Mladý lovec

Užitečné návody, které Vás provedou různými mapami v císařství Ekura.
Nejužitečnější: Swamp, Kerindor, Ďáblova rokle
Odpovědět
tyranka
Zakladatel tématu
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 264×
Má poděkování: 252×

Mladý lovec

Příspěvek od tyranka » stř 08. dub 2015 19:41:27

Mladý lovec
Před zahájením tohoto úkolu je nutné se stavit u Biologa.
Výroba třaskaviny s VIP trvá 15 minut, bez VIP 1 hodinu.
Na výrobu třaskaviny je potřeba získat kosterní ostatky a příslušný počet růžových a modrých orchidejí (příklad: 1. úkol = 1 a 1 orchidej; 15. úkol = 15 a 15 orchidejí).

:arrow: Úkol získáte 24 hodin po předchozím vyzvednutí.

Kosterní ostatky získáte:
Návod
Autor: Terpen

Ničení meteorů:
1. úkol: třaskavinou zničit meteor Smutku Lv. 5 (první město dané říše) a donést 20 jaderitů I karát,
2. úkol: třaskavinou zničit meteor Boje Lv. 10 (první město dané říše) a donést 20 jaderitů II karáty,
3. úkol: třaskavinou zničit meteor Bitvy Lv. 15 (první město dané říše) a donést 20 jaderitů III karáty,
4. úkol: třaskavinou zničit meteor Lačnosti Lv. 20 (první město dané říše) a donést 20 jaderitů IV karáty,
5. úkol: třaskavinou zničit meteor Černoty Lv. 25 (první nebo druhé město dané říše) a donést 20 jaderitů V karátů,
6. úkol: třaskavinou zničit meteor Tmy Lv. 30 (druhé město dané říše) a donést 20 jaderitů VI karátů,
7. úkol: třaskavinou zničit meteor Žárlivosti Lv. 35 (druhé město dané říše) a donést 20 jaderitů VII karátů,
8. úkol: třaskavinou zničit meteor Duše Lv. 40 (Velká poušť) a donést 20 jaderitů VIII karátů,
9. úkol: třaskavinou zničit meteor Stínu Lv. 45 (Velká poušť) a donést 20 jaderitů IX karátů,
10. úkol: třaskavinou zničit meteor Tvrdosti Lv. 50 (Velká poušť) a donést 20 jaderitů X karátů,
11. úkol: třaskavinou zničit meteor Ďábla Lv. 55 (Ledová země) a donést 20 jaderitů XI karátů,
12. úkol: třaskavinou zničit meteor Pádu Lv. 60 (Temný chrám) a donést 20 jaderitů XII karátů,
13. úkol: třaskavinou zničit meteor Smrti Lv. 65 (Ledová země) a donést 20 jaderitů XIII karátů,
14. úkol: třaskavinou zničit meteor Vraždy Lv. 70 (Ohnivá země) a donést 20 jaderitů XIV karátů,
15. úkol: třaskavinou zničit meteor Drzosti Lv. 75 (Zelený les) a donést 20 jaderitů XV karátů,
16. úkol: třaskavinou zničit meteor Lží Lv. 80 (Zelený les) a donést 20 jaderitů XVI karátů,
17. úkol: třaskavinou zničit meteor Zášti Lv. 85 (Červený les) a donést 20 jaderitů XVII karátů,
18. úkol: třaskavinou zničit meteor Chamtivosti Lv. 90 (Červený les) a donést 20 jaderitů XVIII karátů,
19. úkol: třaskavinou zničit meteor Zin Lv. 95 (Zaniklá říše) a donést 20 jaderitů XIX karátů,
20. úkol: třaskavinou zničit meteor Vlkodlaka Lv. 110 (Swamp) a donést 20 jaderitů XX karátů,
21. úkol: třaskavinou zničit meteor Liliputa Lv. 115 (Swamp) a donést 20 jaderitů XXI karátů,
22. úkol: třaskavinou zničit meteor Trpasličího orka Lv. 120 (Swamp) a donést 20 jaderitů XXII karátů,
23. úkol: třaskavinou zničit meteor Zmutovaných Lv. 125 (Swamp) a donést 20 jaderitů XXIII karátů,
24. úkol: třaskavinou zničit meteor Bažin Lv. 130 (Swamp) a donést 20 jaderitů XXIV karátů,
25. úkol: třaskavinou zničit meteor Prokletých Lv. 135 (Entarian) a donést 20 jaderitů XXV karátů.

:!: Pro nejdelší možný čas na sesbírání jaderitů vybijte meteor až ke konci.
:!: Nenasekávejte meteor jinou postavou, může dojít k chybě.
:!: Jaderity nelze sbírat přes skupinu.
:!: Pokud při prvním pokusu nezískáte 20 jaderitů, tak musíte druhý den opakovat ten samý meteor.

Možnosti:
Spoiler:
Obrázek
Odměna:
Spoiler:
Obrázek
:idea: Vyzvednutí odměny je za týden po odevzdání posledních jaderitů (nevolá vás).
:!: Nový Mladý lovec II je po týdnu od vyzvednutí odměny (nevolá vás).

:pm: Na často kladenou otázku jak postupuji při ničení meteorů ve swampu odpověď zní : portnout se co nejvýše do chrámu a dojet ke strážci na Diabolosovi a ve swampu teprve použít teleport na manžela.

Mladý lovec II
Vše o plnění úkolu je stejné jako u Mladého lovce jen v tomto plnění se odevzdává počet orchidejí *2
Tj. příklad: v 5. úkole se dávalo 5 růžových a 5 modrých tak teď to chce 10 růžových a 10 modrých.

Spolupráce: Tyranka, Zachary, Cepino, Hakan
:idea: Diskuzi k tématu můžete navštívit v tomto vláknu.
Naposledy upravil(a) tyranka dne ned 17. kvě 2015 12:27:52, celkem upraveno 9 x.
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

pikasek
Lv.20
Lv.20
Poděkoval: 57×
Má poděkování: 100×

Re: [Návod] Mladý lovec

Příspěvek od pikasek » úte 09. úno 2016 13:44:25

Dobře, děkuji moc :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ MoravskyPepin « ned 9:50 pm »
@Nejko123,  Ale tak to že lidi kradou kvůli zbytečnostem to chápu, ale nechce se mi věřit tomu, že ti někdo něco ukradne a pak když ho nahlásíš tak že ti to vrátí a Ty řekneš že nechceš aby měl ban 🤔🤔 @Mionix, Víš o tom něco 🤔🤔
@ Nejko123 « ned 9:38 pm »
@MoravskyPepin, blbost tu hľadaj skôr v komunite hráčov, mňa už okradol týpek 145 lvl pre posratých pár kkk
@ MoravskyPepin « ned 9:14 pm »
@Nejko123, Co to je za blbost 🤔 To tady opravdu tak funguje? 🤦🏻‍♂️
@ Nejko123 « ned 8:51 pm »
No a hlavne, jo ten Ban mu ostane keď sa tak rozhodneš, yangy ti nevrátia
@ Nejko123 « ned 8:49 pm »
Ehm mám tak trochu dojem že tu nefunguje znak " plus " :D
@ Nejko123 « ned 8:46 pm »
@MoravskyPepin, no v podstate ho môžeš potrestať ty ako okradnutý, keď nebudeš súhlasiť s unbanom tak ho nedostane, alebo hovorím keď ide o postavu za napr. 2kkk pýtajte si 100% odškodné ( čiže postavu plus 2kkk ) inak s unbanom nebudete súhlasiť a dotyčný bude potrestaný :D
@ Skullhlav « ned 8:45 pm »
Eutanazii bych mu dal :D :D
@ MoravskyPepin « ned 8:37 pm »
@Nejko123,  Ale takhle snad nefunguje banovací systém ne? Tak jednou věc ukradneš a měl bys ten trest dostat ne? Nebo jako řeknu mrzí mě to, vrátím to a unban?
@ MoravskyPepin « ned 8:30 pm »
@Selema,  Směješ se mému postižení? :(
@ Selema « ned 8:24 pm »
@MoravskyPepin,  jestli já mám ruce křivý a levý , tak ty nemáš ruce žadný :D
@ Nejko123 « ned 8:21 pm »
@schvarz,  no oni si to väčšinou rozmyslia keď dostanú 35 TB a vlastne to vôbec urobiť nechceli :lol:
@ schvarz « ned 7:44 pm »
Dothan unban :((((
@ MoravskyPepin « ned 7:29 pm »
@Nejko123,  Nic si ze Selemy nedělej, ona má taky obě ruce levý a křivý
@ TomasFoxx « ned 6:46 pm »
🦄
@ SamJsiLama « ned 6:40 pm »
@TomasFoxx,  To jsi zase bez dýk? 🤔
@ Selema « ned 5:32 pm »
@Nejko123,  To je rukama,to je jasný :D
@ Nejko123 « ned 4:23 pm »
4x nevyšiel dračí nár. na +9, škoda veril som že ten bónus pomôže :lol:
@ MoravskyPepin « ned 4:19 pm »
@Borda91,  Rupls?
@ Borda91 « ned 4:00 pm »
@TomasFoxx,  všichni ne :D
@ TomasFoxx « ned 3:11 pm »
všichni vylepšujou úspěšně 🙃
@ pikasek « ned 1:30 pm »
Já čekal,že se to tady rozjede hned včera večer :D
@ Kurinozka « ned 1:29 pm »
Já hůlku a naštěstí též úspěšně :twisted:
@ Kurinozka « ned 1:28 pm »
pikasek píše: Hodil bych tady fotku zbytku z Beefeatra, ale nevím jestli to není mimo pravidla :lol:
:lol: :lol: Gratulka :heart:
@ pikasek « ned 1:27 pm »
Hodil bych tady fotku zbytku z Beefeatra, ale nevím jestli to není mimo pravidla :lol:
@ pikasek « ned 1:26 pm »
Já luk :D
@ Kurinozka « ned 1:22 pm »
Vylepšoval včera někdo chitinky? Pochlubte se :D
@ TomasFoxx « ned 1:16 pm »
@Hakan🖕
@ Hakan « ned 11:06 am »
@TomasFoxx, :hello: :hello: kam jsi tak zmizl včera? :think:
@ TomasFoxx « ned 11:00 am »
@Mionix,  dobře :heart:
@ Mionix « ned 10:10 am »
@TomasFoxx,  Ještě čekám na jednoho soutěžícího.
@ schvarz « ned 10:04 am »
Neuronové sítě dělám už běžně 😂
@ disaster1591 « ned 9:05 am »
Bacha na typka, ma 3 semestre pc sieti. Este jeden a zacne vytvarat neuronove siete a stavat kvantove pocitace doma v garazi :lol: :lol:
@ schvarz « ned 12:35 am »
škoda toho Misheta se zručkou P.. on ho snad dostal darem nebo koupil za pakatel...
@ Nejko123 « ned 12:15 am »
schvarz píše: Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
pekne no, keby šlo o unban žiadal by som odškodné 100% za to že je taký šikovný :lol:
@ schvarz « ned 12:09 am »
Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
@ schvarz « ned 12:03 am »
@Minnoroth,  Vždycky záleží na věrohodnosti daných lidí, ale já bych si zkusil ohledně toho obchodu napsat ticket a domluvit se, jestli by byli v týmu ochotní na to nějak dohlížet a podobně, pokud si tím nejsi jistý. Případně věrohodná třetí osoba je taky dobrá věc.
@ Minnoroth « sob 11:58 pm »
Má někdo zkušenosti s obchodováním s postavami za velkou cenu?
@ Skullhlav « sob 11:41 pm »
To víš každý hrdina má svůj protiklad :lol:
@ MoravskyPepin « sob 11:36 pm »
Ach, vás dva vidět se hádat je jako https://ctrlv.cz/K7Xk
@ Skullhlav « sob 11:08 pm »
Jojo říká ten co se s někým hádá do krve když ho neposlušně odmítá :lol:
@ TomasFoxx « sob 11:08 pm »
btw Mionixi jak jsou natom sd prosím? :D
@ TomasFoxx « sob 11:07 pm »
poskytovatelé se neřídí pravidlem zákazník má vždycky pravdu hmm
@ schvarz « sob 10:20 pm »
Ty nechceš pomoct, ty jen chceš, aby ti někdo věnoval pozornost, jak brečíš :D
@ Skullhlav « sob 9:38 pm »
Vždy Sien který ví vše o všem, tebe bych si chtěl půjčit na výzkum určitě najdu abnormálně velký mozek s obrovským IQ
@ schvarz « sob 9:22 pm »
Každopádně - sám jsi řekl, že už ti to funguje. Nevidím teda důvod to tady vytahovat nadále
@ schvarz « sob 9:18 pm »
Taky bych chtěl správce sítě, kterej nemá ani ponětí o tom, jak fungují servery a neukáže diagnostiku, ale jen "já to mám v pohodě" :D :D
@ Mionix « sob 8:53 pm »
Jaký jste použil nástroj a kde jsou tedy jaké výsledky? Důkazy pro nás? Vůbec nejsem popuzen. Jsem naprosto v klidu. Ale v 99,9% lidí píše: Internet mám v pohodě. A na to přišli jak? Nikdo nedodá jediný důkaz. To, že mu naběhne stránka seznamu, vůbec nic neznamená. 99% lidí si dokáže akorát pustit speedmetr na nějakém webu, ale to vám naprosto nic neřekne. Dělám IT provoz již 25 let. Od malé firmy o 10 lidech až nyní po obrovskou firmu s 20.000 uživateli, tisíci servery, tisíce síťových prvků. Jen za internetové připojení u nás od různých firem platíme x set tisíc měsíčně. A u nás si nikdo z poskytovatelů nedovolí říci: u nás je vše v pohodě, protože vše má firma s dohledovým centrem 24h/365d a jakýkoliv sebemenší výpadek nám okamžitě hlásí a my okamžitě řešíme.
@ Skullhlav « sob 8:52 pm »
Jde vidět že vás to obtěžuje a už jste popuzen omluva z mé strany, přeji dobrou noc
@ Skullhlav « sob 8:49 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
A vy neumíte číst psal jsem že jsem dělal diagnostiku jde vidět že to ani nečtete :heart: A navíc nechtěl jsem tady vyvolat hádku každý si hájí své stanovisko
@ Mionix « sob 8:45 pm »
@Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
@ Skullhlav « sob 8:44 pm »
schvarz píše: @Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
5 let servisní technik Pro ABB teď 6 rokem správce sítě pro Tieto :)
@ Skullhlav « sob 8:37 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
No jo Profesionalita se pozná lepší způsob než odbyt asi neumíte :sheriff:
@ schvarz « sob 7:59 pm »
@Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
@ Mionix « sob 7:35 pm »
@Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
@ Skullhlav « sob 7:25 pm »
Neříkám že na obou stranách je vše na 100% Tohle jsem vytáhnul protože to byl případ že mi to tak za den padalo každou hodinu a pravidelně schválně jsem spustil diagnostiku a u mě to na 100% nebylo a když jsem to oznámil byl jsem odbyt " my nic to vy" pak zajímavé že to přestalo a už to nikdy neudělalo
@ Mionix « sob 7:14 pm »
A pamatujte, vždy když je chyba na straně serveru, tak já jsem první, který začne shánět Saggiho a okamžitě to řeším, jako posledně, když spadl přihlašovací server. A pár hodin hra nedovolila přihlásit. A následně to i vždy přiznám a oznámím.
@ Mionix « sob 7:02 pm »
Takto třeba u mě vypadal internet, kdy mi do telefonu poskytoval tvrdil: U nás nic takového neexistuje, u nás vše běží na 100%, vy lžete, nevymýšlejte si. A když jsem mu dodal screeny, tak najednou se začali omlouvat, že někdo v baráku shazoval častými dotazy switch a podobné. https://ctrlv.cz/gaER
@ Skullhlav « sob 6:56 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
Přesně jak jsi říkal je vymlouvačné řečí :heart:
@ sizmik « sob 6:55 pm »
Pamatuje si někdo prosím, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Mionix « sob 6:27 pm »
@Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.

Kdo chatuje

offline Betty 
offline Borda91 
offline Genetek 
offline Kurinozka 
offline Lejno 
offline Mionix 
offline Selema 
offline honzakr1 
offline kral