Války říší má smysl chodit?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Stormik
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 56
Registrován: pon 11. led 2016 22:45:52
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Stormik » ned 31. črc 2016 0:27:23

!!Ondra na trůn!! :lol: :lol:
A aby to bylo k tématu :D To že bude vojevůdce/král někdo kdo nedá skoro ani 100cb za válku už je fakt moc i na mě :D
Přílohy
Bez názvu.png

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od ovechkin » ned 31. črc 2016 3:03:19

Vidím v tvé přiloze u ondry 1935 CB. A když teď kouknu na web, tak tam má 1952. Což je nárůst 17 CB. Takže někde získal i po válce :D Bude asi hodně zajímavé pořídit screen statistik hrdinů říší v úterý před válkou v 18.55 a poté v 20.05. Kolik tento udatný bojovník udělá CB za válku a kolik zákeřně na pvmkách v Cido :D :fight:
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

Relly
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 130
Registrován: pon 23. bře 2015 20:50:16
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Relly » ned 31. črc 2016 3:22:26

ovechkin píše:Vidím v tvé přiloze u ondry 1935 CB. A když teď kouknu na web, tak tam má 1952. Což je nárůst 17 CB. Takže někde získal i po válce :D Bude asi hodně zajímavé pořídit screen statistik hrdinů říší v úterý před válkou v 18.55 a poté v 20.05. Kolik tento udatný bojovník udělá CB za válku a kolik zákeřně na pvmkách v Cido :D :fight:
Za celý tento týden (od úterka do dneška) měl za všechny války říší (úterý,čtvrtek,sobota) 325 CB, tudíž všechny další dal v cido na PVM hráčích, což je celkem úsměvné.A to ještě není konec týdne :D.
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
G1
5/5
Hotovo

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od rudlaninja » ned 31. črc 2016 5:54:53

Tak má na to ještě celou neděli koukám,že ESSAKA už opět přeskočil A králem za mne tipuji nebude na to nestačí být vyžírka v cidonii cb jsou jen jednou částí výběru,ale pokud bude tak to bude jen důkaz toho že chodit války říší je opravdu k ničemu.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Gilmak
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 24. bře 2014 17:47:04
Dal poděkování: 193 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Gilmak » ned 31. črc 2016 10:35:34

Tohle už je fakt moc ale :-D Ať si chodí zabíjet pvmka do cido , ale čeho je moc toho je moc ... Protože dát přes 1100CB v cidonii na pvmkách sem opravdu ještě neviděl... Když nemá ani pvp pomalu... :lol:

A jak se píše výše , pokud pan ondra bude králem je opravdu zbytečné chodit do válek , protože to určitě zvládne náš ondra vše vybojovat :) :lol:

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1047 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Mithra » ned 31. črc 2016 10:48:17

Mě by jen zajímalo, proč s tím něco neuděláte, když vám to tak vadí, že někdo využívá naplno možnosti, které hra nabízí.
Tedy pokud to nemám chápat tak, že toto je mírný nátlak na nás, abychom něco změnili. protože jestli to tak je, tak to jdete špatnou cestou.

Tím, že přestanete chodit do válek říší ochuzujete jen sami sebe.

A když už se tu tolik odsuzuje zabíjení postav v Cidonii. Věřte mi, že proto je udělaná. Proto tam je tak pěkný drop i expy. Právě proto, že ten kdo tam zabíjí monstra má být krom jich samotných také neustále ve střehu, kdy se objeví postava z nepřátelské říše a zaútočí na něj. Smutné je, že když už někdo po čase toto pochopí a začne se tak v té mapě chovat, je odsouzen jako největší vyvrhel a zmetek. Krom toho jsem onu postavu, o které se tu píše prověřil a vězte nebo ne, udělat v Cidonii poctivě tolik CB (i na těch postavách co mlátí moby) zas tak jednoduché není a zabere to daleko víc času a energie, než ty tři hodiny týdně ve válce říší. A jestli mi nevěříte, běžte si to zkusit. Aneb nesuď jiného, dokud jsi v jeho botách neušel alespoň jednu míli.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Uživatelský avatar
Gilmak
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: pon 24. bře 2014 17:47:04
Dal poděkování: 193 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Gilmak » ned 31. črc 2016 11:07:14

Mithro , dovol abych k tomu něco řekl...

Já neodsuzuji zabíjení postav v cidonii( a nikdy sem neodsuzoval) , sám sem to provozoval ... denodenně sem tam byl a zabíjel sem různé hráče až se ztrhla nějaká pořádná pvp bitka a taky pořádná hádka :) Psal sem ať se tam mlátí jak chtějí , ale dle mě dostat se na první místo za týden ze všech říší jen díky cidonii je už fakt extrém :) Nemyslíš ? . Ano zabere to hodně času mlátit lidi v cidonii , ale zjevně se pan ondra nudí a má čas 24/7 tak to neni nijak zvlášť těžké . :) A abych dodal něco k tomu ať s tím něco uděláme, rád bych s tím něco udělal , ale jsem ve žluté říši jako pan ondra takže se k němu můžu maximálně tak přidat :) Určitě neporušuje pravidla hry jen jak říkáš využívá naplno možnosti které jsou k dispozici. On ale využívá těch možností až do extrému , řekni mi za co on si zaslouží odměnu 500kk(vojevůdce) ? Za to že pomáhá říši určitě ne ...

Uživatelský avatar
ondra852
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 256
Registrován: úte 26. dub 2011 19:44:40
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od ondra852 » ned 31. črc 2016 11:23:39

Pro vsechny lidi co nedokazou poradne premyslet, tak vam tu napisu takovou zajimavost. ESSAK rika, ze si moje postavicka si nic nezaslouzi, ze risi nijak nepomaha. Moje postavicka chodi denne do PvP mapy, kde kdyz nejsou zadni hraci z jinych risi, kteri tam chodi zabijet bosse, tak je sama zabiji. Pokud tam narazi na konkurenci v podobe jine rise, tak ji zabije a bosse se snazi vzit. Tim obira ostatni rise o lehky vydelek (z prodeje prutu prispeje do kralovske pokladny). Zaroven obere mnozstvi hracu o CB, kteri musi jit do valky nove vybojovat a jelikoz vetsina hracu na postavu, ktera zabiji bosse v cidonii zadne extra PvP veci nema, tak se stavaji ve valce lehkym cilem, coz prinese risi mnoho bodu ve valce. A ted mi rekni, co dela tvoje postava pro risi lepsiho, kdyz zajde 3x tydne na hodinu do valky, kde jako lukar zabije tyto hrace vyhnane z cidonie na jednu ranu a zbytek tydne stoji AFK u zahradky?

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Spartaa16 » ned 31. črc 2016 11:41:30

Spíš Podle Essáka a dalších je nefér to, že oni mají kvalitní PvP za stovky miliard, karmu P, full bio, což nějakej ten měsíc zabralo :)
a pak někdo, kdo i kdyby měl jen 1 pvp věc zbraň může dát za cido víc CB, než někdo kdo se na tu výbavu roky nadřel a chodí poctivě války :)

trochu drsný názor od Mithra :) , proč s tím něco neuděláte , třeba já teď budu 4 dny doma, 4 dny v práci a dotoho studovat vysokou, myslíš, že mám tolik času, abych celý dny lítal po cido? :)

Myslím Mithro, že kdybys makala rok-2 na top výbavě, karmě a pak tě předehnal ve statistikách někdo, kdo zabíjí pvm hráče s čepelí dračího boha, tak bys taky neskákala radostí ;) , (to nemyslím zle, jen k zamyšlení)
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
Diabolkaa
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 185
Registrován: ned 31. říj 2010 8:40:32
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Války říší má smysl chodit?

Příspěvek od Diabolkaa » ned 31. črc 2016 11:57:50

Toto je opravdu zajímavá diskuse, která se podle mého názoru potáhne ještě dlouho. :D

Můj názor je takový, že by někteří měli přestat brát hru tak vážně. Já si do hry chodíval odpočinout a vyblbnout se, o tom přeci hry jsou že? Proto zastávám názor, že není nemorální zabíjet PvM hráče v cidonii. Když jsem tam běhal za ninju v proměně, taky po mně pár lidí chodilo, ale alespoň to zabíjení bossů nebylo taková nuda. (Mimochodem, v životě mi nikdo dropa v cido nezabil a i kdyby, tak bych z toho neměl těžkou hlavu).

To, že dá někdo v cidonii za týden více než 1100cb je obdivuhodné, a proto mě představa, že by byl takový hráč králem, pobavila. Pokud by se tak opravdu stalo, bude tato debata určitě ještě zajímavá. Já Ondrovi každopádně fandím, doufám, že mu tato vytrvalost ještě nějakou dobu vydrží.

Příjemnou neděli přeje xHeadhunterx

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ OrangEE « čtv 12:48 pm »
@TomasFoxx,  tady si všichni všechno pamatají a ví
@ TomasFoxx « čtv 12:46 pm »
LittleNessa píše: Mě by se líbilo, kdyby šla generace zobrazit jinak než 10. Lv 160 např .. kdyby to mohlo být součet všech lvlu generací .. Např. Delian ( 3340 ) :D
mne*
@ LittleNessa « čtv 12:46 pm »
TomasFoxx píše: ty beres vsechno hned agresivne
Neberu ... jen mi moc hlava nebere jak tu někteří reagovali na mojí adresu, přitom to bylo úplně mimo a ukazuje se to ve hře více a více :D
@ LittleNessa « čtv 12:44 pm »
Mě by se líbilo, kdyby šla generace zobrazit jinak než 10. Lv 160 např .. kdyby to mohlo být součet všech lvlu generací .. Např. Delian ( 3340 ) :D
@ OrangEE « čtv 12:40 pm »
bolo to super.. toto je také, že si to človek nevšimne tie hodnosti
@ LittleNessa « čtv 12:39 pm »
Já to někde tuším i psala .. mě se líbilo v úplném počátku hry, kdy byly pvp hodnosti jen textově a byly odlišeny barvou .. to bylo pěkny
@ OrangEE « čtv 12:38 pm »
Vojevudce vošlo :D
@ LittleNessa « čtv 12:38 pm »
Tak nezní to marně úplně .. ale chápu že se to zarazilo v úplném počátku, protože např mít vedle nicku Lepší než Agamemnón .. nevím kam by se to vlezlo :D
@ OrangEE « čtv 12:35 pm »
čo by bolo? Zachránce oblohy lv 3? :D to nedáva nejak zmysel
@ OrangEE « čtv 12:34 pm »
@LittleNessa,  čo ja viem pamätám si len to, že išli z vehlasu a z války.
@ TomasFoxx « čtv 12:34 pm »
ty beres vsechno hned agresivne
@ TomasFoxx « čtv 12:34 pm »
tvl ja v ty dobe snad ani nehral, to chci jen videt, klid
@ LittleNessa « čtv 12:33 pm »
Hned ze začatku co ty výzvy přidali šlo mít čudlaře a další ale nevadí :D tady si všichni všechno pamatují a ví
@ OrangEE « čtv 12:32 pm »
Teším sa
@ LittleNessa « čtv 12:32 pm »
Oka, NP :-D tak odpoledne až budu doma z práce klidně pošlu ..
@ TomasFoxx « čtv 12:32 pm »
@LittleNessa,  uka
@ OrangEE « čtv 12:31 pm »
@LittleNessa,  chcem, pretože keď som hrával predtým to tak nebolo, tak ma to veru zaujíma
@ LittleNessa « čtv 12:30 pm »
Chceš vidět screen jak mám textovou hodnost z první výzvy u rybaření? ty nesmysle ;-)
@ OrangEE « čtv 12:27 pm »
@LittleNessa,  btw hodnosti z výzev boli len grafické, hodnosti z vehlasu a války boli textové. čiže nezmysel :D
@ OrangEE « čtv 12:26 pm »
@LittleNessa,  och, textové som mal radšej než tieto hviezdičky
@ LittleNessa « čtv 11:39 am »
Textové hodnosti už nejdou nějaký ten rok. Myslím, že tenkrát se to zrušilo, protože některé názvy hodností z výzev byly moc dlouhé na to aby byly slovně vedle nicku postavy.
@ Revus « čtv 11:29 am »
Je tu někdo kdo přidával 3 talík skrz raznici? Na kolik pokusu vyšla?DÍk.
@ OrangEE « stř 11:58 pm »
@ChunjoKing,  by malo, maš pravdu :D ale nejde
@ ChunjoKing « stř 10:56 pm »
@OrangEE@OrangEE,  v launcheri hry v nastaveniach by to malo ísť
@ OrangEE « stř 6:37 pm »
Prečo nejdu písomne hodnosti?
@ Revus « úte 10:29 pm »
know how hry?
@ Bisky « pon 6:18 pm »
Vybraným testerům byly do SZ odeslány pozvánky na Discord. :hello:
@ Mionix « sob 7:36 pm »
@Revus,  Nezlobte se na mě, ale některé věci jsou know-how hry a tedy nesdělujeme jak to je. ;-)
@ TomasFoxx « pát 7:27 pm »
@Revus,  asi nikdo nevi kamo
@ Revus « pát 7:06 pm »
dik za odpoved
@ Borda91 « pát 4:31 pm »
Tak jsem si to tu pročetl a dodal bych pár bodů. 1. To že jde krále udělat se 109 ve střední po vyexpení na 110 už bylo hlášeno v době kdy se to stalo poprvé. To jest tuším rok 2021. V té době to ale fungovalo alespoň tak, že postava si udělala cb, zasvěcení a posunula se do velkých (počítáme klikání biologa a karmy). Bohužel se na to po zavedení generací nemyslelo. 2. To že můžeš po generaci hrát svým jménem za všechny chary je pěkné, bohužel v době kdy každý už ty postavy má založené se jménem které si stejně zvolil. 3. Obhajuješ tu sloupy. To že sloupy zničili ekonomiku je fakt a pokud ti přijde normální, že ti hráči to většinově prodali za reál a vydělali si na tom nemalé peníze ti přijde normální? 4. Velké války téměř umřeli. Jednou je více lidi v modré pak zase nejde nikdo. Bohužel na to jak to s PvP jde z kopce se poukazovalo dlouho a nic se nedělo a teď je dost pozdě. Není to tak dávno kdy v modré bylo 10+ a v red a žluté 8 lidi dohromady. 5. Bohužel lidi jako Nessa nepochopili účel středních válek a radši v nich zůstanou navždy. Proč tedy teď neválčíš velké války? Když máš "Plnohodnotné PvP" . Někoho tu osočuješ a tvrdíš lepší časy válek. Jdeš tedy střední válku 2x týdně. Opravdu si nenajdeš čas byť na jednu velkou válku. 6. Proč postavy které mají vše hotové jdou do těch středních? Protože si chtějí zahrát, ale ne do nekonečna tam být. Když se zlepší velké války vrátí se tam s generacemi tak proč by si ty války neužili tam když velké jsou teď jaké jsou. Ale pořád je tam rozdíl toho že oni tam mohou jít kdykoliv zpět. Což se u tebe a jiných dalších řici nedá. Protože pokud si byla za nově vyexpenou postavu, kam ji posuneš což má být účelem celé hry? Uděláš 105 bio skin a budeš dělat zasvěcko do nekonečna.
@ TomasFoxx « pát 3:20 pm »
@Soulicek,  ne ty jsi nejlepsi
@ Soulicek « čtv 10:59 pm »
stara cidonka bola najlepšia mapa ktorú kedy ekura mala tbh kto plakal že sa tam zabijaju PVM hráči bol na hlavu padnutý
@ Revus « čtv 10:05 pm »
Ahoj, ovlivnuje úspěšnost přidávání raznic ( třetí talisman) zručnost? Nebo čistá postava má uplně stejnou uspesnost jak zrucka P, diky
@ TomasFoxx « čtv 9:51 pm »
xdddd
@ Revus « čtv 9:50 pm »
zdegenerovany jsme vsichni az moc xd
@ TomasFoxx « čtv 9:50 pm »
nechce nekdo zgenerovat healera se spellama L? pujcil bych si ho na stredni valku
@ Revus « čtv 9:38 pm »
Ahoj, ovlivnuje úspěšnost přidávání raznic ( třetí talisman) zručnost? Nebo čistá postava má uplně stejnou uspesnost jak zrucka P, diky
@ LittleNessa « čtv 5:43 pm »
Nezajímalo to akorát 3 lidi, kteří si jedou zase to své ve velké war včetně tebe jako PvM hráče, který war nechodí vůbec :-D
@ LittleNessa « čtv 5:42 pm »
Bohužel fórum ekury nevyužívá dostatečný počet lidí, kteří tu střední válku hrají jako já.. Dej mi kontakt :-D ukážu ti screeny z DC i ze hry jak to co jsem tu psala nikoho nezajímá ... mile ráda ;-)
@ Relly « čtv 5:40 pm »
@LittleNessa,  No vidíš, takže něco jako tvůj názor ohledně středních, který se tu snažíš hájit už od úterka.
@ LittleNessa « čtv 5:38 pm »
Nemám tam dál nic, pro mě názor člověka, který používá PvP jen k zabíjení pvm hráčů ať ve staré CIDO nebo nedávno v entu nemá smysl, takže tak ... :-)
@ LittleNessa « čtv 5:37 pm »
To také jak říkáš, ale podle mého se to odebralo kvůli těm bojům, protože lidi co chodili jen war a byly v sobotu na prvním místě byly ohrožení právě tím, že se někdo šel posekat do cido.. Stačilo to udělat 1-2x si jít zabojovat a výsledek tabulky se hned otočil.
@ Relly « čtv 5:37 pm »
Ten drop byl právě kvůli tomu, že se tam loví a člověk riskuje. Já tam kupodivu taky chodil s PVM postavou, divné, co ? Tudíž i já padal na kouzlo. Tak co tam máš dál ?
@ Hakan « čtv 5:34 pm »
Koupě 20CB už je hodně dávná historie. To šlo když dobře hodně na začátku staré cido a taky hodně rychle se to odebralo, právě skrz rigování krále
@ LittleNessa « čtv 5:34 pm »
A jelikož tvojí postavu bohužel dobře znám i herně, vím že ji tam chodil hlavně lovit ... drop nastal až po trýznivém mučení pvmek co to vzali a odešli, protože se pvp hračum nemohli rovat
@ LittleNessa « čtv 5:33 pm »
Určitě si tedy pamatuješ systém jak to fungovalo u velitele šlo koupit 20 CB pro vstup .. takže když si někdo PvM koupil 20CB aby mohl jít dropovat chceš říct, že to byla chyba u nich? Když přijede z ničeho člověk s PvP a zabije je na kouzlo? :-D
@ Relly « čtv 5:30 pm »
S @LittleNessa,  Je zajímavé, že já tam lovil i dropoval. Tak asi někde byla chyba spíš u nich, ne?
@ LittleNessa « čtv 5:29 pm »
V podstatě i kvůli královskému systému, protože král si po sobotní war myslel, že je neohrožený .. a stačilo jít do cidonie kde se vše změnilo během pár hodin, když tam někdo byl ...
@ LittleNessa « čtv 5:28 pm »
Když to byla PvP mapa, proč se musela zrušit kvůli tomu, že opět pár jedinců naznačilo že nemohou v klidu dropovat, že je tam tobě podobní chodili zabíjet? ...
@ Relly « čtv 5:27 pm »
@LittleNessa,  Nebyla cidonie pvp mapa náhodou?
@ LittleNessa « čtv 5:27 pm »
Bohužel si tvoje PvP pamatuji moc dobře, krom zabíjení PvM hráčů v entu a ve staré cidonii taky nevím o žadném lepším výsledku ;-)
@ Relly « čtv 5:26 pm »
@LittleNessa,  Já jsem PVM
@ Relly « čtv 5:25 pm »
Jo, tys dala i ty krále, o kterých nikdo nic neví. Dáváš první místa za vše, což vidět taky není. Tobě je vlastně i jedno ten král, ale bráníš to tu už od úterka. Ačkoliv totálně mimo.
@ LittleNessa « čtv 5:23 pm »
Očividně víš více než já ... divné, že jsem v té střední dala první místo zatím s každým charem :-D .. jo dagger je postava, kterou jsem nikdy nehrála .. a první válku jsem dala 160 CB což není vzhledem k počtu lidí v té war co byla žádná ostuda .. od té doby jsem za Nessu za dagga nebyla já, ale nevadí :D .. čím se pochlubíš ty? řekneš mi jméno postavy abych se mohla oslnit tvýma výkonama? zajímalo by mě co jsi dal ty ,když já za moc nehrála tedy :-D
@ Relly « čtv 5:23 pm »
@LittleNessa, Tady jde vidět, že jsi těch postav moc nehrála. A když už je řeč o daggerovi, že ti to moc nefunguje.
@ LittleNessa « čtv 5:22 pm »
Dobře i hloupý názor je názor :-D promiň, ale tohle je mimo ... mohla bych říkat to samé o daggerech co jsou vidět na par sekund, než dají ranec dmg s full utokama atp... uplně mimo :))) a nejsem zdaleka jediná komu mentál bere takové pecky do obran.. ty irelevantní .. :D
@ Relly « čtv 5:20 pm »
@LittleNessa,  Co to mění? To, že tobě to dá 30k je absolutně irelevantní věc. Ten heal je prostě primitivní oproti ostatním postavám. Já nechápu, že tento fakt nedokážeš příjmout.
@ LittleNessa « čtv 5:19 pm »
Tomuhle se musím smát :-))) co jsi vyplodil nyní ... Tak zvláštní, že v té válce ostatní chary podle tebe nemají dmg ? :-D Proč dostávám tedy od wara 30k prurazem klidně do 60 war 60 zbraně ? ... bože ... :D
@ Relly « čtv 5:17 pm »
@Fogru,  No dobrý, ale teď zkus tyhle obrany dát na fyzickou postavu - mentál, dagger, aurák, klidně i wp. A aby tam každý hrál jeden char je nesmysl. Netvrdím, že s tím taky nejde zahrát, ale ten průběh a pravděpodobně i výsledek bude dost rozdílný. Je jasné, že s bezrukým healem se ty střední dají hrát pomalu bez věcí. Upřímně když jsem byl minulý týden heala sám, tak mi bylo zle z toho dmg, co to má a zároveň je to ještě dálkové. A to se člověk nemusí ani vyloženě snažit.

Who is chatting