Dropper má problém

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
CrAsstiee
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1

Dropper má problém

Příspěvek od CrAsstiee » ned 18. zář 2011 16:24:16

Nazdárek,

Mám problém prolezl jsem celé fórum zkusil všechny návody ale vůbec mi nejde si udělat nějakýho pořádnýho droppera.Jsem tu novej a vždycky když začnu za nějakou postavu ze začátku je to celkem ok ale tak kolem 50 lvlu už jsem zase jen lamík kterej nemá skoro žádný věci+9 a ani žádný yangy:-(

Proto bych se chtěl zeptat jetli by tu nebyla nějaká hodná osoba a nepomohla by mi s tím jak udělat nějakýho průměrnýho droppera.

Už jsem celkem zoufalej tak kdyžtak mi napište zprávu Děkuji.

Šamaní Síla
Lv.4
Lv.4

Re: Dropper má problém

Příspěvek od Šamaní Síla » ned 18. zář 2011 16:31:15

Jestli na tom nejsi nějak zle finančně , tak si třeba pošli 300 na SD , a kup třeba kameny .. Když je budeš prodádavat za 40kk , to máš 210kk , a za to už by se něco pořídit dalo .))
Dragonka - 106 Lvl , nic míň , nic víc ..
♥Miluju tě♥
♥Cass♥
Obrázek
I was lonely , than i met u and u changed my world ♥ Love ya ! ♥

Wisdom
Lv.22
Lv.22
Poděkoval: 222×
Má poděkování: 399×

Příspěvek od Wisdom » ned 18. zář 2011 16:43:59

Šamaní Síla píše:Jestli na tom nejsi nějak zle finančně , tak si třeba pošli 300 na SD , a kup třeba kameny .. Když je budeš prodádavat za 40kk , to máš 210kk , a za to už by se něco pořídit dalo .))
přesně
mě stačilo na dost slušnýho dropera cca 220kk
Obrázek
Oblíbený citát:
"Za všechno může Chyumgo..." - Wisdom
#BlameItOnChyu

CrAsstiee
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1

Příspěvek od CrAsstiee » ned 18. zář 2011 17:05:17

No beru to jako krajní řešení protože prachy moc investovat nechci spíš jak to udělat když začínáte jak já úplně od nuly každý přece tak začínal.

a ještě vypatí se herbařit?

Senovak
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:

Příspěvek od Senovak » ned 18. zář 2011 17:15:43

Vspomínám si tak kolem LEdna to bylo.. když sem zaslechl Ze je nejakej server Sindicate:).. tak sem se prihlasil stahl a zacal hrat.. kdyz sem koukal po kramech jako z lv 15. rikal sem si to neni mozne vse na co koukam +9 a na nic nemam.. pak ejhle u obchodnice se daji koupit porty na cestovani..tak sem zacal cestovat mezi Hlavním Mestem a Metilandem(Zemně Přitazlivosti.. :).. zbíranim veci sem si vydelal na hlavni postavu(veci).(cca kdyz sem narazil na dobreho cloveka kdyz byl z jine rise pockal sem si az co necha a pak si seberu,nezabije me tak to bylo nejlepsi.. dalo se udelat i za hodku presne nevim asi tak kolem 5-20kk podle veci co sem zbíral). pak sem mel tak trochu penez:).. poridil sem si Wara Auru - dropera a veci +9 a postupem casu sem poridil full PVM vybavu.. a tak to asi začlo a tím to tady pro mě asi ted konci z psaním:)..hodně štěstí Přeji..
PS: pokuď mohu nabídnout, napis PM pokud budes chtit z necím pomoci či poradit.

CrAsstiee
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1

Příspěvek od CrAsstiee » ned 18. zář 2011 17:20:01

děkuji moc určitě zkusim

Altair
Lv.7
Lv.7

Příspěvek od Altair » ned 18. zář 2011 17:20:25

Senovak píše:Vspomínám si tak kolem LEdna to bylo.. když sem zaslechl Ze je nejakej server Sindicate:).. tak sem se prihlasil stahl a zacal hrat.. kdyz sem koukal po kramech jako z lv 15. rikal sem si to neni mozne vse na co koukam +9 a na nic nemam.. pak ejhle u obchodnice se daji koupit porty na cestovani..tak sem zacal cestovat mezi Hlavním Mestem a Metilandem(Zemně Přitazlivosti.. :).. zbíranim veci sem si vydelal na hlavni postavu(veci).(cca kdyz sem narazil na dobreho cloveka kdyz byl z jine rise pockal sem si az co necha a pak si seberu,nezabije me tak to bylo nejlepsi.. dalo se udelat i za hodku presne nevim asi tak kolem 5-20kk podle veci co sem zbíral). pak sem mel tak trochu penez:).. poridil sem si Wara Auru - dropera a veci +9 a postupem casu sem poridil full PVM vybavu.. a tak to asi začlo a tím to tady pro mě asi ted konci z psaním:)..hodně štěstí Přeji..
V dnesni dobe neni skoro nikdo kdo by te nezabil v metinlandu. Kazdej machruje jak ma dobryho dropera, takze te tam nejspis budou zabijet skoro porad, ale muzes to zkusit.

Senovak
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:

Příspěvek od Senovak » ned 18. zář 2011 19:06:47

Altair píše:
Senovak píše:Vspomínám si tak kolem LEdna to bylo.. když sem zaslechl Ze je nejakej server Sindicate:).. tak sem se prihlasil stahl a zacal hrat.. kdyz sem koukal po kramech jako z lv 15. rikal sem si to neni mozne vse na co koukam +9 a na nic nemam.. pak ejhle u obchodnice se daji koupit porty na cestovani..tak sem zacal cestovat mezi Hlavním Mestem a Metilandem(Zemně Přitazlivosti.. :).. zbíranim veci sem si vydelal na hlavni postavu(veci).(cca kdyz sem narazil na dobreho cloveka kdyz byl z jine rise pockal sem si az co necha a pak si seberu,nezabije me tak to bylo nejlepsi.. dalo se udelat i za hodku presne nevim asi tak kolem 5-20kk podle veci co sem zbíral). pak sem mel tak trochu penez:).. poridil sem si Wara Auru - dropera a veci +9 a postupem casu sem poridil full PVM vybavu.. a tak to asi začlo a tím to tady pro mě asi ted konci z psaním:)..hodně štěstí Přeji..
V dnesni dobe neni skoro nikdo kdo by te nezabil v metinlandu. Kazdej machruje jak ma dobryho dropera, takze te tam nejspis budou zabijet skoro porad, ale muzes to zkusit.

OSUd.. jojo lidi jsou dementni .. Deticky :D ale nejen

truffles
Lv.7
Lv.7

Příspěvek od truffles » pon 19. zář 2011 7:34:23

Nevím proč by tě někdo zabíjel, když má třeba full pvm výbavu? A třeba, když ho slušne pozdravíš tak nemůže být problém.
Můj Droper 61lv a stále se zlepšuje
Příšery 95%
Hl. Postavu nemám a nechci

Justice
Lv.23
Lv.23
Poděkoval: 45×
Má poděkování: 300×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Justice » pon 19. zář 2011 11:11:59

Když jsem začínala, říkala jsme si: sakra, budu muset expit pomalu, abych neměla pak vysoký level a yangy žádné + základní výbava. Pak jsem ale potkala jednoho kluka, co mi dal port. Pro mě to byla velká neznámá. Vzal si mě do metinlandu, ať si sbírám klíče, že je pak hodím na stánek. Postupem času jsem začala sbírat jen 1místné zbraně. Jasně, že bylo plno lidí, kteří mě zabíjeli, ale občas se našlo pár dobrých jedinců. Nyní mám dropera 62 WP surku, se kterou nejraději chodím na ďáble nebo pády a když je plno, tak si prostě odjedu na smrti či vraždy, kde je klídeček, protože většina droperů mého levelu se právě kroutí u pádů a ďáblů. Nemám s ní problém vyrazit i na lesní metiny. Ale tam je většinou frmol, takže vyjedu maximálně na 80lvl. Jediný co jsem zkoušela, tak si nedává Zináče (jenom do čtvrtky metinu) a bažináče :D Jinak s ní jsem naprosto spokojená. Kolikrát mě udivilo, že jsem sundala pár lidí, na to že je PvM :D Několikrát jsem i uvažovala, že si jí nechám snad jako hlavní :D

Nyní, když si jedu zadropovat, tak za mnou běhají právě začátečníci a sbírají, co má nějakou tu větší cenu. Kolikrát mi už děkovali, že je nechám si to sbírat, že si díky mě udělali pvní G. Nechápu, proč někteří ty "sběrače" zabíjejí. Jsou naprosto neškodní, jen si sbírají a přivydělávají. Neřeknu, kdyby dělal naschvály...Sice se mi to taky párkrát stalo, dala jsem jim zlatý prut a uklidnili se. Je hezký, když je vám člověk vděčný a to jenom kvůli nějakým kramůrám. I když je metin bojová hra, šmankote, pořád je to jenom hra a nestojí mi za to, abych někomu dělala peklo, drásala nervy a znepříjemňovala hru. Na bojiště jsou vyhrazovaný svatý :?

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Alkoholik « čtv 12:19 am »
Niee hosi, na tie baziny a pre egoboost :D nepadlo ani 40 +20 :D
@ qSTRoNgMANp « stř 11:23 pm »
vemeš proměnu a šup do chumlu :D
@ MoravskyPepin « stř 11:16 pm »
Já myslel že to má na kouzla
@ schvarz « stř 11:11 pm »
na průniky žraldou do válek ne, to je přeci jasný
@ RAMHH « stř 10:33 pm »
@Alkoholik :  Tyjo, k cemu potrebujes takoveho zraloka? Napada me jenom na baziny, jinak je vsude lepsi i treba 40+20 na moby :D
@ Alkoholik « stř 10:25 pm »
Inak som uz do dvoch zralociek napchal 13k tociek a padlo mi ze 46%..
@ Alkoholik « stř 10:23 pm »
Kupim tu zraldu 55%+
@ Alkoholik « stř 10:21 pm »
Kae nam praje nicim nerusenu hru, ale v piatok nam ju vyrusia.. vtipalek :D
@ TomasFoxx « stř 10:18 pm »
@Neves :  to jsou zas otazky
@ Neves « stř 10:03 pm »
takže event začína až v piatok? :D
@ MoravskyPepin « stř 8:29 pm »
Tak alespoň na jeden level karmy bude :D
@ Lejno « stř 8:07 pm »
okolo 45 čo som počul, ale doteraz som to ešte nikdy nehrotil , tak neviem to isto
@ MoravskyPepin « stř 8:02 pm »
Mě by spíš zajímalo kolik se jich dá tak získat
@ M3t0r1 « stř 7:16 pm »
ak by bol niekto ochotný vysvetlíť tak v hre PM na Barkas
@ M3t0r1 « stř 7:16 pm »
Ako to fungovalo? :DD
@ Lejno « stř 7:15 pm »
správne, všetci na to čakáme :)
@ M3t0r1 « stř 7:14 pm »
Event s výročím ekury je ten kde bolo možné získať pečať vip zákazníka alebo to si mýlim s iným eventom? :D
@ Alkoholik « stř 1:13 pm »
viewtopic.php?f=14&t=123522 kupim zraloka 55+++ PM PM
@ Lejno « úte 8:37 pm »
Ok, tak ked sa to naučím, tak skusim to použiť :D
@ TomasFoxx « úte 8:14 pm »
@Lejno :  ty jsi nejlepsi dagger na serveru, ty muzes i ugandsky
@ Lejno « úte 8:07 pm »
Môžem aj po slovensky?
@ Mionix « úte 8:02 pm »
No nic. Srandy bylo dost. Vrátil bych se k naší krásné češtině. :-)
@ MoravskyPepin « úte 7:57 pm »
@pikasek :  Nani? Omaewa mou shindeiru
@ pikasek « úte 7:43 pm »
Weebs WutFace
@ ThiccDicc « úte 7:00 pm »
HELLO
@ MoravskyPepin « úte 5:41 pm »
Nani? 🤔
@ Padhme « úte 5:31 pm »
BANZAI!!!
@ Mionix « úte 5:30 pm »
Úgy érzem, mint egy jó húsdarab.
@ MoravskyPepin « úte 5:28 pm »
Omaewa mo shindeiru
@ NiggaRozek69 « úte 5:25 pm »
:hello: :inlove:
@ Mionix « úte 5:24 pm »
Minasankon’nichiwa
@ NiggaRozek69 « úte 5:14 pm »
皆さんこんにちは
@ Lejno « úte 5:04 pm »
Kde som sa to dostal :what:
@ Mionix « úte 4:56 pm »
@Lejno :  Kemping
سنطير جميعًا بعد الثعلب إلى قطر
santir jmyeana baed althaelib ’iilaa qatar
@ Lejno « úte 4:53 pm »
čo jaký šalát?
@ pikasek « úte 4:50 pm »
Já umím sice Izraelsky ale toto ,,Chaim šali ma mispa šalah" , ale netuším jak se to píše :roll:
@ qSTRoNgMANp « úte 4:34 pm »
كان علي أن أذهب عبر مترجم جوجل لمعرفة أنني لا أتكلم العربية.
@ pikasek « úte 3:56 pm »
@TomasFoxx :  Tohle bylo i v simpsnech tak nemachruj ;)
@ Mionix « úte 1:35 pm »
@TomasFoxx :  google překladač :lol:
@ lotthartt « úte 1:34 pm »
Boh s tebou
@ TomasFoxx « úte 1:31 pm »
@Mionix :  oooo
@ Mionix « úte 1:30 pm »
alsalam ealaykum
@ TomasFoxx « úte 1:24 pm »
السلام عليكم
@ Alkoholik « úte 12:27 pm »
hoj
@ Alkoholik « úte 12:27 pm »
hoj hoj
@ Padhme « úte 12:03 pm »
cau
@ SamJsiLama « úte 11:56 am »
čus
@ Ivetka « úte 10:53 am »
čau
@ Alkoholik « úte 10:28 am »
viewtopic.php?f=14&t=123522 kupim zraloka 55+++ PM PM
@ Mionix « úte 9:56 am »
:hello:
@ Kurinozka « úte 8:42 am »
Dobré ráno :heart:
@ qSTRoNgMANp « pon 9:39 pm »
Asi opustim práci, abych stihal eventy, ktere se objevi out of nowhere. :D
@ MoravskyPepin « pon 9:38 pm »
Kdyžtak je OX, kdo by chtěl a nevěděl
@ TomasFoxx « pon 9:36 pm »
@MoravskyPepin :  diky
@ MoravskyPepin « pon 9:36 pm »
@TomasFoxx :  Pěkná citace
@ TomasFoxx « pon 9:36 pm »
MoravskyPepin píše: @Kaenos :  Nervy nervy nervy, jako by nestačilo že to některé seklo a museli čekat než se někteří pohnou, ale ještě se vám GMka motají do cesty (Nezkoušejte na mě nějaké že jste průchozí o jednoho z vás jsem se sekl) NERVY. Ale jako díky za steep žejo <3
ok
@ MoravskyPepin « pon 9:35 pm »
@TomasFoxx :  Nebreč
@ TomasFoxx « pon 9:34 pm »
stačilo by třeba i jen na 10 sekund, aby prostě všichni měli šanci vystartovat stejně :D

Kdo chatuje