Droper lvl 54 kde mam dropovat???

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
Odpovědět

droper lvl 54

chrám 1-2 kostkA
6
23%
metiny 50lv
17
65%
chrám 3-4kostka
3
12%

Celkem hlasů: 26

mucqme
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1

Droper lvl 54 kde mam dropovat???

Příspěvek od mucqme » pon 28. úno 2011 8:41:35

Hlavně pište svoje názory !!!

Kladivoun
Lv.7
Lv.7

Re: Droper lvl 54 kde mam dropovat???

Příspěvek od Kladivoun » pon 28. úno 2011 12:27:37

chybí mi tam metiny 55lvl

V3nt1l
Lv.1
Lv.1

Příspěvek od V3nt1l » pon 28. úno 2011 12:37:07

tak ... ja mám droppera 55 a poviem na drop je to najlepši level (podľa mna ) .lebo máš veľa možnosti kde dropovať .. najlepšie sa dropuje na metinoch 50,55,60 ,často chodim aj do veže padaju tam zlate pokladnice a dosť yangou,50 metiny-často mi padajú dušaky,zlate kľuče,ale malo yangou v porovnaní z 55 a 60 meteormy
VENTILator2-Sura-WP
Lvl 91
Prst-P
Vireny-P
Zrušit kouzlo-P
Začarovaná Čepel-P
Začarované Brnený-P
cech žiadny
ChunjO 4ewer ;)

tomaraagon2
Lv.4
Lv.4

Příspěvek od tomaraagon2 » úte 01. bře 2011 15:10:36

CHYBÍ MI TAM CHRAM UTRAPY
KÁMOŠ ZNÁ MOJE HESLO TAKŽE KDYŽ BUDU NADÁVAT NA METIN TAK JE TO ON!

OkeyMaN
Lv.9
Lv.9
Má poděkování:

Příspěvek od OkeyMaN » sob 05. bře 2011 1:10:26

Chrám útrapy -POKLADNICE za hodinu si tam vyděláš dost..
Metiny-50,55 z příšer padají peníze a věci co padnou z metinu taky nejsou k zahození

A chrám- pruty zlata...:)
TreiN
54lvl
Warr
Mentál
3xP - Silné tělo,Prudká rána,průraz.
PvM
Obrázek

.Mikymaus.
Lv.4
Lv.4

Příspěvek od .Mikymaus. » sob 05. bře 2011 21:20:16

Chrám útrapy ale neni tam moc volno takže metiny 50lv tam je volno dost
Postavy:

WAR-TĚLO
o0oDAVISo0o
ŘÍŠE-CHUNJO
LV:75

Aura P
Bojové zuření P
Smršť meče G1
Trojcestný střih G1
Padit 6
Proměna P
Vedení P
Těžba P

105% příšery

Nábor do nového cechu, viz. Valky a cechy

ZAČAL JSEM PŘEDCHVÍLI ,ALE JSEM SKUŠENEJ MAZÁK

CusToM
Lv.7
Lv.7

Příspěvek od CusToM » pon 07. bře 2011 22:05:34

Metiny 60, uděláš 40kk za 2 hoďky v pohoďě...
CusToM-lvl95-Body WaRrior
Full P
CusToMDroP-lvl61-Body WaR...
I'm BACK!

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Trubice « pát 9:26 pm »
@Mionix Stojím za tebou !!
@ Selema « pát 9:25 pm »
@MoravskyPepin,  jo!
@ MoravskyPepin « pát 9:15 pm »
Já bych zrušil PvP celkově
@ schvarz « pát 9:07 pm »
Obrázek
@ Selema « pát 9:06 pm »
@TopTopiik😀
@ TopTopiik « pát 9:04 pm »
@RAMHH, kompletně zrušit malý a střední a lidi by měli motivaci dělat pvp do velkých :)
@ RAMHH « pát 9:01 pm »
@Hakan,  Na to nemas dost sirokou playerbase, to by totalne zahubilo male a stredni war. Jak to je ted je to prakticky ideal, s tim ze by mozna stalo za to rozsirit stredni do 110. ( Selemo, zase me muzes zkritizovat, ze to pisu neustale a zbytecne. Jen do me! )
@ Hakan « pát 8:53 pm »
Udělat to tak, aby se střední a velké války kryly s velkýma a vidělo by se, co lidi láká víc, respektive TOPky co by chtěli krále by museli jen do velkých
@ schvarz « pát 8:53 pm »
Mluvím ohledně malých a středních válek btw, ve velkých je to jinak, kdyby někdo nevěděl.
@ schvarz « pát 8:25 pm »
Ale prostě když máš výbavu za 10kkk, tak máš dost možná tak 40-50% obran na meče/dýky/obou/šípy/magii, na lidi máš velký prd a kvůli tomu tě všichni vypínají. To si vem, že to je podobný, jako jít do swampu s buffem pod 100%. Zkrátka v tom pvp je někde ta hranice, kde to začíná být únosný. Ve swampu to je 100% buff, v pvp to je aspoň 50-55% obran a dobře promyšlený to, kde si můžeš dovolit nemít ty obrany.
@ schvarz « pát 8:24 pm »
@teensaverx,  Hele, takhle ti to povím - rozdíl mezi výbavou za 40kkk a za 400kkk je už docela drobnej. Ten rozdíl je v tom, že ta výbava za 40 má prostě 1-2 slabiny, výbava za 400 slabinu žádnou nemá. Jenže když v tom pvpčku vhodně zvolíš ty slabiny tak, aby ses s danou zbraní/postav tolik nepotkával.
@ teensaverx « pát 8:19 pm »
@RAMHH, tak to je super keby som nemal nič iné na robote tak si spravím za 30 výbavu .. beztak to ale nemá význam ja len toľko k tomu ...
@ schvarz « pát 8:18 pm »
Naopak když bych třeba měl jen 45% obouruče a 30% war, tak by mě smazal na průraz bez kritiku.
@ schvarz « pát 8:17 pm »
Tak záleží jakou máš výbavu žejo. Logicky, pokud máš na někoho menší obranu jak 50% a na danou zbraň míň jak 55%, tak ti prostě za 10k dávat budou. Já mám kupříkladu 65% magii a 70% na sury a stejně od BMka na kamen dostanu 9k kritikem.
@ RAMHH « pát 8:16 pm »
@teensaverx,  Jako za 10kkk pvp neposkladas, ale za 30 se da udelat uz slusne aby sis zahral a dosahl dobreho vysledku. Topky tam jsou a vzdy budou, ale mezi jejich vybavou a tvou nebude takovy rozdil a mas sanci se jim priblizit, ne-li je predehnat. Zkus to ve velkych - kolik te bude stat postava s karmou, a pak jeste vybava.. Vsak jen ta schopka bude stat k 100kkk..
@ sizmik « pát 8:15 pm »
Nicméně to prostě jeden GA nemá šanci sám zvládnout. Nicméně upřímně jsu hodně zvědavej na ten cechovní systém.
@ sizmik « pát 8:15 pm »
@Mionix,  Tak karma je na dlouho. Podle mě topky potřebí něco co můžou dělat ale zas aby jim to dalo jen malou výhodu. Například nějak složitě zajistit přidání "oštěpku" kamene do věcí jako 4. kámen. Který by třeba ale jen dával 20% normálního +6 leštěného.
@ MoravskyPepin « pát 7:38 pm »
@Mionix,  No chtěl jsem napsat, že Ekura je na dýl. Biolog, karma, ent ale přidávat se to nedá donekonečna protože co ten začínající hráč? Aby si postavu budoval 2 roky? Když už teďka to trvá cca rok pečlivé snahy
@ Mionix « pát 7:36 pm »
@MoravskyPepin,  To je neřešitelné. Přidáme věc na 2 roky a hráči to odmítnou dělat. Přidáme věc na půl roku a hráči ji mají za 1 měsíc. To nemá řešení.
@ MoravskyPepin « pát 7:33 pm »
Velcí hráči jsou "znuděni", je to jak to je Xhráčů je v TOPu a nemá do čeho píchnout, nový obsah je záležitostí pár měsíců. Když se koukneme na Zasvěcení, asi máte lepší přehled kdy padla první věc na 9 a to bych řekl že se to natahovalo skrz to, že cido je otevřená po 2 hodinách a nabídka tedy omezená. Cokoliv se dle mého přidá bude to záležitostí měsíce dvou a kam hru "posunout" aby se něco "nezabilo" je dle mého celkem oříšek a jsem zvědav s čím přijdete.
@ teensaverx « pát 7:23 pm »
@TopTopiik, tak mňa archer vôbec neťahá, healera mám 126 ale to už tiež nie je ono .. its time to go, aspoň na žena nebude otravovať s tým že sa venujem furt len metinu 🤔
@ teensaverx « pát 7:22 pm »
@Mionix, ono popravde je to presne tak ... Je tam 40 ľudí, až tam toľko je, a 35 z nich má levely 160 a preinvestovaných xxx miliárd .. celé zle
@ TopTopiik « pát 7:22 pm »
pořád se dá udělat sépkař, healer, archer s levnou výbavou a postava se dá koupit, karmu nepotřebuješ
@ teensaverx « pát 7:21 pm »
@TopTopiik, toľko času do hry investovať nebudem, už to bol výkon že som si k lv 79 urobil bio...ale čakal som tak polovicu dmg a nie to čo teraz :) nevadí, aspoň som sa zabavil pri dropovani aj keď neviem načo mi to bude :))
@ TopTopiik « pát 7:19 pm »
@teensaverx, v malých i středních budeš dostávat 10k, ikdybys do toho vrazil 500kkk.. pokud chceš dostávat méně, udělej velký
@ Mionix « pát 7:17 pm »
@teensaverx,  To je celý problém, na který jsem poukazoval x let, když se tu volalo po malých válkách. Já vždy tvrdil: Velcí hráči jsou znudění, vezmou 100kkk a klidně investují do výbavy na malé války. Všichni mě negovali. Jaká je dnešní skutečnost? Já měl pravdu. Ty veškeré dnešní války od malých po velké jsou opět jen pro TOPky. :-)
@ TopTopiik « pát 7:15 pm »
@schvarz, v červený ti vykupuje mapy Bavoro za 210 tuším
@ teensaverx « pát 7:05 pm »
To je des :) som si spravil nejakú normálnu výbavu do valky lv 79 a dostávam 10k naskill hah.. kolko máte vo výbavách,? 500kkk??) Keď 10kkk je málo ..
@ Trubice « pát 6:40 pm »
Naschle
@ Skullhlav « pát 5:22 pm »
Dobrý den
@ schvarz « pát 4:49 pm »
Jo aha, tak to je na mě moc fikaná zkratka
@ sizmik « pát 4:48 pm »
@schvarz,  BO myslím black orcs
@ schvarz « pát 4:46 pm »
BO
@ sizmik « pát 4:46 pm »
@schvarz,  Jakej boss?
@ schvarz « pát 4:41 pm »
Tak taky může dávat průnik, přeci jen je to boss
@ Mionix « pát 4:41 pm »
@sizmik,  I to je možné. I to se používá v některých nových lokacích. Respektive je to maličko jinak, ale v zásadě máte pravdu.
@ sizmik « pát 4:37 pm »
@Mionix,  Protože je nastaven tak, aby ignoroval určitá % buffu? (Hádám)
@ sizmik « pát 4:36 pm »
@MoravskyPepin,  Práve že i obyčejní BO, proto se tak divím.....
@ MoravskyPepin « pát 3:40 pm »
@sizmik,  To ti mágové tam (Kouzelníci)
@ Mionix « pát 3:34 pm »
@sizmik,  Ne každý mob bere fyzickým útokem. Jak je možné, že bere lukostřelec v Enta přes 100% buf?
@ sizmik « pát 3:29 pm »
Hoj, jak je možné, že mi BO berou i přes 100% buff?
@ Selema « pát 3:04 pm »
@schvarz,  o 4h později 😁
@ schvarz « pát 2:39 pm »
No, bohužel už si tu s vámi nemůžu povídat, musím jít sklidit zahrádky
@ jfz « pát 2:25 pm »
však si ho zasloužíš Sienku :heart:
@ schvarz « pát 2:17 pm »
Je to úžasný dárek, jsem za něj nekonečně vděčný <3
@ jfz « pát 1:17 pm »
takováhle reakce mě teda dost překvapila a zamrzela
@ jfz « pát 1:17 pm »
@MoravskyPepin, přijdu a nestačím se divit... já nikoho nebonzovala, i mně psalo spousta lidí
@ MoravskyPepin « pát 1:15 pm »
@jfz,  Asi to bylo málo 😂😂 a vlastně je s tím víc problémů než užitku 😉 @TomasFoxx,  ty už to nemáš stejně kam dávat, nic nepotřebuješ 😂
@ TomasFoxx « pát 1:11 pm »
@qSTRoNgMANp🤫
@ SamJsiLama « pát 1:04 pm »
@TomasFoxx,  Polepši se 🤔
@ qSTRoNgMANp « pát 1:01 pm »
@TomasFoxx,  Foxxy, vše si dostal, to všichni víme, takže rupnutí chitinek byla vlastně jen karma :D
@ TomasFoxx « pát 12:57 pm »
potřebuju víc vyžebranych postav 😏
@ TomasFoxx « pát 12:54 pm »
@jfz,  jj měla jsi je dát mě
@ jfz « pát 12:53 pm »
udělala jsem něco špatně, Sienku ? :-)
@ SamJsiLama « pát 12:45 pm »
🤔🤔🤔🤔 mě přijdeš trošku zmatenej, fakt nebylo potřeba je zabíjet, když ti tam vadili.. a lukařky a vrahouni jsou pro bmko pohoda, ne? 😁
@ disaster1591 « pát 12:33 pm »
:lol:
@ TopTopiik « pát 12:31 pm »
@disaster1591, nojo, ale zase talíky na ďábly :D
@ TopTopiik « pát 12:31 pm »
fotku jsem dělal, protože tam byli mágové :D jinak po celém molu roztahaní luky+ vrahové
@ disaster1591 « pát 12:30 pm »
@TopTopiik,  sak mas 5% lidi skin, ten tlstoch musi padnut na 2 kamene :D
@ TomasFoxx « pát 12:30 pm »
ta fotka je dělaná u sava, fakt dost pochybuju že u svatyně není dost daleko😂😂

Kdo chatuje

offline Empiron 
offline Mionix 
offline Selema 
offline honzakr1