Vzestup a Pád

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Odpovědět
vymahac
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 173
Registrován: pát 04. bře 2011 20:13:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Vzestup a Pád

Příspěvek od vymahac » úte 09. říj 2012 20:51:58

Je to výplod mé šílené fantazie z všelijakých her, filmů a podobných vymožeností, takže podobnosti mohou být.


PROLOG

Musel jsem rozhodovat o osudu svých blízkých, jiných lidí a dá se říci i celého světa, avšak o svém vlastním jsem nerozhodoval. Vždy to zařídil někdo jiný. Takový dar a prokletí zároveň.

Odkázán na své schopnosti jsem musel měnit svět a rozhodovat za jiné. Celých šestnáct let se mi to celkem dařilo. Poté jsem selhal. Zklamal sám sebe a uvrhl svět do chaosu a zkázy. Do nadvlády mých soupeřů. Snažil jsem se svět zachránit, ale opak byl pravdou. Ale i to byl osud můj a mých předchůdců - osud Ochránců.
Jinno.
KevinRudolf WP sura lvl 131
vymahac war aura lvl 110
Žádný plán není špatný, nebo hloupý. Chyby na plánech jsou jenom a pouze lidi.
Pravda je naprosto na nic. Každý si ji vyloží po svém a jak se mu zachce.

Někteří hrají fér, někteří ne. Ale takový lidi lituji, když musí podvádět i ve hře. Člověk hraje poctivě a je tak akorát šašek.

Uživatelský avatar
plug1
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 458
Registrován: pon 25. dub 2011 20:27:27
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od plug1 » úte 09. říj 2012 21:24:56

No, zatím toho moc na posouzení není, ale mě se to líbí :up: :)
╔═╗✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
║═╬╦╦═╦═╦═╦══╦═╦═╗
╠═║║║╬║╩╣╔╣║║║╬║║║
╚═╩═╣╔╩═╩╝╚╩╩╩╩╩╩╝
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩

© plug1 2014 - všechna práva vyhrazena

Dragon eye
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 234
Registrován: stř 28. pro 2011 21:50:17
Bydliště: Humaja
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od Dragon eye » úte 09. říj 2012 21:28:32

Skywalker?
Většinu informaci je třeba dělit třemi nebo násobit nulou, aby se daly považovat za pravdivé. Magnus W. Obrázek


vymahac
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 173
Registrován: pát 04. bře 2011 20:13:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od vymahac » stř 10. říj 2012 15:36:02

Skywalker přímo ne, ale jistá inspirace ze Star Wars je....to později trochu osvětlím...
Jinno.
KevinRudolf WP sura lvl 131
vymahac war aura lvl 110
Žádný plán není špatný, nebo hloupý. Chyby na plánech jsou jenom a pouze lidi.
Pravda je naprosto na nic. Každý si ji vyloží po svém a jak se mu zachce.

Někteří hrají fér, někteří ne. Ale takový lidi lituji, když musí podvádět i ve hře. Člověk hraje poctivě a je tak akorát šašek.

vymahac
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 173
Registrován: pát 04. bře 2011 20:13:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od vymahac » stř 10. říj 2012 21:33:30

POČÁTEK

Otec mi řekl, že mi musí říct něco opravdu důležitého. Vypadal trochu rozrušeně, což u něj nebylo zvykem. Byl jsem trochu znepokojen, ale ne natolik, abych se nechal vyvést z míry. Setkal jsem se s ním v našem prostorném sklepě, kde bylo spoustu nepotřebných krámů. Když jsem šel po schodech dolů, říkal jsem si, co mi asi chce otec sdělit. Došel jsem dolů a zavřel jsem dveře. Sedli jsme si na dvě starší židle (byl jsem rád že ta moje se nesesypala), a otec mi začal vykládat o nějakých Ochráncích, kteří mají různé schopnosti a že je jedním z nich. Začal jsem se strašlivě smát a spadl jsem ze židle. Myslel jsem, že je to jeden z jeho typických vtípků, ale po pár vteřinách mi došlo, že to asi myslí vážně. Udiveně jsem vstal a opět se usadil na židli. Říkal mi, že není náhoda to, že celé dny byl pryč, aniž by se ozval, že na mě nemíval čas a také, že se vždy nějak nenápadně vytratil, když stál metr ode mě. Také povídal, že je to dědičně, a já mám být jeho nástupce. Stále jsem nevěřil tomu, co povídal. Dožadoval jsem se nějakého hmotného důkazu. Začínal jsem věřit po tom, co vytáhl jakýsi meč, který kolem sebe měl nějakou strašlivě zářivou auru modré barvy. Říkal jsem mu, že prskavky už na mě nedělají dojem. Zřejmě mu to vtipně nepřišlo a ptal jsem se, jaké čáry máry to jsou. To ho taky příliš nerozesmálo, napomenul mě, a řekl mi, že to je určitá magie, ale že na to mám ještě nějaký čas. Zeptal jsem se, jestli si ho můžu vyzkoušet. Nebyl proti. Říkal jsem si, že bude asi dost těžký, ale kupodivu nebyl. Byl tak lehký, až jsem si říkal, že je snad z papíru. Magie v tom určitě měla roli, jinak by nemohl být tak lehký. Zeptal jsem se otce, jaké schopnosti měl na mysli. Řekl mi, že mezi to patří například skoro až nadlidská síla, jakási tlaková vlna, která pomalu dokázala srazit strom, nebo umět hýbat se svými vlastními věcmi, aniž by se jich dotknul. Teď už jsem si myslel, že ze mě dělá blázna. Potom, co ode mě odstoupil 3 metry, lehce mávnul rukou a meč odletěl do jeho ruky, jsem neměl nejmenších pochyb o tom, že si ze mě asi srandu nedělá. Myslel jsem si, že je snad nějaký ten čaroděj z pohádek. Otec mi vysvětlil, že Ochránci mají za úkol eliminovat hrozby, které nedokáží porazit obyčejní lidé. Také mi řekl, že při akci můžu snadno umřít a taky to, že smrt dědy nebyla taková náhoda, jak by se mohlo zdát. Zabil ho jeden z jeho soupeřů, ale v takovém věku již neměl takové schopnosti na to ho zabít. To byl pro mě další šok. Také mi sdělil, že vždy musím jednat nesobecky. To ovšem znamená, že jsem musel být v podstatě bezcitná bytost. Další hořké zklamání. Zeptal jsem se ještě na poslední otázku...zda-li se z toho mohu nějak vykroutit. Otec mi řekl že ne. Tolik šoků jsem za jedno odpoledne nečekal.
Naposledy upravil(a) vymahac dne čtv 11. říj 2012 17:07:10, celkem upraveno 1 x.
Jinno.
KevinRudolf WP sura lvl 131
vymahac war aura lvl 110
Žádný plán není špatný, nebo hloupý. Chyby na plánech jsou jenom a pouze lidi.
Pravda je naprosto na nic. Každý si ji vyloží po svém a jak se mu zachce.

Někteří hrají fér, někteří ne. Ale takový lidi lituji, když musí podvádět i ve hře. Člověk hraje poctivě a je tak akorát šašek.

Neos
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 175
Registrován: pon 23. led 2012 18:56:48
Dal poděkování: 80 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od Neos » čtv 11. říj 2012 11:17:10

Sci-f i pribeh :) budes to psat na dily nebo co tim zamyslis ?
Obrázek
Become one of us and help us to create the most powerful guild on this server !!! -------> click viewtopic.php?f=34&t=97497

vymahac
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 173
Registrován: pát 04. bře 2011 20:13:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od vymahac » čtv 11. říj 2012 15:23:26

Prostě budu psát tydle ty kousky až bude čas a dobrá inspirace. Těch 5 pokračování týdně bych mohl stíhat, ale nechci nic slibovat (jsem líný).

E: Nemyslel jsi po kapitolách? Já jsem si to vyložil více způsoby. :)
Jinno.
KevinRudolf WP sura lvl 131
vymahac war aura lvl 110
Žádný plán není špatný, nebo hloupý. Chyby na plánech jsou jenom a pouze lidi.
Pravda je naprosto na nic. Každý si ji vyloží po svém a jak se mu zachce.

Někteří hrají fér, někteří ne. Ale takový lidi lituji, když musí podvádět i ve hře. Člověk hraje poctivě a je tak akorát šašek.

vymahac
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 173
Registrován: pát 04. bře 2011 20:13:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od vymahac » pát 15. úno 2013 0:18:07

V dodržování svých úplně mimo slibů nejsem dobrý.
Ale aby se neřeklo, něco napíšu.


Pomalu jsem odcházel ze sklepa a okamžitě jsem se šel provětrat ven na vzduch. Byl krásný slunečný den. Šel jsem metr za metrem a přemýšlel jsem o tom, jaké to asi musí být mít takovou moc. Ale už jsem znal to rčení, že s velkou mocí přichází i velká zodpovědnost. A tu já nikdy neměl rád, přímo jsem se jí vyhýbal. Říkal jsem si, proč zrovna já...ale někdo to musí být. Stále jsem nechápal, jak to přede mnou mohl otec tak dlouho tajit...v utajování byl můj otec vždycky mistr. Za chvíli jsem došel do jedné postranní uličky našeho menšího městečka, a uviděl jsem muže s nožem, jak se snaží okrást jednu postarší paní a okamžitě jsem ho šel zastavit (odvaha mi nikdy nechyběla...nebo snad šílenství?), ale hned jak mě uviděl, začal utíkat i s kabelkou té paní. Musel mi v tu chvíli asi přeskočit, že jsem běžel za ním. Běžec jsem byl vždycky dobrej a po několika desítkách metrů jsem ho dohnal. Popadl jsem ho a svalil na zem a dal mu jednu ránu pěstí. Jenže poté vytáhl nůž a bodl mě do ramene. Padl jsem na záda a měl jsem štěstí, že to nebyl nějaký maniak, protože začal okamžitě utíkat a nedorazil mě. Vytáhl jsem nůž s neskutečnou bolestí a zavolal si záchranku. Jenže pak se opět začalo dít něco divnýho. Po chvíli se mi rána zacelila. To už jsem si pomalu začal myslet, že to je snad všechno sen. Jenže nebyl, bolest byla skutečná. Utíkal jsem rychle domů abych se dozvěděl víc, protože tak rychle se uzdravit...nejsem přece žádný Superman!
Jinno.
KevinRudolf WP sura lvl 131
vymahac war aura lvl 110
Žádný plán není špatný, nebo hloupý. Chyby na plánech jsou jenom a pouze lidi.
Pravda je naprosto na nic. Každý si ji vyloží po svém a jak se mu zachce.

Někteří hrají fér, někteří ne. Ale takový lidi lituji, když musí podvádět i ve hře. Člověk hraje poctivě a je tak akorát šašek.

KnifeForKill
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: pát 29. črc 2011 13:29:17
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Vzestup a Pád

Příspěvek od KnifeForKill » pon 04. bře 2013 10:01:05

Tak to je dobrý :-) piš dál

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Bethsaida 
offline Makarov 
offline Mionix