Experiment "špatné pakety"

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Odpovědět
Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34
Poděkoval: 286×
Má poděkování: 1461×

Experiment "špatné pakety"

Příspěvek od Script » stř 05. dub 2017 15:18:39

Hezké odpoledne,

nejeden z Vás se už určitě někdy v minulosti setkal ve hře s problémem, kdy zničehonic vyskočila podivná hláška, v inventáři se začala ukazovat nesmyslná čísla, nebo se na obrazovce objevilo okno, které si nevyžádal. Tenhle problém se ve menší či větší míře objevuje od roku 2014 a zatímco jedni se s ním setkávají sporadicky, jiní údajně i několikrát denně.

Co si pod tím mám představit?
Zde je několik snímků ze hry pro názornost. Všechny pocházejí od hráčů a hráček, kteří je v průběhu času nahrávali na fórum, nebo náš support. Spoustu dalších příkladů lze nalézt také v příslušném tématu v chybách ve hře.
chabapaketu01.jpg
chybapaketu04.jpg
chybapaketu02.png
chybapaketu02.png (250.81 KiB) Zobrazeno 1878 x
chybapaketu03.png
chybapaketu03.png (221.37 KiB) Zobrazeno 1878 x
A o co tedy jde?
Myslíme si, že s použitím našich nových detekčních metod jsme schopni tuto chybu opravit. K tomu ale potřebujeme Vaši pomoc. Obzvláště potom těch z Vás, kteří se s těmito chybami setkávají často, nebo jsou ve hře velmi aktivní (ideální je samozřejmě kombinace obojího).

Jak pomůžu?
Myslíte si, že patříte k alespoň jedné skupině zmíněné v předchozím odstavci? Pak je pro Vás postup následující.
  1. Přihlášení do experimentu
    Do příslušného tématu nahlásíte jméno jedné své postavy, na které nejčastěji hrajete (nebo na ní nejčastěji k chybě dochází).
  2. Aktivace účasti
    Jakmile to bude možné, na vašem účtu aktivujeme účast na projektu, což poznáte podle změny ve svém příspěvku od GM/GA.
  3. Hra
    Půjdete hrát tak, jako to obvykle děláte.
  4. Nahlášení chyby
    Kdykoli pak ve hře narazíte na problém podobný výše popsanému, svůj příspěvek na fóru upravíte (tzv. edit), přidáte do něj přibližný čas, kdy k chybě došlo a také její stručný popis (abychom poznali, že jde opravdu o chybu s pakety).
To je vše?
Zbývá snad jen dodat, že všichni, kteří se na experimentu budou aktivně podílet, si přijdou ke drobné kompenzaci za strávený čas (ve formě SD). První kolo experimentu bude probíhat od 6. do 13. dubna a přihlásit se do něj může maximálně 15 postav (abychom příliš nezatížili server). Pokud by se v tomto kole nepodařilo chybu odhalit, budou samozřejmě vypsána další.

Od kdy je možné se registrovat?
Registrace do prvního kola jsou možné právě teď. Stačí přidat svůj příspěvek do tohoto tématu.

Všem zúčastněným předem děkujeme.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Script
Zakladatel tématu
Lv.34
Lv.34
Poděkoval: 286×
Má poděkování: 1461×

Re: Experiment "špatné pakety" - ukázka přihlášení

Příspěvek od Script » stř 05. dub 2017 15:24:29

Ukázka příspěvku, kterým se k experimentu přihlásíte:
KarelSura píše:Ahoj, rád bych se účastnil experimentu, protože s podobnou chybou se setkávám při hraní skoro každý den.

Jméno postavy: KarelSura

Edit: 05.04.2017 15:22 postava KarelSura zaregistrována jako 1. do experimentu (unikátní číslo #654321). /Saggi
Edit: 06.04.2017 12:33 Před pár minutami se mi zasekla hra a ve statusu postavy mám nesmyslná milionová čísla. /KarelSura
Edit: 09.04.2017 20:01 Krátce před osmou hodinou se mi při mlácení ve Swampu na obrazovce objevil IS sklad a hra se zasekla. /KarelSura
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Mionix « stř 8:01 pm »
@ JohnDoe « stř 7:13 pm »
"Je to stejnej problém, jako ve Foxovo ticketu. Tak s tím koukněte pohnout. TA" ... jen takový mustr :)
@ TomasFoxx « stř 4:53 pm »
takze jestli budete psat ticket tak tam dopiste ze to je stejnej problem jako s mym ticketem, treba s tim nejak maknou kdyz se to stava castejc 😂
@ TomasFoxx « stř 4:52 pm »
@blood70CZ :  ja mam prave ticket se stejnym problemem, akorat u askera
@ blood70CZ « stř 4:40 pm »
@TomasFoxx :  lyrovo bratr zabijel solo keskira ja se jen koukal, :D a on daval posledni spell a vlezl mu do te kamenne veze a vletel do nej i posledni spell. A nepadlo nic :D
@ TomasFoxx « stř 4:22 pm »
@blood70CZ :  nepadlo vam vubec nic?
@ blood70CZ « stř 4:08 pm »
Zajmavé baráky v entu,který ruší drop z keskira :D
@ qSTRoNgMANp « stř 2:49 pm »
@Mionix :  Jaj se říká:"Slibem nezarmoutíš" :D
@ Mionix « stř 2:36 pm »
@qSTRoNgMANp :  Už jsem také poučen. Ale já se rád chybami učím. Ponaučení pro příště. Jinak nemám nejmenší problém se omluvit, když jsem to slíbil. Na to mám svou čest a hrdost. :)
@ pikasek « stř 1:53 pm »
@Symbio :  viewtopic.php?f=104&t=120288 , stačí hledat ;)
@ Symbio « stř 1:51 pm »
Prosím vás lidi, jak děláte, že máte v podpisu na fóru jména postav, bio,lvl atd? Kde to najdu?
@ rudlaninja « stř 1:41 pm »
@Mionix :  :up:
@ Lejno « stř 1:10 pm »
@Mionix :  nevadí, aspoň vieme, ze to bolo naplanovane na toto obdobie , tak mozme sledovať, o kolko mesiacov (rokov) sa to posunie od plánov 😢
@ qSTRoNgMANp « stř 1:08 pm »
@Mionix :  Aspon máš "kule" se omluvit :) Já z bussines braže vím, že pokud si nejsem 100% jistej, tak neslibuju, maximalně řeknu možná by to mohlo být. :)
@ Sophya « stř 12:56 pm »
:up: :clap:
@ Mionix « stř 12:09 pm »
Vážení hráči, tímto se všem upřímně a hluboce omlouvám. Slíbil jsem 29.11.2019, že velký update se nasadí do 2 měsíců. To bohužel nebylo dodrženo. Byly nám dány nějaké termíny, ty bohužel nebyly dodrženy. Moc práce na 2 lidi. A pro mě ponaučení pro příště, že nemám slibovat něco, co ve finále nemohu moc ovlivnit. Ještě jednou velká omluva všem. Jinak práce na změnách stále pokračují. Hezký a příjemný den. Mionix
@ Lejno « stř 11:59 am »
Ja som skušal zmeniť jas obrazovky, ale zem mi stále vypalovala oči a postavy som nevidel :D
@ qSTRoNgMANp « stř 11:53 am »
Jinak dají se invertovat barvy na monitoru, premyslim, že to tak udělam :D
@ qSTRoNgMANp « stř 11:45 am »
S jakým očařem jste podepsali dohodu, že tu stále přetrvává zimní mapa na války ? Včera jsem je měl rudé jak Krudan po PvP s Azuterami.
@ ZbojniX « stř 11:37 am »
:up: :up:
@ Lejno « stř 11:21 am »
@Symbio :  ;) :up:
@ Symbio « stř 11:12 am »
Do 2*
@ Symbio « stř 11:11 am »
Kaenos píše: https://ctrlv.cz/JD1F :think: :think: Nijak tam nevidím, že by Mionix řekl že to bude do tří měsíců.
Ale on se vsadil, že pokud bude do 3 měsíců, tak si nechá vytetovat logo ekury na zadek :think:
@ Lejno « stř 10:25 am »
Uvidíme, čo povie, potom dám vedieť.
@ Lejno « stř 10:25 am »
@ Lejno « stř 10:21 am »
Myslel som, ze s tou základnou na Marsu je to vtip, ale ocividne som sa mýlil, tak idem napisal Elonovi, nech si švihne, že už si chcem zahrať niake to pvpcko.
@ Kaenos « stř 10:16 am »
https://ctrlv.cz/JD1F :think: :think: Nijak tam nevidím, že by Mionix řekl že to bude do tří měsíců.
@ Kaenos « stř 10:13 am »
@Lejno :  Musk už má základnu na Marsu ?
@ Lejno « stř 10:09 am »
A dnešným dňom bohužiaľ končí stávka o vytetované logo ekury na prdelku, uz som to mal aj dohodnuté, ale zase ste sklamali 🙂
@ Lejno « stř 10:05 am »
Najlepšie by bolo celú túto mapu dať do ♦️, po hodine vo war mi este pol hodinu slzia oči
@ qSTRoNgMANp « stř 8:58 am »
@Mionix :  Určitě myslel zimní mapu, spawn u červené říše, z pohledu útočníka na červenou po levé straně na kopečku. :D
@ Symbio « stř 8:55 am »
RAMHH píše: A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
S aurou sekam asi 17-19k, nevím přesně.. :D
@ Mionix « stř 8:39 am »
@TomasFoxx :  bylo by potřeba dodat screeny na support. Aby bylo vidět, kde se to ve válce děje.
@ qSTRoNgMANp « stř 8:30 am »
TomasFoxx píše: jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
Ticho :D To byla supertaktika proti červený :D
@ ExtReM1sTa « úte 11:28 pm »
:D :D neviem kto si ale žiaden comeback sa ešte nekonal no aj tak ďakujem :D
@ NemasZac « úte 11:23 pm »
Extremysta vyborny comeback najs!! Fuks uč se
@ LordGabriel « úte 11:09 pm »
a na žabky ste zabudli?
@ RAMHH « úte 9:24 pm »
A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
@ qSTRoNgMANp « úte 9:18 pm »
@Symbio :  Já nic neříkám :D ale že já měl stejný výdělek, kde to pro ostastní bylo hratelne :)
@ xPraimFaya « úte 8:43 pm »
male koniky lubi boh
@ Lejno « úte 8:43 pm »
aj malé koníky
@ xPraimFaya « úte 8:39 pm »
prepiiis
@ xPraimFaya « úte 8:32 pm »
male mravceky lubi boh, to su len zvieratka (jen prepisuji text)
@ Symbio « úte 8:12 pm »
qSTRoNgMANp píše: Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
Jenže já, když jsem ve swampu, tak plastuju do nehratelne podoby :D pro ostatní, ne pro mě 😇
@ TomasFoxx « úte 8:12 pm »
jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
@ TomasFoxx « úte 8:10 pm »
ale jinak dal hezký no, já si jen musím zvyknout nato že nevysoluju už tolik lidí :D ale to pujde
@ TomasFoxx « úte 8:09 pm »
:D za exiho nebyl kyes
@ SamJsiLama « úte 8:08 pm »
Jak tak koukám na statistiky z války, tak se to dneska nějak otočilo ten boj fox vs extremista.. 🤭😄
@ qSTRoNgMANp « úte 6:46 pm »
Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
@ qSTRoNgMANp « úte 6:45 pm »
@Symbio :  však to je maximum, co jsem dokázal vydělat 100kk na 10 min, vic prostě nedáš, smiř se stim :D
@ Neves « úte 5:56 pm »
a kolko chceš dať? 3kkk za 2h? však toto je v pohode
@ Symbio « úte 5:48 pm »
Právě, že když byl, tak jsem dal asi 1.2
@ qSTRoNgMANp « úte 3:43 pm »
Bonus od krále byl ? :)
@ Symbio « úte 3:32 pm »
Btw vip i yang mám... 96% taky
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Dmg mám 13.5-14
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Můžete mi vysvětlit, proč, když množím jak blázen (jakože fakt dost, když ke mně někdo vleze, většinou se nepohne), tak tahám že swampu 1kkk za 120 minut?
@ WinterWish « úte 1:54 pm »
@TomasFoxx :  zase lezes gmkum do zadku, jo? hrozny
@ TomasFoxx « úte 12:41 pm »
@Mionix :  máš pmku
@ SamJsiLama « úte 4:05 am »
@Rummcajs :  viewtopic.php?t=101481
@ SamJsiLama « úte 4:03 am »

Kdo chatuje

offline Giant 
offline JohnDoe 
offline Kaenos 
offline KostraxD