Mapy cechovních pozemků aneb kde najít správného alchymistu

Další návody, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií.
Nejužitečnější: Bonusy, část I. - Základní informace, Bonusy, část II. - Seznam bonusů, Seznam příkazů a kódů
Návody pro fórum: Jak se registrovat, Jak vyhledávat, Jak vytvořit tabulkový podpis

Odpovědět
FluffyHero
Zakladatel tématu
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 163×
Má poděkování: 191×

Mapy cechovních pozemků aneb kde najít správného alchymistu

Příspěvek od FluffyHero » ned 11. úno 2018 2:10:15

Zdravím, pro začátek, není to ani tak návod, jako spíše pomůcka pro hráče :D Jistě to znáte - vykopali jste si nějaké rudy a jdete si je přetavit, ale nemáte tušení, kde najít správného alchymistu, takže se začnete vyptávat v chatu, nutno dodat že často bez odpovědi :D tak jsem si řekl, že zpracuji přehled s umístěním alchymistů na danou tavbu :)

Vysvětlivky a počet výskytu v každé říši:
Spoiler:
NázevTaveninaObrázekObrázekObrázek
Diamant
Obrázek
4x
3x
1x
Fosilní Dřevo
Obrázek
1x
1x
1x
Měď
Obrázek
1x
2x
1x
Stříbro
Obrázek
3x
1x
2x
Zlato
Obrázek
4x
7x
4x
Nefrit
Obrázek
0x
1x
1x
Eben
Obrázek
4x
1x
2x
Perla
Obrázek
5x
3x
3x
Bílé Zlato
Obrázek
1x
3x
3x
Křišťál
Obrázek
0x
2x
1x
Ametyst
Obrázek
2x
1x
3x
Nebeské slzy
Obrázek
3x
5x
5x
Volný pozemek
Obrázek
0x
0x
0x
Pozemek bez alchymisty
Obrázek
8x
6x
8x

ŘÍŠE CHUNJO Obrázek
Spoiler:
Obrázek

ŘÍŠE SHINSOO Obrázek
Spoiler:
Obrázek

ŘÍŠE JINNO Obrázek
Spoiler:
Obrázek

No, to je asi vše, pokud máte nějaké dodatky, klidně pište, pokud myslíte, že je to zbytečné, vyjadřovat se nemusíte :D snad to někomu ulehčí práci :)

E: Mapy jsou platné k 20.4.2018, takže poprosím když si všimnete jakékoli změny pošlete do PM, děkuji :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Nejko123 « ned 9:38 pm »
@MoravskyPepin, blbost tu hľadaj skôr v komunite hráčov, mňa už okradol týpek 145 lvl pre posratých pár kkk
@ MoravskyPepin « ned 9:14 pm »
@Nejko123, Co to je za blbost 🤔 To tady opravdu tak funguje? 🤦🏻‍♂️
@ Nejko123 « ned 8:51 pm »
No a hlavne, jo ten Ban mu ostane keď sa tak rozhodneš, yangy ti nevrátia
@ Nejko123 « ned 8:49 pm »
Ehm mám tak trochu dojem že tu nefunguje znak " plus " :D
@ Nejko123 « ned 8:46 pm »
@MoravskyPepin, no v podstate ho môžeš potrestať ty ako okradnutý, keď nebudeš súhlasiť s unbanom tak ho nedostane, alebo hovorím keď ide o postavu za napr. 2kkk pýtajte si 100% odškodné ( čiže postavu plus 2kkk ) inak s unbanom nebudete súhlasiť a dotyčný bude potrestaný :D
@ Skullhlav « ned 8:45 pm »
Eutanazii bych mu dal :D :D
@ MoravskyPepin « ned 8:37 pm »
@Nejko123,  Ale takhle snad nefunguje banovací systém ne? Tak jednou věc ukradneš a měl bys ten trest dostat ne? Nebo jako řeknu mrzí mě to, vrátím to a unban?
@ MoravskyPepin « ned 8:30 pm »
@Selema,  Směješ se mému postižení? :(
@ Selema « ned 8:24 pm »
@MoravskyPepin,  jestli já mám ruce křivý a levý , tak ty nemáš ruce žadný :D
@ Nejko123 « ned 8:21 pm »
@schvarz,  no oni si to väčšinou rozmyslia keď dostanú 35 TB a vlastne to vôbec urobiť nechceli :lol:
@ schvarz « ned 7:44 pm »
Dothan unban :((((
@ MoravskyPepin « ned 7:29 pm »
@Nejko123,  Nic si ze Selemy nedělej, ona má taky obě ruce levý a křivý
@ TomasFoxx « ned 6:46 pm »
🦄
@ SamJsiLama « ned 6:40 pm »
@TomasFoxx,  To jsi zase bez dýk? 🤔
@ Selema « ned 5:32 pm »
@Nejko123,  To je rukama,to je jasný :D
@ Nejko123 « ned 4:23 pm »
4x nevyšiel dračí nár. na +9, škoda veril som že ten bónus pomôže :lol:
@ MoravskyPepin « ned 4:19 pm »
@Borda91,  Rupls?
@ Borda91 « ned 4:00 pm »
@TomasFoxx,  všichni ne :D
@ TomasFoxx « ned 3:11 pm »
všichni vylepšujou úspěšně 🙃
@ pikasek « ned 1:30 pm »
Já čekal,že se to tady rozjede hned včera večer :D
@ Kurinozka « ned 1:29 pm »
Já hůlku a naštěstí též úspěšně :twisted:
@ Kurinozka « ned 1:28 pm »
pikasek píše: Hodil bych tady fotku zbytku z Beefeatra, ale nevím jestli to není mimo pravidla :lol:
:lol: :lol: Gratulka :heart:
@ pikasek « ned 1:27 pm »
Hodil bych tady fotku zbytku z Beefeatra, ale nevím jestli to není mimo pravidla :lol:
@ pikasek « ned 1:26 pm »
Já luk :D
@ Kurinozka « ned 1:22 pm »
Vylepšoval včera někdo chitinky? Pochlubte se :D
@ TomasFoxx « ned 1:16 pm »
@Hakan🖕
@ Hakan « ned 11:06 am »
@TomasFoxx, :hello: :hello: kam jsi tak zmizl včera? :think:
@ TomasFoxx « ned 11:00 am »
@Mionix,  dobře :heart:
@ Mionix « ned 10:10 am »
@TomasFoxx,  Ještě čekám na jednoho soutěžícího.
@ schvarz « ned 10:04 am »
Neuronové sítě dělám už běžně 😂
@ disaster1591 « ned 9:05 am »
Bacha na typka, ma 3 semestre pc sieti. Este jeden a zacne vytvarat neuronove siete a stavat kvantove pocitace doma v garazi :lol: :lol:
@ schvarz « ned 12:35 am »
škoda toho Misheta se zručkou P.. on ho snad dostal darem nebo koupil za pakatel...
@ Nejko123 « ned 12:15 am »
schvarz píše: Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
pekne no, keby šlo o unban žiadal by som odškodné 100% za to že je taký šikovný :lol:
@ schvarz « ned 12:09 am »
Všichni jsme věděli, že to přijde
Spoiler:
Obrázek
@ schvarz « ned 12:03 am »
@Minnoroth,  Vždycky záleží na věrohodnosti daných lidí, ale já bych si zkusil ohledně toho obchodu napsat ticket a domluvit se, jestli by byli v týmu ochotní na to nějak dohlížet a podobně, pokud si tím nejsi jistý. Případně věrohodná třetí osoba je taky dobrá věc.
@ Minnoroth « sob 11:58 pm »
Má někdo zkušenosti s obchodováním s postavami za velkou cenu?
@ Skullhlav « sob 11:41 pm »
To víš každý hrdina má svůj protiklad :lol:
@ MoravskyPepin « sob 11:36 pm »
Ach, vás dva vidět se hádat je jako https://ctrlv.cz/K7Xk
@ Skullhlav « sob 11:08 pm »
Jojo říká ten co se s někým hádá do krve když ho neposlušně odmítá :lol:
@ TomasFoxx « sob 11:08 pm »
btw Mionixi jak jsou natom sd prosím? :D
@ TomasFoxx « sob 11:07 pm »
poskytovatelé se neřídí pravidlem zákazník má vždycky pravdu hmm
@ schvarz « sob 10:20 pm »
Ty nechceš pomoct, ty jen chceš, aby ti někdo věnoval pozornost, jak brečíš :D
@ Skullhlav « sob 9:38 pm »
Vždy Sien který ví vše o všem, tebe bych si chtěl půjčit na výzkum určitě najdu abnormálně velký mozek s obrovským IQ
@ schvarz « sob 9:22 pm »
Každopádně - sám jsi řekl, že už ti to funguje. Nevidím teda důvod to tady vytahovat nadále
@ schvarz « sob 9:18 pm »
Taky bych chtěl správce sítě, kterej nemá ani ponětí o tom, jak fungují servery a neukáže diagnostiku, ale jen "já to mám v pohodě" :D :D
@ Mionix « sob 8:53 pm »
Jaký jste použil nástroj a kde jsou tedy jaké výsledky? Důkazy pro nás? Vůbec nejsem popuzen. Jsem naprosto v klidu. Ale v 99,9% lidí píše: Internet mám v pohodě. A na to přišli jak? Nikdo nedodá jediný důkaz. To, že mu naběhne stránka seznamu, vůbec nic neznamená. 99% lidí si dokáže akorát pustit speedmetr na nějakém webu, ale to vám naprosto nic neřekne. Dělám IT provoz již 25 let. Od malé firmy o 10 lidech až nyní po obrovskou firmu s 20.000 uživateli, tisíci servery, tisíce síťových prvků. Jen za internetové připojení u nás od různých firem platíme x set tisíc měsíčně. A u nás si nikdo z poskytovatelů nedovolí říci: u nás je vše v pohodě, protože vše má firma s dohledovým centrem 24h/365d a jakýkoliv sebemenší výpadek nám okamžitě hlásí a my okamžitě řešíme.
@ Skullhlav « sob 8:52 pm »
Jde vidět že vás to obtěžuje a už jste popuzen omluva z mé strany, přeji dobrou noc
@ Skullhlav « sob 8:49 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
A vy neumíte číst psal jsem že jsem dělal diagnostiku jde vidět že to ani nečtete :heart: A navíc nechtěl jsem tady vyvolat hádku každý si hájí své stanovisko
@ Mionix « sob 8:45 pm »
@Skullhlav,  A co jako čekáte? Hraje v jednu chvíli v jeden den 500 lidí. Nikomu to nepadá, jen vám. Jak vy by jste to řešil? Docela jsem zvědavý na váš názor. Vy jste správce sítě a neumíte si monitorovat vlastní internetové připojení?
@ Skullhlav « sob 8:44 pm »
schvarz píše: @Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
5 let servisní technik Pro ABB teď 6 rokem správce sítě pro Tieto :)
@ Skullhlav « sob 8:37 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
No jo Profesionalita se pozná lepší způsob než odbyt asi neumíte :sheriff:
@ schvarz « sob 7:59 pm »
@Skullhlav,  Nesnědl jsem šalamouna, místo toho mám praxi a školu na danou problematiku. Absolvoval jsem 3 semestry předmětů o sítích a operačních systémech. Rád si poslechnu, čím sis v daném oboru prošel ty. Pokud si nenecháš poradit a budeš si pořád razit svojí nepodloženou teorii, tak nevím, co čekáš :D
@ Mionix « sob 7:35 pm »
@Skullhlav,  Nezlobte se na mě, ale když v daný den jste jediný a ostatních x set hráčů má stánky a nepadají, tak co vám na to máme říci?
@ Skullhlav « sob 7:25 pm »
Neříkám že na obou stranách je vše na 100% Tohle jsem vytáhnul protože to byl případ že mi to tak za den padalo každou hodinu a pravidelně schválně jsem spustil diagnostiku a u mě to na 100% nebylo a když jsem to oznámil byl jsem odbyt " my nic to vy" pak zajímavé že to přestalo a už to nikdy neudělalo
@ Mionix « sob 7:14 pm »
A pamatujte, vždy když je chyba na straně serveru, tak já jsem první, který začne shánět Saggiho a okamžitě to řeším, jako posledně, když spadl přihlašovací server. A pár hodin hra nedovolila přihlásit. A následně to i vždy přiznám a oznámím.
@ Mionix « sob 7:02 pm »
Takto třeba u mě vypadal internet, kdy mi do telefonu poskytoval tvrdil: U nás nic takového neexistuje, u nás vše běží na 100%, vy lžete, nevymýšlejte si. A když jsem mu dodal screeny, tak najednou se začali omlouvat, že někdo v baráku shazoval častými dotazy switch a podobné. https://ctrlv.cz/gaER
@ Skullhlav « sob 6:56 pm »
Mionix píše: @Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
Přesně jak jsi říkal je vymlouvačné řečí :heart:
@ sizmik « sob 6:55 pm »
Pamatuje si někdo prosím, jaké barvy byly o haloweenu potřeba na ty speciální účesy?
@ Mionix « sob 6:27 pm »
@Skullhlav,  Když padají stánky jen vám, tak je to chyba na straně serveru? :shock: Mně stojí stánky 24h x 365d. A nic mi nepadá. Pokud stánky vám někdy padají a někdy ne, tak ha? A ještě dodám, servery jsou ve FRA a každý k nim jede po jiné cestě. Ne každá cesta v danou chvíli musí fungovat na 100%.
@ Selema « sob 4:50 pm »
@MoravskyPepin,  jn

Kdo chatuje

offline Betty 
offline Borda91 
offline Genetek 
offline Kurinozka 
offline Lejno 
offline Mionix 
offline Selema 
offline honzakr1