Lovci Draků

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!

Páči sa vám príbeh?

áno
42
74%
nie
15
26%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » stř 09. lis 2011 18:36:12

Aj keď to asi skoro nikto nečíta dostal som nápad tak ho sem dám :)
Znovu píšem...prosím ospravedlňte moju gramatiku češtinu som nikdy neštudoval ale myslím že je lepšie ak to bude česky kľudne ma opravte aké som mal chyby rád sa poučím :)
Úvod
Za dob kdy naší planetě vládly Ohromná létací zvířata existovala malá vesnice jménem Walduroth a tady se odehrává náš příběh.
Tahle vesnice patřila mezi ménně obývane a to z toho důvodu.Lidé se domnívaly že tu často vidí draky.Jedna polovice obyvatelstva tvrdí toto druhá zase opak-Nikdy se nedohodly.Ve vesničce byla malá tří člená rodinka-Enaroth,Otec Silný Chlap který vypadal jako skála,Aelipssa,Matka,mladá a pohledná žena která nadevše milovala svojí rodinu,a nakonec jejich syn Enziir,mladý chlapec který se co nejvíce chtěl podobat svému otci.Mladý chlapec byl pořád pod tlakem,jeho otec z něj chtěl silného muže.Z Enziira se pomalu ale jistě stával muž.Jako každý mladík si našel své přátele.Měl jich mnoho ale jen jednoho měl nadevše rád.Jmenoval se Laralf.
"Ahoj Laralfe" řekl Enziir když se sním střetnul
"Ahoj Enziire rád tě vidím" odpověděl s úsměvem Laralf
"Poslyš,musím ti něco říct" pokračuje Enziir
"U nás v rodině máme zvykem že když někoho máme rád tak si sním slíbíme že ho vždy podpoříme a půjdu sním kdekoliv" nádějně dopověděl Enziir
"A ty sis vybral mě Enziire?"
"Ano tebe"
"Příjmám tvou nabídku s velkou radostí,a doufal sem že se něco takové stane zrovna s tebou"
Bylo pozdě večer Laralf s Enziirem šli každý domů.Jak tak kráčel Enziir cítil značnou nejistotu a slyšel něco podivné."Něco se děje" řekl si sám pro sebe a zrychlik krok.Onedlouho uslyšel křik draka který letěl nad vesnicí a pálil vše co uviděl.Enziira se zmocnil strach,schoval se do příkopy a čekal než drak odejde.Po 10minutách chaosu nastal v ulicích klid.Enziir se rozběhl domů a doufal že se jeho rodičům nic nestalo.Ale doufal marně z trosek se mu nepodařilo zachránit své rodiče."Laralf" řekl v mysli a rozběhl se k němu domů.Uviděl bezmocnou postavu která stála v temnotě."doufám že to je Laralf" opakoval si Enziir.Jak přiběhl k postavě uviděl že je to Laralf,ale byl bezmocný a padnul na zem,byl vyčerpaný.Enziir odtáhnul Laralfa za vesnici a udělal mu lůžko.Položil na lůžko Laralfa postavil se a začal křičet.
POZABÍJÍM VŠECHNY DRAKY KTERÉ NAJDU!
Bylo pozdě večer a Enziir šel už taky spát a doufal že se Laralf probudí.
Naposledy upravil(a) BlackHunter dne pát 11. lis 2011 13:52:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

Uživatelský avatar
kingkasek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 24. čer 2010 21:12:46
Dal poděkování: 13 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od kingkasek » čtv 10. lis 2011 16:35:03

jak to pokracuje ??
Obrázek






kingkasek:warior 103 lvl Swamper
MatyHautamek:warior 42 lvl
kasalinhar:sura 81 lvl Off
MatyVilivara:saman 87 lvl (buff)
Cech:Vilivarovi

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » čtv 10. lis 2011 16:58:31

kingkasek píše:jak to pokracuje ??
uvidíš až bude ďalšia časť :) pridám ju dnes :)
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » čtv 10. lis 2011 17:28:49

1. kapitola-Dragon Medran
Laralf se ráno probouzí a nad ním už netrpělivě stojí Enziir
"Jak ti je,jak ti je?" ptá se Enziir
"Hrozně mne bolí hlava,co se to stalo?" nechápavě odpovídá Laralf
"Víš včera jak sme šli domů napadl naší vesnici Drak,nic z ní nezůstalo jenom prach" smutně mu říká Enziir
"Ale,ale,ale co se stalo s lidmi?"
"Co by se stalo všechno včetně lidí ten proklatý drak spálil!"
Laralf začal brečet ale Enziir zadržel slzy v sobě a byl statečný.
"Laralfe!Už vím co uděláme.Půjdeme do města a oznámíme to Králi"
"Dobře,tak tedy vyrazme"
Laralf a Enziir vstaly a šli do hlavního města,do Darthonu.
"Ale cesta je dost dlouhá 1 den cesty musíme dávat pozor na to kdy slunce zapadne aby sme se měli kde skrýt před divokou přírodou"
Enziir přikývnul a pokračoval dál v cestě.Pomalu byla tma.Slunce zapadlo za hory a na neby zářil měsíc.
"Měli bychom si už udělat táborák zítra do města určitě dorazíme" řekl panovačným hlasem Laralf.Enziir jenom přikývnul a shodil batožinu na zem.Připravili oheň,udělali lůžka a okamžitě zaspali.Na druhý den vstaly brzo a hned pokračovali v cestě do města.Dorazili do města ale byl problém se strážema
"STÁT" zavelil strážce
"Do města byl povolen přístup jenom jeho obyvatelům,pocestním je vstup zakázán"
"Jenomže my nejsme pocestní,pracujeme na farmě" lhal strážci Enziir
"Dobrá můžete vstoupit,ale jestly se dozvím že mě vodíš za nos,budeš v pěkném maléru,rozumíš?"
"Jistě nemějte obavy"
Laralf a Enziir se dostaly do města a hned za městskou bránou stál Walzaara,králova levá ruka"
"Stát,co tu pohledáváte,vím že nepracujete u farmáře.Stráže zavřete je do vězení!" řekl Walzaara
"Ne prosím ne,mám velmi důležitou správu pro krále" odpověděl Enziir
"Co může být tak důležité abych ti hned tady neodsekl tvojí hlavu?" nadřazeně Walzaara
"Naši vesnici napadly draci" říká Enziir
"Hahahaha,proč bych ti měl věřit?"
Walzaara neváhal vytasil meč a naprahoval se aby odseknul Enziirovi hlavu.V tom přišel mág Zaral a Walzaarovi zachytil ruku.
"Nech ho Walzaare,říká pravdu,cítím to"
Walzaar vrátil meč zpět do pouzdra a odkráčel na hrad.
"Kluku vím že říkáš pravdu,měl sem vidění.Byl jsi vyvolen aby jsi pozabíjel všechny draky.
"My přišli do města abychom to řekli královi,chtěli jsme je zabít za to abychom se pomstili" řekl Enziir taky za Laralfa
"Ať už jsi to chtěl udělat z kdejakých důvodů bůh si tě vybral.Zavedu tě za králem a ten ti dá další pokyny." řekl Zaral a odvedl chlapce za králem
"Králi!Tenhle chlapec ti chce něco říct."
Enziir přikráčel před trůn poklonil se a spustil"
"Milý králi.naši vesnici napadli draci,nic z ní nezůstalo a já chci zabít všechny draky.Zaral řekl že sem byl vyvolen."
"Dobře,věřím ti když ti věří i Zaral.Avšak nemáš proti drakům šanci bez výzbroje.Zaral vás zavede do zbrojírny pro vaši zbroj."
Chlapci i mág se poklonili králi a odkráčeli směrem k zbrojírně.
"Zarale!Kolik je těch draků?" ptá se Laralf
"Draků je celkem sedm.Draky sme nejdříve velili my,jenže něco se jim stalo a přestali poslouchat a odletěli.Bylo to velice divné protože nic neudělali jen vzletěly a odlétly"
"Dobře sme tady dále vás stráže zavedou k vaší zbroji."
Chlapci dostaly pancířované brnění ukované z nejtvrdší oceli.Meče tak ostré že projdou vším.a Helmy tak pevné že je nerozbije nic.Dodali jim i koně a další věci které se jim v divočině budou hodit.Nastala noc a Laralf s Enziirem šli spát.Zítra je čeká dlouhá cesta....
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » pát 11. lis 2011 15:16:41

2. kapitola-Dragon Medran
Je ráno.Vtáci venku štěbotaly,byl hezký a teplý den...Avšak Laralfa a Enziira nic hezké nečekalo.Museli čelit Medranovi-Močálovému drakovi.
"Žije v bažině daleko za městem.Dávejte pozor bažiny jsou zrádné nevíte jestly jste v mláce nebo vstupujete do hluboké vody" upozorňuje chlapce Zaral
"Budeme si to pamatovat.Ale netuším jak máme zabít toho draka,myslím že se jen tak k němu nedostaneme abychom ho mohli jenom tak rozsekat mečem."
"Zajisté,ale bohužel nevím co na něj může platit.Bohužel v tomhle vám nepomůžu budete muset najít možnost vy"
Chlapci přikývli a odešli na cestu.
"Už cestují 3dny a nemáme o nich ani nejmenší potuchy kde jsou" ustrašeně říká král
"Nebojte se veličenstvo vím že jsou v pořádku a vedou si dobře" utěšuje ho Zaral.
Mezitím se Laralf s Enziirem pročesávají lesem .
"Křup" zaznělo v lese
"Slyšel jsi to?" ptá se Laralf Enziira
"Slyšem jsem to,slyšel...někdo nebo něco,nás sleduje!" odpověděl
Začínala noc Měsíc svítil přes stromy zatíl co si Laralf s Enziirem chystali malý příbytek z dřeva které našly kolem.Laralf už spal,avšak Enziir byl pořád vzhůru a vnímal každý zvuk.
"Křup" ozvalo se znova,tentokrát velice blízko,až příliš blízko.Z křoví vyskočil vlk a zaútočil na nic netušícího Enziira.Pokousal ho do ruky.V tom se probudil Laralf a okamžitě tasil meč,který měl v pouzdru.Chtěl zabít vlka,ale to se mu velmi nedařilo vlk byl velice obratný a každému bodnutí se vyhnul.
"Co to k sakru je?Nemůžu ho vůbec trefit,je tohle normální aby byl vlk takhle obratný?" říká Laralf
V tom se vlk promění na člověka.Pravděpodobně to byl prorok.
"Odejděte z těchto lesů,nic dobré vás tu nečeká,kdo sem příjde zahyne!" řekl prorok a zmizel
"Nikdo mě nepřinutí odsud odejít!Zabiju toho draka za každou cenu!" Řekl Enziir,pobalil své věci a vyrazil dál
"Enziire počkej nemáš dost sil."
Enziir si Laralfa nevšímal a pokračoval v cestě.Laralf však doběhl Enziira.Kupodivu mu nic neřekl a pokračoval sním v cestě beze slova.
"Fuj co to je za hnusný smrad" chytnul se za nos Enziir
"Sme blízko močálů.Dávej pozor na každý svůj krok,aby nebyl posledním." odvětil Laralf
V tom vyběhli močálové krysy a zaútočili na Laralfa.Enziir neváhal,vytáhnul meč a zabil krysy odseknutím hlavy.
"Štěstí že byly tak slabé,po druhé už nemusíme mít tolik štěstí jako teď" Řekl Enziir a pokračoval za drakem
Drak je ale očekával a byl připraven.
Z ničeho nic nad Laralfem a Enziirem přeletěl Drak.
"Čekal nás" zákerně řekl Enziir a usmál se.
Rozběhl se a v tom před ním přistál Medran
Obrázek
"Co tu pohledáváte smrtelníci." Promluvil Medran
"Přišli sme tě zabít" odvětil Laralf
"Hahahahaha,vy chcete zabít MĚ? Zasmál se Medran
"Směj se jak dlouho chceš,to pro co sme sem přišli vykonáme!" řekl Enziir a rozběhl se proti Medranovi ale ten ho odhodil na skály.Enziir byl na chvíli v bezvědomí.
"Co ti je,co tije?!" ptá se ustrašeně Laralf
"Nic mi není neboj se" řekl Enziir a vstal
"Dobře takže útočit na něj oproti je pitomost.Jak ho ale teda zabít.
"Už vím.Uděláme to takhle.Já odpoutám jeho pozornost a mezi tím mu ty vylezeš přes ocas na hlavu a probodneš mu jí" řekl Laralf
"Skusit to můžeme,ale musím ho zabít rychleji než to on udělá tobě.Máme jen jeden pokus,doufám že se nám to podaří."
Okamžitě se pustili do toho Laralf přiběhl k Medranovi ze předu který hned začal dupat svými mohutnými končetinami.V tom ale na jeho ocas vyběhl Enziir.Drak ho ale zacítil a začal mávat křídlemi aby ho zhodil.Byl to silný tlak ale Enziir se pořád držel.Vylezl mu na hlavu a jak ho šel bodnout tak drak zdvihnul hlavu a drak mu zhodil meč na zem.Enziir ale furt stál na Medranovi.
"Hoď mi ten meč,honem hoď mi ho!" Křičel Enziir na Laralfa
"Já ale nevím kde je nevidím ho" odpověděl Laralf
"Tak mi hoď svůj rychle"
Laralf vytáhnul meč z pouzdra a hodil ho Enziirovi,málem ho nechytil ale podařilo se mu to.Nastavil meč a bodnul draka do hlavy.Drak to nepřežil,padnul na zem a nehýbal se.Drak byl zabit ale to je jenom první drak ještě jich zbývá 6.Laralf s Enziirem se vrací do města aby oznámili svůj úspěch a zároveň se víc dozvěděli o druhém drakovi Mauroisovi
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

Uživatelský avatar
ThePunisher
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: pon 21. úno 2011 15:45:56
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od ThePunisher » sob 12. lis 2011 21:45:30

Na konci vety sa dáva bodka aj keď je v uvodzovkách.
Naposledy upravil(a) ThePunisher dne pon 03. pro 2012 18:01:14, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

:jinno:

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » ned 13. lis 2011 10:57:16

Keď už dávate v ankete tak sa vyjadrite prečo sa vám to páči/nepáči ďakujem :)
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

brianac
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 213
Registrován: úte 29. bře 2011 6:57:10
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od brianac » stř 30. lis 2011 20:55:46

dobrý příběh dobré zpracování,a ostatní vlastně i díky tomu jsem přehlídl fakt že jetu příběhů o dracích až moc.a pořád to končí stejně nakonec je/ho porazí a oslavují pak někdo si řrk že bude originální a udělal to se špatnym koncem ale to je ted taky rutina.
ale ten tvuj toj dobry pribeh
Pan Bean

oxindat
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 101
Registrován: čtv 24. lis 2011 7:50:25
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od oxindat » úte 20. pro 2011 12:35:57

Super příběh a napíšeš i o těch dalšich 6 ? :D

Uživatelský avatar
BlackHunter
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 07. črc 2011 9:08:40
Bydliště: Skalica,Slovakia
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Lovci Draků

Příspěvek od BlackHunter » úte 20. pro 2011 13:01:28

oxindat píše:Super příběh a napíšeš i o těch dalšich 6 ? :D
Možno aj áno :D
Obrázek
Ďakujem JeSTeRSK za parádny podpis :)
Come Here You Fucking B@#ch!

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Yuminka 
offline fyxicek