Sdílejte zajímavé okamžiky ze hry s ostatními hráči prostřednictvím screenů nebo videí.
-
Krystyxxl
- Lv.17

- Příspěvky: 169
- Registrován: čtv 13. zář 2012 21:55:47
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvek
od Krystyxxl » úte 19. bře 2013 18:02:25
Docela by mě zajímalo, kolik kdo dal největší kritik holé postavě

.
Tak sem můžete pro pobavení házet screeny svých DMG

, jen tak pro pobavení.
Já dodávam svůj první screen.
Upozorňuju, že jsem měla v PVP bonech obrany. Měla jsem jen kosti + černý elík, tak časem bude DMG větší.
Mějte se

Podpis byl odstraněn administrátorem.
pozn.: GIFy jsou zakázané - Tryphena
Edit by Krysty: Tak mi příjde, že je tu zákazané snad všechno

-
Krystyxxl
- Lv.17

- Příspěvky: 169
- Registrován: čtv 13. zář 2012 21:55:47
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvek
od Krystyxxl » stř 20. bře 2013 16:05:02
ref
Podpis byl odstraněn administrátorem.
pozn.: GIFy jsou zakázané - Tryphena
Edit by Krysty: Tak mi příjde, že je tu zákazané snad všechno

-
Johanides
- Lv.23

- Příspěvky: 429
- Registrován: sob 12. úno 2011 18:03:53
- Bydliště: tam, kde slunce nesvítí...
- Dal poděkování: 32 poděkování
- Dostal poděkování: 43 poděkování
Příspěvek
od Johanides » stř 20. bře 2013 16:29:46
povedal by som, že toto patrí do sekcie obrázky a videá z hry
a mám dojem, že takáto téma ta už je
viewforum.php?f=56
Nádej zomiera posledná. Prvý zomiera nepiateľ
End of the story - už len na fóre
100lv dosiahnutý 27.7.2011 war Johanides
Paris 4ever
-
Teensaver
- Lv.28

- Příspěvky: 882
- Registrován: ned 28. srp 2011 12:30:58
- Bydliště: Slovensko, Šurany
- Dal poděkování: 265 poděkování
- Dostal poděkování: 149 poděkování
Příspěvek
od Teensaver » stř 20. bře 2013 16:30:51
ty a v pvp bonech obrany ? stačilo mi že sem ti daval s WP na vir 10k a na prst 13k

.. ty nevíš co jsou to pvp obrany.. jedeš jen na útok jelikož přes 55 a 72 + kosti si mi brala 7k

takže ... nelži tu s obranama ... xd
btw. najdi si správnou sekci
edit: za pravdu se každý bije, žejo? xDxD ... jsem lamka? No alespoň nejsem ko :warn: žejo

Naposledy upravil(a)
Teensaver dne stř 20. bře 2013 17:16:32, celkem upraveno 3 x.
-
DominioS
- Lv.9

- Příspěvky: 54
- Registrován: ned 19. srp 2012 1:14:08
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 17 poděkování
- Dostal poděkování: 45 poděkování
Příspěvek
od DominioS » stř 20. bře 2013 16:31:28
V PvP Výbave
Ešte ked neboli talizmany
E: a ak máš na pvp hentie boty, nezdobené ebenky a shell +0 , tak to máš fakt luxus pvp

Koniec...
"Keď si obávaný a silný hráč na Ekure,tak v realite si človek,ktorý sa dobrovolne vzdáva svojho času,ktorý môžeš venovať niekomu,komu na Tebe záleží..."
Koniec...
Koniec...
-
Krystyxxl
- Lv.17

- Příspěvky: 169
- Registrován: čtv 13. zář 2012 21:55:47
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvek
od Krystyxxl » stř 20. bře 2013 17:14:10
Teensaver píše:ty a v pvp bonech obrany ? stačilo mi že sem ti daval s WP na vir 10k a na prst 13k

.. ty nevíš co jsou to pvp obrany.. jedeš jen na útok jelikož přes 55 a 72 + kosti si mi brala 7k

takže ... nelži tu s obranama ... xd
btw. najdi si správnou sekci

Ty jsi dobrej ubožák

, díky za SPAM lamko.
[Edit: Spam + špatná sekce - přesunuto/Tryphena]
Podpis byl odstraněn administrátorem.
pozn.: GIFy jsou zakázané - Tryphena
Edit by Krysty: Tak mi příjde, že je tu zákazané snad všechno

-
slusnej
- Lv.36

- Příspěvky: 1632
- Registrován: pon 04. čer 2012 13:41:38
- Dostal poděkování: 174 poděkování
Příspěvek
od slusnej » stř 20. bře 2013 17:16:49
Nebyli talismany, naposled když jsem zkoušel z BM kem na kámen na prazdnou postavu bylo dmg kolem 108 000, SS nemohu udělat, protože mi ekura nejde furt a bez talismanů ovšem.
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
Dobrý den, dnes ve 20:10 si dáme OX
LittleNessa píše: Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0
To není jedno

takhle máš alespoň naději.
Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0
LittleNessa píše: Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
Zrušit arenku. Mrk Mrk
@LittleNessa, urobiť sólo arény s tým, aby človek nezískal o nič viac ako keby sa chodilo pravidelne v plnom počte ludí
Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
len taky navth.nedalo by sa pridat nejake denne ukoly ako tu to bolo u pinati priklad
@TomasFoxx, Můžeš se naklonovat a do žluté a modré přidat po 5-10 hráčích.
testovaci valky hrozne sexy, uz jen vymyslet neco s tim rozdelenim risi (to byl asi jeden z hlavnich problemu co tu lidi meli) a rychle nam to hodit do normalnich valek
Nemá někdo koženy extaze na točku? plus 0, random talíky. Nebo aspon extáze +0 bez talismanů že si je tam hodím. Není nikdy nic.
Dobrý den, na webu najdete nový Vývojový deník #17, který přináší informace o testovacích válkách a obsahuje také dotazník k časům jejich konání.
I se zručkou P to jde myslím dolů, ale jistý si nejsem
Ale se zručností P mam dojem že to dolů nešlo, ne?
Kvalita se může zhoršit. Asi tam bude nějaké %. Párkrát jsem točil a třeba to padlo až někdy u páté točky. Když se zhorší tak jeden o jeden stupeň.
@Revus, Dle mého by měly padat níže. Proto se vždy zlepšují na +4 jen ty, co chcete. Když tak mě někdo opravte.
Zdravím, když změním pomocí ukouzla v inventáři talismany +4 , taky se zhorší kvalita jako kdysi když se ještě měnily u výhně? Mam pocit že to bylo kdysi ovlivněno zručností,stále to platí? nebo mužu točit s zručností 5 a budou furt + 4? DÍky
při vstupu přes yonaha je furt na výběr vstup do djongi
Takže to je novinka? Po minulém roce taky nešly po eventu frkačky, měl sem jich tuny a nešlo to a teď se to mění?
@Mionix, děkuji za informaci
@cleo, Dobrý den Cleo, měly by jít použít po údržbě ve čtvrtek.
frkačky už nejdou použít po eventu? píše mi to, že ještě nenastal čas na frkačky, že se peče dort
@redBull21, zdravím. Za pečenie torty už nemožno získať časť amuletu. Za OX by už,podľa všetkého, nemalo byť možné získať časť talizmanu tak isto. Vlastne, pokiaľ nemáte všetky 4 časti talizmanu, tak už pumu neskompletizujete. Pečenie torty prebiehalo len do polčasu eventu. Potom začali oslavy, kde už časť talizmanu za pečenie nebolo možné získať. Počas pečenia sa dala každý deň upiecť iba jedna časť torty(poleva,korpus,ozdoba atď.). Na získanie amuletu bolo potrebné upiecť každú časť jedenkrát a zároveň na každú časť doniesť väčšie množstvo surovín, než len na splnenie úlohy. Informovala o tom starenka hláškou, že ste doniesli to, čo chcela, ale na bájnu pumu to ešte nestačí. Čiže ste museli doniesť znova to isté, až pokým vám táto hláška o bájnej pume nezmizlia.
Zdravím, když mám levý horní i dolní amulet + univerzální, bude možnost ještě nějak získat poslední kus ? Nepřišel jsem na to jak získat za pečení dortu když jsem udělal asi jen 16questů tak nejspíše už část pečeti nedostanu že ?
chci se zeptat, když mám tu duši na černou pumu, budu si to moc proměnit za jak dlouho budu chtít nebo to časem nepůjde? děkují.
inddi píše: ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
Dobrý den, je to z toho důvodu, že u Vás vyskočil duplicitní účet vytvořen zde na fóru. Poprosím Vás abyste se na mne obrátila do sz kde to dovyřešíme.
@inddi, netreba si z toho robiť hlavu. Samotná strakatá a aj čierna puma sa dajú zložiť kedykoľvek. Určite dôjde k náprave zo strany tímu a vy svoju časť amuletu dostanete.
Ano koukala jsem i do IS skladu není nikde.
Pozerali ste v IS sklade?
ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
breberak1234 píše: jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, je možné, že se Vám dotazník neukázal. U některých tento problém nastal. Pokud nám budete chtít poskytnout zpětnou vazbu napište mi sz, nebo zašlete ticket. Mockrát děkuji a omlouvám se za komplikace.
jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, levý horní = drop, pravý horní= OX, levý dolní= fórum a pravý dolní= pečení dortu.
lavy dolny je za Pečení dortu
@Marph, z fóra by měl být levý dolní tuším
Mám 2 horní, s tím, že levý je z ohnivé a pravý by měl být z OX, které jsem dokončil, ale někdo mi psal, že ten je z fóra
Jourdonais nebo tak nějak,dobrej ubožák. Ze žluté, 130 lvl. Přijde zničehonic a nonstop zabijí 20 min v kuse, krade drop.
@Uncut69, všechny části se dají, daly získat ze hry.
děkují, a dá se ten amulet co se dostává z OX získat i jinak neví někdo?, popřípadě poslední OX asi nebude že?
Uncut69 píše: dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
Do 6. 7. 2025 do 20:00 se může přáníčko posílat.
dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
@Grout, Tam se vypisují jen restarty kol ryb. To znamená, když chytnete takovou délku ryby, že dostanete Velkou eventovku a restartuje se kolo.
Jak často se na web dopisují statistiky za nejdelší ryby? Včera jsem vylovil dva rekordy a pořád nejsem slavný..
@Revus, Dobrý den, se hrou nic není. Běží. Nyní jsem vypl okno a znova zapl a jsem ve hře. Pravděpodobně budete mít problémy s konektivitou někde na trase do datového centra ve FRA.
Nedá se dostat do hry, bud ani nepustí to výběru postav nebo jak vyberu postavu, spadne. Internet mi jde
vim o 3 Lidech kterym to nejde a ted uz ani me:D
tpc co stou hrou je zase..
Tomori píše: Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
takže i když nemám kompletní amulet, ale mám duši černé pumy - tak mi jí přetvoří na trvalou?

díky za info.
Potřebuji levej dolní nebo pravej horní dílek amuletu to už se asi nedá sehnad že ?
asdis píše: Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Dílek za tipovačku i přáníčko dostane "každý". S tím, že výhra správného tipu či nejlepšího přáníčka bude vyhodnoceno po eventu.
Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Ano, půjde změnit strakatá na černou. Vše tak jak je možné teď.
Len taká kontrolná otazočka
@Tomori, a dá sa po konci eventu aj zmeniť strakata Puma na čiernu, prosím Vás?