Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o
herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o
herních lokacích.
-
Arahel
- Lv.1

- Příspěvky: 2
- Registrován: čtv 09. bře 2017 18:55:50
- Dal poděkování: 1 poděkování
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od Arahel » čtv 09. bře 2017 19:03:47
Čaute,
Chtěl bych znát vás názor jestli byste také souhlasili s tím, aby v okolí skladu byla nějaká ochranná zóna, kde nelze zabíjet, vytvářet rudy apod. Mě třeba osobně otravuje být furt zabíjen a nebo se furt snažit dostat do skladu, protože někdo super vtipnej vytvořil 200 rud před skladem.
Díky za odpovědi

-
Přílohy
-

-

-

-
Heiku
- Lv.6

- Příspěvky: 27
- Registrován: sob 14. čer 2014 21:37:29
- Dal poděkování: 1 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvek
od Heiku » čtv 09. bře 2017 19:40:58
Jako ono ostatní CHčka problém neřeší - když budu chtít být šmejd tak si lognu 3 postavy

. Jen bych chtěl vědět jak by admini reagovali kdyby to někdo udělal ve war. Předem děkuji za odpověď
-
ddavidd
- Lv. 18

- Příspěvky: 194
- Registrován: stř 18. srp 2010 20:18:55
- Dal poděkování: 48 poděkování
- Dostal poděkování: 56 poděkování
Příspěvek
od ddavidd » čtv 09. bře 2017 22:15:55
Cepino píše:Tuším, že toto konkrétně (házení žil kolem NPC a skladu) tým docela i trestá, tak že obrázky, pokud se mi to nelíbí, bych poslal na ticket.
Jinak jak psal kolega nade mnou, jsou 4 ch a určitě nejsou na všech nepřátelé, kteří by tě zabíjeli. V podstatě do dnes netuším, proč se téměř všichni snaží hrát nebo pohybovat na CH1. Ke spokojenému hraní netřeba kolem sebe 500 postav z nichž je 300 AFK.

pretože je to z praktického hľadiska pohodlnejšie ak beháš s nejakými postavami cez CHX napríklad

ľudia majú bežne zapnuté 2-3 účty, možno aj viac a ak by som mal hrať ch2 napríklad tak by ma nebavilo to zakaždým meniť
druhý pokus! (prvý vyšiel

)
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné!
WP - ShadyBeast (160)
Buff - Assisie (157)
Šaman - StormEye (160)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)
-
qSTRoNgMANp
- Lv.27

- Příspěvky: 740
- Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
- Dal poděkování: 440 poděkování
- Dostal poděkování: 332 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od qSTRoNgMANp » čtv 09. bře 2017 23:39:04
Souhlasím s tím, aby v okolí skladu nešli svolávat žíly/metiny. Myslím, že pvpčko neprojde, ale ty žíly bych viděl nadějně.
 | qSTRoNgMANp |  |  |  |  |  |  |  |  |
---|
300k+ min Gen 2 109 LVL | Jinno | Mentál | FULL | 4xP | P | P
Y/O | G2 | 2 |
 | oSoSo |  |  |  |  |
 |
---|
3,7k+ min 145 LVL | Jinno | Mentál | FULL | 4xP | G2 |
-
lordwojta
- Lv.13

- Příspěvky: 97
- Registrován: úte 15. lis 2011 9:06:28
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 108 poděkování
Příspěvek
od lordwojta » pát 10. bře 2017 0:24:35
no nejen 4 ch ale i dve mesta co se tyka skladu,nerikam ze mi to nevadi ale proste to za nejakou minutu zase zmizi a proc to resit,radsi at resi problemy ktere ve hre jsou.
-
MostEVILEK
- Lv.31

- Příspěvky: 1177
- Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
- Dal poděkování: 335 poděkování
- Dostal poděkování: 310 poděkování
Příspěvek
od MostEVILEK » pát 10. bře 2017 1:05:12
jinak pokud vám tohle vadí... tak sklad je přistupný aji na tržnici ( ano vím že tam nejdou kupovat věci jako u skladníka ) ale je to jistá volba...ale souhlasím s wojtou,proč řešit takové prkotiny když tu jsou daleko zavažnější věci...
Navždy legendou...
Už jen forum..
Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.

-
Cepino
- Lv.38

- Příspěvky: 1808
- Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
- Dal poděkování: 874 poděkování
- Dostal poděkování: 1257 poděkování
Příspěvek
od Cepino » pát 10. bře 2017 8:50:39
ddavidd píše:Cepino píše:Tuším, že toto konkrétně (házení žil kolem NPC a skladu) tým docela i trestá, tak že obrázky, pokud se mi to nelíbí, bych poslal na ticket.
Jinak jak psal kolega nade mnou, jsou 4 ch a určitě nejsou na všech nepřátelé, kteří by tě zabíjeli. V podstatě do dnes netuším, proč se téměř všichni snaží hrát nebo pohybovat na CH1. Ke spokojenému hraní netřeba kolem sebe 500 postav z nichž je 300 AFK.

pretože je to z praktického hľadiska pohodlnejšie ak beháš s nejakými postavami cez CHX napríklad

ľudia majú bežne zapnuté 2-3 účty, možno aj viac a ak by som mal hrať ch2 napríklad tak by ma nebavilo to zakaždým meniť
Já navrhl pohodlné řešení, je jen lenost to neudělat, otázka pár vteřin. Osobně hraji na CH2 naprosto pohodlně, bez otravů, kteří ti znepříjemňují hru a vůbec nejsem ničím omezen, nebo by mi na CH2 něco chybělo, naopak mám na mapách více prostoru pro své hraní.
 | Cepino19731 | Renegat |  |  |  |  |  |  |
---|
WP sura |  | 150 | Hotovo | P | P | P | M6 |
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
@redBull21, zdravím. Za pečenie torty už nemožno získať časť amuletu. Za OX by už,podľa všetkého, nemalo byť možné získať časť talizmanu tak isto. Vlastne, pokiaľ nemáte všetky 4 časti talizmanu, tak už pumu neskompletizujete. Pečenie torty prebiehalo len do polčasu eventu. Potom začali oslavy, kde už časť talizmanu za pečenie nebolo možné získať. Počas pečenia sa dala každý deň upiecť iba jedna časť torty(poleva,korpus,ozdoba atď.). Na získanie amuletu bolo potrebné upiecť každú časť jedenkrát a zároveň na každú časť doniesť väčšie množstvo surovín, než len na splnenie úlohy. Informovala o tom starenka hláškou, že ste doniesli to, čo chcela, ale na bájnu pumu to ešte nestačí. Čiže ste museli doniesť znova to isté, až pokým vám táto hláška o bájnej pume nezmizlia.
Zdravím, když mám levý horní i dolní amulet + univerzální, bude možnost ještě nějak získat poslední kus ? Nepřišel jsem na to jak získat za pečení dortu když jsem udělal asi jen 16questů tak nejspíše už část pečeti nedostanu že ?
chci se zeptat, když mám tu duši na černou pumu, budu si to moc proměnit za jak dlouho budu chtít nebo to časem nepůjde? děkují.
inddi píše: ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
Dobrý den, je to z toho důvodu, že u Vás vyskočil duplicitní účet vytvořen zde na fóru. Poprosím Vás abyste se na mne obrátila do sz kde to dovyřešíme.
@inddi, netreba si z toho robiť hlavu. Samotná strakatá a aj čierna puma sa dajú zložiť kedykoľvek. Určite dôjde k náprave zo strany tímu a vy svoju časť amuletu dostanete.
Ano koukala jsem i do IS skladu není nikde.
Pozerali ste v IS sklade?
ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
breberak1234 píše: jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, je možné, že se Vám dotazník neukázal. U některých tento problém nastal. Pokud nám budete chtít poskytnout zpětnou vazbu napište mi sz, nebo zašlete ticket. Mockrát děkuji a omlouvám se za komplikace.
jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, levý horní = drop, pravý horní= OX, levý dolní= fórum a pravý dolní= pečení dortu.
lavy dolny je za Pečení dortu
@Marph, z fóra by měl být levý dolní tuším
Mám 2 horní, s tím, že levý je z ohnivé a pravý by měl být z OX, které jsem dokončil, ale někdo mi psal, že ten je z fóra
Jourdonais nebo tak nějak,dobrej ubožák. Ze žluté, 130 lvl. Přijde zničehonic a nonstop zabijí 20 min v kuse, krade drop.
@Uncut69, všechny části se dají, daly získat ze hry.
děkují, a dá se ten amulet co se dostává z OX získat i jinak neví někdo?, popřípadě poslední OX asi nebude že?
Uncut69 píše: dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
Do 6. 7. 2025 do 20:00 se může přáníčko posílat.
dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
@Grout, Tam se vypisují jen restarty kol ryb. To znamená, když chytnete takovou délku ryby, že dostanete Velkou eventovku a restartuje se kolo.
Jak často se na web dopisují statistiky za nejdelší ryby? Včera jsem vylovil dva rekordy a pořád nejsem slavný..
@Revus, Dobrý den, se hrou nic není. Běží. Nyní jsem vypl okno a znova zapl a jsem ve hře. Pravděpodobně budete mít problémy s konektivitou někde na trase do datového centra ve FRA.
Nedá se dostat do hry, bud ani nepustí to výběru postav nebo jak vyberu postavu, spadne. Internet mi jde
vim o 3 Lidech kterym to nejde a ted uz ani me:D
tpc co stou hrou je zase..
Tomori píše: Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
takže i když nemám kompletní amulet, ale mám duši černé pumy - tak mi jí přetvoří na trvalou?

díky za info.
Potřebuji levej dolní nebo pravej horní dílek amuletu to už se asi nedá sehnad že ?
asdis píše: Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Dílek za tipovačku i přáníčko dostane "každý". S tím, že výhra správného tipu či nejlepšího přáníčka bude vyhodnoceno po eventu.
Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Ano, půjde změnit strakatá na černou. Vše tak jak je možné teď.
Len taká kontrolná otazočka
@Tomori, a dá sa po konci eventu aj zmeniť strakata Puma na čiernu, prosím Vás?
Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
Ahoj. Bude o víkendu OX? Docela by se hodila
ChunjoKing píše: @SELDA, pozerali ste v IS sklade?
ano.... Koukal jsem a nic tam není
Niekto dostal a niekto nie a tiez nedokoncil OX.Tak neviem .
@SELDA, pozerali ste v IS sklade?
Ahoj, nezapomněli jste na mě s kouskem amuletu ?
Na testovací válku prosím chviličku vydržte. GA pracuje na nápravě. A omlouváme se za zdržení.
@Mionix, veľa premýšľania, ale pre istotu tak spravím. Ďakujem za odpoveď:)
@ChunjoKing, ozdobte je nyní a máte po starostech.
daju sa dorty ozdobit aj po evente, prosim vas?
A mohli by to udělat třeba jako premka. Že bys mohl mít ten offline stánek na měsíc za třeba 200-300sd, vedení by vydělalo a lidi by byli spokojeni, že prodali pvm či pvp po roce
Pokud chcete offline stánky, tak na to jít lépe než finančně přes elektriku, například, že v offline stáncích nebude spotřebak, ale jen pvm a pvp hadry, či eliky max. To si myslím, že by šlo.
ChunjoKing píše: Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
jo moje chyba, já myslel grafiku, nečekal sem, že zbytek bere kolem 40-50w dalších. Každopádně nové grafiky 40tky ti berou jen kolem 100w a to jsou 8gb, co zvládají full HD

takže nemusí to brát tolik, pokud nemáš 90tky verzi, tam už je to jiná, ale reálně ruku na srdce. Na ekuře takovou grafiku má tak 10% lidi, možná ani to ne. Takže ikdyby mu to bralo mnohem víc než mě, třebas 300,tak určitě měsíčně nedá za elektriku víc jak litr a co je litr v dnešní době? Za mě furt levná částka za elektriku.
Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
ChunjoKing píše: @Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
nevím no, moje grafika žere víc než 40tky od nvidie a to asi o 1/3, takže nesmysl co píšeš dle mě
@Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
Proism date men medailon na samnaku Tingra dekuji
libast píše: někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
Dobrý den, PVP zóna kolem piňat je. Včera se to kontrolovalo skrze námitku jednoho hráče
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
vedení už několkrát řeklo, že offline stánky nechce kvůli ekonomice, takže bohužel.