Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
Chyu
Lv.39
Lv.39
Příspěvky: 1906
Registrován: úte 12. črc 2011 10:03:43
Dal poděkování: 2969 poděkování
Dostal poděkování: 1179 poděkování

Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od Chyu » pon 07. lis 2016 23:49:13

Je třeba si uvědomit, že tím, jak jsou dnešní novější hry stavěny se mění i herní komunita, která si na tyto standardy zvykla a nebo (zde) ještě zvyká. Pokud je daný hráč pozorný, tak si z každé hry odnese nějakou zkušenost, kterou bude chtít (podvědomě) využít i ve hře jiné. A to klidně může přejít z akční střílečky na logickou karetní hru.

Hru hraješ proto, aby ses bavil. Aby ses bavil musíš zákonitě vyhrávat. K vítězství v herním průmyslu do nedávna vedla jedna nebo více cest, než je tomu dnes. Dost bylo teorie.

Uvedeme si to na názorných případech (které jsou zde díky bohu k vidění). Začněme válkou říší. Prošla si hodně změnami, když se ale podívám na poslední, řeněme dva roky. Vidíme hordy postav, které se bezhlavě mlátí a lidi čekají, jestli jim nějaké to CB padne. Koho by to pořád bavilo? Jen ty, co v životě nehráli jinou hru než toto. Proto se do hlavy dostává ta myšlenka: "Jak bych to mohl/a udělat jinak? Jak to, o co jiní usilovně bojují získat mnohem lehčí cestou? Je nějaký jiný způsob? Musí být!" a začneš přemýšlet, zúročíš všechny své zkušenosti a něco tě napadne. "Pokud mají všichni ve válce obrany, kdybych si udělal/a útok, nebudu na tom výrazně profitovat? Stojí mi to ale za to, že budu dostávat rány v desítkách tisíc?" nebo "Pokud je systém nastaven tak, že malé úrovně získávají za zabití více CB, mohl/a bych si udě lat charakter s dálkových kitem a zkoušet štěstí. Stojí mi to ale za ochuzení o jiné součásti výbavy?" nebo "Když je v Cidonii tolik PvE hráčů, proč bych nemohl/a zahodit nějaké "morální" zásady a nemohl/a si od nich vzít co mi patří (zákon jungle)?".

Je zde milion způsobu jak udělat tzv. Broke the meta, pokaždé s tím má ale někdo problém a daný jedinec se stane terčem urážek, místo obdivu a uznání. Toto opravdu nepochopím.

A nyní již konečně ke Steeplechase: Hlavním lákadlem bylo 666 magických kamenů, které se v případě výhry pošlou skladníkovi na stavbu skladu. Všichni jsme do toho měli jít jako říše, ne jako jednotlivci. Mohli jsme zabíjet ostatní, mohli jsme blokovat ostatní a nebo jsme jim mohli zaterasit přístup na naší "základnu" meteory. Je to opět něco nového a tvůrci této skvělé sabotáže byly po Steeple jen a jen uráženi. Tímto bych jim chtěl poděkovat za ulovení 666 ks magičáků pro stavbu skladu v Chunjo.

Uživatelský avatar
Diabolkaa
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 185
Registrován: ned 31. říj 2010 8:40:32
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Vaše fotky ze hry

Příspěvek od Diabolkaa » úte 08. lis 2016 0:02:36

Neměla by se tato debata spíše přesunout tam, kam patří, tedy do diskuze o hře? O.o

Tohle už je asi milionté téma, kde si někteří lidé na něco stěžují. Už tu bylo několik témat týkající se sloupů, královského systému, mřenek, praporů a teď i steeplechase. Člověk přijde s něčím, co tu dlouhou dobu nebylo a hned to musí být problém. :D

Řekl bych na toto téma jen jednu věc. Kdybychom chtěli steeplechase pokazit, tak to zařídíme tak, že nedojde vůbec nikdo, což je proveditelné. Takto jsme jen zařídili výhru žluté říše. (například Luca90 pročistila jeden z mostů u modré říše od meteorů, což dost pomohlo). On ten závod je trochu víc o strategii, než si možná někteří mohou myslet, a nespočívá jen v tom, že proběhnu několik bodů na jedné mapě, abych vyhrál. ;)

Uživatelský avatar
Psicek
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: pát 18. říj 2013 17:45:52
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od Psicek » úte 08. lis 2016 1:48:10

"JE ZAKÁZÁNO NAPADAT A ZABÍJET POSTAVY Z JINÝCH ŘÍŠÍ UVNITŘ JEJICH STARTOVNÍCH KRUHŮ a ROVNĚŽ NA DOHLED OD SLOUPů a MOSTů!!!"

Strategie je možná sice super, ale mluvíte o ZATARASENÍ, nikoli o ZABÍJENÍ - Spousta hráčů díky té strategii vůbec nemohla závod dokončit, protože byla zabita.. - A oh, ano, dalo by se tu polemizovat, že je nezabili hráči, ale příšery, na druhou stranu můžeme tvrdit, že se jedná o porušení pravidel, protože ony příšery vyvolali hráči (tudíž se z toho stává začarovaný kruh a zbytečná hádka :roll: ). Možná příště akorát vyskládat meteory na most.. I když mi to z mého pohledu stejně přijde ubohé :down:

PS.: Lidi si stěžovali, stěžují a stěžovat budou, jsou to lidé a dokonalost neexistuje.. Nesnažte se někdo tvrdit, že vždycky všechny nové věci přijal s radostí a plně mu vyhovovaly do posledního puntíku :lol:
JINNOvatka :dblwink:
ve hře hlavně na obchodní postavě Ieden(měkké i)

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od rudlaninja » úte 08. lis 2016 3:42:27

Hold někdo hraje férově a někdo k vůli zisku a výhře je ochoten obětovat cokoliv i vlastní čest tak to tu bylo je a bude je to smutné,ale je to tak.To blokování mostů bych brala jako porušení pravidel jasně bylo psané zákaz zabíjení u mostů hold někdo přišel na to,že zabíjením mobů z meteorů se to dá obejít a pokazí díky tomu hru spostě hráčům.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Uživatelský avatar
Diabolkaa
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 185
Registrován: ned 31. říj 2010 8:40:32
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od Diabolkaa » úte 08. lis 2016 7:32:02

Psicek píše:"JE ZAKÁZÁNO NAPADAT A ZABÍJET POSTAVY Z JINÝCH ŘÍŠÍ UVNITŘ JEJICH STARTOVNÍCH KRUHŮ a ROVNĚŽ NA DOHLED OD SLOUPů a MOSTů!!!"

Strategie je možná sice super, ale mluvíte o ZATARASENÍ, nikoli o ZABÍJENÍ - Spousta hráčů díky té strategii vůbec nemohla závod dokončit, protože byla zabita.. - A oh, ano, dalo by se tu polemizovat, že je nezabili hráči, ale příšery, na druhou stranu můžeme tvrdit, že se jedná o porušení pravidel, protože ony příšery vyvolali hráči (tudíž se z toho stává začarovaný kruh a zbytečná hádka :roll: ). Možná příště akorát vyskládat meteory na most.. I když mi to z mého pohledu stejně přijde ubohé :down:

PS.: Lidi si stěžovali, stěžují a stěžovat budou, jsou to lidé a dokonalost neexistuje.. Nesnažte se někdo tvrdit, že vždycky všechny nové věci přijal s radostí a plně mu vyhovovaly do posledního puntíku :lol:
Tady není prostor pro žádné polemizování. Zabití při steeplechase je definováno tak, že hráč X, který není účastníkem závodu napadne hráče Y buď sekáním, kouzlením, či jiným způsobem. Ti zkušenější si vzali zásobu praporů a byli vysmátí. :)

Uživatelský avatar
reeenda
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 133
Registrován: ned 09. led 2011 21:18:30
Dal poděkování: 82 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od reeenda » úte 08. lis 2016 7:41:25

rudlaninja píše:Hold někdo hraje férově a někdo k vůli zisku a výhře je ochoten obětovat cokoliv i vlastní čest tak to tu bylo je a bude je to smutné,ale je to tak.To blokování mostů bych brala jako porušení pravidel jasně bylo psané zákaz zabíjení u mostů hold někdo přišel na to,že zabíjením mobů z meteorů se to dá obejít a pokazí díky tomu hru spostě hráčům.
Podle mě je to bránění ve hře . Zablokovat mosty něčím co tam nepatří ............ :ouch:
Není pravda, že kdysi bylo všechno lepší. Pravda je, že jsme byli mladší a měli jsme to všechno u p....e“

Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.



Lenost je zvyk odpočívat dřív, než se člověk unaví

L3XOUN
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 91
Registrován: stř 21. zář 2016 0:03:22
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od L3XOUN » úte 08. lis 2016 7:48:10

Považujete se za bůhví jaké průkopníky přitom jste jen udělali to co je českému národu nejbližší ... Udělali jste vše pro to abyste nemuseli soupeřit férově a tak jste odrovnali soupeře tím, že jste mu zamezily postupu v soutěží něčím co nebylo v pravidlech ošetřeno ... to je tak české až se za to člověk stydí ... nejste žádní průkopníci ani žádní borci, že jste si zařídily výhru pro svou říši, tím že jste obešli pravidla ... jste jen obyčejní podvodníci či zloději v jiném slova smyslu Obrázek

Borec není ten co má koule na to obejít pravidla a vyhrát, ale ten kdo vyhraje férově Obrázek a byť se považujete za férové vítěze tak nejste Obrázek berete možná první místo ale jste ti co prohráli ...

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 328
Registrován: stř 02. úno 2011 16:17:22
Bydliště: Nové Zámky
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od Janko.Tlcik » úte 08. lis 2016 8:01:37

zdravím.
Spoiler:
1, keď som videl v podmienkach pretekov hneď presne stanovené podmienky za ktorých sa nesmie pri preteku zabíjať a že na získanie odmeny pre ríšu musí pretek dokončiť aspoň jeden jej "občan" rozhodol som sa brať postavu s komplet PVP. včítane kostí na obranu a mojich obľúbených praporov. osvedčilo sa.

2, sabotáž som najprv pokladal za dielo GM, či už vzhľadom na vynaložené prostriedky alebo množstvo práce. potom som si všimol že to začalo poblíž žltej ríše a po prebehnutí žltých a bol som doma.

3, pre autorov sabotáže: pekne prevedené - samozrejme vás za to nemám rád ale spravili ste to zaujímavejším a stálo vás to enormné prachy (po prepočte) aj keď samozrejme ste na to vyklikali skladové zásoby privolávačov bossov a metinov z rokle.

4, ten najviac zablokovaný most sa dal obísť okolo hlídače čo som 2x spamoval do modrého chatu.
do modrého a nie všeobecného preto, že to bola drobná výhoda pre tých z modrých čo sa na moste ešte nezasekli a nemal som chuť dávať tip organizátorom sabotáže ak tú cestu neblokli. aj keď ju asi neblokli úmyselne aby sa vyhli možnosti ticketov za bránenie v hre a tá cesta predĺžila čas na dokončenie do tej miery že kto ju využil stratil aj náznak nádeje na prvé miesta.

5, k ľuďom čo zabíjali na moste: myslím že bude problém odlíšiť toho kto tam šiel s úmyslom zabíjať protivníkov od toho kto tam sa šiel len pozrieť na pretek a zasekol sa, toho kto zabíjal mobov a popri tom aj tých čo tam boli z inej ríše a toho kto bol zabitý popri tom a potom zabíjal od zlosti ostatných aby v tom nebol sám.

6, ešte raz gratulujem víťazom a organizátorom sabotáže a začínam prezerať sklady čo sa tam povaľuje mne... :think: :twisted:

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od Mithra » úte 08. lis 2016 8:04:09

Zdravím,
Steeplechase je asi nejdrsnější event na Ekuře. Válka říší je proti němu čajík. Tomu odpovídají i odměny pro ty, kdo alespoň doběhnou do cíle. O vítězi ani nepíšu. Nicméně i tato soutěž má svá pravidla, která jsou stejná pro všechny. To jen pro pořádek, až zas příště budu číst PMky jak to je nefér. Nikde není napsáno, že kdo vyběhne že startu, musí doběhnout do cíle. Se včerejším spawnem meteoru a bossů na mostě nemám nic společného. Mohl jsem je sice zrušit, ale tím bych jednak zasáhnul do hry (což GM nesmí pokud nejsou porušena pravidla), ale především bych tím zrušil všechny zasazené dýně v okruhu asi tak kilometru od mostů. A to jak jistě uznáte by bylo skutečně nefér vůči těm, kdo je zasadili.

Včera přišlo několik tiketů na support, s ohlášením porušení pravidel soutěže. Během dneška tedy budou rozdány odměny i těm, jež pravidla porušili. Ještě bych rád upozornil, že pravidla soutěže byla oznámena včas na fóru hry (fórum je nedělitelnou součástí hry). Jejich neznalost nikoho neomlouvá a tedy s nikým o případném uděleném trestu nebudu ani diskutovat.

K tomu co je, nebo není, čestné a morální se nebudu vyjadřovat. Nenosím placku mravnostní policie. Hra bude z poloviny vždy jen taková, jakou si ji uděláte.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

L3XOUN
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 91
Registrován: stř 21. zář 2016 0:03:22
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Steeplechase 7.11.2016 - diskuze

Příspěvek od L3XOUN » úte 08. lis 2016 8:14:03

Mithra píše:Zdravím,
Steeplechase je asi nejdrsnější event na Ekuře. Válka říší je proti němu čajík. Tomu odpovídají i odměny pro ty, kdo alespoň doběhnou do cíle. O vítězi ani nepíšu. Nicméně i tato soutěž má svá pravidla, která jsou stejná pro všechny. To jen pro pořádek, až zas příště budu číst PMky jak to je nefér. Nikde není napsáno, že kdo vyběhne že startu, musí doběhnout do cíle. Se včerejším spawnem meteoru a bossů na mostě nemám nic společného. Mohl jsem je sice zrušit, ale tím bych jednak zasáhnul do hry (což GM nesmí pokud nejsou porušena pravidla), ale především bych tím zrušil všechny zasazené dýně v okruhu asi tak kilometru od mostů. A to jak jistě uznáte by bylo skutečně nefér vůči těm, kdo je zasadili.

Včera přišlo několik tiketů na support, s ohlášením porušení pravidel soutěže. Během dneška tedy budou rozdány odměny i těm, jež pravidla porušili. Ještě bych rád upozornil, že pravidla soutěže byla oznámena včas na fóru hry (fórum je nedělitelnou součástí hry). Jejich neznalost nikoho neomlouvá a tedy s nikým o případném uděleném trestu nebudu ani diskutovat.

K tomu co je, nebo není, čestné a morální se nebudu vyjadřovat. Nenosím placku mravnostní policie. Hra bude z poloviny vždy jen taková, jakou si ji uděláte.
Jen je škoda, že hráči v drtivé většině případů tu hru dělají jen horší a horší ... někdy bohužel natolik, že ani snaha GM nestačí na nápravu ...

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Pajik « pát 10:05 am »
@Makarov,  chápu, že blbě se to obhajuje, když k lidem míří yangy od člověka, co se tím ani netají, to je asi fakt ;)
@ Makarov « čtv 8:21 pm »
Pajik píše: No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
Je to spíše při řešení, jak výslech u NCOZ.... Ve výsledku asi můžeš argumentovat vším, čímkoliv, ale už mají svoji pravdu a jednají s tebou, jak kdyby ti bylo 15.....
@ Pajik « čtv 7:00 pm »
No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
@ MoCKeR « čtv 5:51 pm »
Mionix píše: @MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
dost slaba argumentace na fakta 😄 neverim ze jde firma UP po generacich …ktere byli zasadni zmena ve hre 😄 ja to nemam ve svem zivote jako problem…jen sem videl pranyr tak sem napsal a zhodnotil ty generace a mozna to souvisi uvidime klk banu tam este bude za prodej za real 😄asi lidi ty generace moc hrat nechcu 😁
@ Pajik « čtv 4:56 pm »
Vlastně, chceme vše, ale nic pro to
@ Mionix « čtv 4:30 pm »
@MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
@ MoCKeR « čtv 2:40 pm »
Meli ste me poslouchat kdyz sem par let dozadu rikal at tu hru prodaj nekomu 😄 generacema se to officialne pochovalo protoze nikdo novej a pri zmyslech nebude expit 10x to iste…aby mel kouzla 😄 hra by se mohla volat po lidech co ty generace udelaj 😁😁 napr Metin 2 Delian,kebabFox anb nvm kdo je dela 😂😂
@ MoCKeR « čtv 2:32 pm »
Hra sama seba pochovava ..polka dostane ban bo nechce delat generace tak to radsi prodava …druha pulka skonci protoze ma jen generaci 3 a ne 8 😂😂 a kde sou lidi ktere skonci protoze je to nebavi .. 😄
@ MoCKeR « čtv 2:29 pm »
Prej pri 10. Generaci bude free voucher do psychiatrie 😂
@ KerkyzAfterky « stř 3:59 pm »
když už se tak banuje za real, tak by mě zajimalo, kdy sklapne past i nad heliem :D
@ Makarov « stř 8:25 am »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
to si nemyslím... Vem si, kdyby si podnikal a někdo ti "kazil" kšefty... Být mínus 200/500 ročně, díky nějakymu hrači?:D parada:D to chceš:D
@ qSTRoNgMANp « úte 11:36 pm »
@Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
@ Makarov « úte 8:38 pm »
Hakan píše: Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
vím že dlouho se řešili minimálně dva hráči, kteří si na tomto rozjeli vlastní byznys... Jen nechápu, proč na ně není podáno furt Trestní ..
@ Makarov « úte 8:36 pm »
kovardominik píše: těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
z 90% si myslím, vzhledem k TB, že to jsou porušení podmínek použití článku 5 a bodu 5.1 a 5.2.. Ve zkratce Nákup prodej za real.. Nicmene i ty, kteří tam jsou, nemusí být hned vinný :-D Na druhou stranu, aspoň se to trochu vytříbí a tento "nešvar" bude pryč.. Pak to kazí moje obchody s SD :-D
@ Hakan « úte 8:34 pm »
Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
@ kovardominik « úte 8:23 pm »
těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
@ Makarov « úte 8:02 pm »
Mionix píše: @qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
Na pranýř se dává každý, kdo dostal blokaci. Je pak na něm, jestli to do 30 dnů obhájí nebo ne.
@ Makarov « úte 8:00 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
no, nechtel sem aby me obral o vecii, proto komplet😂 no nevadi…. Na pranyri jsem. Ted je jen na me, jestli si to obhajim nebo ne… nechejme se prekvapit.
@ Mionix « úte 7:39 pm »
@qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
@ qSTRoNgMANp « úte 5:13 pm »
@Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
@ Makarov « pon 6:37 pm »
Mionix píše: @Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
Ano, to jsem napsal:-) Reaguji na strongmana.. :-) Děj se vůle boží :-D
@ Mionix « pon 6:32 pm »
@Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
@ Makarov « pon 6:28 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Tak samozřejmě to spustilo celkovou kontrolu mých příjmů v yang, odkud pochází postavy, a tak.. Vše jsem vysvětlil, budu čekat na odpověď. Nic netajím,. Jen mě udivuje, že nevidí ty desítky tisíc SD co mi protekli účtem od ledna. Taktéž i to, ze s DELIANEM jsme meli prakticky MONOPOL na premka v trznici, kdyz vypadnul on, tak sem prodaval ja a delal na SD cca 100kkk tydne :-D
@ Makarov « pon 6:25 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Nene, svedomi mam ciste.. vse sem objasnil :-) uvidíme jak se k tomu clenove tymu postavi. U me se jedna o blokaci z duvodu půjčení postavy na valku.. vysvetlim - prisel sem do noveho cechu a po tydnu mi jeden hráč z cechu píše, jestli mu neudelam zasveceni, nebo nepujcim pvp. Samozrejme mu nepujcim moje pvp za nekolik kkk. Moji podminkou bylo zmena komplet udaju. Mail i heslo. To udelal. Ja zemnil heslo,m z taymana dal na ucet moje veci, odesel valku s timto mentalem a zas prevedl zpatky. No samozrejme mu dali blokaci a me automaticky také :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 4:14 pm »
@Makarov,  Si dolítal draku.
@ Makarov « pon 9:08 am »
Suko201 píše: Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
Já tam byl naposledy s warem... účast malá (do 5 hráčů) a i s perfektní vybavou, stačilo, že někdo prohodil štít a dali sekali jsme se dlouho :-) Za mě teď jsou hodně funčkní střední a velké války :-) Jen mě štve to, jak lidi vyžírají killy :-))) :D
@ Suko201 « pon 9:06 am »
Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
@ suja97 « ned 11:48 pm »
A malý války předtím rozhodně nechcípaly, na výsledky a účast ve válkách se může každej podívat. Stalo se že tam přišlo 10 lidí dohromady, ale aby tam 4 týdny po sobě nebyla ani noha, to ne.
@ suja97 « ned 11:47 pm »
Mionix píše: Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
Ty nadávky na tým za který mám teď 15tb (který jsou mi btw úplně u zadele), nejsou rozhodně mířený proti tobě Mio, ty jsi bohužel jedinej na ráně. Mě jen hrozně štve, že server kterej byl top CZ/SK a krásné fungoval, teď zabíjí banda patlalů vymýšlením nesmyslů a kravin, místo aby udělali to jediný co se po nich 8 let chtělo - novou lokaci. Howgh
@ Mionix « ned 5:34 pm »
Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
@ Gulik « ned 4:08 pm »
O válkách tedy nic nevím, pokud dlouhodobě i mimo léto je málo účastníků, dávalo by smysl nahradit je něčím jiným, co by potencionálně vedlo ke zlepšení třeba středních.. Problém na který bude tým koukat jsou ale již spousta hotových věcí. Je to velkej zásah do hry. Případně dát válku pro malý jen jako občasnou věc. Jednou za týden či jednou za dva ale s nějakým bonusem jako kompenzace
@ Suko201 « sob 10:50 pm »
fyxicek píše:
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
já jsem taky pro zrušení malých válek, stejně tam už nikdo nechodí a opravdu je to škoda času, který se může využít jinak. Ať už vymýšlením nové soutěže, nebo ta střední navíc.
@ fyxicek « sob 10:41 pm »
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
@ Pajik « sob 10:14 pm »
@fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
@ fyxicek « sob 8:17 pm »
Mionix píše: @fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
To jsem nerekl. Rekl jsem, ze je to skoda. Mozna mala motivace tam chodit? To uz neni moje uloha premyslet nad tim, proc tam lidi nechodi. Ja pouze napsal, ze je to skoda.
@ Mionix « sob 7:01 pm »
@fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
@ KynutaBuchta « sob 4:44 pm »
Změny jsou potřeba. A umění je se k tomu přizpůsobit. Buďme rádi, za to co máme :-)
@ fyxicek « sob 3:23 pm »
Mionix píše: @suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
Což je škoda.. Malé války byly super, když tam chodili lidi.
@ Mionix « sob 12:54 pm »
@suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
@ Suko201 « pát 7:43 pm »
NikolAstrid píše: @Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
no jsem velmi zvědavý :D snad ale nezruší ty bedny za úkoly.
@ suja97 « pát 7:21 pm »
Před rokem běžně 10-20lidí z každé říše. Po nerfu CB lidi dochodili účesy a konec. Poslední lepší účast 5.4. RIP
@ suja97 « pát 7:19 pm »
Tak bych rád poděkoval teamu za zabití malých válek. Pokud toho jedince tak štvaly, tak je měl zrušit rovnou, aspoň by lidi zbytečně neskládali výbavu na něco, čeho se nikdo neučastní.
@ NikolAstrid « čtv 11:15 pm »
@Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
@ Suko201 « stř 9:36 pm »
Mionix píše: Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
děkujeme za info, jsem zvědav na změny, ale abych byl upřímný, doufal jsem, že bude zítra po údržbě spuštěn, no neva 😊
@ Mionix « stř 1:54 pm »
Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
@ schvarz « úte 3:39 pm »
@Mionix,  No to je mazec!
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹

Who is chatting

offline Mionix