Rekonstrukce Hero Marketu

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Odpovědět
Mithra
Zakladatel tématu
Lead Game Moderator
Lead Game Moderator
Poděkoval: 86×
Má poděkování: 901×

Rekonstrukce Hero Marketu

Příspěvek od Mithra » pát 01. čer 2018 10:20:22

Poznámka LGM k rekonstrukci Hero Marketu
Důrazně všem doporučuji, počkat s prodejem či výměnou účtů opravdu na znovu otevření HM v nové podobě. HM je JEDINÝ!!! bezpečný a téměř bezrizikový způsob jak převést účet jinému uživateli. Již teď se nám na supportu objevují případy, kdy uživatelé zkoušeli měnit účty přímo ve hře a dopadli tak, že nemají nic. Upozorňuji takto veřejně, že v těchto případech vám obvykle nedokážeme pomoci ani na supportu. Maximálně potrestáme podvodníka blokací účtů.
Apeluji tedy na váš zdravý rozum. Lepší chvíli počkat, než přijít o všechno.
.
.
.
Rekonstrukce HM má u nás momentálně prioritu. O Hero Market tedy nepřijdete a naši programátoři dělají vše pro to, aby byl HM zpřístupněn co nejdříve v nové podobě, která bude splňovat všechny náležitosti GDPR.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

Nix
Game Moderator
Game Moderator
Poděkoval: 73×
Má poděkování: 216×

Re: Rekonstrukce Hero Marketu

Příspěvek od Nix » pát 01. čer 2018 10:53:17

Já jen přidám takovou poznámku:

Pokud už s prodejem/koupí/výměnou účtu nepočkáte do předělání Hero marketu, vše domlouvejte ve hře a průběžně pořizujte screeny dohody. Bez nich totiž nikoho pravděpodobně ani nepotrestáme.
... budeš příčinou svého vlastního pádu, neboť svým chováním připravuješ si kříž,
na němž dokonáš ...

Mithra
Zakladatel tématu
Lead Game Moderator
Lead Game Moderator
Poděkoval: 86×
Má poděkování: 901×

Příspěvek od Mithra » pát 01. čer 2018 10:56:07

A já k tomu dodám, že ani screeny dohody ze hry vám účty, případně yangy nebo věci, nazpět nevrátí!
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2773×

Příspěvek od Saggitarius » pát 01. čer 2018 11:13:29

Momentální pořadí priorit je složité téma.
Nicméně dá se sepsat přibližně takto :)
  1. Zákonné povinosti = GDPR (to nám nabouralo výrazně plány, protože se muselo vše projít zda vše vyhovuje a kolik je práce na úpravu).
  2. Opravy kritických chyb = to jsou ty co zabraňují hraní či dávají možnost je využít v prospěch
  3. Oslavy 8 let Ekury
  4. Hero Market
  5. Nový herní obsah
Takže jak psal Mithra, raději počkat než o účet / předměty přijít.
Snad je tedy již jasné, že Hero Market bude.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ crazy8 « pát 7:43 pm »
napadlo mi to len som skúšal či to napadne aj teba :D :D
@ TomasFoxx « pát 5:55 pm »
@crazy8 :  Schovej současný snubák do skladu a ten starý nech v invu, problem solved
@ crazy8 « pát 4:47 pm »
A nezobere mi to sucasny snubak? :D foxi
@ Cepino « pát 1:44 pm »
@crazy8 :  Hoď ho po bývalé manželce. :-D
@ TomasFoxx « pát 12:44 pm »
@crazy8 :  Snubák se vrací tomu týpkovi uprostřed kruhu na námku
@ crazy8 « pát 12:18 pm »
taktiež nejde predať snubák z bývalého manželstva :D neviem ako sa ho zbaviť :D
@ Mithra « pát 10:08 am »
@sizmik :  Neprodejnost ciste masky bude upravena a vlozena do hry spolu s novinkou, kterou ted GA sepisuje na web hry. Aspon tak mam prislibeno. Odpoved tez v tiketu. Diky
@ sizmik « pát 9:15 am »
No a druhých 12 bylo zajímavější. zase panter, 2x mušle, 5x pergamen, mramor požehnání, 7x žeton a to nejzajímavější 2x k+5 dle vlastního výběru.
@ sizmik « pát 9:10 am »
Jinak co jste lidi dostali z losů? Já z 21 1x prsten pantera či co to je, z jednoho 2x mušle, šek a 18x stříbrnej žeton
@ sizmik « pát 8:58 am »
@Mithra :  Jinak tiket se screenem poslán.
@ sizmik « pát 8:54 am »
@Mithra :  Jsou to masky pro úkol pro lazebnici. Nestihl jsme ho ve čtvrtek dodělat a obchodnice o ně nemá zájem :)
@ Mithra « pát 8:49 am »
@sizmik :  O jakych maskach je rec? Urcite by mely jit prodat alespon u NPC. Pokud to nejde zaridime. Posli to prosim na tiket a my to predame GA k doplneni.
@ Mithra « pát 8:43 am »
@Obchodnik799 :  Dekuju ti nacelniku, ze ses me zastal. "Varel Fristensky - Dobyti severniho polu cechem Karlem Nemcem"
@ sizmik « pát 8:43 am »
Jo a mohla by se dát možnost prodat čisté masky? Nejdou ani prodat, ani dát do skladu.
@ Mithra « pát 8:40 am »
@sizmik :  To je bohuzel dan za vyssi bezpecnost uctu. Ale ma to i svoje pozitiva. Alespon ty maily nezapomenes a tim, ze se na ne cas od casu prihlasis ti zustanou aktivni, tedy ti je jejich provozovatel nezrusi.
@ sizmik « pát 8:32 am »
Smím se zeptat proč po aktualizaci win mě secure mód nepustí na účty a musím zas hledat maily?
@ Obchodnik799 « pát 8:28 am »
@crazy8 :  Mithra se jen snaží říct, že nesouhlasí s tímto, protože se opravdu těmito zaližitostmi hemží ticket a snaží se předejit problémům, co tento "obchod" naskýtá. :)
@ crazy8 « pát 12:17 am »
to moje by musel hadat dlho dlho :D to nehovorím od účtov a všetkých source ochrán, čo mám problém v kuse sa pripojiť keď mám 3 notebooky vždy to chce povolenia cez mail :D čiže ako to mám podchytené len som chcel teda vedieť či to nieje zakázane čo mi mithra a spol zodpovedali :)
@ MostEVILEK « pát 12:14 am »
@crazy8 :  Ono ani nemusíš dát hračovi heslo od skladu,stačí když máš slabší heslo,hráč ho uhodne a v pohodě tě může vykrást přes BM (samozřejmě jen věci ve skladu)
@ crazy8 « pát 12:09 am »
@Mithra :  nechcem to nejak na dlhšie rozoberať ale aj na vystavenie predaja na BM potrebuješ heslo od skladu nie? :) a pri zisťovaní hesla mi heslo príde na mail čiže zase by nepochodil... ale to je v podstate jedno v sklade by určite nič nebolo a vedlajšie postavy na účte niesu :)
@ TomasFoxx « čtv 10:57 pm »
@FluffyHero :  Fluffymu neverit, ukradl mi moje srdce :inlove:
@ FluffyHero « čtv 10:11 pm »
@crazy8 :  No kdybys chtěl, klidně napiš pm a domluvíme se :)
@ Mithra « čtv 9:59 pm »
@crazy8 :  Ahoj jde o klasicke sdileni uctu a to zakazane neni. Nicmene pocitej s klasickymi riziky, ktera jsou s tim spojena (viz. pravidla hry). Nezapomen na to, ze kdo zna heslo k uctu dostane se i do skladu pres web a BM. Takze nestaci jen nahazet veci do skladu a zmenit od nej heslo. Taky si ohlidej i ostatni postavy na stejnem uctu. Nicmene jako LGM ti sdileni uctu durazne nedoporucuji. Takovych duverivych, co si mysleli, ze se nemuze nic stat uz je na supportu meli...
@ crazy8 « čtv 8:10 pm »
A flffymu by som veril :)
@ crazy8 « čtv 8:10 pm »
Prečo by niekto prisiel takymto sposobom o lahko zarobene yangy :D
@ FluffyHero « čtv 7:59 pm »
@crazy8 :  Já se klidně hlásím :come: :D
@ Saga « čtv 6:21 pm »
Taky za tebe může někoho vybrat nebo se chovat nepatřičně... :)
@ crazy8 « čtv 6:01 pm »
No nema co kto urobit holej postave na ktorej by boli elixiry vyskumnika a predmety na odovzdavanie, za to by som mesacne ponukol nejaku peknu ciastku :)
@ Obchodnik799 « čtv 3:44 pm »
@crazy8 :  Je to bussines na vlastní riziko. :) Jenom ztrácíš možnost podpory. :)
@ MostEVILEK « čtv 2:35 pm »
Jo crazy to se může
@ crazy8 « čtv 2:33 pm »
je povolené v hre platiť za to aby mi niekto odovzdával biologa? s tym že dostane pristup na učet? samozrejme v pripade kradeži som si vedomí že je to moja vina, ale čisto že by som nechal na učte len veci pre biloga a platil (yangami) niekomu za to že ho 2x denne odovzdá
@ crazy8 « čtv 2:05 pm »
nečo málo vyše 100
@ Obchodnik799 « čtv 2:03 pm »
@crazy8 :  Kolik si měl losu ? :)
@ crazy8 « čtv 1:57 pm »
tie losy ma celkom sklamaly :/som čakal kus hodnotnejšie výhry teda hlavne tie žetóny že len po jednom padali.. :/ mohli si myslím aspoň po 3och, ale zase tie vyššie ceny ako 5 map, alebo 2x K+6 potešilo ale bolo to ojedinelé z dosť vela losú :/
@ Obchodnik799 « čtv 1:56 pm »
Až přijdu z roboty, tak se kouknu na těch 90 losů. :D Jinak dotaz pro tým: Je jedno jaká postava na učtu to bude otevirat ?
@ crazy8 « čtv 1:53 pm »
mne taky
@ TomasFoxx « čtv 1:04 pm »
Líbí se mi jak poslední dobou je rychlej ten seznam změn :clap: :heart: :inlove:
@ slunicko234 « čtv 11:11 am »
jo. jsem dělala ty masky a minutu pred koncem jsem to dodelala :D
@ AngelSham « čtv 11:03 am »
Dneska zrovna přesně? :D
@ Script « čtv 9:07 am »
@crazy8 :  Zkus kontaktovat autora návodu, snad je bude mít zazálohované.
@ crazy8 « čtv 12:39 am »
viewtopic.php?f=103&t=121466 - zmizly obrázky krúžku :( nedoplníte tí čo to máte v právomoci? :)
@ MagSham « stř 9:44 pm »
Jop
@ Pajik « stř 7:27 pm »
Všichni vidí v kazmadanu místo stánků postavičky? a jen pár "stánků"? :D
@ JohnDoe « úte 11:36 am »
:up:
@ Mithra « úte 11:25 am »
@JohnDoe :  Mel jsem na mysli prevod v ramci obchodu. Jestli nekdo nekomu ucet venuje nas az tak nezajima. Ale nechci, aby se s ucty kseftovalo verejne v chatu. Uz jen proto, ze ne vsichni jsou dospeli a svepravni.
@ JohnDoe « pon 11:29 pm »
aby to zas nevyznělo moc jednostranně, zbavit se případného podvodníka i předmětu sporu je asi to nejmenší...
@ JohnDoe « pon 11:14 pm »
až tak tragicky bych to neviděl, pokud dospělý svéprávný člověk převede postavu na jiný email, je to jeho boj a tečka
@ Mithra « pon 11:09 pm »
Napr. prodej uctu mimo HM (a to i za herni menu) neni v souladu s Podminkami pouziti. Jediny legalni zpusob prevodu uctu je Hero market. Dokud bude v rekonstrukci, zadny jiny neni v souladu s pravidly. To znamena, ze pokud budes nabizet ucet ve hre mimo HM, muze to byt vyhodnoceno jako poruseni Podminek pouziti se vsemi dusledky.
@ Mithra « pon 11:03 pm »
@Obchodnik799 :  na svoje riziko muzes ve hre delat prakticky cokoliv. Ovsem precti si radne pravidla a podminky pouziti, abys pak nebyl prekvapeny.
@ JohnDoe « pon 10:48 pm »
ty těžko porušíš, pokud mu nabídneš volbu mezi yang a sd... samozřejmě pokud mu za to nabídneš dvojdomek a ruku své dcery, tak je to zlé
@ Obchodnik799 « pon 10:39 pm »
Spíš mi jde o to, že pokud mi někdo nabidne postavu, a já řeknu ano, tak aby me nenaprasil, že porušuji nějak pravidla hry. :)
@ JohnDoe « pon 10:38 pm »
pokud se budeš držet té myšlenky, že je to na tvé vlastní riziko... tak nepochybně ano :)
@ Obchodnik799 « pon 10:31 pm »
PS: Samozřejmě, že za yang/SD
@ Obchodnik799 « pon 10:30 pm »
Otázka: Pokud neni HM, mužu na svoje vlastne riziko prodavat/kupovat postavy a inzerovat to ve hře? :)
@ Cepino « pon 12:38 pm »
@crazy8 :  Méně toho LSD, méně. :lol:
@ MostEVILEK « pon 7:38 am »
Ahoj
@ Script « pon 1:44 am »
@crazy8 :  Nemělo by. Komu se to stalo a kdy přibližně?
@ MostEVILEK « ned 8:43 pm »
@crazy8 :  jsi na ekuře,tam je možné vše :D
@ crazy8 « ned 3:47 pm »
zažili ste niekto že by sa vám v sluji spawnli 3ja draci? je to možné?
@ MostEVILEK « ned 2:09 pm »
@Obchodnik799 :  To by zjistili i tak ne? Když to psalo že na sebraní potřebuješ herbaření nebo tak něco :D

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Capss 
offline Cepino 
offline crazy8 
offline emloy