Kult draků

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
SiriusWhite
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 39
Registrován: úte 22. čer 2010 9:58:02

Kult draků

Příspěvek od SiriusWhite » sob 26. bře 2011 19:02:20

Byl příjemný letní den, vánek si hrál s korunami stromů a na nebi nebyl jediný mráček. Město Joan podřimovalo po skvělém obědě a jen několik Ninjů si zkoušelo na náměsti nové způsoby maskování, v tom se od jižní brány začal ozývat těžký dusot kopyt válečného koně. Na něm seděl ztrhaný průzkumník Locken, pot z něj doslova tekl vodopádem. Ninjové ho dotáhli do hospůdky kde sedělo jen několik lidí. Lockenovi, dobrému příteli Velitele, silnému a mladému muži dali napít a nechali ho se vydýchat ačkoliv každý z nich potlačoval silné nutkání se ho zeptat co se to vlastně stalo? "Dra....dra..drac...draci" sýpal unavený průzkumník, mezitím duchaplný kuchař Octavio vzbudil Biologa, který přiběhl s léčivými extrakty které vracely sílu. Po vypití celé lahvičky vzácného extraktu byl Locken konečně schopen mluvit.

"Draci, oni zmizeli ze svých slují a úkrytů a nemůžeme je najít, ale chytili jsme jednoho duchovního Setaou, který pod těžkým mučením prozradil že draky už nebaví být lovenou zvěří, která posiluje naše hrdiny a proto svolávají armádu, armádu gigantických rozměru aby zničili celou lidskou rasu, a utvořili si tento svět podle svého" vypravoval Locken, sedící na křesle v koutě Velitelova obydlí. Jeho výraz značil strach, velký strach. V Pokoji kromě Uriela,Velitele a Lockena byli ještě tři ninjové clanu Zvadlé kopřivy. Náhle do místnosti vtrhl válečník Sehin, samozřejmě že jeho náhlé vrthnutí do domu všechny vyděsilo zvláště Lockena. " Pane, vesnice Furhli je naprosto zničena, nikdo neví co se stalo, jediné co tam zbylo bylo pár cárů zakrvácených šatů a ohořelých trámů z budov, nic víc" pravil udýchaný válečník. To bylo ale na Velitele dost, vyběhl z domu a zamířil k královskému paláci na kopci nad vesnicí, kde bydlil královský pár.

Král Benin s královnou Éresé vládli říši Chunjo už 10 let moudře a spravedlivě, ovšem válečné zkušenosti mladý královský pár neměl. Dveře do královského paláce se rozrazily a v nich stál Velitel, který se mimochodem s králem dobře znal, vždyť byl jeho učitelem šermu. Velitel přiběhl k králi a poklonil se a potom spustil: "Veličenstvo, draci se vzbouřili a staví armádu, vesnice u severních hranic je naprosto spálená, svolejte armádu, hrdiny, všechny co můžou držet a používat zbraň ať zaůtočime dřív než draci shromáždí neporazitelnou armádu" Král se nadechl aby promluvil, ovšem obrovská rána ve vesnici a spousty výkřiků dokáží utnout jakoukoliv větu. Král spolu s Velitelem utíkali před palác, ale to co uviděli jim svázalo nohy.
Uprostřed náměstí stál drak, žlutý drak Chunja. V legendách by jste ho našli jako hodného draka který vždy pomáhal své říši, teď to ovšem vypadalo jinak, v jeho jinak opálových očich převažovala temně rudá barva, doširoka otevřená tlama s tísíci velkých zubu schopných rozkousnout balvan velký jako kůň, ale co bylo však nejpodivnější, bylo sedlo, sedlo a na něm bojovník. Helma černá jako noční obloha, s červenými znaky v neznámém jazyce, jen dvě modré oči v ní zářily jako diamanty v jílci meče. Brnění exotického tvaru a tmavě fialové barvy, jednou rukou se držel sedla, v druhé měl meč, takový meč by mu záviděl naprosto každý bez ohledu na to kdo to je. Jílec dosti podobný Meči barona, ovšem čepel, ůzká jako děťská dlaň, v půlce lehké rozšíření a špice meče byla zaoblena do slzy, meč svítil jasně žlutou barvou, nejspíše v reakci na blízkost draka. Byl to Meč Chunjo. Meč silný zničit svou mocí celé armády, čerpá energii z lidu Chunja a používat jej může jen pár lidí. Zpod přilby se ozval hlas temnější než zdi Jeskyně Vyhnanství, a promlouval k lidem" Váš čas se blíží ke konci, bratrstvo draků již nehodlá dále sloužit lidem, kteří z nás získávají naši sílu a zkušenosti, jako by byly jejich. Sehin který se již nehodlal dívat jak to "stvoření" zasévá strach do srdcí lidí použil schopnost kterou ho učili od malička, natáhl svůj meč nad hlavu, meč začal jiskřit modro-červenou barvou, Sehin mečem švihl a z něho vyletěl jakýsi blesk který zasáhl tohoto neznámého "jezdce". Zdálo se že jezdec to ani nepostřehl, opak byl pravdou. Jezdec spadl ze sedla na zem, Sehinův výcvik této schopnosti byl lepší než brnění které chánilo jezdce. Ovšem drak má mozek, a umí ho používat, drak bez jezdce je slabší než s ním. Drakovy oči doslova vzplály, jediné co se dalo postřehnout bylo rychlé trhnutí hlavou. Drak vzal do svých mohutných tlam svého omráčeného jezdce a odletěl, Sehin stál na místě bez pohybu. V tom se jeho tělo doslova rozpůlilo, nohy zvlášt, trup zvlášt. Byla to nechutná podívaná, zem pod ním byla okamžitě zalita spoustou krve.

Nyní si již nikdo nemyslel že by zpráva kterou přinesl Locken byla nepravdivá. Uriel jak to bývá se okamžitě vrhl do obrovské knihovny v paláci a začal hledat informace o dracích, a věcích které by se v boji proti nim daly uplatnit. Bohužel se jeho zlá předtucha splnila. V jedné staré knížce našel legendu o spojení draků. Zjisitl že když se spojí draci všech zemí, získají neuvěřitelou sílu kterou si nejde ani vybavit. A bohužel draků v celé zemi Metinu je spousta. Začal závod s draky, o to kdo dřív získá informace vedoucí k zbraním či radám jak zvítězit v tomto dost nerovném souboji.

PS: Napište prosím do komentářů vás dojem z tohoto malého dílka a jestli mám pokračovat ;) díky za kritiku a mimochodem: Dojde i na další říše krom Chunja, aby to nebyly kecy ;)
Milenius - LvL 80
Full +9, 88% Příšerky
Čepel - P
Brnko - P
Strach - P
Vír - G7
Prst - 1
Zrušit - 1

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od despr » ned 27. bře 2011 6:03:29

Čtu a čtu až se pročtu dolů a tam už nic. Heeej ja chci pokračování :D Už ted se těším. Mooooc pěkné.

SiriusWhite
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 39
Registrován: úte 22. čer 2010 9:58:02

Re: Kult draků

Příspěvek od SiriusWhite » ned 27. bře 2011 8:22:28

Měla to být malá ochutnávka, ovšem pochvaly od někoho kdo napsal Balthazara si velmi cením. 2. pokračování je rozpracované
Milenius - LvL 80
Full +9, 88% Příšerky
Čepel - P
Brnko - P
Strach - P
Vír - G7
Prst - 1
Zrušit - 1

Abigalle
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 54
Registrován: stř 30. čer 2010 9:12:06
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od Abigalle » ned 27. bře 2011 18:41:46

Pěkné, rozhodně to pokračování napiš :)

Uživatelský avatar
ThePunisher
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: pon 21. úno 2011 15:45:56
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od ThePunisher » ned 27. bře 2011 19:52:51

pěkné
Naposledy upravil(a) ThePunisher dne ned 27. bře 2011 20:16:39, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

:jinno:

Uživatelský avatar
Cassandra
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 30. zář 2010 19:56:25
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od Cassandra » ned 27. bře 2011 20:03:02

Se s těmi příběhy nějak roztrhl pytel :-)
Fide, sed cui vide. Důvěřuj, ale dívej se komu.

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od despr » ned 27. bře 2011 20:04:49

Cassandra píše:Se s těmi příběhy nějak roztrhl pytel :-)
Taky jsem si všiml. Je dobře že lidi netráví čas jenom sekaním do příšer :D

Uživatelský avatar
Cassandra
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 30. zář 2010 19:56:25
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od Cassandra » ned 27. bře 2011 20:07:28

Já si je v nudě přečtu, ale momentálně se mi šest nebo kolik jich je číst nechce :D

Já jsem chtěla taky něco napsat, ale nemám totálně žádnou inspiraci.

Jinak k příběhu - je to moc pěkný :)
Fide, sed cui vide. Důvěřuj, ale dívej se komu.

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od despr » ned 27. bře 2011 20:09:51

Cassandra píše:Já si je v nudě přečtu, ale momentálně se mi šest nebo kolik jich je číst nechce :D

Já jsem chtěla taky něco napsat, ale nemám totálně žádnou inspiraci.

Jinak k příběhu - je to moc pěkný :)
Ta inspirace příjde zničeho nic. Něco dělaš a pak tě to trkne. ;)

Uživatelský avatar
Cassandra
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 30. zář 2010 19:56:25
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Kult draků

Příspěvek od Cassandra » ned 27. bře 2011 20:12:03

Na rovninu - Jsem líná něco psát :D
Fide, sed cui vide. Důvěřuj, ale dívej se komu.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix 
offline Yuminka 
offline fyxicek