pm »
@beniamino,  jak dlouho to pojede prosím beni? :D
@ beniamino « úte 8:32 pm »
už jo
@ Sywoqa « úte 8:30 pm »
Čaute jede to či ne? díky za odpověď
@ cleo « úte 8:19 pm »
@Lejno,  tu ani nenajdeš :D bo píše jedno a to samé dokola
@ Lejno « úte 8:15 pm »
Stále som tam nenašiel odpoveď, na čo sa pýtal
@ 0utc4st « úte 8:09 pm »
V poriadku, posledná moja reakcia na toto, potom si môžete písať čo chcete a písať si ako ste mi to natreli, whatever. K názoru - maj názor aký len chceš, pointa smerovala úplne inam - nemal by si takéto správanie verejne schvaľovať - kľudne si mysli o danom človeku (v tomto prípade o mne) že je hlupák. To je proste základ nejakého biznisu, rovnako manažér predajne nedovolí predávačke, aby nadávala ľuďom. To je celá pointa. K argumentom - mne sa nechce baviť s človekom, ktorému chýba základný rešpekt, hoci aj v online priestore. Ja som pre danú firmu pracoval (hoci len cez externú firmu), on tu zdieľal info, ktoré našiel v priebehu minúty na webe. Asi toľko k jeho argumentom, to je celé. A aj keby mal pravdu - ja som už nejaký čas z tej firmy preč, mám právo nevedieť o tom, ako sa veci robia u nich v aktuálnom čase. A to tvoje - nestojíte mi za debatu - vyplýva len z Vášho (množné číslo) správania, ktoré tu voči mne a ostatným prezentujete. Takže namiesto toho, aby ste mi dokazovali ako máte navrch a ako ste múdrejší, by ste mali zapracovať na reálnom riešení danej situácie. Celý ten shitstorming začal na základe mojej správy o tom, že existuje ochrana voči DDOS v roku 2023 - načo ten tvoj kamarát, kolega alebo čokoľvek - zareagoval ako hulvát. Chovajte sa slušne, reprezentatívne a pracujte reálne na riešeniach - to že sa to nedá alebo že je to drahé je lacná výhovorka a urážka platiacich hráčov. Z mojej strany všetko - píšte si ďalej čo chcete :D
@ Pajik « úte 7:47 pm »
@0utc4st,  Co tka koukam, tak na tebe reagovali 3 lidi. Ja, Mio a Sien. Ja te tedy neurazil, Mio netusim, cim by te urazil, takze "vy" patrilo asi jen Sienovi? Skoro to zni, jako kdybych nemel pravo na nazor. Kazdopadne Sien nejakym stylem argumentoval, tak clovek by cekal protiargumenty a ne "nestojite mi za debatu", pricemz sien to docela slusne vypsal i si zkontroloval, co nabizi tebou zminena firma (defakto nic jineho/lepsiho nez OVH) 🤷‍♂️
@ 0utc4st « úte 7:29 pm »
Pajik píše: @0utc4st,  Jak jsem tě urazil? :D
Vy je myslené v množnom čísle. Treba vnímať kontext celej komunikácie v chate, nie iba kontext jednej správy. Konkrétne ty si ma neurazil nijako, aj keď je na mieste pouvažovať, prečo sa stotožnuješ so správaním hráčov ako shwarz, ktorý tu označuje hráčov, ako potencionálnych zákazníkov Ekury, za hlúpych atď. Ale to už je na tvojom svedomí, mňa tento prístup neprekvapuje. A môj osobný názor - tento prístup vám to tu skôr či neskôr pochová :)
@ Pajik « úte 7:22 pm »
@0utc4st,  Jak jsem tě urazil? :D
@ judithgrimes « úte 7:17 pm »
Mionix píše: @judithgrimes,  Tak u nás to bude asi konkurence, která si to platí. Na vládní stránky, weby je to hlavně z Ruska. Bohužel, blbá doba.

Jop souhlasím. :) Konkurence je zlo navíc když běži server tak dlouho a udržuje si "čerstvost" a to někoho přimo sere. :)
@ 0utc4st « úte 7:04 pm »
Pajik píše: @0utc4st,  No shvarz ti něco dole psal, to už jsi přehlédl? :D
Kdeže, prečítal som si to celé. Ale ja svojho slova dostojím, že od niekoho ako ste vy sa urážať nenechám. Koniec koncov, nejde o môj server. Svoje som povedal, máte iný pohľad na to? Okej. Najprv argumentujete, že ochrana je drahá, potom že sa neoplatí. Aký zmysel má s Vami viesť debatu? Hlavne keď zlyhávate na komunikačnej úrovni a neviete posunúť informácie hráčom bez urážania a potupovania. Nie ste pre mňa partneri do diskusie. Stačí takto, milý pane?
@ Pajik « úte 6:59 pm »
@0utc4st,  No shvarz ti něco dole psal, to už jsi přehlédl? :D
@ 0utc4st « úte 6:51 pm »
Suko201 píše: mate pravdu ,sem to ale hlupacek :)
To čo tu predviedli je bravado plné nafúkanosti, arogancie a trápnosti, nad tým by som si hlavu nelámal :)

Who is chatting

offline Mionix 
offline harba 

Přihlásit se