Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o
herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o
herních lokacích.
-
LordAtom
- Lv.9

- Příspěvky: 51
- Registrován: pon 10. led 2011 20:12:55
- Dal poděkování: 14 poděkování
- Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvek
od LordAtom » ned 16. zář 2012 11:20:04
JurasSaga píše:Tady to maš
aha tak v zbrani si dal 20rk a 20%mob a ja som tam dal 6 int a 20 mob..
Takže eliky, kosti a to by som už mohol dať aaspoň 80 za rukavice?
-
JurasSaga
- Lv.20

- Příspěvky: 273
- Registrován: stř 18. led 2012 1:33:39
- Dal poděkování: 8 poděkování
- Dostal poděkování: 12 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od JurasSaga » ned 16. zář 2012 11:32:58
zbran vypadá asi takhle
a jak sem psal na začatku 128ulomku na zvířatech není fakt problém

Hraji dál ale už jen občas

-
LordAtom
- Lv.9

- Příspěvky: 51
- Registrován: pon 10. led 2011 20:12:55
- Dal poděkování: 14 poděkování
- Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvek
od LordAtom » ned 16. zář 2012 12:18:38
JurasSaga píše:zbran vypadá asi takhle
a jak sem psal na začatku 128ulomku na zvířatech není fakt problém

aha tak tá je parádna ked budem mať aspoň 2kkk skusím niečo natočiť. Chcem natočit do zbrane krit do nahrdelniku krit. Teraz akurat idem keri a mam eliky na krit, magiu, rk a kosti. Som zvedavy ci dam viac.
-
LordAtom
- Lv.9

- Příspěvky: 51
- Registrován: pon 10. led 2011 20:12:55
- Dal poděkování: 14 poděkování
- Dostal poděkování: 5 poděkování
Příspěvek
od LordAtom » ned 16. zář 2012 14:35:19
Takže mal som elik na magiu, kritik, r. kuzla a dal som 72 ulomkov. Bolo dost ludi a este elik na int to by bolo o neico viac tak potom asi ide dat tych 90+ ale musi byt troska menej ludi.
-
JurasSaga
- Lv.20

- Příspěvky: 273
- Registrován: stř 18. led 2012 1:33:39
- Dal poděkování: 8 poděkování
- Dostal poděkování: 12 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od JurasSaga » ned 16. zář 2012 15:58:30
Však jasne ja sem večer dám novej kritik sem trochu doladil talismany
Hraji dál ale už jen občas

-
armin9156
- Lv.13

- Příspěvky: 95
- Registrován: čtv 28. dub 2011 9:05:22
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od armin9156 » ned 16. zář 2012 17:29:14
Saga2 jen tak se zapojim aky taliky su nejlepsi na BM do kerindoru
talik na moba nebo poskozeni schopnosti nebo int nebo od vseho neco
-
Invincible
- Lv.7

- Příspěvky: 39
- Registrován: sob 15. zář 2012 0:12:06
- Dal poděkování: 3 poděkování
Příspěvek
od Invincible » ned 16. zář 2012 19:41:53
BM 95Lv
Moby - Zvířata (107)
Dmg okolo 140k a víc
Když mám klid tak dám přes 200
Kosti, Elík na INT/rychlost kouzla, černý elík.. Talíky mám zatím jen ve štítu
-
JurasSaga
- Lv.20

- Příspěvky: 273
- Registrován: stř 18. led 2012 1:33:39
- Dal poděkování: 8 poděkování
- Dostal poděkování: 12 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od JurasSaga » pon 17. zář 2012 1:15:48
No co sem se díval tak tu 1 borec má talismany jen na přišery a ma DMG kolem 139k na kamen a ja mam talismany na MOB a už mam DMG takove jak si videl a vte helme co tam mam nejsou talismany .. včera sem si pořidil helmu se 3 talismanama ktere sem aji na ten BOM natočil a dnes pujdu odzkoušet nove DMG a na ten MOB mam zatim 115% až dodelam talismany tak 170% a vic tak DMG bude kolem 180k jen odhad muže byt víc i mín a rezervu mam ještě u bioloha kde teprve delam zelkove vetve

tak že určitě talismany na MOB ne na přišery a podobne blbosti a neudelaš ani špatne když 2krat mob a poškozeni nebo INT

Hraji dál ale už jen občas

-
TheBM2
- Lv.5

- Příspěvky: 20
- Registrován: stř 12. zář 2012 22:46:20
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Příspěvek
od TheBM2 » pon 17. zář 2012 10:51:34
&zr to vole vravis tz...
ja som dal v kerine 150k s osvicenim, pochzbuju ze tz das bez neho 180k, to je nemozne...
Nemyslim ze mas veci 2x po 3x schopka+4 ale dobre... jednoducho ti nezhltnem, ye das takove dmg bez osviceni
-
JurasSaga
- Lv.20

- Příspěvky: 273
- Registrován: stř 18. led 2012 1:33:39
- Dal poděkování: 8 poděkování
- Dostal poděkování: 12 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od JurasSaga » pon 17. zář 2012 11:05:52
jak sem psal až budou +4 tak se to zdvihne a navic takove talismany mam skoro ve všem

Hraji dál ale už jen občas

-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
breberak1234 píše: jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, je možné, že se Vám dotazník neukázal. U některých tento problém nastal. Pokud nám budete chtít poskytnout zpětnou vazbu napište mi sz, nebo zašlete ticket. Mockrát děkuji a omlouvám se za komplikace.
jen teoreticka, jakto kdyz sem byl v patek na zkusebni velke valce , tak po ukonceni jsem mel knihu misi misto dotazniku a dotaznik se jiz neobjevil. je chyba u me ??
Dobrý den, levý horní = drop, pravý horní= OX, levý dolní= fórum a pravý dolní= pečení dortu.
lavy dolny je za Pečení dortu
@Marph, z fóra by měl být levý dolní tuším
Mám 2 horní, s tím, že levý je z ohnivé a pravý by měl být z OX, které jsem dokončil, ale někdo mi psal, že ten je z fóra
Jourdonais nebo tak nějak,dobrej ubožák. Ze žluté, 130 lvl. Přijde zničehonic a nonstop zabijí 20 min v kuse, krade drop.
@Uncut69, všechny části se dají, daly získat ze hry.
děkují, a dá se ten amulet co se dostává z OX získat i jinak neví někdo?, popřípadě poslední OX asi nebude že?
Uncut69 píše: dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
Do 6. 7. 2025 do 20:00 se může přáníčko posílat.
dostává se amulet ještě za přání k výročí ?
@Grout, Tam se vypisují jen restarty kol ryb. To znamená, když chytnete takovou délku ryby, že dostanete Velkou eventovku a restartuje se kolo.
Jak často se na web dopisují statistiky za nejdelší ryby? Včera jsem vylovil dva rekordy a pořád nejsem slavný..
@Revus, Dobrý den, se hrou nic není. Běží. Nyní jsem vypl okno a znova zapl a jsem ve hře. Pravděpodobně budete mít problémy s konektivitou někde na trase do datového centra ve FRA.
Nedá se dostat do hry, bud ani nepustí to výběru postav nebo jak vyberu postavu, spadne. Internet mi jde
vim o 3 Lidech kterym to nejde a ted uz ani me:D
tpc co stou hrou je zase..
Tomori píše: Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
takže i když nemám kompletní amulet, ale mám duši černé pumy - tak mi jí přetvoří na trvalou?

díky za info.
Potřebuji levej dolní nebo pravej horní dílek amuletu to už se asi nedá sehnad že ?
asdis píše: Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Dílek za tipovačku i přáníčko dostane "každý". S tím, že výhra správného tipu či nejlepšího přáníčka bude vyhodnoceno po eventu.
Ten dielik za tipovacku dostane kazdy za ucast alebo len za vyhru?dakujem
Ano, půjde změnit strakatá na černou. Vše tak jak je možné teď.
Len taká kontrolná otazočka
@Tomori, a dá sa po konci eventu aj zmeniť strakata Puma na čiernu, prosím Vás?
Dobrý den, jak jsem již psala, většinou se čeká na více lidí (např. i ty kteří neuvedli jméno nebo uvedli duplicitní a mají sz) dále se předává i univerzální dílek za soutěžní týden (ten končil včera). Jak je psáno v novince, nemusíte se bát, že dílek nesložíte. Jde to i po eventu. A případně duši lze získat i když nemáte kompletní amulet. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat do sz.
Ahoj. Bude o víkendu OX? Docela by se hodila
ChunjoKing píše: @SELDA, pozerali ste v IS sklade?
ano.... Koukal jsem a nic tam není
Niekto dostal a niekto nie a tiez nedokoncil OX.Tak neviem .
@SELDA, pozerali ste v IS sklade?
Ahoj, nezapomněli jste na mě s kouskem amuletu ?
Na testovací válku prosím chviličku vydržte. GA pracuje na nápravě. A omlouváme se za zdržení.
@Mionix, veľa premýšľania, ale pre istotu tak spravím. Ďakujem za odpoveď:)
@ChunjoKing, ozdobte je nyní a máte po starostech.
daju sa dorty ozdobit aj po evente, prosim vas?
A mohli by to udělat třeba jako premka. Že bys mohl mít ten offline stánek na měsíc za třeba 200-300sd, vedení by vydělalo a lidi by byli spokojeni, že prodali pvm či pvp po roce
Pokud chcete offline stánky, tak na to jít lépe než finančně přes elektriku, například, že v offline stáncích nebude spotřebak, ale jen pvm a pvp hadry, či eliky max. To si myslím, že by šlo.
ChunjoKing píše: Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
jo moje chyba, já myslel grafiku, nečekal sem, že zbytek bere kolem 40-50w dalších. Každopádně nové grafiky 40tky ti berou jen kolem 100w a to jsou 8gb, co zvládají full HD

takže nemusí to brát tolik, pokud nemáš 90tky verzi, tam už je to jiná, ale reálně ruku na srdce. Na ekuře takovou grafiku má tak 10% lidi, možná ani to ne. Takže ikdyby mu to bralo mnohem víc než mě, třebas 300,tak určitě měsíčně nedá za elektriku víc jak litr a co je litr v dnešní době? Za mě furt levná částka za elektriku.
Suko201 píše: jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
veď si napísal, že ti herný PC pri najväčšej záťaži žere 145W, tak ja moc nerozumiem teraz
ChunjoKing píše: @Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
nevím no, moje grafika žere víc než 40tky od nvidie a to asi o 1/3, takže nesmysl co píšeš dle mě
@Suko201, 150 watov mi žere notebook, tak to nemáš moc herný PC

na stánky je si dobre kúpiť starší ntb/low PC
Proism date men medailon na samnaku Tingra dekuji
libast píše: někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
Dobrý den, PVP zóna kolem piňat je. Včera se to kontrolovalo skrze námitku jednoho hráče
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
a docela by mě zajímalo, kolik teda platíš za elektriku, já mam herní pc, který při největší zátěži bere cca 145W a mam ho zapnutý denně klidně 7h a při plné zátěži 3-5h, víkend i klidně 10-12h s tím,že na plný výkon cca 7-8h výkon + jiné spotřebiče atd a měsíčně mám zálohy 420kč a nedoplácím nikdy nic
někde sem čet že při piňatě bude bloknuto PvP a je vydět že nic
jsemlamka33 píše: Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
vedení už několkrát řeklo, že offline stánky nechce kvůli ekonomice, takže bohužel.
@jsemlamka33, Problém technický to určitě není. Ale ekonomicky, to už ano. Například co se spotřebáků týče, to by šlo rapidně dolů atp. Osobně třeba offline stánky tu vůbec nechci.
Jako ty ceny energií, to je hnus, pak si člověk fakt rozmýšlí jestli má ten stánek dělat nebo počká až stánku bude mít 10, aby se mu to "vyplatilo"
Dobrý den. Vím,že se vám do toho asi pouštět nechce ale nebylo by od věci se na jednu věc zaměřit?.

) Offline stánky? Já jen,že by to ocenil uplně každý hráč už jen kvůli učtu za elektřinu a v dnešní době je to fakt znát navíc i zbytečné opotřebení počítače.

Je to jen návrh ale každý hráč by to ocenil

) a zase takový problém to udělat nemůže být.
čus, nevíte o někom kdo kupuje chitin?
jogurd007 píše: Čus. Za složení slov dostanu jaký kus talismanu? Univerzální a nebo jednu jakoukoliv část. Díky
Uni
Čus. Za složení slov dostanu jaký kus talismanu? Univerzální a nebo jednu jakoukoliv část. Díky
A budou ve statistikách na webu ukazány i záznamy, kolik těch asistů padlo?