Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 105

Úschovna starých, avšak zajímavých témat.
Zamčeno
zeeuuss
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 53
Registrován: ned 06. úno 2011 23:46:30
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od zeeuuss » úte 09. srp 2011 11:42:51

jzs co porad vsichni brecite ze prestanete hrat..a ze je to ofik a takovy blaboli! nez otevreli swamp tak hraci uz byli 11o a taky nebreceli ze neni kde expit.. a nak se tam dorvali! a ktem surum... zkus si chodit na metiny se samanem jak to budes krasne davat.. nemyslim buffa... wp byl vsude king na metinech nepotrebovali ani elik.. a najednou ejhle.. a ze ulomkz nepadaj? ja bych rekl ze docela jo... muj nazor je to o lenosti a vse mit zadarmo a rychle...ale pak uz by nebyli zadne cile!
Říše: JINNO
Zeeuuss BODY WAR - chci byt v bitve.. a ne behat kolem ni


KARMA - G2
BILOGOG- HOTOVO
ZRUCNOST- P

CECH - FOREVER

Uživatelský avatar
fernet236
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 11. pro 2010 12:15:24
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od fernet236 » úte 09. srp 2011 11:51:59

Jako WP sura dam metin sam cca za 8 minut (bez kosti bez eliku )
metinu beru prunikem 6.8k kritikem 8.8 k prunikem
Vydelek za 2 hodiny 150 kk(i s pruty ) + inventar itemu (nekdy 3 magicke kameny nekdy zadny :) ; o kamenech +6 nemluve > nepadaji skoro vubec )
Exp mam za 2 hodiny 30 - 35 %
Když ho najdete, můžete se flákat navždy >>>> Ne.
Dobře, když ho najdete můžete se flákat navždy + 1 tyden k tomu>>>> Jo, to by šlo.

Uživatelský avatar
Žampion
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 303
Registrován: pon 31. led 2011 0:54:17
Bydliště: Shinsoo
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od Žampion » úte 09. srp 2011 11:53:48

ny myslím že pejskove patří do kategorie ooobrovske hromady :-D
AmoresPerros
Dragon shaman --- 119lvl.

Drop na prd,exp naprd...nehraju.

"Jak se do lesa volá,tak z lesa draci řvou"
Zvon záhrobí+9 46% prumkahttp://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=50031

forumman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 06. led 2011 12:41:36
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od forumman » úte 09. srp 2011 11:53:57

fernet236 píše:Jako WP sura dam metin sam cca za 8 minut (bez kosti bez eliku )
metinu beru prunikem 6.8k kritikem 8.8 k prunikem
Vydelek za 2 hodiny 150 kk(i s pruty ) + inventar itemu (nekdy 3 magicke kameny nekdy zadny :) ; o kamenech +6 nemluve > nepadaji skoro vubec )
Exp mam za 2 hodiny 30 - 35 %
Ještě si ale zapomněl dodat svůj lvl, předpokládám tak 113-115, že? ;)

GFasteris
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 260
Registrován: sob 13. lis 2010 8:38:37
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od GFasteris » úte 09. srp 2011 12:01:04

něco jsme někde zaslechla ... prý že když máš větší lvl je větší drop??.. už si nepamatuju .. ale nějak tak to bylo no třeba chodím s kámošema co mi nechávají ty zbrane+7 je jich teda pozehnaně a jim tež za jeden ten metin psadne tak 15kk určo :)) a to to kosí velice rychle je war obouruc a sura WP :)) asi 4 minuty? ani ne xD s buffem jo a ty zbrane jen co sbiram myslim ez by ste meli taky sbirat aspon ty od 65 protoze mi to za jeden swamp da asi 80kk :)) za co vi is metinem ehm kolik že? (někteří) 20kk ste říkali? :D mohli by to trochu vyrovnat protože fakt se to tam nedá někdy mě štve to nekonečné množení monster naženu si jdnu skupinku a za chvili jich mam okolo 20 :D ale samozřejmě že se to dá no... akorat vždy je všechno nejlepši a pak se to vždy zlepší k offiku ale to už tak je a nebrečte tu že je to skoro jak offik jsou ty skoro na každem kroku lvly 95+ :)) a to na offiku nepotkáte xD musíte chápat že si taky chcou něco vydělat to tak máte všude .... jen bych chtěla týmu poděkavt za stvoření a vylepšování starání se o hru metin2 sinDICATE :))

Uživatelský avatar
ovechkin
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05. kvě 2011 10:54:51
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od ovechkin » úte 09. srp 2011 12:07:09

..ten kdo přišel jak na to.. tak na to přišel při balancu ne?..kdy byly ještě byli kosmetické chybičky a dalo se toho i využít..zajímalo by mne.. zda se jim tam vede stejně i dnes...?..forummane dík za téma..stejné jsem chtěl napsat i já...člověk i kdyby se na hlavu postavil tak to tam prostě nedává..další zkušenost: buffka vedení P a 2 warové aura každému navíc dala schopnosti..honili jsme skupinku po jedné a elíkovali jako chro chro..je to velmi podezřelé jak pak vidím borce co si dává meteor sám :(((..napadá mne varianta: je swamp..není třeba potřeba být lvl 108? abych mohl mít zbraň od 100 lvlu na +9..k tomu i sadu zdobených šperku +9..??to by mohlo vězet i v tomto..
Hlupáci jsou si skálopevně jistí, jak jsou skvělí, jsou za hlupáky v reálném životě, kde nic nedokázali a utíkají do světa virtuálního, kde sedí 24 hodin/7 dní v týdnu a ve výsledku jsou tam na tom stejně, ale pořád si možná myslí, že jsou nej ..ale lidé inteligentní a vzdělaní jsou stále plní pochybností, zda udělali vše ok.

SurWarrior
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: stř 10. lis 2010 18:20:32
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od SurWarrior » úte 09. srp 2011 12:17:19

Teraz bolo dobalancovanie mapy zaujímalo by ma ako ste ne tom teraz...
Nemám ešte lvl 100 (som 95)
ale som WP sura a chcem vedieť či sa je na čo tešiť??

forumman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 06. led 2011 12:41:36
Dal poděkování: 66 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od forumman » úte 09. srp 2011 12:19:25

ovechkin píše:..ten kdo přišel jak na to.. tak na to přišel při balancu ne?..kdy byly ještě byli kosmetické chybičky a dalo se toho i využít..zajímalo by mne.. zda se jim tam vede stejně i dnes...?..forummane dík za téma..stejné jsem chtěl napsat i já...člověk i kdyby se na hlavu postavil tak to tam prostě nedává..další zkušenost: buffka vedení P a 2 warové aura každému navíc dala schopnosti..honili jsme skupinku po jedné a elíkovali jako chro chro..je to velmi podezřelé jak pak vidím borce co si dává meteor sám :(((..napadá mne varianta: je swamp..není třeba potřeba být lvl 108? abych mohl mít zbraň od 100 lvlu na +9..k tomu i sadu zdobených šperku +9..??to by mohlo vězet i v tomto..
Není potřeba děkovat, už jsem to nemohl vydržet a chtěl jsem zjistit, zda-li se tak trápím jen já, protože už není co zlepšit, na svůj lvl mám max.

Proto mě zajímaly názory ostatních, je mi jasné, že pokud bych nebyl 105,ale 110, byly by možnosti jinde s novou zbraní a šperky, ale pak to není mapa od 100,ale 110 lvl. Protože na 105 si tam jen do počtu s wp díky obranám a stunům.

Nebýt ten stun, tak to s buffem dávám klidně, sice pomalu,ale šlo by to, ale díky tomu stunu, přes nefunční bezvědomí na štítu a tisíce příšer( je jasné, že ikdyž to nemá být 100% odolnost na bezvědomí, tak při tom počtu seků cca 70 příšer bude i při malé šanci selhání časté...) stále válím shellko hlínou :D

A co mě štve nejvíc jsou rozdílné obrany na meče, obouruče a luky, každá postava má svoje vrozené a myslím si, že není fér takto vstupovat v rozehrané partii do vývoje těmito zásahy. Mně se taky při pvp nikdo neptá na to, proč někdo má 4 útočné skilly(ninja např) a já jen 3, a že tam jsou mi podpůrná kouzla na nic,nikdo tady v tom rovnováhu nehledá, chápu,ani bych to nechtěl, koho mám, za toho hraji se vším co to přináší,tak proč to nemůže tak platit i při boji proti monstrům... :roll:

Uživatelský avatar
Žampion
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 303
Registrován: pon 31. led 2011 0:54:17
Bydliště: Shinsoo
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od Žampion » úte 09. srp 2011 12:20:39

ježiš,jdete si to vyzkoušet ted po balancu a pak pište,těším se
AmoresPerros
Dragon shaman --- 119lvl.

Drop na prd,exp naprd...nehraju.

"Jak se do lesa volá,tak z lesa draci řvou"
Zvon záhrobí+9 46% prumkahttp://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=50031

Leonnn
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 32
Registrován: pát 01. říj 2010 16:19:32
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Swamp - mapa exp + drop od levelu 100 ? Pohled WP sury 1

Příspěvek od Leonnn » úte 09. srp 2011 12:30:00

po balancu - nevim jestli maj snizeny utok ale davam je jeste lepe.Ted je to jen o tom kdo najde driv sentinel .) (blbnu meteor :) )

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ asdis « pát 2:04 pm »
V pohode aj na 120.Akurat ten bordel okolo bude pomenej
@ Revus « pát 1:55 pm »
ty jsi vtipnej, wow...
@ Suko201 « pát 1:53 pm »
Revus píše: Ahoj, budu mi padat mušle v jeskyni vyhnanství 2 i když jsem level 100?
ne, musíš mít max 99lv :(
@ Revus « pát 12:17 pm »
Ahoj, budu mi padat mušle v jeskyni vyhnanství 2 i když jsem level 100?
@ Tomori « čtv 9:36 pm »
Akemos píše: Frkačky jsou zprovozněny schválně? Minule nic,ted jdou.....
Anoo, je to schválně.
@ Akemos « čtv 9:35 pm »
Frkačky jsou zprovozněny schválně? Minule nic,ted jdou.....
@ Tomori « čtv 9:15 pm »
SiriusA píše: Proč byl zrušen kvíz při vstupu do arény ?
Dobrý den, otázky byly dočasně odstraněny z důvodu nižší účasti v aréně, abychom hráčům usnadnili vstup a naplnila se. Věříme, že tento krok pomůže, a budeme sledovat zpětnou vazbu od hráčů.
@ SiriusA « čtv 9:03 pm »
Proč byl zrušen kvíz při vstupu do arény ?
@ Tomori « čtv 6:12 pm »
Dobrý den, na webu najdete nový Vývojový deník #17, který přináší informace o testovacích válkách a obsahuje také dotazník č.2 na téma : směřování PvP na Ekuře. :hello: https://www.click4survey.cz/s4/66638/3c378898
@ Tomori « čtv 5:48 pm »
Shelby2022 píše: nevite nekdo kde vymenit ten amulet za bombon ? :)
Dobrý den, pro výměnu části amuletu z pumy (ať už univerzálního nebo běžného) stačí kliknout pravým tlačítkem na příslušnou část.
@ Shelby2022 « čtv 12:26 pm »
nevite nekdo kde vymenit ten amulet za bombon ? :)
@ Vydesenej « čtv 12:03 pm »
Suko201 píše:
Vydesenej píše:
Tomori píše: Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
Tak snad nečekáš, že to přidají za měsíc, bude to chvilku trvat, ale snad do konce roku něco bude. Za mě ty pvp eventy by byly top, konečně něco nového s pvp a mělo by to smysl.
Ale já vůbec neměl namysli ihned implementování do hry :D mě spíš zajímalo jestli dostaneme nějakou zpětnou vazbu z těch dotazníků jako takových
@ Suko201 « čtv 11:49 am »
Vydesenej píše:
Tomori píše:
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
Tak snad nečekáš, že to přidají za měsíc, bude to chvilku trvat, ale snad do konce roku něco bude. Za mě ty pvp eventy by byly top, konečně něco nového s pvp a mělo by to smysl.
@ Relly « čtv 11:24 am »
Tak tohle pobavilo, ngl.
@ Tomori « čtv 10:54 am »
Určitě, nebojte se. Testovací válka se upravuje podle z5 vazby hráčů. Postupně se vždy něco přidá/doladí, aby to odpovídalo Vaší . Při poslední testovací válce se doladily asistence a znemožnilo se prodloužení efektu “zruška” viz Vývojový deník #17.
@ Vydesenej « čtv 10:33 am »
Tomori píše:
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
@ Tomori « čtv 10:25 am »
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
@ Relly « čtv 10:12 am »
@Mionix,  jojo, proto tam mám aktivní ticket z 27.6 bez odpovědi. Kazdy asi tu aktivitu vidí jinak.
@ Vydesenej « čtv 9:37 am »
Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
@ angrylunaxx « stř 8:33 pm »
jo a teď to jede ve velkém
@ Akemos « stř 7:39 pm »
on někdo opravdu prodává/kupuje za real? :-D
@ Mionix « stř 6:04 pm »
@Relly,  Tickety, co vidím, se pravidelně řeší. ;-)
@ Relly « stř 5:54 pm »
@Mionix,  To by musel v prvé řadě někdo vůbec reagovat.
@ Mionix « stř 3:53 pm »
Pokud má kdokoliv podezření u nějakého hráče na real, tak ho poprosím aby se obrátil na support hry. Sem takové věci nepatří.
@ Tomori « stř 3:42 pm »
Dobrý den, dnes od 20:10 proběhne soutěž ve sběru bylin, a po ní bude následovat rybářská soutěž.
@ Grout « pon 2:00 am »
Díky za OX Tomori <3 Příště rybářská soutěž?
@ Tomori « ned 2:48 pm »
Dobrý den, dnes ve 20:10 si dáme OX :hello:
@ Vydesenej « ned 10:15 am »
LittleNessa píše: Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0 :D
To není jedno :D takhle máš alespoň naději.
@ LittleNessa « sob 7:50 pm »
Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0 :D
@ Vydesenej « sob 3:12 pm »
LittleNessa píše: Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
Zrušit arenku. Mrk Mrk
@ OrangEE « sob 2:49 pm »
@LittleNessa,  urobiť sólo arény s tým, aby človek nezískal o nič viac ako keby sa chodilo pravidelne v plnom počte ludí
@ LittleNessa « sob 1:49 pm »
Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
@ asdis « sob 11:02 am »
len taky navth.nedalo by sa pridat nejake denne ukoly ako tu to bolo u pinati priklad
@ Relly « pát 9:38 pm »
@TomasFoxx,  Můžeš se naklonovat a do žluté a modré přidat po 5-10 hráčích.
@ TomasFoxx « pát 8:10 pm »
testovaci valky hrozne sexy, uz jen vymyslet neco s tim rozdelenim risi (to byl asi jeden z hlavnich problemu co tu lidi meli) a rychle nam to hodit do normalnich valek
@ TomasFoxx « pát 7:57 pm »
@ Revus « pát 5:05 pm »
Nemá někdo koženy extaze na točku? plus 0, random talíky. Nebo aspon extáze +0 bez talismanů že si je tam hodím. Není nikdy nic.
@ Mionix « pát 4:09 pm »
Jen si dovolím Tomori doplnit o odkaz, kde je i dotazník. https://www.ekura.cz/vyvojovy_denik/1460
@ Tomori « pát 1:33 pm »
Dobrý den, na webu najdete nový Vývojový deník #17, který přináší informace o testovacích válkách a obsahuje také dotazník k časům jejich konání. :hello:
@ Nonepovideeej « pát 12:57 pm »
I se zručkou P to jde myslím dolů, ale jistý si nejsem
@ Revus « čtv 8:42 pm »
Ale se zručností P mam dojem že to dolů nešlo, ne?
@ Grout « čtv 8:17 pm »
Kvalita se může zhoršit. Asi tam bude nějaké %. Párkrát jsem točil a třeba to padlo až někdy u páté točky. Když se zhorší tak jeden o jeden stupeň.
@ Mionix « čtv 7:24 pm »
@Revus,  Dle mého by měly padat níže. Proto se vždy zlepšují na +4 jen ty, co chcete. Když tak mě někdo opravte.
@ Revus « čtv 7:14 pm »
Zdravím, když změním pomocí ukouzla v inventáři talismany +4 , taky se zhorší kvalita jako kdysi když se ještě měnily u výhně? Mam pocit že to bylo kdysi ovlivněno zručností,stále to platí? nebo mužu točit s zručností 5 a budou furt + 4? DÍky
@ Suko201 « čtv 1:26 pm »
při vstupu přes yonaha je furt na výběr vstup do djongi :-)
@ Suko201 « stř 7:58 pm »
Takže to je novinka? Po minulém roce taky nešly po eventu frkačky, měl sem jich tuny a nešlo to a teď se to mění?
@ cleo « stř 7:45 pm »
@Mionix,  děkuji za informaci :)
@ Mionix « stř 7:41 pm »
@cleo,  Dobrý den Cleo, měly by jít použít po údržbě ve čtvrtek.
@ cleo « stř 7:20 pm »
frkačky už nejdou použít po eventu? píše mi to, že ještě nenastal čas na frkačky, že se peče dort :)
@ ChunjoKing « pon 10:42 pm »
@redBull21,  zdravím. Za pečenie torty už nemožno získať časť amuletu. Za OX by už,podľa všetkého, nemalo byť možné získať časť talizmanu tak isto. Vlastne, pokiaľ nemáte všetky 4 časti talizmanu, tak už pumu neskompletizujete. Pečenie torty prebiehalo len do polčasu eventu. Potom začali oslavy, kde už časť talizmanu za pečenie nebolo možné získať. Počas pečenia sa dala každý deň upiecť iba jedna časť torty(poleva,korpus,ozdoba atď.). Na získanie amuletu bolo potrebné upiecť každú časť jedenkrát a zároveň na každú časť doniesť väčšie množstvo surovín, než len na splnenie úlohy. Informovala o tom starenka hláškou, že ste doniesli to, čo chcela, ale na bájnu pumu to ešte nestačí. Čiže ste museli doniesť znova to isté, až pokým vám táto hláška o bájnej pume nezmizlia.
@ redBull21 « pon 5:30 pm »
Zdravím, když mám levý horní i dolní amulet + univerzální, bude možnost ještě nějak získat poslední kus ? Nepřišel jsem na to jak získat za pečení dortu když jsem udělal asi jen 16questů tak nejspíše už část pečeti nedostanu že ?
@ Uncut69 « pon 12:04 pm »
chci se zeptat, když mám tu duši na černou pumu, budu si to moc proměnit za jak dlouho budu chtít nebo to časem nepůjde? děkují.
@ Tomori « pon 10:22 am »
inddi píše: ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
Dobrý den, je to z toho důvodu, že u Vás vyskočil duplicitní účet vytvořen zde na fóru. Poprosím Vás abyste se na mne obrátila do sz kde to dovyřešíme.
@ ChunjoKing « pon 9:59 am »
@inddi,  netreba si z toho robiť hlavu. Samotná strakatá a aj čierna puma sa dajú zložiť kedykoľvek. Určite dôjde k náprave zo strany tímu a vy svoju časť amuletu dostanete.
@ inddi « pon 5:52 am »
Ano koukala jsem i do IS skladu není nikde.
@ ChunjoKing « pon 12:42 am »
Pozerali ste v IS sklade?
@ inddi « ned 11:55 pm »
ve hře v oznámeni jste psaly, že jste přidělily kousek amuletu za účast na fóru u postavy Purpura jsem bohužel nic nenašla
@ Tomori « ned 9:00 pm »
breberak1234 píše: jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, je možné, že se Vám dotazník neukázal. U některých tento problém nastal. Pokud nám budete chtít poskytnout zpětnou vazbu napište mi sz, nebo zašlete ticket. Mockrát děkuji a omlouvám se za komplikace.
@ breberak1234 « ned 8:53 pm »
jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
@ asdis « ned 3:39 pm »
opacne.Levy horní-drop

Who is chatting