Prostor k diskuzi o obratných ninja bojovnících, kteří dovedou hbitě zacházet s dýkami i lukem.
-
Shard
- Lv. 11

- Příspěvky: 78
- Registrován: stř 18. kvě 2011 20:15:28
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Shard » ned 26. čer 2011 11:24:08
Luk duchů+9
Shard+9
Aby se nehádalo, tak čisté

Naposledy upravil(a)
Shard dne ned 10. črc 2011 16:20:01, celkem upraveno 1 x.
Ahoj
-
HrochDavid
- Lv.20

- Příspěvky: 271
- Registrován: pát 18. čer 2010 9:09:30
- Bydliště: Olomouc
- Dostal poděkování: 12 poděkování
Příspěvek
od HrochDavid » ned 26. čer 2011 11:26:54
Podle mě luk, protože do proměny (podle mě) není dobré mít moc velkej rozptyl hodnoty útoku
-
Shinobi
- Lv. 11

- Příspěvky: 70
- Registrován: ned 10. dub 2011 11:58:46
- Bydliště: ani google nenajde ;)
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvek
od Shinobi » ned 26. čer 2011 11:28:11
řekl bych, že luk nemá takovej rozptyl
Warka 96 a poroste
full věci +9
Vše-P
Co nemám +9 nepotřebuju

Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.
-
SpraTekk
- Lv.17

- Příspěvky: 165
- Registrován: sob 10. črc 2010 15:54:19
Příspěvek
od SpraTekk » ned 26. čer 2011 12:22:45
Podle toho na co ..

Pokud by jsi šel na temnýho dráčka tak jedák =D nemá rozptyl a drak má mrtě % na luk

jinak bych spíše volil vránu v velkou průmkou

Končím... točit bonnusy za 7 miliard a nemít nic ... zbytečně sem tu ztrácel čas.. a teď to vím ...
-
KapkaRosy
- Lv.16

- Příspěvky: 150
- Registrován: ned 13. úno 2011 7:09:40
- Dal poděkování: 15 poděkování
- Dostal poděkování: 98 poděkování
Příspěvek
od KapkaRosy » ned 26. čer 2011 13:50:59
Do proměny na bosse používám luk duchů. Ovšem na temného draka to bude chtít opravdu něco jiného. Ideálně ten nový meč pro ninju s dostatečně vysokou průmkou.
Vránu do proměny bych netahal. Luk duchů +9 bude v každém ohledu lepší. Zvlášť pokud v něm bude 20% bonus na příslušného bosse.
V současné době pobíhám v proměně pouze v Kerindoru. používám luk od levelu 100 +6 s průmkou 29% a jsem s ním spokojen. Je lepší než luk duchů +9 s 20% na zvířata.
Jednou žoldák, vždycky žoldák.
Hra je skutečnou hrou teprve ve chvíli, kdy se baví všichni kdo ji hrají. Zkuste na to nezapomínat.
Prý se nehodí aby se bývalý moderátor vyjadřoval z účtu bývalého moderátora. Někdo v teamu chce z Mithry rebela. Tak mu to dopřejeme.

-
LOCO30
- Lv.21

- Příspěvky: 333
- Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
- Dal poděkování: 27 poděkování
- Dostal poděkování: 236 poděkování
Příspěvek
od LOCO30 » ned 26. čer 2011 16:06:50
LUK a zase jenom luk
Krome draka, na toho je nejlepsi WP sura

Pomalinku a jistě! Do měsíce snad
-
princik
- Lv.26

- Příspěvky: 684
- Registrován: ned 11. črc 2010 11:25:36
- Bydliště: je místo kde bydlíte :D
- Dal poděkování: 61 poděkování
- Dostal poděkování: 18 poděkování
Příspěvek
od princik » pon 27. čer 2011 18:55:35
LOCO30 píše:LUK a zase jenom luk
Krome draka, na toho je nejlepsi WP sura

to jsi mu pomohl teda
ja bych spis volil ten perletak
PrincBenHur 110 war
-
kyslikcz1
- Lv.17

- Příspěvky: 171
- Registrován: pon 27. pro 2010 18:46:09
- Bydliště: Jinno
- Dal poděkování: 15 poděkování
- Dostal poděkování: 6 poděkování
Příspěvek
od kyslikcz1 » pát 08. črc 2011 20:38:25
KapkaRosy píše:Do proměny na bosse používám luk duchů. Ovšem na temného draka to bude chtít opravdu něco jiného. Ideálně ten nový meč pro ninju s dostatečně vysokou průmkou.
Vránu do proměny bych netahal. Luk duchů +9 bude v každém ohledu lepší. Zvlášť pokud v něm bude 20% bonus na příslušného bosse.
V současné době pobíhám v proměně pouze v Kerindoru. používám luk od levelu 100 +6 s průmkou 29% a jsem s ním spokojen. Je lepší než luk duchů +9 s 20% na zvířata.
Jak řikáš

iLneaR - Shinsoo
Drak Šaman, 114 Lv
Momentálně
• Vydělávání na Zdobené šperky
• Expení na HG
Postava Achiles123 již není v mém vlasnictví
,,Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist''
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
Vyzývám Saggiho do clashe na MMA zápas
chci se zeptat zda by vadilo, že by kamarád napsal mojí postavu na forum kterej pumu nedělá, zajímá mě jestli by to vadilo či ne, nechci žádné problémy a jít proti pravidly proto se chci zeptat přímo vás, kdyby mě daroval jeho hlas jestli by to byl problém či ne děkují.
Ahoj. Mám ještě možnost získat pumu, pokavaď mám jen 2. části amuletu? Doufám že jo

Jednu část klasickou a druhou universální, ta se může použít jen jedna. Díky a hezký den
joo, musím napsat přání
Koukněte se do IS skladu, pokud jste se nekoukli. Já ho měl tam
ahoj chtel jsem se zeptat proc jeste nemam amulet za prani .dekuju
Zdravím, posílal jsem tipovačku na více učtech, včera se rozdávali amulety a nejspíše se na mě zapomnělo, mohu poprosit dodání amuletu? děkují.
přesně tak 5 hodin jsem dropoval jestli nepadne jedenáctá stránka (na další set) a nepadla tak jsem přehodil gear na jiného dropíka a za 10 minut padla takže je to asi omezené 10ks stránek na postavu
Myslí tím, že mu už padlo 10 stránek. Proto se ptá, jestli to je omezeno na postavu
@LazyMole, Aká jedenáctá ? veď ich je 10
nevíte někdo jestli náhodou není drop stránek limitovanej na postavu? na dropce jsem už posbíral celý set, a vždy padaly stránky 30min - 1 hodinka, jednou teda po 2 hodinách, teď dropuju už čtvrtou hodinu a prd

, padla někomu jedenáctá stránka na jedné postavě??
Dobrá, děkuji moc za informaci
Dobrý den, nemusíte se obávat. Ox samozřejmě ještě bude. Avšak pár dní po soutěžním týdnu. Vše bude předem ohlášeno, proto doporučím sledovat fórum.
Dobré ráno

Nemá někdo nějakou informaci, jestli nebude OX? Ještě mi schází mimo deník jeden dílek a vypadá to zatím beznadějně
Dobrý večer, plánuje se po ukončení druhého soutěžního týdne ještě jedna ox?
Dobrý večer, další várka 86 dílků byla předána
OrangEE píše: @deimos, a stále nič
už tam je, měl jsem ho schovanej vlevo vrohu dole v is skladu
@deimos, a stále nič
OrangEE píše: BM/GM kedy dostaneme dielik z forka?
Tež by se hodil no... xd
jestli myslíš ten achievment (dort s patnáctkou), tak ne, ten byl za všechny ingredience na dort
chápu to správně že hodnost 15 už získat nejde že?
Tak co ten tajný úkol na punu? Nejaky hint?
Kterej zmetek se na tom mohl pakovat?! sakraa...
@Tomori, Ďakujeme
Dobrý den, dílek bude předán dnes večer. Jen připomínám, že jsme také jen lidé s prací, studiem a životy

. Rozhodně se nemusíte obávat, že dílek nedostanete
BM/GM kedy dostaneme dielik z forka?
když se na tom řádně někdo napakoval, tak je to jasne, že to povalí rychlostí větru
Už je info, jak získat černou pumu venku!
nevíte prosím jak na černou pumu ? já už snad zkusil vše a pořád nevím jak na to :/ ti co na ni jezdí to nechcou říct
dá se nějak zamezit tomu aby u amuletu pumy při stisknutí klávesy J pro rychlé nasednutí už nezobrazovala tabulka - Opravdu chceš použít jezdecký talisman ? je to docela otravné to pořád potvrzovat
Grout píše: V novince je, abychom sledovali web pro další nápovědy co se týče černé pumy. Sleduji jak blázen a furt nic

tak jak to bude, prý už se ve hře nějaké objevily...
Joooo taky chci nápovědu

zatím to mají jen samé pochybné individua ve hře
@tomas135, Ty se věnuj spíš češtině a ne černé pumě
Me bi zajimalo u koho je ten tajny ukol na cernou pumu a prosim neudelal by video navod na youtube prosim moc
Přeji všechno nejlepší k vaším narozeninám

rozhodl jsme se pro vás složit básen tak snad to bude stát za to
V novince je, abychom sledovali web pro další nápovědy co se týče černé pumy. Sleduji jak blázen a furt nic

tak jak to bude, prý už se ve hře nějaké objevily...
pečení dortu do sobotní půlnoci... Je to myšleno do soboty 23:59:59 nebo do pátku 23:59:59
nevíte něco o tajným ukolu a jak na černou pumu ?
jak padaji ty stranky knihy, je jich 10 a kdyz mas vsechny muzes udelat denik a s nim ti padne i univerzalni dilek
nevím co je kniha ani jak se děla slyším to prvně
jivka007 píše: ja mam dvě časti 3 bych měl dostat za forum ale bohužel stařenku sem nepochopil , že mam vše dat 3x a momentalně už odemě nechce nic příjmout píše hlašku že už to nechce a surka se mi odečte je nějaka možnsot stařenku ještě dodělat ?
Prostě se na stařenku vykašli a udělej si knihu a je to
ja mam dvě časti 3 bych měl dostat za forum ale bohužel stařenku sem nepochopil , že mam vše dat 3x a momentalně už odemě nechce nic příjmout píše hlašku že už to nechce a surka se mi odečte je nějaka možnsot stařenku ještě dodělat ?
Dělám směny a taky pumu mám. Kdybych se na to nevyprdnul, tak i na druhé postavě...

a to tou cestou dortu, neměl jsem univerzál. Pro mě byl problém stihnout OX (o první jsem byl v práci), jinak cajk. Hraju s týpkem, kterej nemá jidinej quest v Dongji, celou dobu říkal jak na to prdí, ale nakonec asi během dvou dnů si tu pumu jen tak ze srandy udělal. Nejvíc problém mu dělalo fórum btw.
No za mě je prostě blbost v rozdílu mít a nemít eventový předmět jen kvůli toho, že člověk nemůže hrát každý den - to znamená že nemůžu odevzdat každý den úkol nebo se účastnit každý den njáké soutěže (a to už mám 3 části amuletu), kdyby se 4tá dala koupit, usnadnilo by to život lidem co nemají tolik času a ještě by profitoval server, a rozhodně by to nebylo ani "zadarmo" protože i tak musíš mít další 3 části
co nějakou indícii jak na černou pumu?

drobnou
Keď máš 10 kusov, klikneš pravým na jednu z nich a urobí ti Denník + dílek na výmenu
@ChunjoKing, možná když jich máš v invu 10 tak na jednu stačí jen kliknout a nabídne ti to, fakt nvm
TomasFoxx píše: @ChunjoKing, musíš jich mít 10 a pak je nějak spojíš v knížku, ale idk jak, nedělal jsem to
tak díky aspoň za info o počte. Skúsim vyheň, soona atď. Ešte raz dík
@ChunjoKing, musíš jich mít 10 a pak je nějak spojíš v knížku, ale idk jak, nedělal jsem to
Tak neviem ako ty, ale ja mám fyzicky náročnú prácu na 3 zmeny
noxforko píše: Petice, za možnost koupě poslední části amuletu za SD pro pracující lid
Pracuju každý den po-pá a už mám 3 pumy skoro

takže není třeba ale jako ulehčilo by to i mi tu třetí / čtvrtou pumu
Jak víte kolik je stránek knihy ?
Petice, za možnost koupě poslední části amuletu za SD pro pracující lid
Nemám moc času na hru okrem víkendov a netušil som, že na tortu bude čas obmedzený. Respektíve som očakával, že mám čas do konca osláv. Bohužiaľ mi teda chýba posledný diel talizmanu pumy. Nikdy predtým som sa osláv nezúčastnil. Veľmi rád by som pumu získal. Avšak ani možnosť získania univerzálnej časti skrz súťažný týždeň mi moc nevyhovuje. Ale cez víkendy som aktívny a nadpolovičnú väčšinu stránok som si už dokázal nadropovať. Okrem toho, že ma zaujímal príbeh Ekury mám teraz znova nádej na získanie talizmanu. Budem veľmi vďačný za pomoc. Niektoré stránky mám dvojmo, takže možno by som zasa vedel pomôcť ja vám.