Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o
herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o
herních lokacích.
-
barook
- Lv.15

- Příspěvky: 130
- Registrován: úte 29. čer 2010 12:33:03
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvek
od barook » stř 13. lis 2013 17:48:41
Tak pořádný šlupky dává ninja - dagger .. pěkně zamaskování a léčka do zad nebo trojité víření. Dále si myslím, že BM taky rozdává docela rány.
-
Eluveitie
- Lv.13

- Příspěvky: 90
- Registrován: stř 13. čer 2012 18:14:43
- Bydliště: Ja něvjěm uš
- Dal poděkování: 26 poděkování
- Dostal poděkování: 11 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Eluveitie » stř 13. lis 2013 18:29:35
Tak všichni dávají dobrý damage, když máš dobrý věci
ale za mě asi dagger.
-
Lolaa
- Lv.20

- Příspěvky: 252
- Registrován: sob 04. kvě 2013 19:58:59
- Dal poděkování: 5 poděkování
- Dostal poděkování: 50 poděkování
Příspěvek
od Lolaa » stř 13. lis 2013 18:56:11
Dagger.
Jedu si pořád to svoje brácho,víš?! Klidně si počkám, než to celý pochopíš. <3
Neboj se o mně najít pravdu ve víně.
Neznáš, ale pomlouváš.
Uvidíš, soudíš.
Poznáš a držíš hubu...
-
Krystyxxl
- Lv.17

- Příspěvky: 169
- Registrován: čtv 13. zář 2012 21:55:47
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 26 poděkování
Příspěvek
od Krystyxxl » stř 13. lis 2013 19:49:26
Dagger a je až na druhém místě. Bezkonkurenčně největší pecky dává war mentál. S výbavou na schopky je to hard core :/
Podpis byl odstraněn administrátorem.
pozn.: GIFy jsou zakázané - Tryphena
Edit by Krysty: Tak mi příjde, že je tu zákazané snad všechno

-
HonzaM
- Lv.40

- Příspěvky: 2145
- Registrován: pon 14. bře 2011 14:42:04
- Bydliště: Starý Hrozenkov
- Dal poděkování: 3576 poděkování
- Dostal poděkování: 845 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od HonzaM » stř 13. lis 2013 19:54:45
Jestli se počítá i trojité víření tak určitě dagger.
-
shvetseek
- Lv.31

- Příspěvky: 1118
- Registrován: sob 10. črc 2010 9:42:44
- Bydliště: Cheb
- Dal poděkování: 1218 poděkování
- Dostal poděkování: 457 poděkování
Příspěvek
od shvetseek » stř 13. lis 2013 20:47:32
Tím vířením vezmeš klidně taky 3x 900.
Mám zkušenosti s mentálem i s daggerem a můžu naprosto klidně prohlásit, že ninja je lepší na PvP.
Mentál bere jako blázen - 6 talíků na schopky, dračí obouruč+7 a i do nejlepších PvP byly průrazy za 4-5k + semtam nějaký kritik.
Ninja možná nevezme takový pecky (se shardem), ale vezměte si medůzky, 100%+ průnik a průmku kolem 60/70% a je to hned o něčem jiným.
"Happines only real when shared."
-
jakubp
- Lv.1

- Příspěvky: 3
- Registrován: sob 08. čer 2013 20:01:07
Příspěvek
od jakubp » stř 13. lis 2013 22:56:46
za mě dagger
Edit: Warn za posthunt.
/Script
-
NetoS
- Lv.24

- Příspěvky: 481
- Registrován: pát 27. črc 2012 10:31:03
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 42 poděkování
Příspěvek
od NetoS » čtv 14. lis 2013 6:25:03
Pokiaľ myslíš najvyšší DMG akože všetky postavy, úplne všetky na rovnakej úrovni vyrovnané
Napríklad: 55% lidi, 100% schop
Tak najväčší BOOM urobí mentál prúrazom( ale toho odmietaš), BM kameňom, dagger léčkou (zo zamaskovania)
Naposledy upravil(a)
NetoS dne pát 22. lis 2013 20:24:44, celkem upraveno 1 x.
NetoS
NettoS
sú v dobrých rukách

-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
Dnes jsme rozsekali Kazachy na součástky. Večer budu sledovat Kanadu.
@Suko201, Nebylo, upravovali se interní systémy pro nás GM. Tickety máme hlášené, trošku to nefunguje. Pracujeme na tom.
A v patchlogu nejsou informace o minulé čtvrteční údržbě. Bylo něco? Díky
@Tomori, neni zac, mohlo by tu padnout echo až budou fungovat? diky
TomasFoxx píše: prej vám nefungujou tikety
Dobrý den, děkujeme za upozornění, danou situaci již prověřujeme.
prej vám nefungujou tikety
@TomasFoxx, Můžu si vybrat místo kam?
kdo ho najde, dostane pusinku
to musel schovávat nějakej borec, 3x projetej ent a nic
@Azaril, super díky, tak my uspořádáme výpravu na hledání keskira
@TomasFoxx Dobrý den, na základě vašeho dotazu jsem požádal Saggiho o prověření situace. Potvrdil, že se Keskiro nachází na Ch4 a žádný problém nezaznamenal.
mohl by někdo z týmu prosím zkontrolovat keskira na ch4? nespawnul se nám ráno ani teď, projeli jsme celý ent, jestli ho nějaký trupík neodtáhnul ale nic jsme nenašli
Nonepovideeej píše: Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
supr, aspoň bude co dělat o čtvrteční údržbě
Zdravím, poslušně hlásím, že máte chybí u otázky k aréně. Konkrétně u velkého talismanu - správně je 50%, ale systém vzal 60% jako správnou odpověď.
Přemýšlel tady někdo už o tom že by se zavedly šeky na XP? Které by se prodávaly třeba pouze na BM, když už jsou ty generace a někdo nemá čas/chuť něbo cokoliv furt dávat postavu/údaje neustále na expení třena 0-96 pak za 96-120 pak 120-160. Možná by to i pomohlo k dohnání těch co už jsou daleko předaleko.
Bisky píše: Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji
yoyopinx nejsem ale odměnu bych si klidně za něj přebral

)))
Prosím YoyopinX o postavu, kam si přeje SD za výhru, děkuji
@Borda91, tak prý je to jen špatné info, mělo by být funkční
A ukazatel boje o ugoroh nějak nefunguje.... další boj za 20216 dní to budeme čekat ještě pár let
Dobrý den, jen takový detail. Hledání čtyřlístků mělo být o hodnotné ceny nebo se mýlím? Ostatní soutěže tu na webu už jsou vyhodnocené. Děkuji
diver píše: Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
yes tak na starších videích je to zorne pole mnohem menší.. Ale takto černě je to už minimálně druhým rokem. Bohužel
taková kontrolni otazka, nez mi zacne srotovat mozek s tajnym ukolem, urcite byly pridane 2 nove hodnosti? my totiz vidime jen jednu
Suko201 píše: diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Na youtube na starších videií takový tma není
diver píše: Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
tma je pořád stejná, ale drop košťat je mnohem těžší.
Ahoj, takový dotaz, to opravdu nikomu nevadí tma v Ugorohu? Před lety tam bylo normálně vidět, teď člověk vidí sotva před sebe.
Mionix píše: @Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
ok, takže když to včera začalo ve 12, tak od toho času každé 4h bude boj až do konce eventu, chápu už správně? Nevím, kde sem předtím četl že 4x denně :’D
@neasy uz to bezi
tak napiste az to půjde
dneska by to šlo
no jasneee v poho
taky dobry dneska se budu poflakovat a hrat s vami ju
konečne trochu oddych od prace
joooo jde to

a co ty ?
Sviatočne
Ako dlho bude údržba prosim ?
ahoj, predpokladany konec udrzby ?
hh a stánky zas dole
TomasFoxx píše: jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
To máš na další roky, aby se nemuselo vymýšlet nic dalšího
@Narsi, Aha dobře, děkuji
Zdravím, je prázdná jen pokud neprobíhá zrovna žádný vstup.
@Suko201, "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
Takže ty časy jsou Teda 8:10 12:10 16:10 a 20:10?
nema ted bejt dalsi boj o ugoroth?
jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
Narsi píše: Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
aha, tak to si asi pamatuji špatně, dobře. Díky
Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
Mě by zajímalo, kdo jako vymyslel ty časy těch válek. Však to normální pracující člověk, co má aspoň trochu i život tam venku, nemůže stihnout. Max tak jeden ten čas a to je dobrá bída. Bylo by dobré to doupravit.