Sdílejte zajímavé okamžiky ze hry s ostatními hráči prostřednictvím screenů nebo videí.
-
Aylia
- Lv.14

- Příspěvky: 116
- Registrován: pon 24. zář 2012 8:58:50
- Bydliště: Zlínský kraj
- Dal poděkování: 245 poděkování
- Dostal poděkování: 255 poděkování
Příspěvek
od Aylia » pon 25. bře 2013 15:41:19
Jak se baví Avenues (postavit se do řady dalo vážně zabrat

)

(jen část nás je

)
To je tak, když do mě začne eve bouchat a přidá se čtvrtina města
-
Strees
- Lv.14

- Příspěvky: 106
- Registrován: pon 26. pro 2011 14:47:48
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 14 poděkování
Příspěvek
od Strees » pon 25. bře 2013 20:22:04
Ano přesně tak, Avenues se rád baví
Copak se nám to tam schovává za bosse? Ano KalamityJane
Úsměv a mávat cechu
Kolečko

)
Seřadit s sýýr.
Tak jestě na koních, a jak se nám to povedlo podle velikosti
Tak opravdu podle velikosti
-
KevinUtd
- Lv.8

- Příspěvky: 45
- Registrován: pon 05. bře 2012 15:52:32
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 6 poděkování
- Dostal poděkování: 14 poděkování
Příspěvek
od KevinUtd » úte 02. dub 2013 22:54:51
Něco málo z velikonočního eventíku

Suprově jsem se odreagoval..
Projekt 40
•
MalejKevin- Mental warrior
DROP
•
KevinDROP - Malej dropíík

•
iKevinBuff - Nedodělán

•
iKevinStun - Nejlepší výdělek

-
DominioS
- Lv.9

- Příspěvky: 54
- Registrován: ned 19. srp 2012 1:14:08
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 17 poděkování
- Dostal poděkování: 45 poděkování
Příspěvek
od DominioS » ned 14. dub 2013 1:09:15
Z jedého
Goo-Pae + jeho skupinka
Koniec...
"Keď si obávaný a silný hráč na Ekure,tak v realite si človek,ktorý sa dobrovolne vzdáva svojho času,ktorý môžeš venovať niekomu,komu na Tebe záleží..."
Koniec...
Koniec...
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
Tak jsme si opět sedli zpět na zadečky. Doufejme, že se z dnešního výprasku ponaučíme.

Budu fandit dál.
kedy budu prosim vysledky sutaže ?
Mionix píše: @Suko201, Nebylo, upravovali se interní systémy pro nás GM. Tickety máme hlášené, trošku to nefunguje. Pracujeme na tom.
oki díky za info
Dnes jsme rozsekali Kazachy na součástky. Večer budu sledovat Kanadu.
@Suko201, Nebylo, upravovali se interní systémy pro nás GM. Tickety máme hlášené, trošku to nefunguje. Pracujeme na tom.
A v patchlogu nejsou informace o minulé čtvrteční údržbě. Bylo něco? Díky
@Tomori, neni zac, mohlo by tu padnout echo až budou fungovat? diky
TomasFoxx píše: prej vám nefungujou tikety
Dobrý den, děkujeme za upozornění, danou situaci již prověřujeme.
prej vám nefungujou tikety
@TomasFoxx, Můžu si vybrat místo kam?
kdo ho najde, dostane pusinku
to musel schovávat nějakej borec, 3x projetej ent a nic
@Azaril, super díky, tak my uspořádáme výpravu na hledání keskira
@TomasFoxx Dobrý den, na základě vašeho dotazu jsem požádal Saggiho o prověření situace. Potvrdil, že se Keskiro nachází na Ch4 a žádný problém nezaznamenal.
mohl by někdo z týmu prosím zkontrolovat keskira na ch4? nespawnul se nám ráno ani teď, projeli jsme celý ent, jestli ho nějaký trupík neodtáhnul ale nic jsme nenašli
Nonepovideeej píše: Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
supr, aspoň bude co dělat o čtvrteční údržbě
Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
Přemýšlel tady někdo už o tom že by se zavedly šeky na XP? Které by se prodávaly třeba pouze na BM, když už jsou ty generace a někdo nemá čas/chuť něbo cokoliv furt dávat postavu/údaje neustále na expení třena 0-96 pak za 96-120 pak 120-160. Možná by to i pomohlo k dohnání těch co už jsou daleko předaleko.
Bisky píše: Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji
yoyopinx nejsem ale odměnu bych si klidně za něj přebral

)))
Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji
@Borda91, tak prý je to jen špatné info, mělo by být funkční
A ukazatel boje o ugoroh nějak nefunguje.... další boj za 20216 dní to budeme čekat ještě pár let
Dobrý den, jen takový detail. Hledání čtyřlístků mělo být o hodnotné ceny nebo se mýlím? Ostatní soutěže tu na webu už jsou vyhodnocené. Děkuji
diver píše: Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
yes tak na starších videích je to zorne pole mnohem menší.. Ale takto černě je to už minimálně druhým rokem. Bohužel
taková kontrolni otazka, nez mi zacne srotovat mozek s tajnym ukolem, urcite byly pridane 2 nove hodnosti? my totiz vidime jen jednu
Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
Mionix píše: @Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
ok, takže když to včera začalo ve 12, tak od toho času každé 4h bude boj až do konce eventu, chápu už správně? Nevím, kde sem předtím četl že 4x denně :’D
@neasy uz to bezi
tak napiste az to půjde
dneska by to šlo
no jasneee v poho
taky dobry dneska se budu poflakovat a hrat s vami ju
konečne trochu oddych od prace
joooo jde to

a co ty ?
Sviatočne
Ako dlho bude údržba prosim ?
ahoj, predpokladany konec udrzby ?
hh a stánky zas dole
TomasFoxx píše: jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
To máš na další roky, aby se nemuselo vymýšlet nic dalšího
@Narsi, Aha dobře, děkuji
Zdravím, je prázdná jen pokud neprobíhá zrovna žádný vstup.
@Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
Takže ty časy jsou Teda 8:10 12:10 16:10 a 20:10?
nema ted bejt dalsi boj o ugoroth?
jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal