Zdobené taveniny

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Líbí se vám nový způsob získávání tavenin?

:up: Ano
23
21%
:down: Ne
76
70%
:?: Je mi to jedno
9
8%
 
Celkem hlasů: 108

Sysel
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. dub 2013 21:57:03
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od Sysel » pát 17. kvě 2013 12:45:03

Aha Dobre dekuji za vysvetleni tak ted muzu rict ze se jim muzu v***** na cely sindicate na to aby me nutili si delat pvp ale dik za vse a mej te se

posedIi
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:06:50
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od posedIi » pát 17. kvě 2013 13:25:10

Velice pekna uspesnost vlozeni taveniny do predmetu. V mem pripade ebenove drevo, kdy z 15ti pokusu (225kk) nevyslo ani jedno drevo :)
Obrázek

Uživatelský avatar
sisa
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 19. srp 2010 9:32:50
Bydliště: Sever Čech
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od sisa » pát 17. kvě 2013 13:31:13

Ahojky tak mě napadlo : což takhle dát ty žíly, když tedy už jsou ve svaté na chráněná místa okolo sloupů té které říše? , pak už by klidně mohly být v dole :D, ale asi ano mohly :-)

Uživatelský avatar
strnaj
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 444
Registrován: stř 09. úno 2011 15:56:14
Bydliště: Moskva
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od strnaj » pát 17. kvě 2013 13:51:14

sisa píše:Ahojky tak mě napadlo : což takhle dát ty žíly, když tedy už jsou ve svaté na chráněná místa okolo sloupů té které říše? , pak už by klidně mohly být v dole :D, ale asi ano mohly :-)

To nepôjde podla niektorých hráčov je normalne ked je to takto :) Je to oživenie PvP ked ty kopeš držíš krumpáč v ruke a niekto ťa zabíja ;)
Tomu sa hovorí oživenie ty čo mali doteraz xxxxx CB budu mať ešte viac a budu sa mať ešte lepšie TOPka :)
Prvý majiteľ a zakladateľ postavy framax (mentálny válečník, postava bohužiaľ zabanovaná)

Uživatelský avatar
tyranka
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 670
Registrován: pát 13. črc 2012 12:11:45
Bydliště: KM
Dal poděkování: 262 poděkování
Dostal poděkování: 254 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od tyranka » pát 17. kvě 2013 13:56:09

Za chvíli nebudou mít koho zabíjet. Už mi pár lidí psalo, že přišli o CB a nemůžou si jít nakopat. Ale tak na druhou stranu se přesunou lidé do jeskyně na drop mušlí a do Zaniklé i když mě jich se zinů moc nepadlo.
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

Uživatelský avatar
strnaj
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 444
Registrován: stř 09. úno 2011 15:56:14
Bydliště: Moskva
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od strnaj » pát 17. kvě 2013 14:23:18

tyranka jaskyna nieje riešenie nadropuješ si tam možno tak mušle pre seba a nieto ešte na predaj...
Prvý majiteľ a zakladateľ postavy framax (mentálny válečník, postava bohužiaľ zabanovaná)

Uživatelský avatar
tyranka
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 670
Registrován: pát 13. črc 2012 12:11:45
Bydliště: KM
Dal poděkování: 262 poděkování
Dostal poděkování: 254 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od tyranka » pát 17. kvě 2013 14:27:15

To máš pravdu,ale prostě jsme se s kamarády domluvili a prostě zdobenou tavbu prodávat nebudeme. Pro naše potřeby to vystačí a ostatní jdou mimo nás a to jsme prodávali týdně asi 15 stánků tavby.
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

Uživatelský avatar
strnaj
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 444
Registrován: stř 09. úno 2011 15:56:14
Bydliště: Moskva
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od strnaj » pát 17. kvě 2013 14:41:52

tyranka píše:To máš pravdu,ale prostě jsme se s kamarády domluvili a prostě zdobenou tavbu prodávat nebudeme. Pro naše potřeby to vystačí a ostatní jdou mimo nás a to jsme prodávali týdně asi 15 stánků tavby.
Som zvedavý čo s tým chce spraviť ale je to ich vec :)
Môj názor je že vela vela vela hráčom znechutili hranie ;)
Ale podla niektorých je to normalne oni tu tavbu budu asi dodavať na trh za normalnu cenu ;)
Prvý majiteľ a zakladateľ postavy framax (mentálny válečník, postava bohužiaľ zabanovaná)

Uživatelský avatar
necromander
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 236
Registrován: sob 22. zář 2012 18:18:08
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od necromander » pát 17. kvě 2013 14:43:44

O to ide, ten kto má nikomu nič nedá.
Tý čo nemajú CB ani mať nebudú kým spravia PVP full výbavu min pol rok podľa finančnej zaopatrenosti toho daneho hráča takže je to somarina.

Rozhodne vkladanie akejkoľvek tavby do šperkov by mala byť
100% > prvá tavenina
90% > druhá tavenina
70/80% > tretia tavenina

a cidonijske kryštály nepatria do svatej ale do dolu a zdobené taveniny musia pridavať viac + v šperkoch su to predsa zdobené šperky a zdobená tavba take niečo by malo byť automatické a nie sa to tu ešte riešiť.
Od týmu tento nesprávny krok ohľadom tavby beriem skôr ako Jemný prešľap ktorý myslím v rozumnom čase veľmi rýchlo opravia. Pretože čím viac budu otáľať tým to bude mať večšie následky.

To su fakty a nie nejaké špekulácie! Je to realiti sindi ako som spomínal isté veci musia ostať ako sú a systém hry sa nesmie meniť inak to ma na hru nedozierne následky jak na ekonomiku tak priebeh a zmysel hry čo všetci vidíme tavba sa neda skoro kúpiť a aj ked sa dá tak nie ta čo treba ako zlato a pod takže to ide smerom tam kde slnko nesvieti ak sa neurobia zmeni ktore som hore napísal ...
SURAWX 121lvl ( drop )
Linssy 120lvl ( buff )
Eternidas 110lvl ( drop )

Cti ke slávě

Attila
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 171
Registrován: úte 25. zář 2012 23:53:05
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Zdobené taveniny

Příspěvek od Attila » sob 18. kvě 2013 8:39:29

Zdravím.
Tak mě napadla jistá možnost,jak si nakopat krystalky v kolonii i bez toho,že nemám CB.Nákup CB u velitele-- s tím nesouhlasím,protože by tato možnost byla zneužívána,jak zmínil Script a ruku na srdce je tu pár šikulů,kteří by tuto možnost dokázali využít ve svůj prospěch.Takže máme dvě skupiny hráčů.PvP-čkáře a PvM-čkáře (říkejme jim kopáči).Pvp si CB vymlátí ve válkách říší či z kopáčů v Cidonii.Ti se do kolonie dostanou.Kopáči jsou s CB na nule,nemají výbavu do válek a dělat si ji z různých důvodů nechtějí.Ale také mají zdobené šperky a krystalky potřebují.Takže by mohla být možnost zavést pro vstup do kolonie propustky,byly by za nějakou částku dejme tomu 500 kk ( cena je pouze orientační,rozhodnutí by bylo na GM,pokud a to pokud zdůrazňuji by něco takového zavedli),kterou by si kopáči zakoupili a mohli by si jít nakopat.PvP hráči by si nadále dělali svoje CB,ale kopáči by tímto také měli možnost si krystalky nakopat.Bylo by to spravedlivé pro obě strany.Pvp využijí svých CB pro vstup do kolonie,kopáči si koupí propustku za nějaký peníz.A kopou všichni.Je to jen úvaha,ale logiku to má.Přece i ti,co nechodí do válek,mají právo si nakopat krystalky do zdobených šperků.Za přemrštěnou cenu 15 kk si zdobenou tavku kupovat nechtějí,já sám mám 2 postavy se zdobenkama.To je 6 tavek za předpokladu,že se osazení podaří,to máme 90 kk.Potom koupit další,když tavka zmizí.Takhle si ji kopáči nakopou v kolonii na nějakou dobu dopředu,ale aby to něměli tak jednoduché tak si musí koupit propustku a ta by stála pořádný balík.Ještě by klidně mapa mohla být časově omezená,aby to bylo spravedlivé pro obě strany.PvP-čkáři si musí CB vybojovat,tak kopáči by také museli něco udělat proto,aby se do kolonie dostali.Dávat žílu do dolu něbo někam jinam je také nesmysl.Ty krystaly se jmenují Cidonijské.tzn.že musí být v kolonii.V dole by byla jedna žíla a jak by to vypadalo? Davy lidí na všech ch,u každé žíly tlačenice a rvačky mezi sebou.Každopádně jsem přesvědčen,že tým už má nějakou variantu,jak hráčům bez CB umožnit vstup do kolonie,
takže se nechme překvapit.Toto je jen úvaha,žádný návrh ani nic podobného,ale možnost by to byla.Pochopitelně očekávám spousty negativních reakcí od rozezlených hráčů,ale toto je diskuse a každý má právo vyjádřit svůj názor,nikomu ho nevnucuji ani nežádám o podporu.
Pěkný den všem.
Jsi silný, pokud znáš své slabosti. Jsi krásný, pokud oceňuješ své chyby. Jsi moudrý, pokud se učíš ze svých chyb.
Nesuď mne podle minulosti.Už v ní nežiju....

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Suko201 « ned 11:52 am »
Mionix píše: @Suko201,  Nebylo, upravovali se interní systémy pro nás GM. Tickety máme hlášené, trošku to nefunguje. Pracujeme na tom.
oki díky za info :-)
@ Bisky « sob 9:44 pm »
@ Mionix « sob 7:05 pm »
Dnes jsme rozsekali Kazachy na součástky. Večer budu sledovat Kanadu.
@ Mionix « sob 7:03 pm »
@Suko201,  Nebylo, upravovali se interní systémy pro nás GM. Tickety máme hlášené, trošku to nefunguje. Pracujeme na tom.
@ Suko201 « sob 4:29 pm »
A v patchlogu nejsou informace o minulé čtvrteční údržbě. Bylo něco? Díky
@ TomasFoxx « sob 3:58 pm »
@Tomori,  neni zac, mohlo by tu padnout echo až budou fungovat? diky
@ Tomori « sob 3:39 pm »
TomasFoxx píše: prej vám nefungujou tikety
Dobrý den, děkujeme za upozornění, danou situaci již prověřujeme.
@ TomasFoxx « sob 3:23 pm »
prej vám nefungujou tikety
@ Hakan « úte 6:14 pm »
@TomasFoxx,  Můžu si vybrat místo kam?
@ TomasFoxx « úte 5:58 pm »
kdo ho najde, dostane pusinku
@ TomasFoxx « úte 5:58 pm »
to musel schovávat nějakej borec, 3x projetej ent a nic
@ TomasFoxx « úte 5:20 pm »
@Azaril,  super díky, tak my uspořádáme výpravu na hledání keskira :D
@ Azaril « úte 5:17 pm »
@TomasFoxx Dobrý den, na základě vašeho dotazu jsem požádal Saggiho o prověření situace. Potvrdil, že se Keskiro nachází na Ch4 a žádný problém nezaznamenal.
@ Hakan « úte 4:47 pm »
@TomasFoxx,  Nebreč
@ TomasFoxx « úte 4:23 pm »
mohl by někdo z týmu prosím zkontrolovat keskira na ch4? nespawnul se nám ráno ani teď, projeli jsme celý ent, jestli ho nějaký trupík neodtáhnul ale nic jsme nenašli
@ Suko201 « úte 12:42 pm »
Nonepovideeej píše: Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
supr, aspoň bude co dělat o čtvrteční údržbě :-)
@ Nonepovideeej « úte 10:00 am »
chybu*
@ Nonepovideeej « úte 10:00 am »
Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
@ Vydesenej « ned 3:24 pm »
Přemýšlel tady někdo už o tom že by se zavedly šeky na XP? Které by se prodávaly třeba pouze na BM, když už jsou ty generace a někdo nemá čas/chuť něbo cokoliv furt dávat postavu/údaje neustále na expení třena 0-96 pak za 96-120 pak 120-160. Možná by to i pomohlo k dohnání těch co už jsou daleko předaleko.
@ Makarov « ned 2:57 pm »
Bisky píše: Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji :)
yoyopinx nejsem ale odměnu bych si klidně za něj přebral :-))))
@ Bisky « ned 2:06 pm »
Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji :)
@ TomasFoxx « ned 8:41 am »
a kazuro
@ Hakan « sob 10:23 am »
Wellcome to the deadzone
@ TomasFoxx « sob 10:21 am »
ahoj azaril a tomori
@ Mionix « pát 7:34 am »
@Borda91,  tak prý je to jen špatné info, mělo by být funkční
@ Borda91 « čtv 3:09 pm »
A ukazatel boje o ugoroh nějak nefunguje.... další boj za 20216 dní to budeme čekat ještě pár let :D
@ Borda91 « čtv 2:21 pm »
Dobrý den, jen takový detail. Hledání čtyřlístků mělo být o hodnotné ceny nebo se mýlím? Ostatní soutěže tu na webu už jsou vyhodnocené. Děkuji
@ Suko201 « čtv 5:10 pm »
diver píše:
Suko201 píše:
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není :-)
yes tak na starších videích je to zorne pole mnohem menší.. Ale takto černě je to už minimálně druhým rokem. Bohužel
@ TomasFoxx « čtv 4:05 pm »
taková kontrolni otazka, nez mi zacne srotovat mozek s tajnym ukolem, urcite byly pridane 2 nove hodnosti? my totiz vidime jen jednu
@ diver « čtv 3:34 pm »
Suko201 píše:
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není :-)
@ Suko201 « čtv 3:07 pm »
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
@ diver « čtv 2:01 pm »
Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
@ Suko201 « čtv 11:21 am »
Mionix píše: @Suko201,  "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
ok, takže když to včera začalo ve 12, tak od toho času každé 4h bude boj až do konce eventu, chápu už správně? Nevím, kde sem předtím četl že 4x denně :’D
@ neasy « čtv 9:59 am »
:heart:
@ VOJTTANOOO « čtv 9:46 am »
@neasy uz to bezi :D
@ neasy « čtv 9:41 am »
tak napiste az to půjde :fight:
@ p4tresss « čtv 9:39 am »
dneska by to šlo :D
@ VOJTTANOOO « čtv 9:34 am »
no jasneee v poho :-) :D
@ neasy « čtv 9:32 am »
taky dobry dneska se budu poflakovat a hrat s vami ju
@ p4tresss « čtv 9:31 am »
konečne trochu oddych od prace
@ VOJTTANOOO « čtv 9:31 am »
joooo jde to :-) a co ty ? :D
@ neasy « čtv 9:31 am »
je to tak
@ p4tresss « čtv 9:30 am »
Sviatočne :D
@ neasy « čtv 9:30 am »
a jak se mate?
@ p4tresss « čtv 9:29 am »
Ako dlho bude údržba prosim ? :D
@ VOJTTANOOO « čtv 9:25 am »
ahoj, predpokladany konec udrzby ? :D
@ TomasFoxx « čtv 9:23 am »
@neasy,  čaaau kamo
@ neasy « čtv 9:17 am »
CUS CUS
@ Vydesenej « čtv 9:06 am »
hh a stánky zas dole :(
@ Hakan « stř 11:44 pm »
TomasFoxx píše: jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
To máš na další roky, aby se nemuselo vymýšlet nic dalšího
@ MastnyRozek « stř 7:44 pm »
@Narsi,  Aha dobře, děkuji :)
@ Narsi « stř 7:43 pm »
Zdravím, je prázdná jen pokud neprobíhá zrovna žádný vstup.
@ MastnyRozek « stř 7:41 pm »
@Mionix,  Ahoj na vývěsní tabuli ve městě po zvolení možnosti vstup do ugorohu se objevuje pouze prázdná tabulka https://i.imgur.com/f1lsa1D.png
@ Mionix « stř 5:46 pm »
@Suko201,  "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
@ Suko201 « stř 5:04 pm »
Takže ty časy jsou Teda 8:10 12:10 16:10 a 20:10?
@ Narsi « stř 4:09 pm »
V 16:10
@ TomasFoxx « stř 4:05 pm »
nema ted bejt dalsi boj o ugoroth?
@ TomasFoxx « stř 1:50 pm »
jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
@ Suko201 « stř 1:03 pm »
Narsi píše: Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
aha, tak to si asi pamatuji špatně, dobře. Díky :-D
@ Narsi « stř 1:02 pm »
Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix