Právě je pon 24. led 2022 14:49:37

• Nedávná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problém s lagy
    od DuckMAN » ned 23. led 2022 1:26:20 » v Ekura » Diskuze o hře
    1 Odpovědi
    164 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ccleaner
    ned 23. led 2022 23:08:22
  • Foto -> Smůla při točení bonusů
    od macok0072 » pát 06. led 2017 21:07:51 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    360 Odpovědi
    120551 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Lejno
    sob 22. led 2022 15:57:59
  • Písne za pětikilo
    od Lejno » pát 27. srp 2021 17:09:45 » v Ostatní » OFF Topic
    20 Odpovědi
    2260 Zobrazení
    Poslední příspěvek od jawexiss
    pát 21. led 2022 14:50:27
  • Sháním parťáka do HG
    od SuraDead » stř 19. led 2022 9:45:59 » v Ekura » Herní lokace » Haegeron
    0 Odpovědi
    284 Zobrazení
    Poslední příspěvek od SuraDead
    stř 19. led 2022 9:45:59
  • Hudební soutěž - leden 2022
    od Tiwia » stř 12. led 2022 9:28:10 » v Ostatní » Soutěže
    17 Odpovědi
    652 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivetka
    úte 18. led 2022 16:50:48
  • Manželské šperky
    od myketison » pon 17. led 2022 22:36:11 » v Ekura » Diskuze o hře
    2 Odpovědi
    332 Zobrazení
    Poslední příspěvek od myketison
    úte 18. led 2022 0:17:41
  • Vaše nejlepší bonusy
    od Shamanice » ned 03. črc 2011 19:21:46 » v Ostatní » Screeny a videa ze hry
    1215 Odpovědi
    368880 Zobrazení
    Poslední příspěvek od TheDobbyk
    sob 15. led 2022 23:24:52
  • Časová náročnost hry
    od OncheEnon » pát 14. led 2022 19:20:34 » v Ekura » Diskuze o hře
    4 Odpovědi
    528 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Medvidek
    sob 15. led 2022 9:00:22
  • Co právě posloucháte
    od Vikernes » čtv 17. úno 2011 10:45:38 » v Ostatní » OFF Topic
    10546 Odpovědi
    1587469 Zobrazení
    Poslední příspěvek od NikolAstrid
    pát 14. led 2022 18:37:59
  • Zobrazení ceny za 1ks ve stánku
    od qSTRoNgMANp » ned 09. led 2022 1:03:39 » v Ekura » Návrhy
    2 Odpovědi
    635 Zobrazení
    Poslední příspěvek od qSTRoNgMANp
    čtv 13. led 2022 20:28:29
  • Témata
  • Témata
  • Témata
  • Fórum
    Témata

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « sob 6:25 pm »
@ByFizel,  košťata, laně, sobové... prostě tyhle "časově omezení" mounti, na který nasedneš dřív, než vlezeš do keri
@ qSTRoNgMANp « sob 3:11 pm »
@ByFizel,  Jezdecký lístek, talisman, kohout, kuře.
@ ByFizel « sob 2:35 pm »
borci , ako sa to dá urobiť aby som bol na koni v keri ? alebo to ide iba s veľkým talismanom ? hh
@ Lacius « sob 2:16 pm »
@devils636,  nechystá
@ devils636 « sob 1:10 pm »
zdravim chci se zepta jestli se nechysta udelat statistiky aren kdo se dostava nejcasteji 😀
@ Beer98 « pát 9:05 pm »
Vám je stále málo. Radšej by ste mali navrhnúť niečo ako viac pomôcť začiatočníkom ako tu revať že zarobíte o pár kk menej
@ Mionix « pát 8:32 am »
Naposledy se k tomu vyjádřím. Na mole nebyla upravena ani jedna skupinka. Byly odebrány 3 skupinky u svatyně na poloostrově. Já o tom ani nevěděl, ani jsem to neupravil. Pokud s tím má někdo zásadní problém, udělejte ticket, vyžádejte si GA a vyříkejte si to s ním. Zde vypisováním hodinových statí ničeho nedosáhnete. A to, že včera třeba jednička byla u mola prázdná, je jen problém hráčské komunity. Když si to sami odtaháte, tak my s tím? RAMHH sám píše, že skutečně jak píši já byly odebrány jen 3 skupinky u svatyně. Tak co je za problém u mola?
@ Keriden « pát 7:50 am »
schvarz píše: @Keriden,  Ty jsi chodící důkaz toho, že ne vždy je dobrý poslouchat hráče. Kdyby se server upravoval podle tvých názorů, tak už tady dávno není :D Chyťte se se Skullhlavem za ruce a jděte spolu udělat svůj server, ten bude určo mega populární a vydrží dlouho.
za celou dobu co hraju jsem dal jen jeden návrh a to ohledně balancu PVP. Ale jako sry za takovou dobu do hry nic nepřidat a jen ubírat mi přijde trochu uhozené. Sliby o reformách a mapách se nějak ztratili.
@ schvarz « čtv 10:48 pm »
@Keriden,  Ty jsi chodící důkaz toho, že ne vždy je dobrý poslouchat hráče. Kdyby se server upravoval podle tvých názorů, tak už tady dávno není :D Chyťte se se Skullhlavem za ruce a jděte spolu udělat svůj server, ten bude určo mega populární a vydrží dlouho.
@ Keriden « čtv 10:42 pm »
schvarz píše: Já opravdu čekám na ten moment, až vyjde novej update a ty lidi budou mít během 2 týdnů topový výbavy a víceméně dohráno, protože mají teď nasysleno tolik prachů. Hádám, že jinak to asi vedení nedojde, že v tý hře je problém a těmahle změnama akorát kopou do těch pár posledních aktivních hráčů.
a právě proto jsem přestal hrát. Když už změna v něčem, tak vždy k horšímu. Omezení bm sury, odebrání skupinek mobu. Jako sry ale saggi by si měl vzít trochu inspiraci z jiných serverů. Na všech co jsem hrál se jen přidává, jen na ekuře ubírá
@ ImHardy « čtv 10:09 pm »
imagine chodit do entu
@ Dejvx « čtv 9:30 pm »
@schvarz, :up:
@ Relly « čtv 8:39 pm »
@schvarz,  tak je fakt, že do roku 2030 asi času dost na to si dostatečně vydělat na to.
@ schvarz « čtv 8:37 pm »
Já opravdu čekám na ten moment, až vyjde novej update a ty lidi budou mít během 2 týdnů topový výbavy a víceméně dohráno, protože mají teď nasysleno tolik prachů. Hádám, že jinak to asi vedení nedojde, že v tý hře je problém a těmahle změnama akorát kopou do těch pár posledních aktivních hráčů.
@ Relly « čtv 8:36 pm »
Já bych ten ent rovnou ještě omezil, nejen chčkama, ale jeden střep bude na 2h, pak to z entu kopne. To je podle mě správná cesta
@ Ryzus61 « čtv 8:35 pm »
:D Jooo to si pamatuju
@ forbax2 « čtv 8:35 pm »
@Ryzus61, počkej až zjistí že čtyři chčka jsou v entu moc a bude zase jen jedno :)
@ Ryzus61 « čtv 8:33 pm »
Nevím, prostě to je zase rána do zad a mám chuť skončit ...
@ schvarz « čtv 8:30 pm »
Spoiler:
Obrázek
@ schvarz « čtv 8:30 pm »
Resp. u toho sava se dá počítat 8 skupinek, pokud budeš tahat i ty od brány.
@ schvarz « čtv 8:29 pm »
@RAMHH,  No já v atlasu na mole u sava vidím 6 skupinek, mezi savem a svatyní je 6 skupinek a u svatyně je taky 6 skupinek. Nevím, jak to bylo předtím, ale takhle to je teďka.
@ RAMHH « čtv 8:28 pm »
schvarz píše:
Ryzus61 píše: Takže vlastně díky pár jedincům co dávali více jak ostatní, teď bude dávat většina úplný nula nula nic ...
To není přece vůbec pravda. Na mole u sava byla skupinka dokonce přidaná podle informací od Pajise z DC
Neni tomu tak. Podle atlasu na webu ekury byly pouze odebrany 3 skupinky u svatyne vetru (9 -> 6), a byla odebrana skupina kapitanu na 2. podiu.
@ Ryzus61 « čtv 8:27 pm »
schvarz píše:
Ryzus61 píše: Takže vlastně díky pár jedincům co dávali více jak ostatní, teď bude dávat většina úplný nula nula nic ...
To není přece vůbec pravda. Na mole u sava byla skupinka dokonce přidaná podle informací od Pajise z DC
Nevím co jsem se tak díval tak 4 skupinky max tam byly na všech chčkách. A pokud se nepletu, tak to tam bylo i předtím
@ schvarz « čtv 8:26 pm »
@ forbax2 « čtv 8:24 pm »
těch 8kkk bylo s event učesem...
@ Ryzus61 « čtv 8:23 pm »
Takže vlastně díky pár jedincům co dávali více jak ostatní, teď bude dávat většina úplný nula nula nic ...
@ schvarz « čtv 8:16 pm »
@RAMHH,  Teď jdi trhat rekordy do swampu prosím, ať to taky ponerfujou :D
@ RAMHH « čtv 8:16 pm »
@Mionix,  Jsem polichocen, ze se mi na mole podarilo byt tak dobry, ze se kvuli tomu musi menit hra. A take gratuluji tem ostatnim hracum, kterym se povedlo vydelat za hodinu 8kkk :)
@ schvarz « čtv 8:13 pm »
Na jednu stranu jsem rád, že snaha něco měnit je, na druhou stranu to na mě působí, že změny se vybírají pomocí hracích kostek nebo rulety a ne nějakým metodickým přístupem.
@ schvarz « čtv 8:11 pm »
A dovolím si ještě jednu poznámku - takhle z jara z ničeho nic se Saggi vrhne na úpravu hustoty spawnování mobů na mole, ale jak dlouho si tady hráči stěžují, že v Cidonii je kopeček až příliš dobrý a zbytek mapy výrazně horší? Prakticky od jejího zavedení. A na to se odjakživa nesahlo.
@ schvarz « čtv 8:09 pm »
Jako mně je to reálně jedno, já tu hru nehraju, ale celá tahle změna mi přijde taková absurdní, protože se s ní snažíme opravovat pouze symptomy celého problému. A tím je prostě množství yangů, který teče do hry. Princip, na kterém fungují Swamp a Entarian, tedy na čisté generaci enormního množství yangů, je prostě od základů špatně a dokud si to tvůrci hry nepřiznají, tak se to nikam neposune.
@ schvarz « čtv 8:07 pm »
Já jen nevím, jak se teď máme cítit my, kterým bylo po úpravě lučištnic řečeno, že se na Entarian už nikdy šahat nebude. To je tady dlouhodobý motiv, kdy změny přicházejí bez nějakého většího rozmyslu, diskuse a upozornění.
@ Mionix « čtv 7:18 pm »
Pokud na molu někteří vydělávali více, jak ti nejlepší v hradu, tak bylo něco špatně a nezlobte se na nás, že jsme to upravili. A ano, přiznáváme se k tomu.
@ Mionix « čtv 7:12 pm »
@RAMHH,  Dobrý den, ano byly odebrány 3 slovy tři skupinky a to jen od svatyně na poloostrově. Protože na molu někteří hráči vydělávali 8kkk za hodinu a u svatyně bylo přemobováno na maličkém prostoru. Opravdu byly odebrány jen 3 skupinky od svatyně. I to je zmíněné v patch logu. Sice to není psáno přímo, ale Saggi to píše, jak píše. To že třeba nyní na ch1 není nic, je tím, že to hráči odtahali do zadele, asi někdo záměrně škodí, jak už je zvykem a víme o tom, ale to není náš problém. Na ch2 je třeba vše v naprostém pořádku. Krásný večer. Mio
@ RAMHH « čtv 6:03 pm »
Existuje nejaky objektivni duvod, proc byly upraveny respawny mobek v entu na mole? Uz takhle se casto nedalo bez PvP sehnat misto, nyni je jedno z tech mist nepouzitelne.
@ Lejno « čtv 2:19 pm »
Ja som potešený, že sa opäť nezabudlo na korekturky, bez toho by to už ani nebolo ono :heart: :lol:
@ Keriden « čtv 1:52 pm »
Mionix píše: @Keriden,  Saggi se ještě od Nového roku nepřepl na 22 :-D
se mu ten rok nějak líbí ne? 🤣
@ Mionix « čtv 1:28 pm »
@Keriden,  Saggi se ještě od Nového roku nepřepl na 22 :-D
@ O3VRS « čtv 1:17 pm »
Už se naučil strongman počítat chitiny za kus ? nebo co přijde příště xD
@ Keriden « čtv 1:06 pm »
On je rok 2021? 🤣 Seznam změn 20.1.2021
@ tyranka « stř 12:02 pm »
tabulka s vyhodnocení eventu super jen každý rok je tam 10 lidí a 10 cechů jen letos je to jen 5 a 5 škoda, by mě zajímalo kdo byl níž než my :( ale dobrá práce od všech
@ Mionix « úte 6:16 pm »
Bonus na vylepšení pro zmíněné cechy bude na 7 dní od čtvrteční údržby. To samé VIP pro hráče.
@ Mionix « úte 6:10 pm »
@Skullhlav,  Myslím si, že za plného provozu, bez zrušení stánku, by toto nedokázal ani asi Saggi. ;-)
@ Mionix « úte 6:09 pm »
@ schvarz « úte 5:47 pm »
Učebnicovej příklad paranoidního člověka KEK
@ qSTRoNgMANp « úte 4:10 pm »
Holt línej zkontrolovat, že dáváš správný věci do stánku.
@ TomasFoxx « úte 1:57 pm »
to nic, to dropvr :ouch: :ban:
@ qSTRoNgMANp « úte 1:12 pm »
Nemáš ho nasazenej? :D nemáš šamanku jako stánek? :D
@ Skullhlav « úte 12:32 pm »
No ty vole to je vtip ne, dám si do stánku Mnišský klobouk+0 taliky 2xINT/drop +4 za hodinu se podívám a mám tam Mnišský klobouk+5 čistý co to kur** je !!!!!!
@ MoCKeR « úte 12:38 am »
Medvidek píše: Prosím, slíbil jsem panu Mionixovi, že se tu nebudu vyjadřovat. Aspon ne tak často a chci to dodržet ...... Ono mít zaplý chat a každou chvíli slyšet pípnutí že byla odeslána zpráva chatu moc na klidu nepřidá. Prosím řešme hru. At jde směrem k lepší budoucnosti. Jen to po vás/nás žádám nic víc. Ano Tiwia mi přirostla k srdci, protože si myslím že má v srdíčku malinký smutek. A lituji, že musí či čte podobné nesmyslné komentáře. Především je to žena. A ženy se mají bavit, je na nás abysme je dokázali rozesmát .... . Ano založil jsem téma o umění - a opět to pojednává o směřování hry - jsou zde lidé nadaní, skladatelé, kreslíři apod. Hra nemá moc animací ... A třeba fatality by byly dobré. Dají se vytvořit - fatalita u bosů apod. Ale získat jí by mohl být další úkol .......... Je toho více. Prosím, pokud nechcete (u A.T. jejich názor většinově znám) abych se tu pravidelně vyjadřoval, prosím, zkuste překousnout onu hořkost, mějte na mysli že jde o soukromou věc/hru - a že tu nejsme jen my cca 7 dislutérů, kteří tu řeší nesmysly. Pojdme být tolerantní a nechat vyjadřovat i jiné ... hráče nováčky. Děkuji Medvídek.
jaký vesmír kamooo
@ SuraDead « pon 3:42 am »
@noxforko, pokud dnes během dne, nebo k večeru budeš ve hře, napiš mi na postavu BacilkaWP. Můžeme se domluvit. Nebo taky můžeš sem do PM.
@ noxforko « pon 3:10 am »
No vybavu teprv skladam
@ SuraDead « ned 2:23 pm »
@noxforko, Máš nějaký věci aspon na zvěř ? Mohl bych tě brát, kdybys sekal kytky :-)
@ Nejko123 « ned 11:57 am »
@Medvidek, mal by si ľutovať aj všetkých ostatných užívateľov fóra keď niečo píšeš, nie len Tiwiu
@ noxforko « ned 8:55 am »
Dík kluci, a chodí někdo HG že by mě ze začátku někdo přibral na exp? abych měl lv na věci...
@ Beer98 « ned 8:53 am »
Medvidek píše: Prosím, slíbil jsem panu Mionixovi, že se tu nebudu vyjadřovat. Aspon ne tak často a chci to dodržet ...... Ono mít zaplý chat a každou chvíli slyšet pípnutí že byla odeslána zpráva chatu moc na klidu nepřidá. Prosím řešme hru. At jde směrem k lepší budoucnosti. Jen to po vás/nás žádám nic víc. Ano Tiwia mi přirostla k srdci, protože si myslím že má v srdíčku malinký smutek. A lituji, že musí či čte podobné nesmyslné komentáře. Především je to žena. A ženy se mají bavit, je na nás abysme je dokázali rozesmát .... . Ano založil jsem téma o umění - a opět to pojednává o směřování hry - jsou zde lidé nadaní, skladatelé, kreslíři apod. Hra nemá moc animací ... A třeba fatality by byly dobré. Dají se vytvořit - fatalita u bosů apod. Ale získat jí by mohl být další úkol .......... Je toho více. Prosím, pokud nechcete (u A.T. jejich názor většinově znám) abych se tu pravidelně vyjadřoval, prosím, zkuste překousnout onu hořkost, mějte na mysli že jde o soukromou věc/hru - a že tu nejsme jen my cca 7 dislutérů, kteří tu řeší nesmysly. Pojdme být tolerantní a nechat vyjadřovat i jiné ... hráče nováčky. Děkuji Medvídek.
Ty už by si potreboval dajake liečenie alebo niečo podobné. Čo napíšeš to xxxxxxxxxxxx
@ Boro3 « sob 7:10 pm »
@noxforko,  nefunguje
@ SuraDead « sob 7:10 pm »
@noxforko, řekl bych, že nefunguje. Pokud to chápu dobře :D " Ačkoli běžná hodnota útoku (např. Zelenkavý elixír) v proměně vliv nemá, hodnota útoku v procentech (např. biolog 80) se na poškození pozitivně projeví. " asi jen ta procentuální hodnota ma vilv. Například ten biolog a nebo okřídlený štít by taky mohl fungovat?:-)
@ noxforko « sob 2:52 pm »
Funguje talík na HU v proměně?
@ schvarz « sob 10:16 am »
A co v jiných orgánech?

Kdo chatuje

offline Homules 
offline Madik 
offline Psicek 

Přihlásit se