Rozšíření inventáře + Anketa

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Chcete rozšíření Inventáře

Ano
28
39%
Ne
38
54%
Je mi to jedno
5
7%

Celkem hlasů: 71

qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 334×
Má poděkování: 234×
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření inventáře + Anketa

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pon 03. zář 2018 20:36:06

Právě tyto věci rozvíji kreativitu hráče, aby uměl pracovat s tím co je. Budme rádi i za to, že když sbírá jiná postava věci, které se nevejdou do invu té, které to droplo, tak se to stackuje, tato funkce udělalo hodně ve swampu a lidi se to ani neuvědomují.

Přál bych hodně lidem aspon jeden swamp s tímto krásným sbiráním, co tu dříve bylo. :D
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G9
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

devils636
Zakladatel tématu
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 36×
Má poděkování:

Příspěvek od devils636 » sob 08. zář 2018 15:32:14

Určitě to chce vice lidi na forum moc lidi nechodí :D
https://www.youtube.com/watch?v=AUH6zm_6RWg
Stream : youtube_Bucek86cz Youtube :Bucek CZ

qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 334×
Má poděkování: 234×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » sob 08. zář 2018 16:14:07

devils636 píše:
sob 08. zář 2018 15:32:14
Dopadlo by to stejně.
Přemýšlím, zda mám být offensivní, ale kašlu na to, nic z toho by sis nevzal z toho, co bych ti řekl.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G9
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 371×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » sob 08. zář 2018 18:41:00

devils636 píše:
dopadlo by to asi stejně, buď rád za to, co tu je, jak psal obchodnik... přála bych ti sbírání dropu dříve :D
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

devils636
Zakladatel tématu
Lv.21
Lv.21
Má poděkování:

Příspěvek od devils636 » sob 08. zář 2018 23:37:23

Obchodnik799 píše:
sob 08. zář 2018 16:14:07
devils636 píše:
Dopadlo by to stejně.
Přemýšlím, zda mám být offensivní, ale kašlu na to, nic z toho by sis nevzal z toho, co bych ti řekl.
Konečně si pochopil :D :D

E: Uděleno varování za spam. /Waltrik

devils636
Zakladatel tématu
Lv.21
Lv.21
Má poděkování:

Příspěvek od devils636 » sob 08. zář 2018 23:38:11

cleo píše:
sob 08. zář 2018 18:41:00
devils636 píše:
dopadlo by to asi stejně, buď rád za to, co tu je, jak psal obchodnik... přála bych ti sbírání dropu dříve :D
tak jsem právě začínal :D

E: Uděleno varování za Double post. /Waltrik

cleo
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 371×
Má poděkování: 282×

Příspěvek od cleo » ned 09. zář 2018 1:20:29

devils636 píše:
sob 08. zář 2018 23:38:11
cleo píše:
sob 08. zář 2018 18:41:00
devils636 píše:
tak jsem právě začínal :D
já také a i dnes mi inventář stačí, nemusím s sebou nosit vše...
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P,ent full)
Lucien52 - 152 lv - ninja dagger (full bio, karma P, ent 4 kola)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » úte 11. zář 2018 12:34:08

Nechápu na jiných serverech všude jsou 4 okénka inventáře, proč to nejde tady?
Takhle bych si na hlavní do jednoho dal pvp, do druhého nějakou tu pvm, a další bych měl na elíky, porty a další věci a v mapkách bych nemusel tak rychle chodit k npc prodávat věci.

Krudan
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 74×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krudan » úte 11. zář 2018 12:40:21

Spoiler:
NeverGiveUp96 píše:
úte 11. zář 2018 12:34:08
Takhle bych si na hlavní do jednoho dal pvp, do druhého nějakou tu pvm, a další bych měl na elíky, porty a další věci a v mapkách bych nemusel tak rychle chodit k npc prodávat věci.
" Ine servery " neustale upadaju, a nikde sa uz neda hrat. Aj ofik isiel totalne spatnym smerom a uz to ani nieje metin. Ekura sa drzi starych tradicii a preto prave to hrajeme, vratane dvoj oknoveho inventara. Prave tie drobnosti ktore tu su, robia ekuru tym cim je.

Preto hlasujem za NIE. Miesta je tu sakramensky dost v sklade, nema logiku tahat so sebou vsade aj pvp aj pvm, a kebyze si urobis v inventary poriadok a nemas tam plno blbosti, vijde ti tam aj tak miesto aj na pvp aj pvm, a este vela elikov a dalsie volne miesto. Tym som si viac nez isty.

.
.
.
.
Spoiler:
Nezbývá, než souhlasit. 500 míst v inventáři, WH hned od založení postavy, v dolních bonusech 150/30, switchbot, offline stánky a další šmakosky, to není úplně styl Ekury.

Místa je habaděj, holt sbírání, prodej a skladování věcí, jsou všechno součásti procesu hraní. Pokud někomu vadí obětovat 5-10 minut při dvouhodinovém dropování, je to smutný.

Mě, překupníka, třeba hrozně trigruje objem věcí, které jdou dát do stánku. Říkám si, že by bylo fajn, kdyby byly stánky 2x větší a já jich nemusel mít tudíž zapnuto šestnáct tisíc a mohl bych počítač dokonce i používat bez věčné hlášky "neodpovídá" a vypáleného fleku na stole od větráku. Přesto každý, kdo není úplná dvojciferka, chápe, že taková změna, stejně jako rozšíření inventáře (a ještě mnohem víc třeba offline stánky), by měla naprosto nedozírné následky v "ekonomice", proto ji nikdo rozumný reálně nechce.
Rad by som k tomuto dodal len to, ze offline stanok tu je :) len ho malo kto vyuziva. Offline stanok je blackmarket na stranke, viete vsetko predavat za SD a SD premenit na yang. Je to sice troska zdlhavejsie, ale je to tu. Je to svojske a je to superove, dalsi offline stanok ineho typu by nemal logiku a suhlasim tiez, nieje to styl ekury. Co sa tychto veci tyka ma ekura moju plnu podporu a suhlas. :) Vedia co robit :)
Krudan / Akiel

Leader of NeverRun

devils636
Zakladatel tématu
Lv.21
Lv.21
Má poděkování:

Příspěvek od devils636 » čtv 13. zář 2018 12:39:14

Krudan píše:
úte 11. zář 2018 12:40:21
Spoiler:
NeverGiveUp96 píše:
úte 11. zář 2018 12:34:08
" Ine servery " neustale upadaju, a nikde sa uz neda hrat. Aj ofik isiel totalne spatnym smerom a uz to ani nieje metin. Ekura sa drzi starych tradicii a preto prave to hrajeme, vratane dvoj oknoveho inventara. Prave tie drobnosti ktore tu su, robia ekuru tym cim je.

Preto hlasujem za NIE. Miesta je tu sakramensky dost v sklade, nema logiku tahat so sebou vsade aj pvp aj pvm, a kebyze si urobis v inventary poriadok a nemas tam plno blbosti, vijde ti tam aj tak miesto aj na pvp aj pvm, a este vela elikov a dalsie volne miesto. Tym som si viac nez isty.

.
.
.
.
Spoiler:
Nezbývá, než souhlasit. 500 míst v inventáři, WH hned od založení postavy, v dolních bonusech 150/30, switchbot, offline stánky a další šmakosky, to není úplně styl Ekury.

Místa je habaděj, holt sbírání, prodej a skladování věcí, jsou všechno součásti procesu hraní. Pokud někomu vadí obětovat 5-10 minut při dvouhodinovém dropování, je to smutný.

Mě, překupníka, třeba hrozně trigruje objem věcí, které jdou dát do stánku. Říkám si, že by bylo fajn, kdyby byly stánky 2x větší a já jich nemusel mít tudíž zapnuto šestnáct tisíc a mohl bych počítač dokonce i používat bez věčné hlášky "neodpovídá" a vypáleného fleku na stole od větráku. Přesto každý, kdo není úplná dvojciferka, chápe, že taková změna, stejně jako rozšíření inventáře (a ještě mnohem víc třeba offline stánky), by měla naprosto nedozírné následky v "ekonomice", proto ji nikdo rozumný reálně nechce.
Rad by som k tomuto dodal len to, ze offline stanok tu je :) len ho malo kto vyuziva. Offline stanok je blackmarket na stranke, viete vsetko predavat za SD a SD premenit na yang. Je to sice troska zdlhavejsie, ale je to tu. Je to svojske a je to superove, dalsi offline stanok ineho typu by nemal logiku a suhlasim tiez, nieje to styl ekury. Co sa tychto veci tyka ma ekura moju plnu podporu a suhlas. :) Vedia co robit :)
Todle bych chtěl doplnit tím že Offik je a bude plnej vždi je tam vice než 30 tisic hraču a maji 4 inventaře a ekonomiku inventař nijak neovlivni jen to že si mužeš dát vice výbav nebo věcí co zbíraš do jednoho ...a to že dropuješ díl neovlivni otolik yangy protože si myslím od té doby co jsou Královské systémy tak se neda vydělat normaně ...musím si kupovat premium abych vubec něco vydělal...

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Jako mně stačí i současná situace jo, vím, že se nestane, že tam visí nedotčenej ticket, že se přečte všecko, ale přeci jen to pohladí tu potřebu no :D
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Nebo odepsat "dík, mrknem na to" :D
@ schvarz « pát 9:35 pm »
@Selema,  Jo, to by bylo fajn.
@ Selema « pát 9:35 pm »
Bylo by fajn na support přidat něco jako zobrazeno m taky jsem poslala tiket s bugem a nic.
@ Nejko123 « pát 9:35 pm »
@Mionix, myslím že by si tu mohol naverbovať zopár ľudí ktorý by vám stým všetkým určite s radosťou pomohli keď sú taký šikovný sem na fóre :lol:
@ schvarz « pát 9:34 pm »
Nechápu smysl věty Lindo :D Nepochopil jsem tě teď
@ Selema « pát 9:33 pm »
Tady jde spíš o ten pocit že o tom někdo z týmu ví, než o to jestli se to řeší či ne. Když ti napíšou že to přidali do nějakého seznamu bugů a že to v budoucnu opraví je fajn,ale je to to samé jako kdyby ti řekli : Ano děkujeme za nahlašení.
@ schvarz « pát 9:31 pm »
Ale mini bugy se podle mě určitě hned řešit nemusí a pokud je to něco závažnějšího, tak po 3 měsících určitě bude někdo, kdo o tom vědět. Kdyby nebyl, tak to asi není závažnější bug, že :D
@ schvarz « pát 9:29 pm »
Jako asi souhlasím s tím, že odepsat "přidáno do bugtrackeru" by určitě nebylo na škodu.
@ MoravskyPepin « pát 9:15 pm »
@Mionix,Já nevím co k tomu chceš slyšet. Na jednu stranu tady mám odpověď z ticketu kdy jsem "čekal" na odpověď 6 měsíců s větou, že se omlouvají že mě nechali dlouho čekat bez odpovědi a pak tu mám ticket, který řešili hned s výsledkem, že se chyba zapsala do interního bug listu a bude se na něm v budoucnu pracovat (Prkotinka, jsou důležitější věci, což chápu). 2 "podobné" situace, rozdílné "řešení" a i pocit z toho mám jiný. Jako co si budeme, když se k chybě dostanete za 3 měsíce málo kdo si chybu bude pamatovat, aby ti ji přiblížil, když se jí budeš snažit zopakovat aby si zjistil o co jde, kde může být problém. Ale tak to je na vás, jak to chcete řešit.
@ Selema « pát 9:03 pm »
@sizmik,  se zítra podívej sem :D
@ sizmik « pát 9:01 pm »
@Selema,  jestli můžeš připomeň prosím i zítra večer :D
@ sizmik « pát 9:01 pm »
@Selema,  Díky, hodí se vědět.
@ Neves « pát 8:46 pm »
@Mionix,  GA programuje, GA kontroluje tickety a čo robí ostatných 20 ludí v tíme? či akú majú úlohu?
@ Selema « pát 8:38 pm »
Připomínám že zítra bude % na kov z války říší.
@ cleo « pát 8:33 pm »
@Mionix máš SZ prosím prosím :)
@ Mionix « pát 8:27 pm »
A co se čeká? Že na ticket, mám takovou a takovou chybu, bude odepsáno, děkujeme za nahlášení? Stejně to musí nakonec řešit GA, tak se mu tickety nechávají.
@ MoravskyPepin « pát 7:32 pm »
@schvarz, Ale dostat odpověď a opravit problém je rozdíl 🤔🤔
@ schvarz « pát 7:29 pm »
Takže ne všecko jde vyřešit hned
@ schvarz « pát 7:29 pm »
A pamatujte - před rokem byl snad 9 měsíců bug s kamerou v noci, kdy tě to jakoby oslňovalo a nebylo nic vidět. Ten bug se nevyřešil, protože se nevědělo, co to způsobuje, ne protože se nechtělo :D
@ schvarz « pát 7:28 pm »
@TomasFoxx,  Tak asi to není gamebreaking, když se to neřeší prioritně :D Já když jsem nahlásil, že se dalo portovat do entu bez střepu, tak to bylo spravený do 12 hodin :D
@ Skullhlav « pát 7:28 pm »
@TomasFoxx, Dobý nápad budu si stěžovat
@ xSaskex « pát 6:44 pm »
@schvarz,  Seš dobrej tunelář teda :ouch:
@ TomasFoxx « pát 6:42 pm »
@Skullhlav,  to bych si už ale stěžoval
@ Skullhlav « pát 6:42 pm »
Taky jsem dal před měsícem že chci být spolumajtel a stále nic
@ TomasFoxx « pát 6:41 pm »
@schvarz,  to zas nevím no, mě tam visí jeden bug taky už nějakou dobu😂
@ schvarz « pát 6:01 pm »
Já nevím no, já bych asi nejdřív šel hasit požár v budově, než bych šel spravovat křivě pověšený obrázek ¯\_(ツ)_/¯ V každém ticket systému mají tickety nějakou prioritu a podle toho se řeší. :D
@ Mionix « pát 5:09 pm »
@MoravskyPepin,  Za A, já řeším jen tickety ohledně fora a to tento není. Za B jedná se o nějaké chyby hry, to ani běžné GM nevyřeší, tak že to pravděpodobně bude muset sám GA. A jen dodám, to jak a kdo rychle řeší jaké tickety, do toho mně nic není. Není to moje starost a ani se tím správně nezabývám.
@ MoravskyPepin « pát 4:55 pm »
@Mionix,  Jestli já jsem špatný pracovník když odmlouvám tak to jsme asi dva, nechat ležet práci měsíc, to bych taky jako šéf nebyl nadšený🤭
@ Lacius « pát 1:41 pm »
@xPraimFaya,  Nezapomnělo.
@ Mionix « pát 12:14 pm »
@schvarz,  I mně na support chodí občas tickety ohledně fora. Ty řeším já. Zrovna dnes tam jeden byl. :-) Tak se právě ptám, o co se jedná.
@ TomasFoxx « pát 12:02 pm »
@Lejno🤡
@ schvarz « pát 11:57 am »
Věřím, že ticket na foru by mohl trvat dlouho no
@ Mionix « pát 11:49 am »
@xPraimFaya,  Mohu prosím do SZ číslo ticketu? A předpokládám, že jste myslela ne forum, ale support?
@ xPraimFaya « pát 11:10 am »
@Mionix,  mam na forku uz cca mesic ticket a furt jsem nedostala zadnou odpoved... jen chci vedet jestli ste to neprehledli, dekuji.
@ Lejno « pát 8:56 am »
Konecne zhodil masku a ukazal svoju pravu tvár
@ Trubice « čtv 11:11 pm »
Taková momentka s Foxem před dnešní válkou https://ctrlv.cz/NoBH
@ schvarz « čtv 9:24 pm »
imo 28. září svatej Václav
@ Skullhlav « čtv 8:59 pm »
Kdy je nejbližší evet 28. říjen ?
@ schvarz « čtv 7:38 pm »
já čumím na twitchi na Fall Guys, to je neskutečná sranda
@ Skullhlav « čtv 7:23 pm »
Všeci ve war a tady klid :D
@ TomasFoxx « čtv 6:51 pm »
Trubice nejde válčit proti ostatním říším, trubice jim jde rovnou na pohřeb :D :D https://ctrlv.cz/uLTN
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
@Minnoroth:lol: V klidu.
@ Minnoroth « čtv 6:41 pm »
Ježiš já celou dobu čtu cidonie, pardón.
@ Mionix « čtv 6:39 pm »
@Minnoroth,  Přeeesně, těch v Keri běhá. :lol:
@ Minnoroth « čtv 6:34 pm »
@Selema Mno třeba Rohnak je 137 :D
@ Selema « čtv 4:14 pm »
@Minnoroth,  už jsi viděl v keri moby kteří jsou víc jak lv 130+ ? :D
@ schvarz « čtv 4:07 pm »
chodim do keri 2x do roka, to fakt nebudu dělat :D
@ Sophya « čtv 3:57 pm »
130 stačí :)
@ Minnoroth « čtv 3:50 pm »
@Selema, 130 stačit nebude, musí mít ještě vyšší level tuším ne? :D
@ Selema « čtv 3:40 pm »
@schvarz,  u bufferů? udělej 130 a ent helmu +9 :D
@ schvarz « čtv 3:31 pm »
Mně se to furt děje v keri, když nemam port udělanej 😁
@ Mionix « čtv 3:07 pm »
@Hakan,  Aha :-)
@ Pajik « čtv 2:15 pm »
Já s tím měl problém za dobu, co chodím ent asi jednou, když mi padl net, tuším. Ale tak, já tam neafkuji, že..
@ Nejko123 « čtv 1:55 pm »
@schvarz, ty by si si chcel ísť dať v kľude obed a poležať si na móle aj polhodinku čo :D
@ Hakan « čtv 1:31 pm »
Že to za 3 minuty kopne po úmrtí samo do města
@ Mionix « čtv 1:09 pm »
@schvarz,  Vůbec jsem nepochopil, o čem mluvíte? Jaké 3 minuty, čeho?
@ RAMHH « čtv 12:58 pm »
@schvarz,  Jo, to je na houby.. Ale me se spis stane, ze se ukliknu a spise zmacknu objeveni ve meste. Uz 2x se mi to stalo, nastesti jenom na mole, ale i tak, 5 minut pryc kvuli takovemu malemu ukliknuti
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:43 pm »
@schvarz,  Hlavně v hradu co ? :D

Kdo chatuje

offline Mionix 
offline Selema 
offline blood70CZ 
offline honzakr1