výdělek se šamanem

Prostor k diskuzi o sličných šamanech oplývajících léčivými schopnostmi i těch, kteří vládnou mocí draka.
Odpovědět
falman2
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. led 2011 17:53:43

výdělek se šamanem

Příspěvek od falman2 » pát 04. úno 2011 20:20:46

Vím,že to tu bylo již xkrát zmíněno,ale chtěl bych se zeptat na pár otázek
1)Jak si vydělat se šamanem dračí moc???
No na mém lvl(66) si vydělávám sběrem zbraní v metinlandu,což jedna várka mě dá tak 1-2kk yangů a to je pěkné,ale rozhodně si nepředstavuju,že takhle budu vydělávat nějak dlouho....
Metiny rosekám za celkem dlouho metin 55 třeba i za 7-8 minut :(
2)Bude to lepší na vyšším levelu???Chtěl bych slyšet zkušenosti šamanů 85+
3)Má cenu dělat si dropera??? Víte nechci u metinu prosedět 5 hodin denně,takže nevím jestli si mam založit i dropera wara s aurou ??!!

Jinakmoje staty: obrana 500
útok 569-624 sil 3
vit 92 ZB 11942 poh 43
int 102
Jinno-šaman-dračí moc-70 lvl
-Konečně MH
Kouzla:
Dračí řev G2
Střílení na draky G1
Pomoc draka G1
Požehnání 11
Létající talisman a zrcadlit 1

Uživatelský avatar
oZabkaO
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 45
Registrován: sob 16. říj 2010 16:15:26
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: výdělek se šamanem

Příspěvek od oZabkaO » pát 04. úno 2011 22:10:18

Takže, u dračího šamana budeš potřebovat hlavně INTELIGENIC a % NA PŘÍŠERY. Pak se ti bude vydělávat lépe a také toho víc zvládneš. Metiny nejsou problém s věcmi a hlavně bonusy lazenými ideálně spíš na to PVM. Na rozbíjení metinů se ti nejvíc hodí pomoc draka, čili kritik a také řev draků není k zahození. Má hezký rozsah, silné kouzlo. Když bdueš na koni, někdy pomůže sesednout, zařvat a rychle nasednout. Ale také požehnání a střílení na draky se ti budou hodit. Pokud u toho metinu nechceš hnít celý den nebo několik hodin denně... s droperem aurou, předpokládám že jsi myslel metiny, tak je ideálnější v noci nebo hrozně brzo ráno, jinak si nějak extra nezadropuješ. Ovšem šaman si na sebe umí vydělat i sám a to hlavně dračí moc. Já si dropera udělala, ale teď si stejně používá skoro pořád jen můj manžel, jelikož mě to s ní nebaví a raději si vydělám jinak i když například pomaleji a déle to trvá. Nikam nespěchám a pokud to nechceš pařit hodně, postačí ti jen šamánek. Pokud nechceš rychle vyrůst a zůstat slabý, odporučuji nějakou dobu dávat BZK do cechu. Tak ti půjde příjem peněz, uděláš výbavu, vylepšíš kouzla a až budeš spokojený na daný level, pak to necháš volně plynout na vyšší. Samozřejmě je to jen na tobě, chtěl jsi názor a tu je. ;)
Detha

1Maty1
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 16
Registrován: sob 22. led 2011 9:57:47
Bydliště: Hadej
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: výdělek se šamanem

Příspěvek od 1Maty1 » pát 04. úno 2011 22:13:24

oZabkaO píše:Takže, u dračího šamana budeš potřebovat hlavně INTELIGENIC a % NA PŘÍŠERY. Pak se ti bude vydělávat lépe a také toho víc zvládneš. Metiny nejsou problém s věcmi a hlavně bonusy lazenými ideálně spíš na to PVM. Na rozbíjení metinů se ti nejvíc hodí pomoc draka, čili kritik a také řev draků není k zahození. Má hezký rozsah, silné kouzlo. Když bdueš na koni, někdy pomůže sesednout, zařvat a rychle nasednout. Ale také požehnání a střílení na draky se ti budou hodit. Pokud u toho metinu nechceš hnít celý den nebo několik hodin denně... s droperem aurou, předpokládám že jsi myslel metiny, tak je ideálnější v noci nebo hrozně brzo ráno, jinak si nějak extra nezadropuješ. Ovšem šaman si na sebe umí vydělat i sám a to hlavně dračí moc. Já si dropera udělala, ale teď si stejně používá skoro pořád jen můj manžel, jelikož mě to s ní nebaví a raději si vydělám jinak i když například pomaleji a déle to trvá. Nikam nespěchám a pokud to nechceš pařit hodně, postačí ti jen šamánek. Pokud nechceš rychle vyrůst a zůstat slabý, odporučuji nějakou dobu dávat BZK do cechu. Tak ti půjde příjem peněz, uděláš výbavu, vylepšíš kouzla a až budeš spokojený na daný level, pak to necháš volně plynout na vyšší. Samozřejmě je to jen na tobě, chtěl jsi názor a tu je. ;)
PRESNE
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Justice je nejlepší grafik na forku ato mi nikdo nevytkne ;) a moc jí děkuju
http://www.bastard.cz/panske-mikiny/sva ... 71/#p13657

falman2
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 10
Registrován: stř 26. led 2011 17:53:43

Re: výdělek se šamanem

Příspěvek od falman2 » pát 04. úno 2011 22:22:46

Tak kouzla(mam je v podpisu) mam celkem podle tvého návodu ;)
Bohužel s tou inteligencí a příšerama je to hodně zlý.... inteligenci mi zvyšují pouze naušky a to +12 a příšery nemam ani procento...jinak asi se nechám inspirovat a zaseknu se na tomhle lvl.... zatim si vydělám tím sběrem a pak si zlepšim alespon jendo kouzlo na P a hlavně si seženu nějaký bonusy na inteligenci a %příšer... jo a ještě se chci zeptat,jsestli ty % na příšery působí i na samotný metin???
Protože když z něho vylezou příšery dám řev a střílení a jsou vpodstatě mrtvý,ale dělá mi problém hlavně metin....
Jinak jak jsem zjistil,jsem spíše založení PvP,protože mi nedělá problém zabít auráka o pár lvl výššího....
zatim jsem metin hrál jen pro zábavu a nějak jsem nehrotil,ale teď si říkám,že když už jsem strávil tolik času sezením u kompu,tak ať to má alespon trochu smyslu :)
No nic nebudu to hrotit a jestli mi to zabere týden nebo půl roku vylepšit si postavu,to nechám času...rozhodně radši půjdu dělat mé koníčky než trávit dny u kompu ;)
Takže díky za radu a mějte se hezky :!:
Jinno-šaman-dračí moc-70 lvl
-Konečně MH
Kouzla:
Dračí řev G2
Střílení na draky G1
Pomoc draka G1
Požehnání 11
Létající talisman a zrcadlit 1

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « stř 11:44 pm »
TomasFoxx píše: jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
To máš na další roky, aby se nemuselo vymýšlet nic dalšího
@ MastnyRozek « stř 7:44 pm »
@Narsi,  Aha dobře, děkuji :)
@ Narsi « stř 7:43 pm »
Zdravím, je prázdná jen pokud neprobíhá zrovna žádný vstup.
@ MastnyRozek « stř 7:41 pm »
@Mionix,  Ahoj na vývěsní tabuli ve městě po zvolení možnosti vstup do ugorohu se objevuje pouze prázdná tabulka https://i.imgur.com/f1lsa1D.png
@ Mionix « stř 5:46 pm »
@Suko201,  "Systém registrace k říši: Po vyhlášení bojů o vstup, které bude probíhat každé 4 hodiny, jakýkoliv vstup do hry či teleport bude znamenat zaregistrování daného PCID k určité říši. Do bojů i do následného vstupu budeme muset bojovat za danou říši. Změna možná není. Pro každý jednotlivý boj o vstup však můžete využít libovolnou říši. Do bojů se vstupuje od správce bitev."
@ Suko201 « stř 5:04 pm »
Takže ty časy jsou Teda 8:10 12:10 16:10 a 20:10?
@ Narsi « stř 4:09 pm »
V 16:10
@ TomasFoxx « stř 4:05 pm »
nema ted bejt dalsi boj o ugoroth?
@ TomasFoxx « stř 1:50 pm »
jo a 666 kosti odevzdat mi přijde jako extrémní přepal
@ Suko201 « stř 1:03 pm »
Narsi píše: Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
aha, tak to si asi pamatuji špatně, dobře. Díky :-D
@ Narsi « stř 1:02 pm »
Ty časy byly obdobně i u zabíjení se u májek. Jen se změnilo prostředí v kterém boje probíhají a mapa byla záměrně zvolena, kvůli vzpomínkám na staré časy.
@ Suko201 « stř 12:58 pm »
Mě by zajímalo, kdo jako vymyslel ty časy těch válek. Však to normální pracující člověk, co má aspoň trochu i život tam venku, nemůže stihnout. Max tak jeden ten čas a to je dobrá bída. Bylo by dobré to doupravit.
@ TomasFoxx « stř 12:44 pm »
u tech kosti musi byt jmeno dyl, realne jsem ted v zamasku jen behal kolem zlute a cervene a kradl jim to ze zeme
@ Mionix « stř 12:41 pm »
@Valkaryan,  budou. Vyčkejte prosím do zítra.
@ Vydesenej « stř 12:40 pm »
Já teda čekal že to bude 15min jedna 15min druha 15min 3 a dál :D a ne že dropnu všechny naráz ale ok no
@ Relly « stř 12:30 pm »
@TomasFoxx,  To je záměr. Vracíme se do starých časů.
@ TomasFoxx « stř 12:25 pm »
a ent je prej nejakej buglej, ze ukazuje chx
@ TomasFoxx « stř 12:24 pm »
1v1 poust ch3
@ TomasFoxx « stř 12:24 pm »
@Vydesenej,  tak pod
@ Narsi « stř 12:21 pm »
Zdravím, je to v řešení. Děkujeme za trpělivost.
@ Vydesenej « stř 12:03 pm »
Tak já tě tímto vyhlašuju
@ TomasFoxx « stř 12:01 pm »
nefunguje vam vyhlaseni boha, tu cekame zbytecne
@ Valkaryan « stř 10:07 am »
Kdy budou v prodeji kloubouky?
@ Mionix « stř 7:39 am »
@Nonepovideeej,  Nejdou, jediné co jdou jsou z truhel. Ty co jsou z kalendáře se nově nastavovali neprodejné. Aby si nedělali hráči 100vky účtů a pak to neprodávali.
@ Vydesenej « stř 7:00 am »
Díky že jste udělali nějaký zajimavý vstup do Ugorohu a není to zas to stejné :)
@ Nonepovideeej « úte 11:38 pm »
Může mi někdo říct, proč nejdou dát do shopu zahradnická povolení z eventu a ani s nimi obchodovat? :(
@ Vydesenej « úte 5:47 pm »
Se to dostane ta údržba až na čtvrtek možná
@ gagefranjo « úte 4:11 pm »
Přicházejí velký změny (korektury)
@ Hakan « úte 12:53 pm »
To posouvání údržby je fakt parádní :lol:
@ Nonepovideeej « čtv 8:55 pm »
@Mionix,  Krásná práce :)
@ Mionix « čtv 6:57 pm »
@Nonepovideeej,  proto jsem to psal. GA byl tak šikovný, že to dokázal opravit bez údržby. :-)
@ Nonepovideeej « čtv 4:35 pm »
Mně se meteory dneska už spawnují celý den normálně :)
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Tak chyba se spawnem meteorů snad opravena. Vyzkoušejte.
@ kovardominik « stř 9:55 pm »
když tu máme soutěž ke dni tance, všimnul si někdo že není ani jeden tanec při kterém by si postava s mečem v ruce neusekla hlavu a všechny ostatní části těla (kdyby to šlo samozřejmě)?
@ Mionix « stř 7:31 pm »
Ráno bude chviličková mimořádná údržba kvůli spawnu meteorů. Omlouváme se, GA hledá chybu.
@ Mionix « stř 6:00 pm »
@Nonepovideeej:up: děkuji
@ Nonepovideeej « stř 5:39 pm »
Ty meteory nejdou spawnout vůbec nikde, kde se normálně dají spawnout a eventové prémko mi taky nefunguje celý den..
@ Mionix « stř 4:52 pm »
@reeenda,  on sám z nedostupného místa zmizí a objeví se jinde, do toho sahat GM nesmí
@ reeenda « stř 4:46 pm »
245/361
@ reeenda « stř 4:29 pm »
Země obrů, kousek od vstupu
@ Mionix « stř 4:27 pm »
@marexanax,  mohu vědět, kde na jaké mapě?
@ reeenda « stř 4:15 pm »
Když konečně najdu čtyřlístek, tak mi nejde zvednou :( a to už je třetí
@ Suko201 « stř 12:07 pm »
marexanax píše: Nejde spawnovat meteory těžké ani bažiny, pravděpodobně žádné
lol, jak se tohle může stát, to mi je opravdu záhadou.
@ marexanax « stř 9:40 am »
Nejde spawnovat meteory těžké ani bažiny, pravděpodobně žádné
@ Vydesenej « stř 7:22 am »
Z technických důvodů bude provedena údržba v čase od 7:30 do 8:00 :D a hra už nejede v 7:00 AU
@ TomasFoxx « úte 11:21 pm »
@Mionix,  jojo ona už mi psala, že po nějaky době pak zmizel, ale nevěděl jsem jestli jsi to byl ty, nebo samo :D každopádně ten ticket tam asi furt je, kdybyste ji chtěli dát náhradu 3:)
@ Mionix « úte 5:28 pm »
@TomasFoxx,  tak že, je to systémem ošetřené, nebudu psát jak, ale nedostupný zmizí sám.
@ qSTRoNgMANp « úte 12:53 pm »
Na to, že Vás tam je 5 a pů, tak se chováte, jak korporát o 500 zaměstnancích. :D
@ Mionix « pon 7:12 pm »
@TomasFoxx,  Je tu zásadní problém. Netuším, co by to udělalo, také se může stát, že se další již nebude spawnovat. A pokud mi to GA nepovolí, tak nemohu.
@ TomasFoxx « ned 10:06 pm »
@Mionix,  mohl bys prosim ticket 94300? jde jen o bugnuty ctyrlistek, tak at muzem hledat dal
@ Mionix « sob 5:34 pm »
Tak že pro info, ti co mi poslali do SZ jméno postavy, tak je quest údajně opraven a můžete jít za Handu UP
@ Mionix « sob 4:59 pm »
Prosím do SZ o dodání jmen postav, kde vám nejde nový věneček. Saggi nahradí.
@ Borda91 « sob 2:11 pm »
Už má někdo ten suvenýr? :D
@ cleo « sob 1:14 pm »
@Nonepovideeej,  ono to prý nejde ani těm co ho ještě nedělali
@ Nonepovideeej « sob 11:47 am »
Pravděpodobně to nejde nám, kteří měli rozdělaný úkol v Dongji, ostatním to šlo, tak nevím..
@ cleo « sob 10:52 am »
@Mionix,  těm co díky předčasnému ukončení eventu se při pokusu o port do dongji rozklikl věneček (a dostali vip) nejde udělat nový, koukněte na to prosím
@ Nonepovideeej « sob 10:46 am »
Mám Smetánku, Sam-zi, Rododendron, Kakikvět, Šeřík a Broskvový květ a nic no, tak nevím :/
@ MrDzenda « sob 10:40 am »
Mě už vyrábí věneček. Odevzdáváš správné? (Houby Tue, Kořen Gango, Datle, "Bodlák" nebere)
@ Nonepovideeej « sob 10:05 am »
Bylinky nejdou stále odevzdat :( Alespoň mně teda..
@ TomasFoxx « sob 9:42 am »
Vydesenej píše: Hlavně už nevypínat :D kdo furt má zapínat ty stánky
:D

Who is chatting

offline Mionix