Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Spylander
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. črc 2011 21:14:30
Bydliště: Havířov

Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Spylander » sob 02. črc 2011 21:17:30

Tento příběh odehrává se v dobách dávných a temných, kdy svět se otřásal pod jedinou říší, říší temnot, Meylordu...


Kapitola první: Úvod

Nikdo netuší přesně podle čínského souhvězdí, jaký rok se to vlastně psal. Byla to doba temna, kdy příšery vylézaly ze skal a začaly útočit na obyvatelstvo.
Lidé ovšem byli bezbranní a neuměli bojovat. Tak se také stalo, že lidé byli příšerami usmrceni a vtaženi do skály, kde si na nich útočníci pochutnali.
Lidé v těchto dobách nevěděli, co to je Meteor. Byli to pouze rolníci v chudých čínských vesnicích, kdy jim vládli staří dračí bohové, kteří se ukazovali každých tři sta let v době, kdy bylo kompletní zatmění slunce. Tři z nich, Aquiro, Darkkandius a Flargan museli poslouchat draka čtvrtého, Zeorenga. Zeorengus byl drak, stvořen z čisté černé mlhoviny zla, tvaru draka. Jeho oči žhnuly rubínovou barvou a jeho moc byla prý až mýtická. Dokázal donutit i tehdejší divoké příšery stáhnout se do ústraní. Příběh o původu kamenů Meteor začíná...

Bylo jedno krásné ráno, na nebi pluly čisté bílé mraky a mladý rolník Fan se probudil na své bambusové posteli. Protáhl se, vstal a vyšel ven. Mladík pozvedl hlavu a zadíval se na oblohu se slovy: ,, Bohové nám přejí, je krásné ráno ". Fan si povšiml, že jeho matka i otec už šli dávno pracovat na pole, takže si nazul podomácku vyrobené dřevěné sandále s koženými řemínky a šel se podívat na náměstí. Zde zahlédl své sousedy, hádající se o právě dovezené čerstvé suroviny z vedlejší vesnice. Fan, pozorujíc tuhle tahanici se jen pobaveně pousmál a řekl si pro sebe: ,, To je nemožné, aby se civilizovaní lidé tahali o čerstvou zeleninu, pokaždé se dá domluvit ".
Fan se rád bavil s místním čarodějem a bylinkářem Sam-Zim. Pěstoval různé bylinky, které vytvářel z podivných prášků, které si nasbíral kilometry a kilometry daleko, v zakázané zóně.
Sam-Zi otevřel dveře své chatrče se střechou z červené slámy a jakmile spatřil Fana, zvolal zdálky: ,, Zdravím tě Fane, jdeš si opět popovídat? ". Fan už zdálky kývnul na souhlas a čaroděj dal uvnitř svého obydlí ve stařičké plechové konvici vařit vodu.
Fan už vešel dovnitř a zeptal se čaroděje: ,, Proč dáváte vařit vodu? Není doba oběda ". Čaroděj se pouze usmál a řekl: ,, Ale jdi Fane, nejdu vařit polévku, chci ti dát ochutnat svůj nový objev ". Fan se kysele zatvářil: ,, Vodu? Vždyť vodu pijeme všichni už odmalička ne? ". Čaroděj nalil do každého hrnku vodu, nasypal jednu malou lžíci prášku z dózy z červeného skla do hrnků a zamíchal. Fan jen vytřeštil oči, když spatřil že čistá voda nyní měla sytě modrou barvu. Čaroděj podal hrnek Fanovi a řekl: ,, Tak, toto je můj nový objev. Říkám mu čaj Go-m. Je ze tří druhů bylinek. Ale neřeknu ti z jakých ". Fan ochutnal horký čaj a najednou měl pocit, že ho ten jeden doušek plní štěstím. Čaroděj se napil ze svého hrnku a řekl: ,, Ten čaj tě plní radostí, že ano? ". Fan přikývl a čaroděj pokračoval: ,, Dlouho mi trvalo než jsem našel potřebné ingredience. Raději bych ale tento čaj přejmenoval jinak ". Fan položil svůj hrnek na stůl a oba přemýšleli nad názvem tohoto skvostu. Čaroděj řekl: ,, Už to mám, pojmenuju ho tedy Čaj Young, neboli Voda Young, co říkáš? ". Fan souhlasil s tímto názvem a rozloučil se s čarodějem. Čaroděj po Fanově odchodu se chystal na procházku se svým proutěným košíkem, že si nasbírá nějaké bylinky v Údolí Zeleně ( Budoucí Seungryong ). Jakmile tam ale došel, metr od něj dopadl velký kámen, který odhodil čaroděje s jeho košíkem i holí na stranu. Čaroděj se posadil a ohmatal, jestli není zraněn. Pak se podíval na ten kámen a jediná otázka, která mu svitla v hlavě byla: ,, Co to je? ".

Uživatelský avatar
Shard
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 78
Registrován: stř 18. kvě 2011 20:15:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Shard » sob 02. črc 2011 21:58:31

Moc krasny přibeh brasko.
Ahoj

BuyAndSell
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 14
Registrován: pát 13. kvě 2011 22:12:49
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od BuyAndSell » ned 03. črc 2011 2:29:30

Další díl! :D
Qui gladio ferit,gladio perit.
Konec s Metinem, ovšem taky to nepotřebuji nikomu roztrubovat. Spomínky zústanou.
http://www.youtube.com/user/SheenaSindi ... ature=mhee
Obrázek
Obrázek.

Spylander
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. črc 2011 21:14:30
Bydliště: Havířov

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Spylander » ned 03. črc 2011 8:41:57

Pokusím se dát co nejdříve.

Uživatelský avatar
Nox
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 120
Registrován: sob 02. črc 2011 11:18:21
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Nox » ned 03. črc 2011 8:44:04

Máš vážně talent na psaní.. By si se tím mohl živit.. ;)
Vesmír je nekonečný a my jsme tak nepatrní. Existuje pouze jedna věc, kterou můžeme opravdu ovlivnit: Zda jsme dobří nebo špatní.



Spylander
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. črc 2011 21:14:30
Bydliště: Havířov

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Spylander » ned 03. črc 2011 9:26:28

No není to poprvé co píšu, psal jsem i hordy povídek pro server San Andreas Multiplayer. Pro ty z vás kteří mě neznají, jsem Kenji Jinrey, skutečný a starší bratr vašeho D3NJIho. Ten mě zatím pořádně zasvěcuje do vašeho světa, ale je to tu fajn.

Jinak tahle povídka bude docela dost dlouhá a mapuje minulost ( Kdysi nebyl žádný Chunjo, Shinsoo nebo Jinno, ale pouze Meylord, země temného pána Zeorenga ). Vzdálená asi sto let zpět od Metin 2, kdy nikdo nezná zbraně a neumí se bránit.

Spylander
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. črc 2011 21:14:30
Bydliště: Havířov

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Spylander » ned 03. črc 2011 10:10:26

Jen se návštěvníci nestyďte a komentujte :)

Uživatelský avatar
despr
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 293
Registrován: ned 11. črc 2010 8:10:30
Bydliště: KA4
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od despr » ned 03. črc 2011 10:48:10

Moc hezké, jsem hodně zvědavý jak to bude pokračovat :)

Spylander
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. črc 2011 21:14:30
Bydliště: Havířov

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Spylander » ned 03. črc 2011 10:54:07

Začínám už dopisovat šestou kapitolu a sem budu vše přidávat postupně, ať to dlouho vydrží ;)

Uživatelský avatar
Shard
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 78
Registrován: stř 18. kvě 2011 20:15:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběh- Země Meylord, Kapitola 1: Úvod

Příspěvek od Shard » pon 04. črc 2011 9:47:11

Já už jsem četl vše, máte se na co těšit.
Ahoj

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Bethsaida 
offline Makarov 
offline Mionix