Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Annatar » ned 19. lis 2023 22:30:50

Za mě update docela odpad, všichni čekali velký boom co přiláká zpět nové hráče, popř. se hromada lidí vrátí. Místo toho je event jen pro pár lidí, kteří už ve hře mají všechno, tudíž si mohou dovolit expit každý měsíc na 160 klidně 10 postav.

Kromě 10-20 lidí tu generaci se do toho nikdo nějak nehrne, hra je v takovém stavu že se teď nedá hrát - hrozně moc věcí nefunguje, války jsou ve stavu že tam válčí proti sobě nesmrtelní s nesmrtelnýma a nikoho to moc nebaví a spíše to vypne, nebo tam raději ani nejde a čeká se na opravný patch.

Z největšího updatu na ekuře se stal sotva Lidl update okopčený z jiných serverů. Nic originálního, nic nového... jen expit donekonečna na 160 a pár zbytečných grafických úprav u knih - což nechápu proč se do toho hrabalo když na ty barvy byl každý zvyklý. Knihy měly hezké barvy a teď vypadají ve skladu všechny stejně tak je tam člověk musí hledat.

Za mě trash, radši nahrejte starou zálohu ze čtvrtka a vyserte se na to.

Předělaných postav je už 58.

Mio

MichaelScott
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 93
Registrován: stř 06. kvě 2020 18:02:47
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od MichaelScott » ned 19. lis 2023 22:37:28

Taky jsem čekal trošku něco jiného... Nicméně, po přihlášení do hry mi vždy na nějaké postavě zmizí skilly a elíky, které sem měl naskládané v dolní liště. Nevím, jestli to už někdo nahlašoval..

Udělejte prosím ticket, protože se to neděje globálně, ale jen u někoho. Tam dodejte jméno postavy a popis chyby.

Děkuji
Mio
MichaelScott :pm: :jinno:

7lukas
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 23. kvě 2019 18:01:41
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od 7lukas » ned 19. lis 2023 22:56:24

No co se týče updatu z mého pohledu je to zajímavá změna a když se vychytají chybky kterých je momentálně hodně tak by to nemuselo být špatné. Každopádně z mého pohledu je celkem nesmyslné a nechápu proč po resetu postavy jsem nucen si obnovovat všechno jako je Karma, ent bio atd. Chápu že pro lidi co mají nějakým způsobem špatně načtenou postavu je to fajn že mají šanci vše napravit a udělat to znova podle sebe ale pro mě osobně a mnoha dalších lidí je to hrozně otravná záležitost. Tento update nás vyloženě nutí odstavit postavy na pár měsíců aby jsme udělali např kouzla na vyšší úroveň atd. Píšu schválně odstavit páč z mého pohledu je totální kravina abych každý měsíc musel obnovovat ent bio, karmu atd i když je to nastavené že to netrvá tak dlouho ale prostě nějaký čas to zabere. Ono už samotný exp postavy na 160 abych mohl nasadit chitinky a normálně s postavou válčit zabere 7-14 dní když u toho člověk nebude sedět x h denně. A abych udělal 160 a pak musel ještě lítat a obnovat všechno abych si mohl normálně zaválčit a pokračovat v zasvěcku atd je prostě hloupost. Takže jsem se chtěl zeptat zda by nebyly 2 možnosti resetu postavy. 1 by byla pro hráče co si chtějí vyresetovat vše jako je karma, ent bio, změna postavy atd a pak 2 pro lidi co chtějí pouze vyresetovat lvl postavy aby mohli udělat další generaci s tím že by karma atd jim zůstala nebo automaticky jak by dosáhli lvl 160 by se jim vrátila postava do původního stavu jak měli před resetem. Páč jak jsem psal jsou lidi co na těch postavách chtějí normálně hrát i během resetu ale nepotřebují každý měsíc si obnovovat všechno. Myslím si že samotný ten lvl dá dost lidem zabrat a pokud budou chtít i během toho měsíce po resetu válčit tak budou mít co dělat aby ten lvl stihli udělat do 14 dnů např aby si mohli 2 týdny normálně válčit.

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 641 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od TomasFoxx » ned 19. lis 2023 23:16:46

7lukas píše: ned 19. lis 2023 22:56:24 No co se týče updatu z mého pohledu je to zajímavá změna a když se vychytají chybky kterých je momentálně hodně tak by to nemuselo být špatné. Každopádně z mého pohledu je celkem nesmyslné a nechápu proč po resetu postavy jsem nucen si obnovovat všechno jako je Karma, ent bio atd. Chápu že pro lidi co mají nějakým způsobem špatně načtenou postavu je to fajn že mají šanci vše napravit a udělat to znova podle sebe ale pro mě osobně a mnoha dalších lidí je to hrozně otravná záležitost. Tento update nás vyloženě nutí odstavit postavy na pár měsíců aby jsme udělali např kouzla na vyšší úroveň atd. Píšu schválně odstavit páč z mého pohledu je totální kravina abych každý měsíc musel obnovovat ent bio, karmu atd i když je to nastavené že to netrvá tak dlouho ale prostě nějaký čas to zabere. Ono už samotný exp postavy na 160 abych mohl nasadit chitinky a normálně s postavou válčit zabere 7-14 dní když u toho člověk nebude sedět x h denně. A abych udělal 160 a pak musel ještě lítat a obnovat všechno abych si mohl normálně zaválčit a pokračovat v zasvěcku atd je prostě hloupost. Takže jsem se chtěl zeptat zda by nebyly 2 možnosti resetu postavy. 1 by byla pro hráče co si chtějí vyresetovat vše jako je karma, ent bio, změna postavy atd a pak 2 pro lidi co chtějí pouze vyresetovat lvl postavy aby mohli udělat další generaci s tím že by karma atd jim zůstala nebo automaticky jak by dosáhli lvl 160 by se jim vrátila postava do původního stavu jak měli před resetem. Páč jak jsem psal jsou lidi co na těch postavách chtějí normálně hrát i během resetu ale nepotřebují každý měsíc si obnovovat všechno. Myslím si že samotný ten lvl dá dost lidem zabrat a pokud budou chtít i během toho měsíce po resetu válčit tak budou mít co dělat aby ten lvl stihli udělat do 14 dnů např aby si mohli 2 týdny normálně válčit.
Jen ti tady doplním, víš že ta karma kterou zmiňuješ realně zabere třeba 5 minut? :D odevzdáš 1 žlutou, 1 šedou, 1 modrou a 1 zelenou a jsi zpátky :D a s tím že to už budeš expit na 160, tak mi neříkej že ti ty 4 karmy během toho nepadnou :D
Obrázek

7lukas
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 23. kvě 2019 18:01:41
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od 7lukas » ned 19. lis 2023 23:30:11

TomasFoxx píše: Jen ti tady doplním, víš že ta karma kterou zmiňuješ realně zabere třeba 5 minut? :D odevzdáš 1 žlutou, 1 šedou, 1 modrou a 1 zelenou a jsi zpátky :D a s tím že to už budeš expit na 160, tak mi neříkej že ti ty 4 karmy během toho nepadnou :D
No dobrý ale jsou i ostatní věci které tak rychle nejdou ale prostě celkově nechápu proč jsme nuceni dělat znovu něco čím už jsme si prošli. Kdyby jsme měli na výběr ze 2 možností že by si člověk vybral co chce za reset bylo by to o dost lepší. Nehledě na to že ten reset budeš muset udělat třeba 12x kvůli kouzlům a dělat 12x 160 už to je otrava a ještě k tomu lítat a dělat ent bio a herbo zručku a dalších x věci když už jsi si tím reálně prošel to prostě nechápu a přijde mi to jako totální hloupost a zbytečnost.

suja97
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. dub 2023 22:39:42
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od suja97 » pon 20. lis 2023 0:30:07

TomasFoxx píše: ned 19. lis 2023 21:39:38
suja97 píše: ned 19. lis 2023 20:49:10 Ano Tomáši, je to přesně jak říkáš - ty dvě BMka v dnešní válce zcela dominovaly.
19.11.23.png
Zkus na chvíli zanechat rektálního alpinismu, chápu že pro tebe jakožto top hráče, který už tu hru prakticky dohrál je jakákoli změna pozitivní, ale většina nás hráčů ještě není na tvojí úrovni a stále má na čem pracovat.
Ano a argument, že střední a malé války byly do hry přidány jen pro zábavu, tudíž jsou teamu naprosto u zadele, jsem slyšel, ale to není argument. Jednou je to součást hry, tak je tak berme, nebo je zrušte. To je jak říkat, že Cidone byla přidána jen pro lidi, kteří kovou chitinovou výstroj, takže pokud nemáš ve skladu chitinku, tak se s tebou o Cidonce vůbec nebudeme bavit.
1. Já s tebou naprosto souhlasím v tom, že to co přidali daggerum a mentálům je naprosto přemrštěný.
2. Moje reakce byla čistě o tvojí větě "aby zjistil že chary jsou relativně vyrovnané" což prostě člověk který chodí pravidelně války (ne jen střední pls) a má to v hlavě vpořádku, vživotě nemůže vyblejt.
3. Mio už tu psal, že spelly se budou upravovat. Takže moc nechápu, proč se tu teď objevilo pár lidí a chtěj to zase řešit, BUDE SE TO UPRAVOVAT. Já se tu od vydaní nových spellu dohaduju jen s lidma, co maj tu "drzost" napsat, že postavy jsou vyrovnané 😂
Já si ještě dovolím se vrátit k téhle konverzaci:
Za tím že chary byly relativně vyrovnané (až na dračího šamana) si stojím, vždyť podívej se na TOP hrdiny skoro jakékoli války (beru teď velké) a najdeš tam v 90% případech všechny - mentála, archa, dagga, bm, heala. Mění se jen poměr zastoupení. Jo WP a auru tam tolik nevidíš, ale proč - WP tam chodí jen na rušení a aura když je furt zrušená tak toho moc neuhraje, tak kdo by za to chodil.
To že některé postavy jsou lepší 1v1 a jiné zas do chumlu, je jasně daný charakterem těch skillů, ale je na každým co si vybere. Jestli bude huntit CB plošnýma skillama (heal, arch, mental, bm), nebo si v klidu bude za auru/dagga vyzobávat zrušený protivníky a slabší kusy.

Uživatelský avatar
NikolAstrid
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. led 2021 17:52:58
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od NikolAstrid » pon 20. lis 2023 0:30:35

Annatar píše: ned 19. lis 2023 22:30:50 Knihy měly hezké barvy a teď vypadají ve skladu všechny stejně tak je tam člověk musí hledat.
S tímto souhlasím, knihy mi teď přijdou všechny stejné. Dříve bylo pěkně poznat knihy z jedné řady, atd. Bylo to rozeznatelné na první dobrou. Teď se v tom popravdě ztrácím a zatím jsem nenašla nějaký způsob, jak je rozeznat bez čtení názvu.

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 641 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od TomasFoxx » pon 20. lis 2023 1:07:27

suja97 píše: pon 20. lis 2023 0:30:07
TomasFoxx píše: ned 19. lis 2023 21:39:38
suja97 píše: ned 19. lis 2023 20:49:10 Ano Tomáši, je to přesně jak říkáš - ty dvě BMka v dnešní válce zcela dominovaly.
19.11.23.png
Zkus na chvíli zanechat rektálního alpinismu, chápu že pro tebe jakožto top hráče, který už tu hru prakticky dohrál je jakákoli změna pozitivní, ale většina nás hráčů ještě není na tvojí úrovni a stále má na čem pracovat.
Ano a argument, že střední a malé války byly do hry přidány jen pro zábavu, tudíž jsou teamu naprosto u zadele, jsem slyšel, ale to není argument. Jednou je to součást hry, tak je tak berme, nebo je zrušte. To je jak říkat, že Cidone byla přidána jen pro lidi, kteří kovou chitinovou výstroj, takže pokud nemáš ve skladu chitinku, tak se s tebou o Cidonce vůbec nebudeme bavit.
1. Já s tebou naprosto souhlasím v tom, že to co přidali daggerum a mentálům je naprosto přemrštěný.
2. Moje reakce byla čistě o tvojí větě "aby zjistil že chary jsou relativně vyrovnané" což prostě člověk který chodí pravidelně války (ne jen střední pls) a má to v hlavě vpořádku, vživotě nemůže vyblejt.
3. Mio už tu psal, že spelly se budou upravovat. Takže moc nechápu, proč se tu teď objevilo pár lidí a chtěj to zase řešit, BUDE SE TO UPRAVOVAT. Já se tu od vydaní nových spellu dohaduju jen s lidma, co maj tu "drzost" napsat, že postavy jsou vyrovnané 😂
Já si ještě dovolím se vrátit k téhle konverzaci:
Za tím že chary byly relativně vyrovnané (až na dračího šamana) si stojím, vždyť podívej se na TOP hrdiny skoro jakékoli války (beru teď velké) a najdeš tam v 90% případech všechny - mentála, archa, dagga, bm, heala. Mění se jen poměr zastoupení. Jo WP a auru tam tolik nevidíš, ale proč - WP tam chodí jen na rušení a aura když je furt zrušená tak toho moc neuhraje, tak kdo by za to chodil.
To že některé postavy jsou lepší 1v1 a jiné zas do chumlu, je jasně daný charakterem těch skillů, ale je na každým co si vybere. Jestli bude huntit CB plošnýma skillama (heal, arch, mental, bm), nebo si v klidu bude za auru/dagga vyzobávat zrušený protivníky a slabší kusy.
K tomuhle ti jen napíšu, ať se podíváš na zastoupení králů, klidně třeba za poslední 4 roky a řekneš mi aspoň 5 různých daggerů, co za tu dobu dali krále (doufám že chápeš, že sépky se v tomhle ohledu nepočítaj). Přecejen, 4 roky, to máš nějakých 200 týdnů s králem, se třema říšema máš za tu dobu 600 králů, v takovým obřím počtu by se jenom 5 různých daggerů mělo najít, když je to vyvážená postava s ostatníma charama asi, ne?
Já ti totiž z hlavy řeknu 4, jsem to já, kdysi AirQ, NikL a maximilius. A v těch tvých TOP hrdinech se ty 4 roky točí tyhle 4 jména. Proč myslíš že se nenajdou další? Fakt mi chceš říct, že ty postavy jsou vyvážený, jen dagger třeba nikoho nebaví? Ne, je to proto, že když chceš hrát daggera, musíš se to učit jak blázen, musíš mít výbavu jak blázen a musíš mít hlavně nervy jak blázen. A až tohle všechno budeš mít, tak si zajdeš válku, dáš 350cb jak šéf, podíváš se do těch tvých TOP hrdinů a zjistíš, že nad tebou je 5x bmko, z toho o jednom víš, že doslova nosí do velkých výbavu ze střední (ano, přísahám že tahle situace už se stala).
A opovaž se říct, že to je proto, že daggery nikdo nehraje a bmek s healerama je tam plná prdel, protože logicky, je jich tam plná prdel protože to jsou nejlehčí postavy.
Obrázek

Relly
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 120
Registrován: pon 23. bře 2015 20:50:16
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Relly » pon 20. lis 2023 1:09:06

TomasFoxx píše: ned 19. lis 2023 23:16:46
7lukas píše: ned 19. lis 2023 22:56:24 No co se týče updatu z mého pohledu je to zajímavá změna a když se vychytají chybky kterých je momentálně hodně tak by to nemuselo být špatné. Každopádně z mého pohledu je celkem nesmyslné a nechápu proč po resetu postavy jsem nucen si obnovovat všechno jako je Karma, ent bio atd. Chápu že pro lidi co mají nějakým způsobem špatně načtenou postavu je to fajn že mají šanci vše napravit a udělat to znova podle sebe ale pro mě osobně a mnoha dalších lidí je to hrozně otravná záležitost. Tento update nás vyloženě nutí odstavit postavy na pár měsíců aby jsme udělali např kouzla na vyšší úroveň atd. Píšu schválně odstavit páč z mého pohledu je totální kravina abych každý měsíc musel obnovovat ent bio, karmu atd i když je to nastavené že to netrvá tak dlouho ale prostě nějaký čas to zabere. Ono už samotný exp postavy na 160 abych mohl nasadit chitinky a normálně s postavou válčit zabere 7-14 dní když u toho člověk nebude sedět x h denně. A abych udělal 160 a pak musel ještě lítat a obnovat všechno abych si mohl normálně zaválčit a pokračovat v zasvěcku atd je prostě hloupost. Takže jsem se chtěl zeptat zda by nebyly 2 možnosti resetu postavy. 1 by byla pro hráče co si chtějí vyresetovat vše jako je karma, ent bio, změna postavy atd a pak 2 pro lidi co chtějí pouze vyresetovat lvl postavy aby mohli udělat další generaci s tím že by karma atd jim zůstala nebo automaticky jak by dosáhli lvl 160 by se jim vrátila postava do původního stavu jak měli před resetem. Páč jak jsem psal jsou lidi co na těch postavách chtějí normálně hrát i během resetu ale nepotřebují každý měsíc si obnovovat všechno. Myslím si že samotný ten lvl dá dost lidem zabrat a pokud budou chtít i během toho měsíce po resetu válčit tak budou mít co dělat aby ten lvl stihli udělat do 14 dnů např aby si mohli 2 týdny normálně válčit.
Jen ti tady doplním, víš že ta karma kterou zmiňuješ realně zabere třeba 5 minut? :D odevzdáš 1 žlutou, 1 šedou, 1 modrou a 1 zelenou a jsi zpátky :D a s tím že to už budeš expit na 160, tak mi neříkej že ti ty 4 karmy během toho nepadnou :D
Tu jen dodám takovou drobnost, že zelená karma není potřeba. Ale též jsem si to myslel. Takže stačí jen od každé barvy jednu, krom zelené, což je úplné nic. Co se týče ent bia, nejsou třeba hledat vzorky, prostě se donesou orchidy a jen najít správný meteor, který to napíše, jakmile je hotová třaskavina. Takže když člověk nepočítá 15 minut afkování, tak ent bio je též formalita a pvp postava na pvp je připravená během chvíle.
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
G1
5/5
Hotovo

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Annatar » pon 20. lis 2023 3:12:34

TomasFoxx píše: pon 20. lis 2023 1:07:27 K tomuhle ti jen napíšu, ať se podíváš na zastoupení králů, klidně třeba za poslední 4 roky a řekneš mi aspoň 5 různých daggerů, co za tu dobu dali krále (doufám že chápeš, že sépky se v tomhle ohledu nepočítaj). Přecejen, 4 roky, to máš nějakých 200 týdnů s králem, se třema říšema máš za tu dobu 600 králů, v takovým obřím počtu by se jenom 5 různých daggerů mělo najít, když je to vyvážená postava s ostatníma charama asi, ne?
Já ti totiž z hlavy řeknu 4, jsem to já, kdysi AirQ, NikL a maximilius. A v těch tvých TOP hrdinech se ty 4 roky točí tyhle 4 jména. Proč myslíš že se nenajdou další? Fakt mi chceš říct, že ty postavy jsou vyvážený, jen dagger třeba nikoho nebaví? Ne, je to proto, že když chceš hrát daggera, musíš se to učit jak blázen, musíš mít výbavu jak blázen a musíš mít hlavně nervy jak blázen. A až tohle všechno budeš mít, tak si zajdeš válku, dáš 350cb jak šéf, podíváš se do těch tvých TOP hrdinů a zjistíš, že nad tebou je 5x bmko, z toho o jednom víš, že doslova nosí do velkých výbavu ze střední (ano, přísahám že tahle situace už se stala).
A opovaž se říct, že to je proto, že daggery nikdo nehraje a bmek s healerama je tam plná prdel, protože logicky, je jich tam plná prdel protože to jsou nejlehčí postavy.
Foxi radši už nepiš jak se tu ztrapnujes, mluvíš tady o skillu, ale jak si šel v pátek malé války tak si tam byl mezi posledníma xD a to jeste si mohl být rád že si nahrál nějaké CB protože jsi ve válce zabíjel jen siminku co tam byla bez věcí. Nebo žeby domluvený transfer ? Mrk mrk, někdo potřeboval hodně šamanů xD

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě

Who is chatting

offline Clusive 
offline Deven 
offline Elear 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline WopeArch