Teenegers (info)

Vzpomínka na staré časy, kdy se bojovalo také v zemích Sinfortie.
Zamčeno
GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 56×
Má poděkování: 65×

Teenegers (info)

Příspěvek od GFasteris » stř 13. lis 2013 10:29:21

Vítá vás cech Teenegers!

Kde nás najdete? V shinsoo , neboli červená říše.

Hrajeme na serveru Sinfortia pod Vedením KuToo a jeho zástupcem Fuzzy. :fight:

Požadujeme: aktivitu, věk alespoň 14+ , inteligenci :) - alespoň minimum znalostí z metinu.. popřípadně více vás můžem naučit.

Co od nás můžete čekat? spolupráci ve hře, pomoc v nouzi :D nějaké rady.. )
později budeme dělat i nějaké ty výpravy, až bude víc lidí.

Nabíráme hráče převážně s pvm. Minimální lvl 90
Naposledy upravil(a) GFasteris dne stř 22. led 2014 10:32:54, celkem upraveno 2 x.

GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Re: Teenegers

Příspěvek od GFasteris » čtv 14. lis 2013 14:50:30

:ref: :fight: :shinsoo:

GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od GFasteris » pát 22. lis 2013 18:35:06

:ref:

GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od GFasteris » pát 13. pro 2013 10:25:29

vsichni kdo jsou v cechu, tak bych poprosil abyste dneska byli online domluvime se na nějaké té akci ;)

danogra55
Lv.1
Lv.1

Re: Teenegers (info)

Příspěvek od danogra55 » pon 30. pro 2013 18:16:57

Měl bych zájem se stát členem vašeho cechu ve hře nebo na skype mi napište na :
Marian.ferencz1
A nebo na email : Majlo999@centrum.cz
Kdo mne nazývá géniem, tomu bych nejraději dal pohlavek.
- Lessing

GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od GFasteris » úte 31. pro 2013 10:25:31

dobře , domluvíme se, momentálně jsem mimo pc, takže tě naberu kdyžtak až 2.1 :)

GFasteris
Zakladatel tématu
Lv.20
Lv.20

Příspěvek od GFasteris » stř 22. led 2014 10:41:06

Info ohledně akce ve dnech 8.2 - 9.2 ,14-15-16 .2

Chtěl bych oznámit že v těchto dnech se bude s největší pravděpodobností konat výprava do rokle! resp. pokus o výpravu do rokle , na sinfortii půjdu poprvé , koná se to převážně pro členy našeho cechu ( ale po domluvě s Fuzzy se může přibrat i někdo jiný) Přesnější datum ještě upřesním , protože je to zatím jen takový můj nápad. :D

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Selema « stř 9:49 pm »
Mio máš pm :)
@ TopTopiik « stř 9:43 pm »
@SamJsiLama, to jsem snad někde napsal? já jen vím, že většina těch lidí ze střední nechce válčit ve velkých
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Tak nevidím důvod zůstávat na menších levlech, blbost říkat, že se to nedá
@ SamJsiLama « stř 9:03 pm »
@TopTopiik,  Jako nevím.. kamoš hraje třeba ani né rok a už má komplet ent, dodělává pvp a šetří na ninju s karmou p yang :D
@ TopTopiik « stř 7:39 pm »
a zavření říší? o5 pro menší lvly, kteří si dokonce mohou udělat i pvpčko na svoje války, ale velkým se s tím nikdy nevyrovnají, s dračími ještě dejme tomu, ale s chitinkou +9? to vůbec
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
a o přidání malých, středních válek ani nemluvím.... za mě to byl update jen od toho, aby lidi nechodili do velkých :D
@ TopTopiik « stř 7:38 pm »
Mně přijde, že se z toho stávají laser game a výše postavení lidé to tak chtějí, sám jsem navrhoval buff chitinového brnka, ale bylo to v podstatě hned zamítnuto. Čekám až si každý do válek na hú postavy vezme mřenky (idkyž to tam většina už taky praktikuje)
@ Lejno « stř 6:54 pm »
Mne toto vobec nevadi, keby som neni 20minut v stune v tej valke, tak si to odohram jak clovek, nie jak postihnuta socha...
@ Ade « stř 6:46 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: @TomasFoxx
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
dobry muj mental breakdown je u konce, cs
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
a štíty co literally přidávaj další útok v horních bonusech 😂😂😂😂 ALE POZOR, DĚLÁ 2% ROZDÍL V OBRANÁCH OPROTI ŠTÍTU OD 61 😂😂😂😂😂😂😂
@ TomasFoxx « stř 6:44 pm »
nejvíc mě fakt zabily ty chitinový věci, zbraně na tak nádhernej dmg a pak najednou brnka který rozeznáš od dračího jen tím že jsi kvůli tomu brnku strávil milion hodin v cido😂😂😂
@ Lejno « stř 6:43 pm »
Sami clenovia teamu hraju za dialkove postavy, takze tazko ist hlavou proti muru
@ TomasFoxx « stř 6:38 pm »
At si Saggi udělá full daggera, giftne na něj nejlepší věci co jdou a jde zkusit jednu válku😂 třeba pak uvidí že ani s takovýma věcma se to skoro nedá hrát😂
@ TomasFoxx « stř 6:35 pm »
už nějakých 5 let tu prostě hrozně převyšujou dálkový postavy nad postavama na blízko a team s tim nechce nic dělat 😂 asi prostě dokuď v top 10 bude jeden hráč na blízko tak to bude vpohodě, je úplně jedno že ten hráč na blízko musí mít cenově výbavu jako těch ostatních 9 dohromady 😂
EDIT: ej vlastně sorry, když se tu nadávalo pár let na sépky tak se vlastně přidalo brnko s 30% proti průnikům, tím se to vyřešilo, nato že ti pak healer prdne 2x tolik kvůli magii nebudeme myslet 😂
@ TomasFoxx « stř 6:34 pm »
vem si příklad z takovýho lolka, taky se tam furt nerfujou a buffujou postavy, protože meta se furt mění a proto se furt trošku musí upravovat hrdinové 😂 nerfujou se jim spelly, základní staty atd, v ekuře se nerfnul snad jednou za 10 let wp sura a od tý doby nic 😂
@ TomasFoxx « stř 6:27 pm »
Mionix píše: @Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
"aurákovi vezmeš další % na stun", zeptej se jakýhokoliv auráka z války a každej ti řekne že mu to vůbec nebude vadit když nebude dostávat tolik stuny on😂
@ Neves « stř 6:05 pm »
@Mionix, nevadí utriem slzy a snáď to prežijem
@ Lejno « stř 5:59 pm »
Ja to chápem, pre mna je pvm utrpenie, takze ked by som mal pristúpiť nato ako si to vyriesil ty, tak by som to mohol rovno odinštalovať.
@ Mionix « stř 5:57 pm »
@Neves,  V žádném případě, vykládáte si něco, co jsem nenapsal. Já jsem pouze napsal, že mně to nevyhovuje také a jak jsem se zachoval já. To je vše. Více se k tomu už vyjadřovat nebudu. Protože, čím více zde něco píši, tím více se do mě pouštíte. Asi bude lepší, když se vám zde už nebude vyjadřovat nikdo k ničemu. A třeba se tu zblázněte. Vy si neustále vynucujete nějaké vyjádření od někoho z týmu. Já to nemám zapotřebí, je to má dobrá vůle.
@ Neves « stř 5:53 pm »
takže on má prestať chodiť války kvôli ehm niekoho neschopnosti niečo spraviť :up:
@ Mionix « stř 5:47 pm »
@Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
@ disaster1591 « stř 5:44 pm »
Celkom sranda ze sa stazuju ludia ktori tam mesiace behali so sepkami, healermi s utokmi a pod :lol: :lol:
@ Borda91 « stř 5:44 pm »
@Lejno,  Nezvykl jsi si jeste na to ze jakmile ma postava na blizko nejakou vyhodu tak se s tim musi neco udelat? Misto reseni hratelnosti te postavy to radsi vyresi jakkoliv jinak. Uz jen cekam na zvyseni dosahi kouzel BMek a muzeme se na sebe koukat ze spawnu :D
@ Lejno « stř 5:23 pm »
Mionix píše: @SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
Tak takuto odpoveď by som naozaj nečakal. Well, prajem veľa stastia všetkým (5) blizkovým postavam, aby náhodou ostatné dialkové postavy (1000-2000) neboli náááááhodou ukrátení :)
@ SamJsiLama « stř 5:03 pm »
Jn, moc lidí brečelo na ticketu, že je zabíjí lidi ve městech tak čus 😆
@ Lacius « stř 4:57 pm »
Já to sem párkrát již napsal :whistle:
@ SamJsiLama « stř 4:55 pm »
@Neves,  To ví jen vyvolení 😂😂🤦
@ Mionix « stř 4:55 pm »
@Neves,  Protože to tak majitel chce. Více o tom také nevím. :-)
@ Lacius « stř 4:52 pm »
@Neves:think: :think:
@ Neves « stř 4:28 pm »
@Mionix,  Tak inak :) prečo sa UZAVRELI ríše?
@ SamJsiLama « stř 3:52 pm »
@Neves,  Protože prostě Ekura, tady nepodropují vyvražďování okolních vesnic 😂🤦
@ sizmik « stř 3:48 pm »
@schvarz,  Tak mě teď spadl stánek, když jsem psal jednomu týpkovi....
@ Mionix « stř 3:45 pm »
@Neves,  To je proto, aby jste se mohl týden co týden ptát na to samé dokola. :lol:
@ Selema « stř 3:30 pm »
@schvarz,  jenom bejtil :D
@ schvarz « stř 3:25 pm »
Mně tržka nespadla, stánek furt stojí :D
@ caffuu « stř 3:08 pm »
To nikdo nechápe... :D
@ Neves « stř 3:00 pm »
Ahoj som tu nový môže mi niekto povedať prečo sú uzavreté ríše? ďakujem
@ Darras « stř 2:52 pm »
kolabo :D
@ Darras « stř 2:51 pm »
:x
@ Selema « stř 2:50 pm »
Tak jsem ráda že jsem neměla stánky 🤣
@ RAMHH « stř 2:49 pm »
Me spadl na ch1 sura v entu, takze asi komplet :D
@ Ade « stř 2:49 pm »
Spadla tržka a s ní i chX
@ RAMHH « stř 2:47 pm »
Ted asi spadla ekura, ne?
@ Mionix « stř 2:25 pm »
@TomasFoxx,  Já tu nejsem od toho, abych něco vymýšlel nebo inicioval. Osobně mně války lezly hodně na nervy, tak jsem je přestal chodit. ;-)
@ TomasFoxx « stř 2:19 pm »
vždyť se nato stačí podívat teď, top 40 hrdinů celkově, jen 7 lidí na blízko😂😂 a příští válku tam bude už jen 5 😂 mi neříkej že si myslíš že to je vyvážený😂
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
Ale ta určitá část postav potřebuje nějaký menší oslabení omg, team nesleduje statistiky nebo co😂
@ Mionix « stř 2:11 pm »
@SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
@ TomasFoxx « stř 2:07 pm »
k těm stunům ještě, kdysi to % možná tolik nevadilo, protože ve hře nebyl takovej dmg a ten stun se dal přežít 😂 ale realně teď, když jdeš k chumlu tak tam můžeš prdnout kouzlo a jít pryč abys přežil (když jsi lucky tak stihneš i 2) 😂 jakmile prostě poblíž chumlu chytneš stun (i ten z "melee" attacku kterej trvá 2 sekundy nebo kolik) tak prostě umřeš, v těhle válkách bere většina lidí kritikem 10k -, zb maj lidi kolem 35-40k takže prakticky stačí aby tě nakliknuli 3 healeři a jsi dole😂
@ schvarz « stř 1:17 pm »
A btw extáze do keri nestojí běžně 3kkk. Za poslední měsíc jsem viděl minimálně patery, co byly 2x schop ezo nebo 2x schop příšera a stály 2.5 :D
@ Powerm « stř 1:15 pm »
schvarz píše: Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
jo díky už jsem je koupil
@ schvarz « stř 1:12 pm »
účes za 15SD je taky drobnej náklad a pomůže to hodně, atd. Je dobrý ty mobky zabíjet rychle, aby tě to bavilo, protože to pižlání je otrava
@ schvarz « stř 1:11 pm »
Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
@ Powerm « stř 12:37 pm »
no já už mám od 55 ze stare postavy :)
@ RAMHH « stř 12:35 pm »
Jak o 3kkk vic za extazky? Realne ty extazky budou tak 2x drazsi, stoji zhruba 3kkk, jine boty s takovymi taliky budou okolo 1.5kkk..
@ Powerm « stř 12:35 pm »
asi tam nechám toho heala tedy aspoň budu mit kde davat ulomky
@ Powerm « stř 12:34 pm »
no ve zbraní mám jen 10RK a když vezmu L+ na RK ? :) nechce se mi davat o 3kkk víc za extazky
@ RAMHH « stř 12:34 pm »
Ja bych treba bez heala do kerindoru nesel nikdy.. Hlavne to nic nestoji, udelas postavu s bezet na P na 70, nic tam jineho nepotrebujes.. Dokonce ho muzes i nechat v kerindoru a jen portovat pres zetony tam, kde chces dropovat.
@ schvarz « stř 12:32 pm »
Tam už na ten slow čekáš fakt dlouho.
@ schvarz « stř 12:32 pm »
S extázkami a 20RK ve zbrani a brnění toho healera nutně nepotřebuješ, ale bez těch extázek už to fakt hodně bolí.

Kdo chatuje

offline Aylia 
offline Freylia 
offline Meginecka 
offline Mionix 
offline RAMHH 
offline Selema 
offline lycanpes