Právě je čtv 13. kvě 2021 12:05:55

• Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Kerindor je PvP aréna ?
    od peremonik » ned 25. dub 2021 21:37:05 » v Ekura » Herní lokace » Kerindor
    21 Odpovědi
    2039 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pajik
    čtv 13. kvě 2021 11:48:34
  • Vaše fotky ze hry
    od Pow3r » sob 07. dub 2012 20:00:26 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    1010 Odpovědi
    275627 Zobrazení
    Poslední příspěvek od PanModry
    čtv 13. kvě 2021 1:17:23
  • Foto -> Smůla při točení bonusů
    od macok0072 » pát 06. led 2017 21:07:51 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    330 Odpovědi
    95171 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Lejno
    úte 11. kvě 2021 0:58:15
  • BM sura Swamp
    od peremonik » úte 04. kvě 2021 16:02:17 » v Ekura » Herní lokace » Swamp
    2 Odpovědi
    364 Zobrazení
    Poslední příspěvek od peremonik
    pon 10. kvě 2021 17:42:26
  • Hudební soutěž Květen 2021
    od Mionix » čtv 06. kvě 2021 19:24:32 » v Ostatní » Soutěže
    30 Odpovědi
    595 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Synner
    ned 09. kvě 2021 21:14:51
  • Vaše nejlepší bonusy
    od Shamanice » ned 03. črc 2011 19:21:46 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    1180 Odpovědi
    311834 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Rogan
    ned 09. kvě 2021 12:48:42
  • Jakou největší Blbost vám někdo napsal do PM?
    od D3NJIs » pát 15. říj 2010 17:38:33 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    1487 Odpovědi
    254888 Zobrazení
    Poslední příspěvek od rudlaninja
    čtv 06. kvě 2021 20:14:35
  • Hudební soutěž Duben 2021 - VYHLÁŠENÍ !!!!!!!!!!!
    od Mionix » čtv 01. dub 2021 11:00:28 » v Ostatní » Soutěže
    33 Odpovědi
    1404 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mionix
    čtv 06. kvě 2021 19:14:07
  • Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch
    od xPraimFaya » úte 27. dub 2021 17:35:25 » v Ekura » Diskuze o hře
    12 Odpovědi
    1184 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nibby
    čtv 06. kvě 2021 19:08:29
  • Co právě posloucháte
    od Vikernes » čtv 17. úno 2011 10:45:38 » v Ostatní » OFF Topic
    10455 Odpovědi
    1207908 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Saga
    čtv 06. kvě 2021 11:01:04
  • Témata
  • Témata
  • Témata
  • Fórum
    Témata

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Pajik « čtv 12:05 pm »
@qSTRoNgMANp,  no to jsem tak nějak naznačil, jen to nepřímo napsal
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:05 pm »
@Pajik,  Proměnlivý dmg jak má archer ?
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:05 pm »
A hlavně ti šmaani podle mě prostě profitují s počtu lidi ve war, kdyby bylo 25 na každe risi aktivních valčících lidí, tak by to nemohli takto hrát, co si budeme ;)
@ Pajik « čtv 12:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  tak myslím, že ho insta neklikám, ani s hněvama, co mám :D
@ Pajik « čtv 12:04 pm »
@qSTRoNgMANp,  healer sám o sobě dmg moc nemá, asi kvůli vzdálenosti. Jak bys to změnil? Aby musel blíž? Tak jim dmg zvedni
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:04 pm »
Např. insta cast zaříkat blesku je pain,
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:03 pm »
@Pajik,  Já bych jim dmg nesnižil, ja bych změnil naročnost na zahraní. ;)
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:03 pm »
Šel jsem za healera, kterej mel jen bio a nebaví mě ten playstyle a nabouchal jsem 320, tak co to je?
@ Pajik « čtv 12:03 pm »
@qSTRoNgMANp,  S tímhle problém nemám, spíš s tím, že bys jim dmg pořád snižoval a nemyslíš na lidi, co už přestali raději do války chodit, protože teď jsou čistě "vyžírky" a útoky prostě odmítají :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:02 pm »
Archer sice bere, ale sakra nesmíš byt takova lopata, kdybych ja byl za Shienzao, tak dám max 300-350 za první war.
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:02 pm »
@Pajik,  Říkám, problém je, že kdejakej jouda, kterej ma pouze bio, tak za healera prostě nastrili 200 Cb s hodne prumernou vybavou, proto tam je takova koncetrace šamanu a proto to ti lidi nosi.
@ Hakan « čtv 12:01 pm »
@LordRayden,  škoda že jsi nešel war tak 2 měsíce zpět když se to tu řešilo, protože to lidi za daggery chodili to by jsi psal jinak
@ xSaskex « čtv 12:01 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Pajik,  Asi bere furt dost skrze utoku, když prostě lidi nosí 82 šaman a stejnam mi to připadá malo. ;)
NJN, mám 82 šaman a Celestte mi píše, že jsem setka.
@ Pajik « čtv 12:01 pm »
LordRayden píše:
Hakan píše: :think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
šel jsem dagga asi před 2 týdny a lehčí hraní jsem už dlouho nezažil, v modré snad nebyl jediný šaman, který by vydržel víc jak 2 spelly, než stihli přehodit 😂 a těch 280 nebo co jsem to za to dal asi není na dnešní poměry taky nejhorší 😄 jen změňte taktiku, náhodou ten dagger je nejzábavnější postava ze všech
tak to je asi taky tím, že daggerů dost ubylo :D Když nic nebrali
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:00 pm »
Je mi trapně nosit 82 šaman, ale bohužel to funguje lepe, do te doby prostě obranovy healři u lidí, co mají 82 šaman asi čislo vetsi jak 3k neuvidi. :D
@ Pajik « čtv 12:00 pm »
@Hakan,  bral jsem mu nejméně z warů a přesto víc jak z healera právě
@ LordRayden « čtv 12:00 pm »
Hakan píše: :think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
šel jsem dagga asi před 2 týdny a lehčí hraní jsem už dlouho nezažil, v modré snad nebyl jediný šaman, který by vydržel víc jak 2 spelly, než stihli přehodit 😂 a těch 280 nebo co jsem to za to dal asi není na dnešní poměry taky nejhorší 😄 jen změňte taktiku, náhodou ten dagger je nejzábavnější postava ze všech
@ Hakan « čtv 12:00 pm »
Ten má tak 120 šíp a 102 ninja
@ Pajik « čtv 11:59 am »
@qSTRoNgMANp,  no, u archa je jen postih na vzdálenost, jinak střílí celkem z dálky. Nepřišlo mi, že bych v sobotu za daynii chodil nějak blízko a na tu vzdálenost jsem bral víc jak s healerem. Vlastně i tobě jsem bral víc jak s healerem a to jsem u tebe nestál. Kolik máš na šípy a ninje?
@ Pajik « čtv 11:58 am »
@qSTRoNgMANp,  Jasně, neříkám, že to není jednodušší, ale zase nemůžeš úplně ten char odrovnat :D
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:58 am »
@Pajik,  Ano, je to problém, toho mentala smeteš hned, ale healera, kterej má range delší jak archer, tak toho smeteš jak? Dáš mu za 30k kritem a jeho to nerozhodí. :D PLS
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:57 am »
Probém je prostě podle mě jednoduchost zahrani healera, proto jich tam je tolik, vem si raydena, ten ma takovej playstyle, že by mohl chodit s entem a měl by do 5 smrti za war. :D
@ Pajik « čtv 11:57 am »
podobný problém. útokáři si nahodí na to, co je ohrožuje. Jen oni tu nepíšou, že by jim snížili dmg ještě :D
@ Pajik « čtv 11:56 am »
@qSTRoNgMANp,  takže není problém v tom, že je třeba 5 mentálů u sebe, nebo tam je 35 modrých u sebe, ale problém je v tom, že tam je třeba 5 healerů, kteří berou defakto nejméně. Okay
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:56 am »
@Pajik,  Ano, to rozhodně. :D Proti červene se rozběhnu s 82 šaman a jsem mrtvej dřive jak tam doběhnu, proti žlute prostě utvořím chuml i tak a chvilku vydržím. :D
@ Hakan « čtv 11:56 am »
:think: Healerové nic neberou, tak proč nejdete třeba hrát daggera. Ten potřebuje jen léčku a zamasko a má dmg :whistle:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:55 am »
Spíš je problém koncetrace šamanů. :D ono když tam lita 3k, ale těch šamanu tam je prostě jak psu, tak DPS od šamanu je asi prostě stale problem za blizkove postavy. ... :(
@ Pajik « čtv 11:55 am »
a to bych řekl, že je víc útokářů na healerech v modré i v červené než na žluté
nemám tolik na šamany jako ty a nějak na ně netrpím
@qSTRoNgMANp,  spíš mi připadá, že to zveličuješ
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:54 am »
@Pajik,  Asi bere furt dost skrze utoku, když prostě lidi nosí 82 šaman a stejnam mi to připadá malo. ;)
@ LordRayden « čtv 11:54 am »
Pajik píše: a jako vážně nevím, do jakých válek chodíte, asi bych si měl zkusit zase modrou a červenou, ale krom archa, nějak větší dmg nevidím (ještě občas od nějakého BMka). A 3k kritem do 82 šaman mi nepřipadá hodně. To nemá brát nic?
Dávám ti lajk :up: :lol:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:54 am »
@Pajik,  Weissove beru dost, ale prostě ho neusoluju, nejde to. :D
@ Pajik « čtv 11:50 am »
a jako vážně nevím, do jakých válek chodíte, asi bych si měl zkusit zase modrou a červenou, ale krom archa, nějak větší dmg nevidím (ještě občas od nějakého BMka). A 3k kritem do 82 šaman mi nepřipadá hodně. To nemá brát nic?
@ Pajik « čtv 11:49 am »
@qSTRoNgMANp,  to si pak zkontroluji, jestli beru do tolika tolik :D ale řekni mi teď, kdo má 62 a 60 ve war, řekl bych, že tam bude tak 42 war, protože zbytek je na šamanech :D
@ TomasFoxx « čtv 11:48 am »
asi tak 😂 staci full dyka a ja ani pres tech 62 se nedostanu na 3k
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:44 am »
:D Sorry, ale 3k do 82 šaman je furt hodně. :D Já beru 3k do 62 war a 60 meč. ;) :D
@ Pajik « čtv 11:41 am »
qSTRoNgMANp píše: Obsah pvp updatu: Snížení obrany proti stunu z 90% na 10%, healer má malý range, takže přidáme range a v základu mu dáme na zaříkat blesk o 50% více na kritik.
kritik netreba, ten se dava porad, ale pridal bych mu dmg, brat 3k je o nicem
@ Trubice « čtv 11:26 am »
@Ivetka,  Ten už je OP teďka
@ Ivetka « čtv 11:26 am »
A co dračí šaman :shoot:
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:26 am »
NGL Nedivil bych, kdyby se fakt přidalo něco co udělá z dalkových postav ještě silnější postavy. :DDD
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:25 am »
A Aurak je největší zvíře na planetě, takže aura ve war bude zredukovana o 60%
@ Trubice « čtv 11:24 am »
Zapomněl jsi, že aury dostanou luk :)
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:24 am »
BMko neudrži chuml, takže pokud bude mit temnou ochranu je imuní vůči zrušku.
@ qSTRoNgMANp « čtv 11:24 am »
Obsah pvp updatu: Snížení obrany proti stunu z 90% na 10%, healer má malý range, takže přidáme range a v základu mu dáme na zaříkat blesk o 50% více na kritik.
@ Ivetka « čtv 11:20 am »
:ouch:
@ Powerm « čtv 10:58 am »
:lol: :lol: :lol:
@ Lejno « čtv 10:57 am »
Kto sa dnes teší na PvP update? :fight: :fight:
@ Mionix « čtv 9:02 am »
@Hugolaus22,  Držím palce. :up:
@ Hugolaus22 « čtv 8:40 am »
Ahojte, tak nakoniec mi volali od toho internetu a, že maju problém oni s anténou, kabelazou vraj sa pohla, alebo musela zatiect voda niekde, vraj to dajú dokopy dnes, tak som zvedavý
@ Mionix « čtv 7:49 am »
@hoooops@TomasFoxx,  Ano, event by měl končit údržbou.
@ Trubice « stř 11:41 pm »
Májky v různých mapách budou čekat na dobytí tou nejsilnější říší, aby vybojovaly vstup do temné mapy Ugoroh, kde se prohání kouzelná košťata a skrývají zlé čarodějnice. Věříme, že míchání čarodějných mastí a vytváření magických trofejí se stane zábavou až do 13. 5. 2021.
@ hoooops « stř 9:55 pm »
@Mionix, prosím hloupá otázka. Event končí zítřejší údržbou že?
@ Hugolaus22 « stř 8:25 pm »
Počkam do zajtra ak mi nezavolajú do obedu tak im zavolám znova ja, vdaka za rady co ste mi písali, aspon viem 100%, že to je u nich zas a stále a nie umna.
@ Mionix « stř 8:23 pm »
@Hugolaus22,  ten obrázek pošli tvému poskytovateli. Budou ihned vědět, kde je problém. :-)
@ Hugolaus22 « stř 8:22 pm »
mal som zmluvu s Telekomom na predajni spravenu stým, že povedala dostupnost internetu u mna je, o 2 týždne mi volala, že technik preveril a zhodnotil, že sa internet nedá zapojit . Pritom zmluva už 2 tyždne bola spravená takže asi tak to funguje stymíto operatormi
@ Hugolaus22 « stř 8:20 pm »
mam tu 15mbit internet a som rád kedysi som mal 4 a ani ten nešiel poriadne
@ Hugolaus22 « stř 8:20 pm »
to je jedná vec, druha je či ho zapoja alebo povedia že sa nedá.
@ schvarz « stř 8:19 pm »
operátoři poskytují internet všude a bez nutnosti se vázat
@ Hugolaus22 « stř 8:19 pm »
No len ked bývaš na dedine a potrebuješ internet a nemáš od koho, ked bez viazanosti internet tu nebol tak ine neostava:)

Kdo chatuje

Přihlásit se