Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o
herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o
herních lokacích.
-
Secreat
- Lv.20

- Příspěvky: 257
- Registrován: ned 28. srp 2011 16:15:54
- Dal poděkování: 31 poděkování
- Dostal poděkování: 4 poděkování
Příspěvek
od Secreat » úte 22. kvě 2012 20:55:26
Asi se taky rozloučím

. Konečně jsem se rozhodl, že si vyexpím ninju z malé svaté (95lvl) na 110. 99lvl už a najednou tato supr čupr změna.A co teď že? :DDD. Ale tak hodí se to. Konečně tady nebudu sedět tak dlouho. Saggi máš ale u mě jedno malý bezvýznamný MÍNUS.
Howg
PS: Doufám, že to za chvilku změníš...
...
Znova to zkouším. 
-
Extreemee
- Lv.13

- Příspěvky: 96
- Registrován: stř 16. kvě 2012 19:56:33
- Dal poděkování: 13 poděkování
- Dostal poděkování: 10 poděkování
Příspěvek
od Extreemee » úte 22. kvě 2012 20:55:58
hlavne ze saggi psal vydelavejte kdo bude mit nejvic penez ten bude mit taky nejdriv draci veci jo? a jak vydelavejte;) timto zpusobem?
-
Taznovejsi
- Lv.30

- Příspěvky: 1061
- Registrován: stř 25. dub 2012 23:27:25
- Bydliště: Trnava
- Dal poděkování: 82 poděkování
- Dostal poděkování: 136 poděkování
Příspěvek
od Taznovejsi » úte 22. kvě 2012 21:00:44
Extreemee píše:hlavne ze saggi psal vydelavejte kdo bude mit nejvic penez ten bude mit taky nejdriv draci veci jo? a jak vydelavejte;) timto zpusobem?
Droper v Metinlandu stale vydelava krasne ;D metiny 60 .. 2 hodky a mam 200 kk ;D nepočitam runy bylinky duše a podobne blbosti
-
kamosvsech
- Lv.19

- Příspěvky: 221
- Registrován: úte 21. pro 2010 20:09:11
- Dal poděkování: 13 poděkování
- Dostal poděkování: 75 poděkování
Příspěvek
od kamosvsech » úte 22. kvě 2012 21:03:25
Hard píše:Ahoj,
tak já přidám taky svůj názor...
Neříkám, že je to "perfektně" udělané, ale pokud vím tak Saggi psal, že se s tím něco udělá. Navíc nikde nevidím komentáře tipu: Děkuji za údržbu.
Nevím zda si to uvědomujete, ale GM tým toho pro nás dělá opravdu hodně a ikdyž nám někdy údržba nevyhovuje tak se s tím tým většinou snaží něco udělat...
Když jsem četl že padlo cca 30.000 MOBů tak mi jak se říká "došli slova"...
Ruku na srdce.. komu z vás by se s tím chtělo dělat?

... třeba čekali že jejich práci oceníme a zatím sou tu převážně jen "záporné" komentáře.
Takže já začnu a snad se někdo z vás přidá

...
For GM Team : Děkuju za dnešní údržbu.
PS : Zprávy tipu : Jestli s tím něco neuděláte tak končím mi přijdou dosti ubohé... Chápu vaše zklamání ale musíte to brát i z druhé stránky =)
Mně to přijde jako by se 30 000x házel hrách na zeď, když se po 2 hodinách provozu najde menší chybička.
-
Renegade2
- Lv.35

- Příspěvky: 1517
- Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 183 poděkování
Příspěvek
od Renegade2 » úte 22. kvě 2012 21:04:33
Droper v metinlandu možná, ale ten kdo je zvyklej na mercedes nebude jezdit ve fábii

.....
 | Renegade1 |  | | Cech |  |  |  |  |  |  |
---|
241187 | 141 | Jinno | GOODFELLAS | Full P | Complete | P | P | P | 30 |
 | SerpentWoman |  | | Cech |  |  |  |  |
---|
25641 | 130 | Jinno | GOODFELLAS | Full P | Complete | G2 | 11 |
-
Ghibli
- Lv.24

- Příspěvky: 479
- Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
- Bydliště: Chunjo - Joan
- Dal poděkování: 506 poděkování
- Dostal poděkování: 582 poděkování
Příspěvek
od Ghibli » úte 22. kvě 2012 21:04:46
Neví někdo odpovědi?...
1.) co když budu ve Swampu s někým ve skupině a on nebude mít level větší než mob nebo meteor, na které společně vyrazíme...
...ten celkový drop se sníží? Nebo těm s nízkým levelem úplně vyruší?
Jestli ano, tak je to mínus pro to málo hráčů, co se z téhle "singleplayer" hry snaží dělat týmovku a nemají stejný level, jako spoluhráči. Jaký vliv tam bude mít ten hráč s nízkým levelem? Doteď to byl bonus pro ty, co pomáhali menším za větší drop/yangy - teď to bude naopak?
2.) Skupinky - když budu plášťovat EZO, tak na mě bude běhat směska levelů 120-130 (Vzteklý popravčí z bažin až Velitel Bažinatců). Abych měl z nich aspoň dobrý drop, tak bych měl mít nad 130 = to ale znamená, že z těch 120 už mi toho tolik nespadne (pro velké rozpětí levelů) - nebo ne?
 | YMIR | | |  |  |  |  |  |  |   |
---|
+200k min. | Chunjo | ReLions | 141 | 6P | full | P | P | P | Meripa |
-
filip1507
- Lv.5

- Příspěvky: 21
- Registrován: ned 30. říj 2011 20:02:12
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvek
od filip1507 » úte 22. kvě 2012 21:11:07
Jžš jste jako malý, mele se tu pořád dokola to samý i když saggi už psal, že se to bude snažit napravit. No ale ten kerindor asi rupne.

Ale mě to celkem nevadí ta udržba, sice to není žádný terno, ale za swamp 2 magičáky spěch +5 a 100kk. jsem 115lvl. Jak jsem to udělal řikat nebudu. To si každej zjistěte samy .

-
weiss10
- Lv.6

- Příspěvky: 29
- Registrován: čtv 02. pro 2010 11:21:12
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od weiss10 » úte 22. kvě 2012 21:41:11
Z metinlandu se teĎ stane bitevní zóna

)))
Jsem ten nejlepší a vím to...
Pan Vikernes 
-
stripes66
- Lv.19

- Příspěvky: 217
- Registrován: úte 14. čer 2011 16:08:40
- Dal poděkování: 29 poděkování
- Dostal poděkování: 22 poděkování
Příspěvek
od stripes66 » úte 22. kvě 2012 21:42:28
2.) Skupinky - když budu plášťovat EZO, tak na mě bude běhat směska levelů 120-130 (Vzteklý popravčí z bažin až Velitel Bažinatců). Abych měl z nich aspoň dobrý drop, tak bych měl mít nad 130 = to ale znamená, že z těch 120 už mi toho tolik nespadne (pro velké rozpětí levelů) - nebo ne?[/quote]
pochopil jsem to tak, že z těch 120 bude už pořád padat stejně jako kdybych byl 120 a nezáleží na levelu hlevně že je větší ?
-
Reinegan
- Lv.10

- Příspěvky: 66
- Registrován: úte 18. říj 2011 6:46:29
- Dal poděkování: 3 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Příspěvek
od Reinegan » úte 22. kvě 2012 21:44:39
Tímto krokem překopal celou hru, Kerindor jen 1 CH ? omg , změní se to na PVP zonu , moc povedená změna

-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
Dobrý den, pravý horní = drop, levý horní= OX, pravý dolní= fórum a levý dolní= pečení dortu.
lavy dolny je za Pečení dortu
@Marph, z fóra by měl být levý dolní tuším
Mám 2 horní, s tím, že levý je z ohnivé a pravý by měl být z OX, které jsem dokončil, ale někdo mi psal, že ten je z fóra
Jourdonais nebo tak nějak,dobrej ubožák. Ze žluté, 130 lvl. Přijde zničehonic a nonstop zabijí 20 min v kuse, krade drop.
@Uncut69, všechny části se dají, daly získat ze hry.
děkují, a dá se ten amulet co se dostává z OX získat i jinak neví někdo?, popřípadě poslední OX asi nebude že?
Uncut69 píše: dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
Do 6. 7. 2025 do 20:00 se může přáníčko posílat.
dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
@Grout, Tam se vypisují jen restarty kol ryb. To znamená, když chytnete takovou délku ryby, že dostanete Velkou eventovku a restartuje se kolo.
Jak často se na web dopisují statistiky za nejdelší ryby? Včera jsem vylovil dva rekordy a pořád nejsem slavný..
@Revus, Dobrý den, se hrou nic není. Běží. Nyní jsem vypl okno a znova zapl a jsem ve hře. Pravděpodobně budete mít problémy s konektivitou někde na trase do datového centra ve FRA.
Nedá se dostat do hry, bud ani nepustí to výběru postav nebo jak vyberu postavu, spadne. Internet mi jde
vim o 3 Lidech kterym to nejde a ted uz ani me:D
tpc co stou hrou je zase..
Tomori píše: Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
takže i když nemám kompletní amulet, ale mám duši černé pumy - tak mi jí přetvoří na trvalou?

díky za info.
Potřebuji levej dolní nebo pravej horní dílek amuletu to už se asi nedá sehnad že ?
asdis píše: Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Dílek za tipovačku i přáníčko dostane "každý". S tím, že výhra správného tipu či nejlepšího přáníčka bude vyhodnoceno po eventu.
Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Ano, půjde změnit strakatá na černou. Vše tak jak je možné teď.
Len taká kontrolná otazočka
@Tomori, a dá sa po konci eventu aj zmeniť strakata Puma na čiernu, prosím Vás?
Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
Ahoj. Bude o víkendu OX? Docela by se hodila
ChunjoKing píše: @SELDA, pozerali ste v IS sklade?
ano.... Koukal jsem a nic tam není
Niekto dostal a niekto nie a tiez nedokoncil OX.Tak neviem .
@SELDA, pozerali ste v IS sklade?
Ahoj, nezapomněli jste na mě s kouskem amuletu ?
Na testovací válku prosím chviličku vydržte. GA pracuje na nápravě. A omlouváme se za zdržení.
@Mionix, veľa premýšľania, ale pre istotu tak spravím. Ďakujem za odpoveď:)
@ChunjoKing, ozdobte je nyní a máte po starostech.
daju sa dorty ozdobit aj po evente, prosim vas?
A mohli by to udělat třeba jako premka. Že bys mohl mít ten offline stánek na měsíc za třeba 200-300sd, vedení by vydělalo a lidi by byli spokojeni, že prodali pvm či pvp po roce
Pokud chcete offline stánky, tak na to jít lépe než finančně přes elektriku, například, že v offline stáncích nebude spotřebak, ale jen pvm a pvp hadry, či eliky max. To si myslím, že by šlo.
ChunjoKing píše: Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
jo moje chyba, já myslel grafiku, nečekal sem, že zbytek bere kolem 40-50w dalších. Každopádně nové grafiky 40tky ti berou jen kolem 100w a to jsou 8gb, co zvládají full HD

takže nemusí to brát tolik, pokud nemáš 90tky verzi, tam už je to jiná, ale reálně ruku na srdce. Na ekuře takovou grafiku má tak 10% lidi, možná ani to ne. Takže ikdyby mu to bralo mnohem víc než mě, třebas 300,tak určitě měsíčně nedá za elektriku víc jak litr a co je litr v dnešní době? Za mě furt levná částka za elektriku.
Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
ChunjoKing píše: @Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
nevím no, moje grafika žere víc než 40tky od nvidie a to asi o 1/3, takže nesmysl co píšeš dle mě
@Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
Proism date men medailon na samnaku Tingra dekuji
libast píše: někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
Dobrý den, PVP zóna kolem piňat je. Včera se to kontrolovalo skrze námitku jednoho hráče
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
vedení už několkrát řeklo, že offline stánky nechce kvůli ekonomice, takže bohužel.
@jsemlamka33, Problém technický to určitě není. Ale ekonomicky, to už ano. Například co se spotřebáků týče, to by šlo rapidně dolů atp. Osobně třeba offline stánky tu vůbec nechci.
Jako ty ceny energií, to je hnus, pak si člověk fakt rozmýšlí jestli má ten stánek dělat nebo počká až stánku bude mít 10, aby se mu to "vyplatilo"
Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
čus, nevíte o někom kdo kupuje chitin?
jogurd007 píše: Čus. Za složení slov dostanu jaký kus talismanu? Univerzální a nebo jednu jakoukoliv část. Díky
Uni
Čus. Za složení slov dostanu jaký kus talismanu? Univerzální a nebo jednu jakoukoliv část. Díky
A budou ve statistikách na webu ukazány i záznamy, kolik těch asistů padlo?
Chtěl bych ocenit přidání možnosti získat CB za asistkill. Hodněkrát se i mě stalo, že sem dal za nechutnost a zbylo klidně 2k a neměl sem nic, takže super. To abych si zase koupil pvp
nechcete dát prosím nějakej nerf těm ledovým golemům v arénce..?

se skupinou jsme vyčistili každou vlnu pomalu do 10-15s ale na golemech nedostatek dmg...

celkem masakr co oni snesou
Jako myslím, že to "oživí" velké války ......