Země přitažlivosti a výskyt meteorů

Diskuze o zemi, kde si Uriel hrál s gravitací - příjemný lov meteorů!
Odpovědět
Makarov
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 17×
Kontaktovat uživatele:

Země přitažlivosti a výskyt meteorů

Příspěvek od Makarov » čtv 25. črc 2013 20:02:14

Obrázek
Naposledy upravil(a) Makarov dne čtv 30. říj 2014 11:57:48, celkem upraveno 3 x.
Nový začátek ! 27.9. 2015

Denny
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 29×
Má poděkování: 85×
Kontaktovat uživatele:

Re: Země přitažlivosti a výskyt meteorů

Příspěvek od Denny » ned 28. črc 2013 23:25:03

nevidím obrázok

Makarov
Zakladatel tématu
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 17×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Makarov » pon 29. črc 2013 10:12:38

Díky za upozornění ! :)
Nový začátek ! 27.9. 2015

tyranka
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 267×
Má poděkování: 252×

Příspěvek od tyranka » pon 29. črc 2013 19:21:28

http://www.ekura.cz/atlas?m=78&zp=1&zm= ... n=0&sl=0#h
Myslím si že stačí pouhý atlas od Saggiho a všechno se dá nají i rozložení metinů v přitažlivce.
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « ned 1:27 am »
Blesk McQueen
@ Boro3 « sob 11:57 pm »
Blesk
@ MoravskyPepin « sob 11:56 pm »
@Boro3,  Však já jen že o tom furt mluvíte a nikdo nic, tak třeba už jste se rozhoupali :D
@ Nejko123 « sob 11:56 pm »
Borda91 píše: @TomasFoxx,  Jo toto me bavi taky treba kdyz te taha za wpcko darkdrogo a beppy a do karmy utok a 52 ninja ti da na skill 3k kritik a stejnĕ te prijde tahat znovu :D
aha toto napíšeš za play WPčka ktoré len ruší a nedáva dmg do nikoho dobre no :D aj keby som tým WPčkam ( ktoré chodia len rušiť ) bral len 1k na kritik budem ich ťahať aspoň pár krát za válku
@ Boro3 « sob 11:54 pm »
Jj noa
@ MoravskyPepin « sob 11:33 pm »
@TopTopiik,  Přestup do žluté? Bavoro už hledá cech
@ TopTopiik « sob 11:23 pm »
rudlaninja píše: @TomasFoxx,  se zeptej Duxe jak se do něj nedávno zamilovalo modré wp ironie ještě jeho bývalá postava,že sháněl hned klíč od hradu
Vidíš to, válka prakticky bez buffu a stejně jsem ten týden dal krále :)
@ Pajik « sob 10:56 pm »
@FluffyHero,  už se řeší jen spisovná čeština, za těch pár let jsem je většinu věcí odnaučil :D
@ FluffyHero « sob 10:55 pm »
@Pajik,  Jestli tam padá "modrý vokno" a tomu podobné skvosty, děkuji nechci :lol: Bohužel jsem se smířil s tím, že obecná čeština přejede spisovnou a je to nevyhnutelné :D
@ Boro3 « sob 10:55 pm »
Hľadám cech vo žltéj ríši. PM
@ Pajik « sob 10:54 pm »
@Borda91,  těch 9 killů se asi dá oželet za válku a nemyslím, že jsou všechny z té situace tady popsané :D
@ Borda91 « sob 10:53 pm »
@TomasFoxx,  Ono je pak problem to ze te ale nezabije a jeste z nej to cb ma prave to wp :D
@ TomasFoxx « sob 10:53 pm »
@Pajik:lol: :lol:
@ Pajik « sob 10:51 pm »
@FluffyHero,  postačí na hovory, ať je nebuzeruji sám :D Ale mám už některé vycvičené, u blooda stačí zakašlat a už mu to dojde
@ FluffyHero « sob 10:51 pm »
@Pajik,  Jinak děkuji za nabídku, ale zatím neplánuji měnit říši :D
@ Pajik « sob 10:51 pm »
@Powerm,  myslím, že 8
@ xXDatXx « sob 10:50 pm »
bože holky ..jděte si namalovat do deníčku že jste přežily... a zítra na hře čus..
@ Powerm « sob 10:50 pm »
Ono i ten paralen má nějaké maximální dovolené množství na den:D
@ TomasFoxx « sob 10:50 pm »
tak ono když je to wpčko za říši jen jedno, tak se kolikrát vyplatí ho "potahat" jako první 😂 máš pak čas dát znovu zamasko a někoho zabít, než zase přijde a stihne tě zrušit
@ rudlaninja « sob 10:48 pm »
@xXDatXx,  chraň bůh
@ Pajik « sob 10:48 pm »
@Borda91,  kolikrát ani ne, ale já je tahal směrem ke žlutým, takže většinou skápli
@ xXDatXx « sob 10:48 pm »
@rudlaninja,  nechceš ho zdrogovat .. že ne?
@ rudlaninja « sob 10:47 pm »
@Powerm,  paralen....chceš?
@ Borda91 « sob 10:47 pm »
@Pajik,  Jenze ty i ja jsme tem wpckum brali vice kort do karmy utok
@ xXDatXx « sob 10:47 pm »
@Pajik,  to by měl.. hlavně ve hře :).. jinak řečeno .. zase učitelka .
@ FluffyHero « sob 10:47 pm »
@xXDatXx,  By jsi není překlep, to je gramatická chyba. Všechny tvé překlepy ignoruji, protože to se stát může.. sice každé druhé slovo je neobvyklé ale budiž.
@ Powerm « sob 10:46 pm »
@rudlaninja,  nesoudím, spíš to s velkou pravděpodobností vím, tak mě zajímá co to je :D
@ Pajik « sob 10:46 pm »
xXDatXx píše: @FluffyHero,  teď nevím jestli se chlubíš nebo stěžuješ.. ale to je tvůj problém.. pokud řešíš překlepy tak si zajdi k lékaři .. dá ti prášek :) a vypne net .. to se ti uleví ..
On neřeší překlep, ale spisovnou češtinu. Překlepy mohou ukazovat na nervy u psaní třeba, nebo rychlé psaní s tím, že jsi třeba jeden z těch, co musí koukat na klávesnici.
@ Pajik « sob 10:46 pm »
@Borda91,  WPka jsem tahal taky, to víš dobře. Tak je tak nějak chápu a měl bys i ty :D
@ xXDatXx « sob 10:45 pm »
@FluffyHero,  teď nevím jestli se chlubíš nebo stěžuješ.. ale to je tvůj problém.. pokud řešíš překlepy tak si zajdi k lékaři .. dá ti prášek :) a vypne net .. to se ti uleví ..
@ Pajik « sob 10:45 pm »
@FluffyHero,  Nechceš k nám do cechu? Kamarád do hovoru by se mi hodil, kluci by měli radost určitě :D
@ FluffyHero « sob 10:45 pm »
@Pajik,  Pro mě je "by jsi" nebo "by jste" a všechny tyto věci jak trnem do oka :D Není to tak těžké
@ Borda91 « sob 10:44 pm »
@TomasFoxx,  Jo toto me bavi taky treba kdyz te taha za wpcko darkdrogo a beppy a do karmy utok a 52 ninja ti da na skill 3k kritik a stejnĕ te prijde tahat znovu :D
@ Pajik « sob 10:43 pm »
@TomasFoxx,  nech mě, fakt mám 39,1 :D
@ Pajik « sob 10:43 pm »
@FluffyHero,  On chce být na tom správně s češtinou, ti používají "by jsi". Spíš mě deptají jeho překlepy než spisovná čj :D
@ TomasFoxx « sob 10:43 pm »
@Pajik:lol: :lol: :lol: to sem hodím z toho fb
@ FluffyHero « sob 10:42 pm »
@xXDatXx,  *bys
@ Pajik « sob 10:42 pm »
@xXDatXx,  hele, mám v podstatě horečky, ale píšu líp jak ty ( @TomasFoxx ty mlč). Nebo to píšeš schválně takto?
@ xXDatXx « sob 10:42 pm »
@Powerm,  Na to nemáš dost rozumu.. asi by jsi nedal jen čistý vzduch a čirou vodu pusinko...
@ TomasFoxx « sob 10:42 pm »
@FluffyHero:lol:
@ FluffyHero « sob 10:41 pm »
@rudlaninja,  Tak to je ta lepší varianta..
@ Pajik « sob 10:41 pm »
@rudlaninja,  asi četl logiku toho kolegy, taky hádám, že bude od vás :D
@ rudlaninja « sob 10:40 pm »
@Powerm,  podle čeho soudíš ,že něco berem
@ Pajik « sob 10:40 pm »
@TomasFoxx,  on bere hlavně slušně i přes obrany. Jenže na wary se nedává 72+ takže těžko říct. Ale přes 62 to je slušný damáš i tak
@ TomasFoxx « sob 10:40 pm »
@Pajik,  no bere, někde totiž ty obrany ubrat musíš, abys toho šamana (popřípadě ninju) přidal 😂
@ Powerm « sob 10:39 pm »
Hele Wikings můžu se zeptat co si dáváte za zbožíčko? moc rád bych taky ochutnal :shock:
@ Pajik « sob 10:39 pm »
@TomasFoxx,  ten mentál bere celkem dobře. Nejméně beru warům, asi kolem 9k bez šutru. Ten ninja je s tím teď tak nějak k pláči
@ TomasFoxx « sob 10:39 pm »
xXDatXx píše: @TomasFoxx,  ale no tak.. zase bych tak nemachroval.. dyť oba víme jak na tom jsi ...
zase nechápu asi :D
@ TomasFoxx « sob 10:38 pm »
třeba takovej shadybeast, člověk tam s ním za daggera svádí soboj titánů, tahám ho hlava nehlava, beru mu 1,8k sekem a 2-3k kouzlem a pak přijde mentál a dá průraz, když se toho mentála zeptám kolik, tak prej nějakých slabých 30 😂 prostě omg.. 😂
@ rudlaninja « sob 10:37 pm »
@TomasFoxx,  se zeptej Duxe jak se do něj nedávno zamilovalo modré wp ironie ještě jeho bývalá postava,že sháněl hned klíč od hradu
@ xXDatXx « sob 10:37 pm »
@TomasFoxx,  ale no tak.. zase bych tak nemachroval.. dyť oba víme jak na tom jsi ...
@ Boro3 « sob 10:37 pm »
Ok
@ Pajik « sob 10:36 pm »
@xXDatXx,  Tak % na kritik jsou celkem slušná i bez buffů, takže proč se tím nervovat..
@ Pajik « sob 10:36 pm »
@TomasFoxx:D
@ TomasFoxx « sob 10:36 pm »
@Pajik,  já jak kdy, když vím že s daggerem většině wp beru 2k kritikem, tak moc nemá cenu ani bojovat 😂😂
@ xXDatXx « sob 10:36 pm »
@Pajik,  ty jsi jinej kádr...
@ xXDatXx « sob 10:36 pm »
@TomasFoxx,  má.. :) dneska jsme utíkali z auristou od sebe .. jsem si málem cvrnk jak se mě bál..:)))
@ Pajik « sob 10:35 pm »
@TomasFoxx,  já třeba před WP neutíkám
@ TomasFoxx « sob 10:35 pm »
@xXDatXx,  no tak před wpčkem utíkat, si nemyslim že to je zrovna něco špatnýho když to wpčko nemá vubec v úmyslu s tebou bojovat 😂😂
@ rudlaninja « sob 10:35 pm »
:lol: :lol:

Kdo chatuje

offline 1Naruto1 
offline Mionix 
offline bejk73 
offline rendee