Veřejný testovací server - léto 2014

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Odpovědět
Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34
Poděkoval: 286×
Má poděkování: 1464×

Veřejný testovací server - léto 2014

Příspěvek od Script » pát 04. črc 2014 15:20:55

Všechny hráče srdečně zveme ke druhému spuštění veřejného testovacího serveru (VTS)!

:arrow: http://www.ekura.cz/novinky/1175

Výsledky vašeho testování můžete psát do následujícího tématu:
viewtopic.php?f=10&t=113675
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34

Re: Veřejný testovací server - léto 2014

Příspěvek od Script » pon 07. črc 2014 15:11:01

Opravené chyby při dnešním update VTS:
  • Není vidět % šance na zlepšení
  • Ledový šíp má nastaven level použití
  • Problém s tlačítkem "+" pro přidání bodů do kouzel - někdy je zobrazeno, ačkoli má postava všechna kouzla načtená
  • U knih schopností existují 3 různé hlášky znamenající úspěch
  • Do chatu/PM nelze zadat slovo "restart"
  • Při střelbě z maximální vzdálenosti někdy šíp vynechá
  • Po najetí na šek se neukazuje tabulka s informacemi
  • Kuličky proměn lze použít až od levelu vyššího, než je level monstra
  • Po najetí myší na schopnost vedení se neukáže její popis
  • Dračí předměty mají špatně nastavenou záři při +7 a více
  • V posledním kroku při načítání klienta ke zobrazena hláška "Chyba spuštění"
  • Není možné uložit nastavení ohledně viditelnosti názvů postav
  • Třetí okno u teleportéra obsahuje překrývající se tlačítka.
  • U některých spojitelných předmětů (např. zesílit předmět) je při přetažení červené podsvícení
  • Šaman při boji z koně neseká za sebe
Dále přidána jedna nová funkcionalita:
  • Při útoku "shazovacím" kouzlem postava spadne z jezdeckého zvířete, pokud na něm sedí.
[GA]Script

Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34

Příspěvek od Script » stř 16. črc 2014 23:07:40

Opravené chyby od posledního update až do dnešního dne:
  • Není vidět level postavy v PM
  • Pergameny ulovené před startem VTS stále nejdou stohovat
  • Do spodních bonusů lze natočit 50% na ještěry
  • Do stánku lze zadat i vyšší cenu, než 2kkk
  • Po jednom chybném přihlášení je na 5 minut zablokován launcher
  • Je možné se proměnit s krumpáčem, nebo rybářským prutem
  • Nikde není uvedena doba trvání bonusových účesů
  • Při kliknutí na barvu se nic nestane (pozn. nakonec byla pro informovanost hráče zvolena forma změny popisku itemu)
  • Je možné přetočit i nasazené předměty
  • U Mirine je překlep v popisku vyrábění třpytek. Místo slova druhů je tam napsáno druhý
  • Vodní brnění má špatné základní bonusy
  • U obchodnice chybí Hnědý elixír (L)
  • Ceny některých předmětů v provizorním stánku jsou příliš vysoké (perly, modré raznice)
  • Pokud klikneme na cizím pozemku na tlačítko "zničit" u budovy, nic se nestane
  • Chybné textury v některých mapách
  • Příšera brutální zaříkávač má ve jméně malé b
  • Při hraní je nastavena velmi nízká hlasitost hudby
  • Mapa Jayang (2. město Shinsoo) je poškozena
  • Při ukončení svatby se zobrazí 2 skoro stejné hlášky
[GA]Script

Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34

Příspěvek od Script » čtv 24. črc 2014 23:13:47

• Ve sluji není brána do štol
  • Magické třpytky nelze kombinovat na vyšší +
  • Při výběru povolání bliká pouze jedna šipka
  • Jezdecká zvířata mají u sebe vlajku říše
  • Natočení NPC: Biolog všude, Strážce hory v Chrámu útrapy
  • Při změně talismanů je zobrazena hláška "Použito 1x tinktura kouzel a čar" místo lektvaru okouzlení
  • Při zabití nedojde ke zrušení začarované čepele, ani dalších podpůrných kouzel
  • V Rokli 6. patro lze dropovat medaile bez omezení
  • Za odměnu z knihy misí lehké není žádný věhlas
  • Prut titanu 5kk nemá mezeru v textu mezi "5" a "kk"
  • V launcheru se neukládá nastavení gamma korekce
  • Teleportér má špatné souřadnice teleportace do kouzelného dolu (všechny možnosti)
  • Překlepy u Mirine
  • Launcher při nezadání přihl. jména a hesla vypíše špatnou hlášku
  • Postavu lze vymazat, i když má level vyšší než 100
  • Problémy při výměně nasazených předmětů při plném inventáři
  • Knihy některých schopností lze číst, i když nemá postava vybraný typ kouzel (ale jen neúspěšně)
[GA]Script

Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34

Příspěvek od Script » pon 11. srp 2014 11:37:36

• Při úmrtí v temném vězení a teleportaci do města začne znovu běžet limit jedné hodiny
  • Ve válce a Kolonii Cidonia dostává postava 2x CB za jedno zabití
  • Při psaní ve skupině se před textem ukazuje level
  • Sílu buffu 100%+ už nelze zjistit z tabulky dle odolnosti proti těl. napadení
  • Nastavení hlasitosti efektů v launcheru nemá vliv na nastavení ve hře
  • Při teleportaci do temného vězení je postava vykopnuta
  • Při vylepšování talismanů je zobrazena hláška "Nemáš průbojník, na vylepšení výstroje"
  • Při změně/vylepšení talismanů se otevře prázdné okno - konkrétně se to děje u předmětů s 1 nebo 2 talismany
  • V kouz. dole je možno se teleportovat (pomocí pergamenu) i za bránu do štol
  • Byla vypnuta možnost ztráty předmětu při vylepšování/točení talismanů, pokud postava nepoužije lektvar soustředění
  • Schopnost požehnání se nad 100% může bugnout, pokud kouzlo skončí.
  • Při obchodování je možné nasadit výstroj
  • Rokle - ve 4. patře se po zabití bosse neobjeví příšery
  • U starce v Pyungmoo je špatně nastavená safezóna
  • Teleportér - u kouzelného dolu jsou špatně nastaveny souřadnice
  • Hlášky příkazu /dice nejsou přeloženy
  • Duch plamene útočí na cíle ihned po oživení
  • Při výrobě u NPC (např. elixíry u Baek-Go) je vypsána chyba "Nesprávné ingredience", pokud postava mezitím zabije libovolné monstrum.
  • Hra si při změně CH nepamatuje naposledy použitou postavu
  • Biolog Lv. 100 - Při ukončení má být napsáno, že odměna je 20% odolnost proti jedu
  • Chybná diakritika v dialogu s přetažením falešných úlomků v Kerindoru
[GA]Script

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « sob 7:59 pm »
@Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
@ Mionix « sob 7:35 pm »
@Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
@ Skullhlav « sob 7:25 pm »
Neříkám že na obou stranách je vše na 100% Tohle jsem vytáhnul protože to byl případ že mi to tak za den padalo každou hodinu a pravidelně schválně jsem spustil diagnostiku a u mě to na 100% nebylo a když jsem to oznámil byl jsem odbyt " my nic to vy" pak zajímavé že to přestalo a už to nikdy neudělalo
@ Mionix « sob 7:14 pm »
A pamatujte, vždy když je chyba na straně serveru, tak já jsem první, který začne shánět Saggiho a okamžitě to řeším, jako posledně, když spadl přihlašovací server. A pár hodin hra nedovolila přihlásit. A následně to i vždy přiznám a oznámím.
@ Mionix « sob 7:02 pm »
Takto třeba u mě vypadal internet, kdy mi do telefonu poskytoval tvrdil: U nás nic takového neexistuje, u nás vše běží na 100%, vy lžete, nevymýšlejte si. A když jsem mu dodal screeny, tak najednou se začali omlouvat, že někdo v baráku shazoval častými dotazy switch a podobné. https://ctrlv.cz/gaER
@ Skullhlav « sob 6:56 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
Přesně jak jsi říkal je vymlouvačné řečí :heart:
@ sizmik « sob 6:55 pm »
Pamatuje si někdo prosím, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Mionix « sob 6:27 pm »
@Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
@ Selema « sob 4:50 pm »
@MoravskyPepin,  jn
@ MoravskyPepin « sob 4:49 pm »
@Selema,  Tím líp, kdo by chtěl takovou buglou postavu
@ Selema « sob 4:48 pm »
A co když jsem jacka neprodala ?:O
@ Melounek10 « sob 4:47 pm »
jn jack už je u nás
@ MoravskyPepin « sob 4:44 pm »
@Selema,  Nekecej, vždyť ani nemáš postavu
@ Melounek10 « sob 4:23 pm »
@SamJsiLama,  S kým se hádáš když ne semnou?
@ Selema « sob 4:18 pm »
Sekala jsem s 95% yang a 115% yang( svatyně větru ) a výsledek yangů byl uplně stejný, bomby padaly normalně.
@ schvarz « sob 3:57 pm »
S tím, jakej je rozptyl v dropu yangů, by podle mě musel sekat třeba 2k a 2k skupin
@ schvarz « sob 3:57 pm »
200 skupin je moc málo
@ Nejko123 « sob 3:54 pm »
@SamJsiLama, no v ent výbave máš 100% yang nie ? Zosekaj pri větešovi napríklad 200 skupín, potom 200 skupín s 20% yang od ducha, pri absolútne rovnakých podmienkach a daj nám vedieť výsledok :D
@ schvarz « sob 3:52 pm »
Tak na fóru tady máš od ElectriXe, že nefunguje, tak to bude na 99% pravda
@ rudlaninja « sob 3:44 pm »
@SamJsiLama,  Mělo by fungovat jen 100%,ale nedávno měl kolega z cechu svatyni větru měl 116% a yangů i yang bomb padalo více takže kdo ví :D
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
Protože drop je dělen 3 z bonusu ve vecech jeste k tomu. :)
@ qSTRoNgMANp « sob 3:36 pm »
@SamJsiLama,  Nefunguje. POuze drop funguje. :)
@ TopTopiik « sob 3:29 pm »
@SamJsiLama, dejte si 1v1
@ SamJsiLama « sob 3:11 pm »
Ahoj, máme totální hádku v cechu až na krev o tom, že jde více jak 100% yang bonus.. já tvrdím, že nad 100% nefunguje, kdo mi to potvrdí? :lol:
@ Nejko123 « sob 2:57 pm »
Skullhlav píše:
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
hrám tu 8 mesiacov a nikdy som žiadne problémy nemal, takže kde je teda chyba ? :D
@ sizmik « sob 1:28 pm »
Pamatuje si někdo, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Skullhlav « sob 1:15 pm »
schvarz píše: Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
Kdyby to bylo jak říkáš tak by spadlo všem stejně v danou dobu.
@ Skullhlav « sob 1:14 pm »
schvarz píše: Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
Jo no za to že ty jsi snědl šalamouna :D
@ schvarz « sob 1:06 pm »
Kamaráda že pozdravuju, ale dokud nevidim traceroute z počítače se zmiňovanými potížemi na nějakou relevantní koncovou adresu, tak kamarádovi nevěřím ani nos mezi očima :D Internetoví provideři jsou lháři jak sviňa :D
@ schvarz « sob 1:05 pm »
Server na hře přistupuje ke všem hráčům stejně :D Nemá žádný vliv na kvalitu danýho připojení a objem dat tekoucích mezi klientem a serverem je pro každého klienta stejný :D
@ schvarz « sob 1:04 pm »
@Skullhlav,  Tak vzhledem k tomu, že s tím mělo problém malé % hráčů, tak za to asi game provider nemůže
@ Skullhlav « sob 12:22 pm »
Mionix píše: Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
Tak a teď si rypnu. A vy děláte co ? Když mi před 3 měsíci padal co 1 hodinu stánek tak byla vina na vaší straně pač kamarád co děla technika v UPC( teď už Vodafone) mě utvrdil že u nich to není dokonce mi poslal graf cele cesty,a když jsem vám zdělil že mi to děla tak mi bylo oznámeno "my nic to u vás" :D :D
@ MoravskyPepin « sob 11:39 am »
Ale tak to platí u všech "služeb", kterým člověk nerozumí. Jdeš do obchodu, koupíš si rohlík a to že neobsahuje to co by měl, maso pochybné kvality a stejně půjdeš a koupíš si to protože jíst musíš. Nebo zajdeš do servisu, řeknou ti že bylo potřeba XY věcí navíc a pokud do toho nevidíš, tak jen otevřeš peněženku a zaplatíš.
@ schvarz « sob 11:28 am »
Jakoby tohle platí jen v lokacích, kde je na výběr víc než 1 provider
@ Mionix « sob 11:26 am »
Mě takto ohlupovali asi 14 dní. A následně po dodání důkazů už jen omluvy a svalování viny na bla bla bla. Ale nakonec k mé spokojenosti vyřešeno. Tak že to jde, ale musíte je dotlačit. Všichni provideři vám budou tvrdit, že u nich nic takového jako výpadky neexistuje, že u nich je vše dokonalé. LŽOU. Vy jim platíte a oni jsou spokojení. Vy ne.
@ schvarz « sob 11:20 am »
Jojo, placené, mrk mrk
@ Mionix « sob 11:20 am »
Já používám toto v plné verzi. Ale je to placené. https://www.pingplotter.com/
@ schvarz « sob 11:20 am »
Víc jak půlka uživatelů si neumí ani pingnout nějaký server, aby zjistili odezvu a jestli něco jede. Nějaký trasování umí tak 10% :D
@ RAMHH « sob 11:19 am »
Na tohle doporucuji PingPlotter, je free a dela presne to, co Mionix popisuje.
@ schvarz « sob 11:19 am »
Bohužel většina uživatelů si sama neumí zjistit kvalitu tý služby, co jim je poskytovaná
@ Mionix « sob 11:15 am »
Já toto nikdy nepochopím. Vy si platíte nějakou službu, s nějakými parametry a následně vám někdo dodává službu s parametry na nic, které ani z půlky nejsou to, za co si platíte a vy jste spokojeni. A necháváte se ohlupovat, že u nich je vše OK. Fakt to nechápu. To je jako si koupit automobil s rychlostí 130 Km/h a ono bude polovic času jezdit jen 60 km/h. A vy budete spokojeni a nebudete to řešit.
@ Mionix « sob 11:02 am »
@Jardak,  Já jedu jak na Win 7, tak na Win 10. Jak v práci, tak doma. Stánky mi nepadly x roků. to samé okno se hrou.
@ Mionix « sob 11:01 am »
@Jardak,  Programy na sledování internetového připojení. Zadám si konečnou adresu, kam se připojuji a vyjede mi to komplet trasu, tu pak sleduje. A já vidím, kde a kdy a na jak dlouho jsou výpadky.
@ Mionix « sob 11:01 am »
Mně doma oblboval také. Je to asi půl roku, co mi neustále padal internet. Tak jsem jim vyjel, že jejich prvotní zařízení u nás v baráku padá. Docela čuměli, čeho jsem schopen. Následně se začali omlouvat, že to způsobovali sousedi zavirovanými počítači a bla bla bla. Na to já jim kašlu. Když si něco platím, tak za to chci 100% kvalitu. Ne s prominutím sračku.
@ Jardak « sob 11:00 am »
jaký nástroj máte namysli ?
@ Mionix « sob 10:59 am »
Kamarádku takto poskytovatel internetu oblboval 2 roky. Než jsem se do toho vložil já, dal jí na to nástroje a následně jsme důkazy dali poskytovateli internetu. Zmlkl a najednou vše začalo šlapat na 100%.
@ Mionix « sob 10:56 am »
@Jardak,  Zkuste použít nějaký sofistikovaný nástroj na sledování internetového připojení.
@ Mionix « sob 10:55 am »
@Jardak,  Váš poskytoval internetu, jak je obvyklé, protože u nich nikdy nic není, vše jim běží na 100%, vám lže. Padá vám to díky internetu.
@ Jardak « sob 10:47 am »
83527
@ Mionix « sob 10:46 am »
@Jardak,  číslo ticketu?
@ schvarz « sob 10:41 am »
Krásný trs sazenic @sizmik
@ Jardak « sob 10:38 am »
Jak je možné, že mi nikdo neodpověděl již dvacet dní na tiket na supportu?
@ sizmik « sob 9:06 am »
Tomu říkám úspěšné herbaření :D https://ctrlv.cz/OXRn
@ Mionix « sob 8:44 am »
@Neves,  S tikety, se kterými si GM neporadí a ani LGM neví rady, tak musí jedině GA. Jen on má přímý přístup do databáze, jen on si může vyjet cokoliv nebo jen on může kouknout do kódu hry. Tak že některé tickety jen GA.
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Jako mně stačí i současná situace jo, vím, že se nestane, že tam visí nedotčenej ticket, že se přečte všecko, ale přeci jen to pohladí tu potřebu no :D
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Nebo odepsat "dík, mrknem na to" :D
@ schvarz « pát 9:35 pm »
@Selema,  Jo, to by bylo fajn.
@ Selema « pát 9:35 pm »
Bylo by fajn na support přidat něco jako zobrazeno m taky jsem poslala tiket s bugem a nic.
@ Nejko123 « pát 9:35 pm »
@Mionix, myslím že by si tu mohol naverbovať zopár ľudí ktorý by vám stým všetkým určite s radosťou pomohli keď sú taký šikovný sem na fóre :lol:
@ schvarz « pát 9:34 pm »
Nechápu smysl věty Lindo :D Nepochopil jsem tě teď

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Inferna 
offline Klavesa 
offline Luciasek 
offline Mionix 
offline Selema 
offline Skullhlav 
offline elcucuy