Co takhle to začít řešit už..

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
nezajemcosedeje
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 0
Registrován: ned 11. črc 2021 17:39:27
Dostal poděkování: 2 poděkování

Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od nezajemcosedeje » ned 11. črc 2021 17:50:19

Tak si tak říkám, co kdyby konečně GM otevřely oči a začaly řešit, co se děje na serveru, a ne nějaký pitomý barvy chatu a yangu?
Už mě a plno lidí dost nebaví to věčný lovení v entu, neřeknu, když se někdo občas zabije kvůli rušení ve válkách apod., ale co má být tohle?
Bylo mi řečeno, že se to nedá trestat, cituji Pokud by to bylo trestné, jak bychom vyhodnocovali "kdo je v právu", na základě tvrzení proti tvrzení? Někdo bude mít screen, že byl zabit, ale nezmíní se, že dotyčného provokoval nebo mu škodil nějak jinak?
Tohle však ale není úplně pravda, všichni vědí, že na postavy Azuterami a TheMachine má přístup více lidí a tyhle 2 postavy loví nejvíc. Každý to ví.
Co kdyby se GM konečně někdy začaly starat o to, co se děje na serveru a na tickety nepsaly odpovědi typu ,,Je to pvp hra“ a podobný ptákoviny.. od pvp jsou tu snad války, a ne bezhlavé zabíjení v entu, když nikdo těmto 2 postavám nedal záminku k tomu, aby zabíjely celé dny a večery na mole a ve hradu.
Myslím si, že nejsem jediný, koho to odrazuje od hraní ekury celkově, ostatní mapy tu jsou už takovou dobu, že už to ani nebaví, a navíc ekonomika serveru je díky Entarianu někde jinde, dřív když měl někdo 100kkk byl Bůh, dnes je to uplné nic. Bylo mi zodpovězeno toto ,,Entarian je pro Vás výdělečný, rád bych ale poznamenal, že ekonomika zde nějaká byla ještě před touto mapou, není na ní závislá. Vydělává se Vám tam nejlépe, to je jediný rozdíl.“
Uznávám, že Entarian vydělává nejvíc, ale upřimně, kdo by dnes na PVP do velkých válek vydělával v Kerindoru, Haegeronu nebo hůř ve Swampu, který ani po tolika letech není hratelný. Navíc Swamp dnes už chodí jen hrstka lidí a převážné jen lidé, kteří začínají. Ve zbytku map padá drop, který ale lidé musí koupit, ale jak ho koupí, když nemají yangy?
Denně se setkávám s názory, že kvůli lovení v Entarianu, hlavně od postav Azuterami a TheMachine lidé nemají důvod a smysl hrát Ekuru, pokud nemají ani žádné války, které navíc nejsou každý den.
Přijde mi dost hloupé od samotných GM přehlížet dokonce i tohle, že lidé odchází od Ekury, nebaví je to a přestávají hrát. A není to škoda nechat si srazit hratelnost serveru jen kvůli těmhle blbečkům?
Na konec ticketu mi bylo řečeno ,, Toto si budete muset vyřešit vy.“
To je docela parádní přístup od GM, když jim kvůli tomu odchází lidi 😉
A ano, Entarian není jediná mapa na Ekuře, ale jak jsem již zmiňoval, co v ostatních mapách? Ekura už léta nemá novou mapu, a ještě se GM vůbec nezajímají o to, že v poslední mapě se nedá nic dělat. A já rozhodně nebudu trávit hodiny denně opět v mapách, ve kterých jsem strávil už dost času, abych vydělával o třetinu méně a ty mapy mě ani nebaví.
Byl bych rád, kdyby se k tomu GM vyjádřila nějak solidně a nestavěly se k tomu přesně jako to dělají do teď.. je jim to úplně u prdele. Change my mind.


Tento přístup od GM na mě působí typem ,,Dejte nám vaśe prachy a jděte klidně do p*dele"

Uživatelský avatar
Lejno
VIP
VIP
Příspěvky: 317
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od Lejno » ned 11. črc 2021 18:02:30

Skuste ešte tretiu tému, jak sa hovorí, do tretice všetko dobre a potom už určite budu mať BANÁÁÁN neboj saaaa !! :)

"A já rozhodně nebudu trávit hodiny denně opět v mapách, ve kterých jsem strávil už dost času, abych vydělával o třetinu méně a ty mapy mě ani nebaví." Toto je hodne stupidná veta :D
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

WinterWish
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 01. kvě 2014 14:40:20
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od WinterWish » ned 11. črc 2021 18:21:06

Slohovka 6/10
ObrázekWinterWishObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek
Chizfen :jinno:
P
P
M2
3/5
Full

Trubice
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2019 8:29:50
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od Trubice » ned 11. črc 2021 18:24:06

Všichni tam máme nervy no co prášky pomáhají :)

Uživatelský avatar
M3t0r1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 279
Registrován: čtv 19. pro 2013 21:25:35
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od M3t0r1 » ned 11. črc 2021 18:24:38

Aj tak je to odfláknutá práca, žltá dropuje ďalej, ak to nemám robiť poriadne tak nerobím radšej nič. :D

RAMHH
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 136
Registrován: pon 17. dub 2017 12:03:41
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od RAMHH » ned 11. črc 2021 18:32:40

M3t0r1 píše: ned 11. črc 2021 18:24:38 Aj tak je to odfláknutá práca, žltá dropuje ďalej, ak to nemám robiť poriadne tak nerobím radšej nič. :D
Tak jim s tím pomoz :whistle:

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 630
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 602 poděkování
Dostal poděkování: 683 poděkování

Re: Co takhle to začít řešit už..

Příspěvek od Mionix » ned 11. črc 2021 18:36:38

To co se děje nyní v Entariánu, to je jen důsledek chování a vztahů komunity. Proč bychom my tým měli do tohoto zasahovat?

Jakékoliv další téma na danou problematiku budu zavírat a trestat.

Vyřešte si vztahy sami mezi sebou, tým za to nemůže.

Mio

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Bethsaida 
offline Makarov 
offline Mionix