Zdravím pařany, gska, GMka a aji ty co netrpělivě odpovídají na tikety.
Mám tu jeden návrh který by zpříjemnil hru všem hráčům, vím že už to tu bylo, ale s konkrétními itemy co se týče.
Jde o to že začínající, a nejen. I pokročilí pracně sbírají ať už jsou to: mušle, koňské, těžké či expertní mise, a mnoho dalšího co nejde na sebe nakupit. Za chvilku zabere celý inventár.
Moc pro to prosím každého, kdo mi rozumí aby se ke mě přidali a mohli říct něco k tomu, že by bylo lepší kdyby bylo více věcí které by se na sebe mohly aj tak pracně myškou nakupit, a pak i pracně při prodeji rozdělit. Zabere to a myslím si že nejen mě hodně práce.
Dekuju moc za čas, jakékoli připomínky i kritiku beru.
Zdravím,
Když už nás autor tak pěkně zmínil ve svém návrhu, bylo by neslušné se k němu nevyjádřit.
Tedy vězte, že když jsme kdysi v teamu probírali možnost rozšíření stohovatelných předmětů, padlo v té diskuzi jedno velmi podstatné rozhodnutí.
Předměty, které se dají ještě jakkoliv jinak použít (otevřít, rozbít, něco z nich případně za ně získat) stohovatelné nebudou. Do této kategorie tak patří různé pokladnice, šperkovnice, úlomky a mimo jiné i v návrhu zmiňované mušle.
Rovněž tak nepůjdou stohovat knihy misí a pruty drahých kovů.
Pokud by někdo namítal, že některé již stohovatelné předměty do výše uvedených kategorií zařadit lze, pak ty berte jako výjimku a ústupek z naší strany. Seznam výjimek je ovšem plně v naší režii a ani tisíckrát podepsaná anketa na něm nic nezmění. To jen abychom si rozuměli.
Toto berte jako nediskutovatelný fakt z kategorie JPMM.
V návrhu tedy zbyly pouze jezdecké medaile. A u těch jsem přesvědčen, že postava jich zas až tak moc nepotřebuje. Pokud si vzpomínám tak 20 na výcvik koně. A nějakých pár na krocení. Navíc zde máme jezdecké propustky (stohovatelné) a ty jsou kdykoliv za medaili vyměnit u pacholka.
EDIT: Byl jsem dnes v soukromé zprávě upozorněn, že propustky stohovat nejdou. Za toto tvrzení se tedy omlouvám. Byl jsem skutečně přesvědčen, že to možné je. Nicméně na mém názoru ohledně jezdeckých medailí to nic moc nemění. Pořád si myslím, že to není předmět, kterého by bylo nutné skladovat stovky kusů. Mimochodem stále ještě tak trochu doznívá téma o pomoci nováčkům. Čím více si těchto předmětů budou mazáci syslit, tím méně budou mít ti nováčci šancí tyto předměty, které jim na malém levelu padají, zpeněžit a vydělat tak tolik potřebné yangy na vylepšování postavy. ozývají se tu hlasy, jak ekonomika jde do kopru. Ano. Toto syslení a stohování je jeden z důvodů. Ten hned druhý jsou multiúčty, ale to už bychom byli jinde než na Ekuře. Howgh
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.Karel Kryl
A s ohledem na nováčky prosím o uvážení stohování lehkých a standartních misí a stříbrných prutů.
Ahoj, já respektuji příspěvek od Mithry a děkuji mu za něj.
Ty Sabousek už mi připadá logické stahovat snad jenom už ty jezdecké lístky nikoliv propustky, a pásy (knihy zapomínání) dekuju za tvůj názor a příspěvek ono to ostatní už je prakticky bordel v inventáři a nováčkům to nijak moc nepomůže jak se zmínil Mithra. Mimochodem moc mu dekuju ze uvažuje o změně každopádně to byl jen návrh aby bylo více stohovatelných věcí. Poprosil bych ty kteří mají nějaké nápady jaké itemy by se ještě hodily stahovat
Dekuju moc za čas a trpělivost týmu vedení, a samozřejmě nám všem hráčům co chceme hru co nejvíce zpříjemnit
Ja mam takovou zkusenost, ze kdyz jdu dropovat veci s mensim levelem (42 - 65), coz dela asi vetsina novacku, tak kdyz jdu do zeme pritalivosti na meteory a zaroven u toho plnim knihy missi, tak se vyskytne takovy problem. Tim problemem je misto v inventari. Na tehle postavicce sbiram vsechny veci, ktere by nejspis i nejaky novacek sbiral, tady runy, knihy (tezba, promena, jezdecke umeni, privolani kone), kameny zil, barevne byliny, mrkev, zensen, kmeny, preklizky, zakladove kamey - to je vse to lze stackovat + si s sebou vemu nejake elixiry a mam 3/4 invenatere pryc. No a pote, kdyz sbiram pruty, kameny +4, jezdecke medaile, jezdecke listky, propustky, expaky, zlodejky a knihy missi, tak musim tahnout dalsi postavu, protoze jinak bych rozbil 5 meteoru a bezel hned do mesta dat veci do skladu a prodat pruty. Tudiz ono by to stackovani expaku, zlodejek, medaili, prutu apod. pomohlo predevsim mensim levelum. Na vyssim levelu napriklad ve swampu stejne vetsina hracu sbira jen pruty, karmy, promeny a experky vetsinou jeste s druhou postavou, s kterou to chodi i prodat, takze nejake stakovani prutu by jim ani moc neprilepsilo a uz vubec ne treba v HG nebo cidonii.
A s ohledem na nováčky prosím o uvážení stohování lehkých a standartních misí a stříbrných prutů.
Ahoj, já respektuji příspěvek od Mithry a děkuji mu za něj.
Ty Sabousek už mi připadá logické stahovat snad jenom už ty jezdecké lístky nikoliv propustky, a pásy (knihy zapomínání) dekuju za tvůj názor a příspěvek ono to ostatní už je prakticky bordel v inventáři a nováčkům to nijak moc nepomůže jak se zmínil Mithra. Mimochodem moc mu dekuju ze uvažuje o změně každopádně to byl jen návrh aby bylo více stohovatelných věcí. Poprosil bych ty kteří mají nějaké nápady jaké itemy by se ještě hodily stahovat
Dekuju moc za čas a trpělivost týmu vedení, a samozřejmě nám všem hráčům co chceme hru co nejvíce zpříjemnit
Tak já to nechápu, sám tu navrhuješ stohování medailí a stohování propustek, které jdou proměnit na medaile, pak zavrhuješ. Ano, ostatní věci jsou bordel, ale při stohování už by byli přeci jen využitelnější a cennější. Dovolím si odůvodnění:
Klíče - v současné době je třeba věnovat nějakou hodinku mapě, kde se dropují pokladnice, ty následně uskladnit a pak jít dropovat klíče. Pak pracně přehazovat a otevírat. Většina lidí se na to tak nyní vyprdne a považuje to za překážející bordel. Se stohováním klíčů by se jeden krok ulehčil a člověk při nasyslení klíčů(které by tak zabírali jen 2 místa po xhodinovém dropování na metinech) by mohl většinou jít rovnou dropovat a otevírat pokladnice. Nyní většina dropů klíče na metinech nesbírá a dává přednost sbírání pergamenů, duším, expákům, prutům, runám. V současné době je prostě zvlášť dropování klíčů a k tomu pokladnic příliš pracné a na úkor místa pro hodnotnější předměty. Zajeté hráče nějaká občasná perla, šek apod moc nevytrhne, ale pro začátečníky je to myslím příjemná drobnost navíc.
Jezdecké lístky, jezdecké propustky, rukavice, expáky - věci, které padají poměrné hojně, ale na prodej do stánků po jednom kuse nejsou natolik atraktivní. Myslím, že kdyby dropeři mohli založit stánek s těmito věcmi místo po 1kuse, tak po 10ti, kdy se výdělek následně při delší nepřítomnosti zdesetinásobí na kapacitu stánku, budou v očích sběratelů při možnosti stohování a prodeji po více kusech hned cennější.
Přetavené rudy, pásy zapomnění - věci, které by při stohování dost hráčům ušetřilo xúčtů na skladování. Konkrétně u mě tak cca 8účtů. Nemluvě u rud, které by při prodeji mohli ušetřit opět hodně místa a tím zároveň o něco málo zmenšit počet stánků na tržnici.
Ďábelské klíče jsou kapitola sama o sobě. Kdo chodí kompletně rokli, moc dobře ví, že jednou za čas u klíčníka litoval každého klíče, který nemohl sebrat z důvodu plného inventáře v předchozích patrech.
Stříbrné pruty - jelikož ve swampu je dosti dropům na obtíž sbírání žil, které jsou hodnotně na tom stejně jako 100k stříbrný pruta některým ani prut 500k zlata jim není dost dobrý, nemyslím si, že stohování stříbrných prutů by jim nějak výrazně napomohlo. Pro začátečníky by ale jistě tento momentální bordel při stohování dal znovu smysl sbírat na přilepšení.
Lehké a standartní mise - to samé jak expáky. V současnosti samotný kus o sobě sám hodnotu nemá, ale ve více kusech se najednou stávají cennějši. + výše zmíněné odůvodnění Ondry.
Hra je pro lidi duchaplné rozptýlení, pro hlupáky vášní. - Dumas
já bych tedy byl za to aby se mohli stackovat konský, už jen kvůli tomu skladu, protože je docela otravné několikrát se vracet do města a pak zas project celý dungeon abych mohl dropovat dál
Dobrý den všem přeji, dnes ráno jsem si oprášil dropera a vydal se na nějaké předměty, které potřebuji při hraní. Nikdy jsem nebyl pro tuto možnost mít vlastního dropera, ale když jsem začal zlepšovat dračí předměty a jiné, zjistil jsem, že to není od věci mít dropera ale i přitom jsem přišel na nějaké malé zádrheli, které bych osobně bral, kdyby byli změněny nebo nějakým způsobem upraveny. Nic méně trávím i s nějakou postavou dost času v dole a rovněž bych proto třeba uvítal změnu v této oblasti. Níže je popsán návrh na změnu.
Kameny ducha
Kameny ducha by se na sebe kupily podle názvu.
Pruty 50k a 100k
U prtů bych myslel, že by se skupovali v inventáři a buď po kliknutí by se připsali do inventáře nebo u prodeje. Přeci jenom, když dropujeme, padají nám malé pruty (50k a 100k) a podle mne je škoda nechavát je ležet na zemi.
Edit: Stav ankety před přidáním čtvrté možnosti: 3/5/2/-
/Torque
Edit: Sloučena vlákna se stejným tématem. Stav a znění ankety před sloučením, která se vztahovala k návrhu v tomto konkrétní příspěvku:
S VIP balíčkem - 10
Bez VIP balíčku - 12
Je mi to jedno - 2
Jsem pro stohování - 8
/Avery
Celek zmůže více než jednotlivec.
Nejlepší obrana je útok na toho kdo útočí a né odejít.
Nauč se slzami v očích smát, nauč se pohladit se zavřenou dlaní, nauč se rozdat všechno a nemít nic, pak poznáš, že stojí za to žít.
Seskupení zlatých prutů úplná hloupost. Swamp by pak vynášel neskutečně moc a zrušilo by to ekonomiku většiny předmětů, které se ve swapu nesbírají. Dropeři nižšího lvlu (54-75) by neměli šanci vydělat na swamp v přijatelné době. Už takhle to trvá hodně dlouho. (Neříkám, že hodně dlouho je špatně, spíš naopak.)
A mohli by to udělat třeba jako premka. Že bys mohl mít ten offline stánek na měsíc za třeba 200-300sd, vedení by vydělalo a lidi by byli spokojeni, že prodali pvm či pvp po roce
Pokud chcete offline stánky, tak na to jít lépe než finančně přes elektriku, například, že v offline stáncích nebude spotřebak, ale jen pvm a pvp hadry, či eliky max. To si myslím, že by šlo.
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?. ) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače. Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil ) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
jo moje chyba, já myslel grafiku, nečekal sem, že zbytek bere kolem 40-50w dalších. Každopádně nové grafiky 40tky ti berou jen kolem 100w a to jsou 8gb, co zvládají full HD takže nemusí to brát tolik, pokud nemáš 90tky verzi, tam už je to jiná, ale reálně ruku na srdce. Na ekuře takovou grafiku má tak 10% lidi, možná ani to ne. Takže ikdyby mu to bralo mnohem víc než mě, třebas 300,tak určitě měsíčně nedá za elektriku víc jak litr a co je litr v dnešní době? Za mě furt levná částka za elektriku.
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?. ) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače. Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil ) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?. ) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače. Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil ) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?. ) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače. Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil ) a zase takový problém to udělat nemůže být.
vedení už několkrát řeklo, že offline stánky nechce kvůli ekonomice, takže bohužel.
@jsemlamka33, Problém technický to určitě není. Ale ekonomicky, to už ano. Například co se spotřebáků týče, to by šlo rapidně dolů atp. Osobně třeba offline stánky tu vůbec nechci.
Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?. ) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače. Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil ) a zase takový problém to udělat nemůže být.
Chtěl bych ocenit přidání možnosti získat CB za asistkill. Hodněkrát se i mě stalo, že sem dal za nechutnost a zbylo klidně 2k a neměl sem nic, takže super. To abych si zase koupil pvp
nechcete dát prosím nějakej nerf těm ledovým golemům v arénce..? se skupinou jsme vyčistili každou vlnu pomalu do 10-15s ale na golemech nedostatek dmg... celkem masakr co oni snesou
Zdravím. Střední války rušit nebudeme. Máme velký zájem na tom, aby se tyto dvě kategorie nadále rozvíjely ke spokojenosti hráčů. Čeká nás teď pár kroků, jak toho docílit a budeme rádi, když se do vývoje zapojí pvp komunita.
Otázka je jestli vůbec má smysl dělat něco do střední. Když by se stalo že do velké nebudou chodit lidi tak někdo zabrečí a zruší se i střední aby jsme ty lidi prostě přinutili za každou cenu
Rozhodli jsme se zrušit malé války, protože jsou dlouhodobě mimo zájem tak doufám že se zruší i velké, když jsou dalo by se říct také už dlouhodobě mimo zájem
Jeden je z ohnivky, druhy OX, treti forum, 4 bud dort ( už nejde péct) nebo stránky knih, nebo zničení 30 pinat, nebo poskladaní slov 45-60 ( každý to má jinak). a myslím že team přidal i nějaký další možnosti. kdo ví