Ekura - Jak vydělávat na malém levelu?

Sdílejte zajímavé okamžiky ze hry s ostatními hráči prostřednictvím screenů nebo videí.
Odpovědět
MonoCZ
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 0
Registrován: pon 03. úno 2014 18:23:30
Kontaktovat uživatele:

Ekura - Jak vydělávat na malém levelu?

Příspěvek od MonoCZ » čtv 10. srp 2017 11:42:14

Ekura - JAK VYDĚLÁVAT NA MALÉM LEVELU?
Odkaz na kanál: https://www.youtube.com/user/TheMonoCZ
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=-NSqqQW8Mo4
Za každou radu/názor v komentářích co zlepšit a co změnit budu rád ;-)

Uživatelský avatar
BeerBelly
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 206
Registrován: stř 04. zář 2013 16:28:37
Bydliště: Slovensko
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Re: Metin2 Ekura - Jak vydělávat na malém levelu?

Příspěvek od BeerBelly » čtv 10. srp 2017 12:01:17

Juhu, máme tu 250 001 videí o zabíjaní polobosov úúúú. Čo chceš zlepšiť a zmeniť na zabíjaní polobosov? Video aj tak neni nijak upravené, žiadne efekty nič, len zostrihané a pridaná hudba.. Za mňa oničom
Jeho revírom je Shinsoo :shinsoo:. Jeho tempo je smrtiace. Jeho súpermi sú afk hráči, dropovia a buffky. Je v nasadení vo dne v noci. Lejno z Jinna :jinno:. Naša smrť je jeho prácou :hello:
Obrázek
BeerBellyYT:https://www.youtube.com/channel/UCksM6G ... subscriber

BaaGoo
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 36
Registrován: pát 02. říj 2015 22:57:28
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Metin2 Ekura - Jak vydělávat na malém levelu?

Příspěvek od BaaGoo » čtv 10. srp 2017 12:28:08

A já doufal, že po třinácti letech existence metinu se lidi poučí a přestanou natáčet přesně tento typ videí - ničím něco, co není absolutně záživné, pustím do toho random royality free hudbu, která je v každém druhém "herním" videu a ukážu lidem to, co viděli už mnohokrát, jen konečně ve FullHD, protože všechny ostatní videa jsou 480p a 4:3. Metin je hra spíše na mixtapy, popř. komentované prostřihy first feelingů. Pokud jsi natolik dobrý, abys zabavil obecenstvo jen komentováním u ničení metinů, budiž. Ale komentování typu "tak a teď jim dávám za 3000, wáu, teď za 3200. ...dlouhá pauza, než doničíš metin... á, zase nic nepadlo, tak jdeme na další" vážně nikoho bavit nebude. Video nehodnotím likem nebo dislikem, přecijen ses snažil, kvalita videa je překvapivě dobrá a na rozdíl od devadesáti procent ostatních videí to nemáš 4:3. Přidej příjemný hlas, začni všem říkat "přátelé" a máš úspěch zaručen.

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Menší náhled na uvažování

Příspěvek od schvarz » čtv 10. srp 2017 12:37:24

Krátka verze kritiky
Spoiler:
Video je jak z roku 2010-12, není namluvené, je v něm 10 vteřin dlouhé intro (10% délky videa), chybí v něm jakékoliv informace. Vlastně je v ní jen pár klipů, jak ti z nějakých zvířat padají pruty a ty ukazuješ místa na mapě. Nicneříkající. Bez informací. Jak moje videa z dřívější doby.
Na kanálu jsem je nechal jen kvůli nostalgii.
Dlouhá verze kritiky
Spoiler:
Takhle. Při vytváření (video)návodu se musíš sám sebe ptát na pár věcí.

Otázky
  • 1. O čem (video)návod bude?
    2. Mám znalosti a předpoklady pro vytvoření toho (video)návodu?
    3. Proč (video)návod chci vytvořit?
    4. Komu bude (video)návod určen - tedy jaká bude cílová skupina?
Odpovědi
  • 1. Vydělávání na Metin2 serveru Ekura na NÍZKÉM LEVELU - důležitý si uvědomit kvůli dalším otázkám
    2. Znalosti pravděpodobně máš a aplikovat je asi umíš, vzhledem k tomu, že ukazuješ klipy, kde peníze vyděláváš, není to ale dostatečný.
    3. To je hodně důležitý tohle, jo.
    • Správnej důvod, proč chceš vytvořit návod = chci pomoct lidem, kteří to potřebují.
    • Špatnej důvod, proč vytvářet návod = chci být viděn, chci si zlepšit jméno.
    • (Když jsem zkoušel udělat svých prvních pár návodů, dělal jsem je, protože jsem viděl všechny ty borce jako ElectriX, co dělali super návody a já chtěl bejt slavnej jak oni. Proto ti to tady píšu)
    4. Cílovou skupinou je pravděpodobně začátečník nebo chorobný rozhazovač, který nemá tucha o vydělávání a pravděpodobně málo informací o hře. Zpět k první otázce, na tu jsme odpověděli tím, že to vydělávání se uskutečňuje na "nízkém" levelu, to už ti mohlo napověděť.
Proč ti to všechno píšu? Při tvorbě jsi se sám sebe na ty otázky nezeptal nebo je nevzal v úvahu. Nepodíval jsi se na svoje video očima člověka z cílové skupiny.
  • 1. Video musí být okomentované, nejlíp hlasem. Videa bez hlasu byly ok v první dekádě 21. století.
    2. Video je i bez jakéhokoliv písemného komentáře. Nebejt názvu videa, nevěděli bychom, co to jako je.
    3. Nejsou uvedeny žádné informace.
    • Nikde není specifikovaný nízký level, tzn. 20-30. Někdo za nízký level může považovat lvl 5 nebo 50.
    • Nikde nejsou data o tom, kolik tohle v průměru vynáší. Žádná data za hodinu výdělku, za dvě hodiny. Ve světě to funguje tak, že před tím, než se něco publikuje, tak se dělá testování a statistika, aby měli čím podložit to, co tvrdí.
    • Neuvedl jsi ani to, co je třeba. Jakou výbavu, jaký level, jestli jsou některé classy lepší, že je důležité nepřetáhnout nějaký level.
    • Poloha a jména zvířat jsou opravdu laxně sděleny sledujícímu. Když je člověk nezkušenej atp, nepovšimne si toho ani. Nemůže si ani být jistý, že byla ukázána všechna zvířata a.k.a. polobossové.
Když vytváříš video, potom se na něj podívej očima člověka, který by ho měl vidět a něco si z něj vzít. Zjistíš, že ze tvého si odnese tak akorát hromadu zmatku.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix