Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Dragon eye
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 234
Registrován: stř 28. pro 2011 21:50:17
Bydliště: Humaja
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Dragon eye » úte 09. říj 2012 16:14:39

Zdarec, chtěl bych se zeptat, ejstli nevíte kolik stojí takový cechovní pozemek? Pochybuji, že ty ceny budou stejné jako na offiku. Každopádně jsme pro to aby pozemek mohl vlkastnit cech, který je aktivní. Prostě nějaká podmínka, která by nemusel abýt zrovna malá, dkyž je to cech.
Většinu informaci je třeba dělit třemi nebo násobit nulou, aby se daly považovat za pravdivé. Magnus W. Obrázek


Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Zeleninový Salátek » úte 09. říj 2012 19:49:32

Ghibli píše:Těší mě, že se ve hře objevilo něco jako Věhlas - sice neznáme ještě všechny detaily okolo Věhlasu, ale obecně je to něco, co nám říká, jak moc je jednotlivec ve hře aktivní.

A těším se, až vedení hry přehodnotí i to, že se pomocí velikosti Věhlasu jednotlivce dá určovat i velikost Věhlasu (neboli aktivity) celé skupiny jednotlivců (cechu).

Jednoduše - když už má Věhlas hráč, nebyl by problém vytvořit Věhlas i pro Cech-y a ty pak vzájemně poměřovat.

No a podle velikosti Cechovního Věhlasu pak stačí určit, který cech má právo na pozemek a který ne.

Tím by odzvonilo cechovním pozemkům s mizivou cechovní aktivitou nebo s jedním nebo dvěma členy (hráči). Šance by tu byla, ale pod podmínkou zvýšené aktivity.

Tím by dostali šanci aktivně mnohem větší cechy, co jsou teď bez pozemku.

Tím by vzrostl zájem většiny vůdců mít kvalitní cech, plný aktivních hráčů.

Tak uvidíme, co je důležité a co důležitější. :)
A co jednoduše vytvořit novou mapu pro cechovní pozemky, která se již brzy otevře na offiku? Nemusí to být ani graficky hezké, ale ty pozemky by tam byly.
A když mi teda cech kvůli nějakému věhlasu smažete, tak dostanu laskavě zpět své finance? Nebo budu okraden? :lol:
Zamysli se nad sebou, přemýšlíš jako ti cvoci z VIP.
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Ghibli » úte 09. říj 2012 20:18:14

Zeleninový Salátek - ahoj, u tebe jsem byl chvíli v cechu, ale asi si mě nepamatuješ. ;) Já si zase nepamatuju, že by ve VIPce byli nějací cvoci. :lol:

A hraješ ještě vůbec? Dlouho jsem tě neviděl. A Co ten pozemek - držíš ho a uvolníš - nebo budeš a nebo budete na něm ještě něco kromě první stavby dělat? Klidně bych ho koupil a předal aktivnějšími cechu v Chunjo. Cena je na tobě. ;)

Proč tohle všechno? Hledáme "nové Základny" pro cechy, které jsou mnohem aktivnější a bez pozemku a takový pozemek je příjemné zpestřeníčko. :up:

Pokud by ti ale propadl, tak na yangy prosím zapomeň - ber to prostě tak, jak to běžně chodí = dostaneš tu šanci a pokud jí využiješ a vybuduješ cech, který budí Věhlas ve své říši nebo je místem pro mnoho hráčů, tak ti samozřejmě nic nezmizí. Pokud však ne - tak hold dostane šanci někdo jiný, který to buď dokáže a nebo předá tomu dalšímu. Je to myslím slušná nabídka - něco za něco. :)

No a ta mapa - už jsem to tady někde psal - vznikne to samé, co teď = nepružný systém o náhodě a známostech. :down:

:!: ALE - když na té případné nové cechovní mapě těch pozemků bude aspoň tisicí plus mínus, tak věřím, že chvíli potrvá, než jí zaplníme. To znamená, že se dostane i na ty, co tady hrají, budují kolektiv a jsou tak nějak "vidět". 8-)
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Uživatelský avatar
Zeleninový Salátek
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 512
Registrován: úte 28. pro 2010 18:41:19
Bydliště: Tam,kde je hodně salátů
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Zeleninový Salátek » stř 10. říj 2012 20:13:37

Jo jo, každý si nepamatuje něco jiného.

Že nějaké cechy hledají nové základny mě absolutně nezajímá. Je naprosto jejich problém, že si žádný pozemek nekoupili dřív. Já chytal svůj pozemek jako jeden z posledních, které byly volné a myslím si, že je můj oprávněně. Jak ty ostatně můžeš vědět, že jsem neaktivní? Nemusím se zrovna často objevovat na veřejných místech jako dříve. Můžeš tam také denně potkávat nějaké skladové postavy :D. Nejdřív si ověř pravdivost tvých tvrzení a pak vůbec navrhuj, aby někdo přenechal pozemek. A věř mi, že já jsem při zavedení věhlasu schopen ho nějakým způsobem získat jen proto, aby se můj pozemek neuvolnil cechům, které si to nezaslouží. A že jich je hromada. Tenhle pozemek je jednou provždy Salátků a basta.
A ano, jsem sobec :lol: .
Obrázek
Přišel jsem,viděl jsem a nevěřil vlastním očím.
Mám rád svoje klubíčko.

CHAOS-ZMATEK-PANIKA-TO JE MOJE TAKTIKA!
Ten co chrastí s myší

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Ghibli » stř 10. říj 2012 23:05:33

Zeleninový Salátek - cituji - A věř mi, že já jsem při zavedení věhlasu schopen ho nějakým způsobem získat jen proto, aby se můj pozemek neuvolnil cechům, které si to nezaslouží - konec citace. Tohle jsou slova opravdového muže, který bere výzvu jako šanci něco dokázat. :up:

Věř mi zase ty, že jsem nepřišel s žádnou "pozemkovou reformou", abych zabral všechnu půdu, na kterou se jen podívám - spíš aby se víc zatraktivnily podmínky pro získání nového cechovního pozemku.

Vím, že může platit, "Kdo dřív přijde, ten dřív mele", ale moc spravedlivé to není, protože jsou pozemky kde ani není postavený "Mlýn" a "Mlynář" chodí do hry opravdu jen jednou za uherák.

Sám vidíš, že to rozhodně nejde určovat "pocitově" - ve hře jsem tě neviděl, tady jsem tě neslyšel (=nečetl), tak jsem myslel... no a proto je lepší nemyslet, ale ani nečekat, až nějaký vůdce "vyhnije" natolik, že ten pozemek prostě pustí a zároveň cech, co čeká, bude mít štěstí, že bude u toho. :)

Takže jestli budou Salátkové aktivní, není co řešit. Jen ještě přijít, co je měřítkem aktivity cechu. ;)

Ostatní - z dob mého krátkého působení na ofiku si pamatuju, že se v cechu vybíral od každého člena nějaký poplatek nebo daň...?... už nevím. Ale asi tady uděláme všem PvM cechům radost = nebudou muset jít do Války za CB, ale říše musí za něco fungovat, takže bude vybírat z každého obsazeného pozemku daň jednou za měsíc ve formě yangů. Navíc PvM ty yangy určitě získají, když se zabývají PvM - zatímco pro PvP by to mohl být problém. A mám to. :)
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od lordsword » čtv 11. říj 2012 0:42:33

Ghibli píše:Zeleninový Salátek - cituji - A věř mi, že já jsem při zavedení věhlasu schopen ho nějakým způsobem získat jen proto, aby se můj pozemek neuvolnil cechům, které si to nezaslouží - konec citace. Tohle jsou slova opravdového muže, který bere výzvu jako šanci něco dokázat. :up:

Věř mi zase ty, že jsem nepřišel s žádnou "pozemkovou reformou", abych zabral všechnu půdu, na kterou se jen podívám - spíš aby se víc zatraktivnily podmínky pro získání nového cechovního pozemku.

Vím, že může platit, "Kdo dřív přijde, ten dřív mele", ale moc spravedlivé to není, protože jsou pozemky kde ani není postavený "Mlýn" a "Mlynář" chodí do hry opravdu jen jednou za uherák.

Sám vidíš, že to rozhodně nejde určovat "pocitově" - ve hře jsem tě neviděl, tady jsem tě neslyšel (=nečetl), tak jsem myslel... no a proto je lepší nemyslet, ale ani nečekat, až nějaký vůdce "vyhnije" natolik, že ten pozemek prostě pustí a zároveň cech, co čeká, bude mít štěstí, že bude u toho. :)

Takže jestli budou Salátkové aktivní, není co řešit. Jen ještě přijít, co je měřítkem aktivity cechu. ;)

Ostatní - z dob mého krátkého působení na ofiku si pamatuju, že se v cechu vybíral od každého člena nějaký poplatek nebo daň...?... už nevím. Ale asi tady uděláme všem PvM cechům radost = nebudou muset jít do Války za CB, ale říše musí za něco fungovat, takže bude vybírat z každého obsazeného pozemku daň jednou za měsíc ve formě yangů. Navíc PvM ty yangy určitě získají, když se zabývají PvM - zatímco pro PvP by to mohl být problém. A mám to. :)
Bohuzel vehlas na tohle neni doreseny.Da se poradne delat jen expenim a pak uz jen knihama misi.A uz vidim jak na 100+ lv delas nekolik lv denne abys mel plny vehlas,anebo na tom lv plytvat mise,ktere bude potrebovat na pozdejsim lv.A nebojte vim,ze i biolog,zrucnost,atd take neco davaji,ale ne tolik,abyste z toho udelaly hodnost:)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Dragon eye
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 234
Registrován: stř 28. pro 2011 21:50:17
Bydliště: Humaja
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Dragon eye » čtv 11. říj 2012 18:09:54

Zdarec, k tomu věhlasu, očekával sjme že nějaký se bdeu dávat i za zabití nějakého bosse, přeci jen moje jméno v tu danou chvíli vidí celý server, tak proč byhc nemohl nějaký ten bodík dostat? od té doby co je tu věhals mi pár bosů z meteorů 85 vylezlo a 0 :/

Ghibli: Na ofiku se vybírali příspěvky pouze na zakoupení a vybudování budov na pozemku, žádné daně nebyly. Ale proč tu nezavést daně za pozemek klidně byhc to udělal podle toho jak je pozemek lukrativní (čím blíže městu tím platím více) a myslím, že měsíční poplatek pár tisíc CB a nějaká ta miliarda v yangcích by neuškodila.

Teď jen domyslet kam by se to dávalo? Třeba nová cechovní budova "Banka" u které by stála NPC Pokladník a cech by musel každý měsíc dát potřebý počet yangů a CB, jak se to udělá už je na vedení cechu.

Edit 1: Úprava textu
Většinu informaci je třeba dělit třemi nebo násobit nulou, aby se daly považovat za pravdivé. Magnus W. Obrázek


Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Ghibli » pát 12. říj 2012 12:56:53

lordsword - takže Věhlas ne - ale co teda ano? ;)

:?: Mimochodem, koukal jsem teď na mapu Varyongu - Stará Škola tam má dva pozemky zabrané? Nebo to je jen náhodou další cech se stejným jménem (StaraSkola versus StaraSko1a?), který s vámi nesouvisí :?: Moc by NÁS to zajímalo, ať TADY víme, odkud "vítr" tvých připomínek fouká. ;) :)

Dragon eye - pěkné nápady. :)

Daň jako taková nemusí být vysoká - proto aby měli šanci i ty levelově menší cechy - spíš pravidelná, aby si někdo nepředplatil "půlroční zábor půdy" a pak šel jinam. :)

Jde o to, že když by to bylo TŘEBA týdenní, tak už nemusí systém hlídat, jestli se vůdce cechu přihlásil aspoň jednou do měsíce. NAVÍC když se to udělá tak, že to může zaplatit kdokoliv z cechu, tak odpadá POVINNOST, aby jeden člověk (vůdce) odpovídal za všechno okolo cechu. Vůdce může nečekaně na čas "odpadnout" a AKTIVITA lidí v tom cechu sama určí, jestli má smysl pro takové hráče držet cechovní pozemek.

Ty CB se domnívám neprojdou - hráči si je těžce "vydělají" a pak se jich nebudou chtít zbavovat - byť by to bylo pro cechovní prospěch. Ale třeba se pletu. ;)

Cechovní Banka zní zajímavě. Buď nová stavba - ale to by asi "řvali" ti, co už mají zastavěný pozemek, kde každý kámen má přesně své místo a nic dalšího by se z estetického nebo funkčního hlediska nevešlo - nebo - by stačilo mít jednu z budov s touto funkcí. Nebo, jak píšeš, by se NPC, co je na pozemku, aktivovalo pro tuhle funkci.

Nemá ještě někdo další nápad? Nebo nápady, co udělat, aby se cechovní pozemek stal něčím, co si hráči budou moci vydobýt a udržet svojí AKTIVITOU? :think: :idea:
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od lordsword » pát 12. říj 2012 15:03:21

Ghibli píše:lordsword - takže Věhlas ne - ale co teda ano? ;)

:?: Mimochodem, koukal jsem teď na mapu Varyongu - Stará Škola tam má dva pozemky zabrané? Nebo to je jen náhodou další cech se stejným jménem (StaraSkola versus StaraSko1a?), který s vámi nesouvisí :?: Moc by NÁS to zajímalo, ať TADY víme, odkud "vítr" tvých připomínek fouká. ;) :)

Dragon eye - pěkné nápady. :)

Daň jako taková nemusí být vysoká - proto aby měli šanci i ty levelově menší cechy - spíš pravidelná, aby si někdo nepředplatil "půlroční zábor půdy" a pak šel jinam. :)

Jde o to, že když by to bylo TŘEBA týdenní, tak už nemusí systém hlídat, jestli se vůdce cechu přihlásil aspoň jednou do měsíce. NAVÍC když se to udělá tak, že to může zaplatit kdokoliv z cechu, tak odpadá POVINNOST, aby jeden člověk (vůdce) odpovídal za všechno okolo cechu. Vůdce může nečekaně na čas "odpadnout" a AKTIVITA lidí v tom cechu sama určí, jestli má smysl pro takové hráče držet cechovní pozemek.

Ty CB se domnívám neprojdou - hráči si je těžce "vydělají" a pak se jich nebudou chtít zbavovat - byť by to bylo pro cechovní prospěch. Ale třeba se pletu. ;)

Cechovní Banka zní zajímavě. Buď nová stavba - ale to by asi "řvali" ti, co už mají zastavěný pozemek, kde každý kámen má přesně své místo a nic dalšího by se z estetického nebo funkčního hlediska nevešlo - nebo - by stačilo mít jednu z budov s touto funkcí. Nebo, jak píšeš, by se NPC, co je na pozemku, aktivovalo pro tuhle funkci.

Nemá ještě někdo další nápad? Nebo nápady, co udělat, aby se cechovní pozemek stal něčím, co si hráči budou moci vydobýt a udržet svojí AKTIVITOU? :think: :idea:
Druhy pozemek zabral kamarad,ktery ma stejnojmeny cech a nahodou byl volny ten vedle,nic vic.Jinak jak rikam,ja tu jen diskutuji o moznych resenich i kdyz se zda ,ze vsechno zavrhuji.Kazda mince ma dve strany.Holt jen poukazuji na tu horsi.Az se tu objevi,nebo i me napadne neco dobreho rad se za to priklonim.Jen sou ted jine strarosti s pripravou na novou mapu.
A jinak az bude z pozemku nejaky.nez ryze esteticky uzitek,tak teprve pak budou lidi o neco bojovat.Pokud pujde jen o to pozemek mit tak vam ho kliden prodam:D
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Dragon eye
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 234
Registrován: stř 28. pro 2011 21:50:17
Bydliště: Humaja
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Odebírání pozemků neaktivním cechů.

Příspěvek od Dragon eye » pát 12. říj 2012 15:45:03

Zdarec, Ghibli pokud by vznikl nějaký větší update ohledně cechů (a že podkladů je tu dost - cechovní sklad, nové typy válek a teď toto) Tak yb se mohlo udělat to, že všechen použitý materiál a peníze yb se vrátily vůdci a pak se výstavba pozemku mohla konat znova. Problém je tu u alchymistů a kovářů :| . K těm daním jsme samozřejmě myslel, že budou pravidelné, to bychom se nikam neposunuly :down: . Jinak ono kolik se bude platit by se dalo ošefovat pomocí průměčnéhop levelu, když by jeho umělé snižování bylo zakázané. Tzn. že v cechu by nesměly být např. skladové postavy atd.
Většinu informaci je třeba dělit třemi nebo násobit nulou, aby se daly považovat za pravdivé. Magnus W. Obrázek


Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Bethsaida 
offline Makarov 
offline Mionix