Důležitá lekce..

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Odpovědět
Jeremy
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. lis 2011 20:51:05

Důležitá lekce..

Příspěvek od Jeremy » sob 05. led 2013 8:14:39

Zdravím vás!
Doufám,že si příběh užijete.Tento příběh se netýká metinu,jen tak pro informaci.

Spoiler:
Jistě to všichni znáte,byli vánoční prázdniny,užívali jste si volna a věnovali jste se svým kamarádům.Před vánočními prázdninami mi kamarád řekl '' : Hele,znáš tu holku z té vedlejší třídy''.Chvíli jsem uvažoval,a pak jsem odvětil,že neznám.Cestou ze školy domů,jsem nemohl na tu otázku myslet.Přišel jsem domů,hodil jsem aktovku do rohu,udělal nejnutnější věci do školy a šel jsem si zaběhat.Vrátil jsem se asi za hodinu,a tak jsem zapnul počítač a šel jsem na skype.Všiml jsem si,že na skypu je kamarád,který s onou dívkou chodil 5 let do stejné třídy.Začal jsem se ho tedy vyptávat na nějaké ty informace ohledně té dívky.Tak nějak jsme se bavili asi 2 hodiny,pak jsem se odhlásil,šel jsem se navečeřet,umýt a šel jsem spát.Celý večer jsem nemohl usnout a pořád jsem na tu dívku nemohl přestat myslet.Druhý den jsem jí potkal ve škole,prohodili jsme pár slov a zase probíhal typický školní den.Všechny předměty jsem přetrpěl a zase nastala chvíle jít domů.Opět se opakovalo,že jsem celou dobu co jsem šel domů,jen přemýšlel.Přišel jsem domů,přihlásil jsem se na skype a zkusil sem si přidat tu dívku mezi přátele.Asi po 20 minutách to přijala a začal jsem si s ní psát.Sice pomalu,ale jistě jsme začali být dobří kamarádi.Podotýkám,že nikdy předtím jsme se nebavili.Asi po 3 hodinách jsem se jí zeptal,jestli má další den čas a jestli by nechtěla někam zajít.Napsala,že bohužel nemůže,že
jde do tanečních.Řekl jsem,že to nevadí,že tam také příjdu.Souhlasila,ale pak už musela jít.Po chvíli co odešla jsem se také odhlásil a šel jsem spát.Další den jsem se strašně moc těšil do tanečních,i když nikdy dříve jsem netančil.Ráno jsem se umyl,učesal,posnídal,oblékl :D a vypravil jsem se do školy.Ve škole jsem doslova ''prospal'' veškeré hodiny a těšil jsem se až uslyším zvonění,které ukončí poslední hodinu.Po zazvonění jsem odešel na autobusovou zastávku,abych stihl taneční včas.Přijel jsem domů,odložil jsem aktovku,poobědval jsem a vyrazil jsem.Cestou do tanečních mi volal kamarád,který řekl,že potřebuje pomoct,že jestli bych prý nepřišel.Omluvil jsem se mu,že nemůžu a slyšel jsem jen jak odpověděl : ''Hmm,ok no '' .Už jsem se blížil k tanečním,a proto jsem hovor ukončil.Vešel jsem dovnitř,kde mě už čekaly spolužačky,které mi zařídily propustku.V tanečních jsem se dostal do páru se sestrou od osudné dívky.Nějak mi to nevadilo a nenápadně jsem vyzvídal další informace o ní.Dozvěděl jsem se poměrně dost a na konci jsme prohodili pár slov a odešli jsme.Přišel jsem domů,bylo pozdě večer,a tak jsem šel hned spát.Další den byl víkend,takže jsem mohl dospat.Přes víkend se toho moc nestalo.Celý víkend jsem trádoval po městě s kamarády.V Pondělí jsem jí ve škole pozval,jestli nemá čas si někam si zajít.Odpověděla,že klidně další den můžeme někam zajít.S úsměvem jsem se otočil a ještě než jsem odešel,jsem jí řekl do tváře,že se mi líbí a že mi připadá jako strašně fajn holka.Viděl jsem jak na místě stála ještě asi minutu,ale pak jsem už byl mimo úhel pohledu.Spokojený jsem přišel domů a zavolal mi kamarád,že dal moje číslo té dívce.Chvíli jsem uvažoval,proč to potřebovala znát,ale po chvilce jsem to zjistil.Asi po 5 minutách mi napsala sms,že zítra nemůžeme někam jít,že ani nejde do školy,že jedou do Ostravy nakupovat.Řekl jsem si no dobře,může se stát,ale nedal sem na sobě nic znát.Bylo mi to líto,ale nic sem s tím nemohl dělat.Další den ve škole jsem chodil jako tělo bez duše.Nikde jsem jí neviděl,nemohl jsem si s ní povídat,no však to znáte.Když jsem přišel domů,tak jsem jí zavolal.Mluvili jsme asi hodinu.Jen tak jsem se jí zeptal,jestli je pravda,že si s kamarádkami říká úplně všechno.Chvíli přemýšlela,ale pak mi odpověděla,že jo.Potom mi řekla,jestli s tím mám problém.Nevím co to do mě vjelo,ale prostě jsme se začali hádat kvůli takové banalitě a vyvrcholilo to až tím,jsem jí řekl,že už s ní nechci ani mluvit a položil jsem to.Celou noc jsem toho litoval a řekl jsem si,že jsem to hodně přehnal a že to snad dobře dopadne.Další den ve škole jsem jí koupil plyšového medvídka a chtěl jsem jí ho předat,ovšem ona na mě už vůbec nereagovala a řekla mi,že bude respektovat to co jsem jí řekl.Začal se mi hroutit celý svět,otočil jsem se a šel do třídy.Celý den jsem byl nesvůj,byl jsem na celé okolí naštvaný a byl jsem uzavřený do sebe.A jak probíhaly následující dny? Míjíme se na chodbě a ani se na sebe nepodíváme..Problém je ten,že se mi pořád líbí a lituji toho, co jsem udělal.Doufám,že se vám příběh alespoň trochu líbí,je trochu ze života,není to nic o metinu. :)
Jeremy.

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Důležitá lekce..

Příspěvek od Anderson » sob 05. led 2013 13:51:05

Je to podľa skutočnej udalosti?Ak hej, chcem sa spýtať, aký bol dôvod, že si do nej tak išiel a začal sa hádať?To nedáva zmysel, veľa ľudí si všetko hovorí, neviem nepochopil som tomu, ale inak príbeh veľmi pekný :)
ende

Jeremy
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. lis 2011 20:51:05

Re: Důležitá lekce..

Příspěvek od Jeremy » sob 05. led 2013 14:53:03

Anderson píše:Je to podľa skutočnej udalosti?Ak hej, chcem sa spýtať, aký bol dôvod, že si do nej tak išiel a začal sa hádať?To nedáva zmysel, veľa ľudí si všetko hovorí, neviem nepochopil som tomu, ale inak príbeh veľmi pekný :)
Řeknu ti to asi tak.Část toho příběhu se mi skutečně stala,ale zase musím přiznat,že něco je vymyšlené.

K té části které moc nerozumíš.
Uvažoval jsem,tak jsem to musel zkrátit,jinak by se tu ten příběh nevešel.. :D

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Důležitá lekce..

Příspěvek od Anderson » sob 05. led 2013 16:30:55

Aháá, tak si to mohol orezať len tak miestami :D nie celé to zostrihnúť :D potom to čitateľa tak trochu zamotá :)
ende

Jeremy
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. lis 2011 20:51:05

Re: Důležitá lekce..

Příspěvek od Jeremy » sob 05. led 2013 16:54:32

Anderson píše:Aháá, tak si to mohol orezať len tak miestami :D nie celé to zostrihnúť :D potom to čitateľa tak trochu zamotá :)
A co když jsem chtěl ať je to zamotá? :)
Ne,příště si na to dám pozor. ;)

Uživatelský avatar
TS96
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 208
Registrován: pon 18. říj 2010 17:24:33
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Re: Důležitá lekce..

Příspěvek od TS96 » sob 05. led 2013 20:11:37

Ahoj,

hodnotím to jako zajímavý popis celkem obvyklé situace.. chápu tě, takové věci se stávají, sám s tím mám zkušenosti.
Nicméně je to doopravdy jen takový popis, který je monotónní a čtenáře příliš nenadchne.


Jako začátek dobré :up:
Just open your eyes
Just open your eyes
And see that life is beautiful.
Will you swear on your life,
That no one will cry at my funeral?

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.

Who is chatting

offline Makarov 
offline Mionix 
offline Obter!vr