PF 2016

Informace o vybraných událostech ve hře. Pro kompletní informace o novinkách sledujte web.
Užitečné odkazy: Pravidla, Seznam změn, Tým Ekura
Odpovědět
Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2901×

PF 2016

Příspěvek od Saggitarius » stř 23. pro 2015 14:06:03

Obrázek

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou opět zde a ruku v ruce s příchodem nového roku. Za celý tým Ekury bych Vám chtěl popřát, aby Vás vánoční shon a stres nepřemohl a mohli jste si tak zítra užívat té správné vánoční nálady a pohody, bohatou štědrovečerní večeři, s varováním „kapři mají opravdu kosti“, a také velkou nadílku po stromečkem. Chtěl bych také popřát krásné prožití vánočních svátků se svou rodinou či přáteli a velkolepé oslavy konce roku a příchodu toho nového. A aby ten nový ve všech oblastech překonal ten starý.

Po celý rok jsme se Vás snažili zabavit a připravit Vám podmínky pro pohodovou zábavu a nové možnosti ve hře. V tomto trendu samozřejmě budeme pokračovat, ale dovolte mi shrnout, co jsme tedy v tomto ještě starém roce stihli a není toho málo.

Během roku jsme vyladili stabilitu hry, to bylo základním kamenem všech úprav. Ušetřilo to nejen nám práci při hledání a následném udělování náhrad způsobených pádem serveru, ale také Vám kdy máte vyšší jistotu, že vše je jak má být a je možno se na systém hry spolehnout.

Spustili jsme novou lokaci „Entarian“ s podporou soutěže o věcné ceny. Bohužel ty doteď leží v sídle společnosti a dál tedy čekají na své nové majitele. Spolu s Entarianem přišlo do hry mnoho změn včetně nových úkolů, nových částí výstroje a nových herních prvků.

Připravili jsme nové bonusy pro říše, které mohou získat jako odměnu při různých činnostech ve hře.
Pro cechy, mající svůj pozemek, jsme připravili možnost vytvořit si vlastní zástavu.

Standartní velké událostí, které ve hře slavíme, jako jsou velikonoce, oslavy svátku zamilovaných, výročí světu Ekury, Halloweenu či památky zesnulých a právě probíhajících vánočních oslav, jsme pouze nezkopírovali z let minulých, ale vždy jsme vyhodnotili, co bylo dobře a co špatně a provedli jsme změny či úplně změnili pojetí, tak aby byly lákavější a zábavnější.

Dále jsme do hry zařadili 3 nové události. „Velký výlov“ se stal velmi oblíbeným, a proto byl zařazen do formy automaticky se opakujících. Velmi oblíbeným a vyhledávaným se také stal závod pod názvem „Steeplechase“. Poslední automatizovanou událostí je „Hledej 3 vlajky“, které si své fanoušky také našlo a je to první cechovní událost, byť je možno ji plnit i jako jednotlivec.

Během letošního roku jsme Vám nabídli vyšší bezpečnost herních účtů, nabízející ochranu nejen proti uhádnutí hesla pro vstup do hry, nazvanou „SECURE“, kde jsme využili poznatky starých pečetidel zachováním jejich výhod a změnou jejich nevýhod, tak aby se výhodami stali.

Teprve nedávno jsme spustili dlouho avizovaný „královský systém“. Ten přinesl do hry nové možnosti a to nejen v oblasti „PvP“.

Spolu s vánočními oslavami jsme také spustili systém „Výzev“ umožňující herním postavám plnění úkolů k získání různých hodností. Tento systém projde ještě úpravami. Ale nechtěli sme hráčům ujmout možnost získat již hodnosti z vánočních oslav.

Ale to není samozřejmě vše. Pro zvýšení komfortu hraní jsme využili možnosti zařadit do hry „testery“, mající za úkol vyhledávat veškeré i drobné textové chyby. Díky této možnost jsme upravili tisíce chybiček, které byly přehlíženy tzv. „profesní slepotou“ a zvýšili tak herní zážitek a komfort. Určitě ještě nejsme u konce.

Během roku jsme také obohatili tým o nové posily, které se starají nejen o pobavení hráčů, dohledem nad pravidly, ale zapojují se také do návrhu nových událostí. Samozřejmě ještě nemají takové zkušenosti, aby věděli vše co je potřeba, ale je to dlouhodobý proces a tak věřím, že i tímto stádiem projdou na výbornou.

Tímto chci také poděkovat celému moderátorskému týmu a to jak hernímu tak i tomu starající se o naše forum. A přeji jim, aby jejich působení v našich řadách bylo co nejdelší, oboustranně spokojené, které jim přinese mnoho zkušenosti z tohoto specifického oboru.

A hlavně je zde na místě poděkovat Vám, našim hráčům za přízeň, podnětné nápady, ale i za občasné výstřelky, připomínající nám, že jsme živé bytosti a ne pouhé černo bílé stroje.

Děkujeme tedy, že jste stále s námi a přejeme mnoho nejen herních ale i osobních úspěchů v roce 2016.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ ExtReM1sTa « úte 11:28 pm »
:D :D neviem kto si ale žiaden comeback sa ešte nekonal no aj tak ďakujem :D
@ NemasZac « úte 11:23 pm »
Extremysta vyborny comeback najs!! Fuks uč se
@ LordGabriel « úte 11:09 pm »
a na žabky ste zabudli?
@ RAMHH « úte 9:24 pm »
A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
@ qSTRoNgMANp « úte 9:18 pm »
@Symbio :  Já nic neříkám :D ale že já měl stejný výdělek, kde to pro ostastní bylo hratelne :)
@ xPraimFaya « úte 8:43 pm »
male koniky lubi boh
@ Lejno « úte 8:43 pm »
aj malé koníky
@ xPraimFaya « úte 8:39 pm »
prepiiis
@ xPraimFaya « úte 8:32 pm »
male mravceky lubi boh, to su len zvieratka (jen prepisuji text)
@ Symbio « úte 8:12 pm »
qSTRoNgMANp píše: Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
Jenže já, když jsem ve swampu, tak plastuju do nehratelne podoby :D pro ostatní, ne pro mě 😇
@ TomasFoxx « úte 8:12 pm »
jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
@ TomasFoxx « úte 8:10 pm »
ale jinak dal hezký no, já si jen musím zvyknout nato že nevysoluju už tolik lidí :D ale to pujde
@ TomasFoxx « úte 8:09 pm »
:D za exiho nebyl kyes
@ SamJsiLama « úte 8:08 pm »
Jak tak koukám na statistiky z války, tak se to dneska nějak otočilo ten boj fox vs extremista.. 🤭😄
@ qSTRoNgMANp « úte 6:46 pm »
Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
@ qSTRoNgMANp « úte 6:45 pm »
@Symbio :  však to je maximum, co jsem dokázal vydělat 100kk na 10 min, vic prostě nedáš, smiř se stim :D
@ Neves « úte 5:56 pm »
a kolko chceš dať? 3kkk za 2h? však toto je v pohode
@ Symbio « úte 5:48 pm »
Právě, že když byl, tak jsem dal asi 1.2
@ qSTRoNgMANp « úte 3:43 pm »
Bonus od krále byl ? :)
@ Symbio « úte 3:32 pm »
Btw vip i yang mám... 96% taky
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Dmg mám 13.5-14
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Můžete mi vysvětlit, proč, když množím jak blázen (jakože fakt dost, když ke mně někdo vleze, většinou se nepohne), tak tahám že swampu 1kkk za 120 minut?
@ WinterWish « úte 1:54 pm »
@TomasFoxx :  zase lezes gmkum do zadku, jo? hrozny
@ TomasFoxx « úte 12:41 pm »
@Mionix :  máš pmku
@ SamJsiLama « úte 4:05 am »
@Rummcajs :  viewtopic.php?t=101481
@ SamJsiLama « úte 4:03 am »
@ Hakan « pon 9:08 pm »
:clap: :clap: :chunjo:
@ Lacius « pon 8:53 pm »
:whistle: :hello:
@ Mionix « pon 7:36 pm »
Člověk, než mu stačí odepsat na SZ, tak zmizí. :)
@ pikasek « pon 7:32 pm »
@Reavers :  já včera znes a naramek z +0 na +9 :hello: :fight:
@ Rummcajs « pon 6:51 pm »
mám totiž problém s lognutím píše mi to create no appropriate device. Mám nový pc tak by to mohl být teoreticky tím
@ Rummcajs « pon 6:49 pm »
prosimvás jede ekura jen na intel ?
@ Reavers « pon 6:01 pm »
2x naramek 1x hul a znesvec z 6 na 9 tenhle mesic
@ qSTRoNgMANp « pon 5:11 pm »
@TomasFoxx :  Rupl mi tam náramek na +9, tak ticho :D ale pravdou je, že oproti tobě to je slabé kafe na urovní fmska dropnuteho z kerindoru. :D
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  jono, se svojí průmkou +9 to určitě hodně feelíš no :lol:
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  :lol:
@ qSTRoNgMANp « pon 3:16 pm »
@TomasFoxx :  I feel your pain. :(
@ TomasFoxx « pon 3:15 pm »
@qSTRoNgMANp :  hahmeh
@ qSTRoNgMANp « pon 3:15 pm »
@TomasFoxx :  Bolestky tam jsou taky ?
@ TomasFoxx « pon 2:50 pm »
na bm jsou kritiky, kdyby někdo sháněl :heart:
@ beniamino « pon 12:32 pm »
:shoot:
@ Hakan « pon 11:31 am »
:whistle:
@ SamJsiLama « pon 2:18 am »
Tak na ekuře se vždycky čeká, až někdo udělá nějakou hloupost, pak to dostane pěkně sežrat 🤣👌 s tím se taky musí člověk smířit 😆
@ schvarz « pon 2:10 am »
Budou se tu hádat jak malý šmudlové kvůli blbosti :D Musí se s tím člověk smířit. Dneska borec v červený spamoval hodinu "kupim musly". Taky jsem se s tim musel smířit, když odmítal mou radu ohledně správného skloňování slova mušle :D Jinak bych měl mrtvici, kdybych se s tim nesmířil :D
@ TomasFoxx « pon 12:21 am »
@Lejno :  😂😂😂
@ Lejno « pon 12:10 am »
@INParadise :  Yes yes my 2nd name is Mr.Englando
@ INParadise « ned 11:41 pm »
@Lejno :  mmm, very good english
@ INParadise « ned 11:37 pm »
@Reavers :  Zařiď mi zelenou kartu pls
@ Lejno « ned 11:37 pm »
Ok let’s talk in english muhahhaha
@ Reavers « ned 11:35 pm »
Múzeme se bavit klidne anglicky
@ Reavers « ned 11:34 pm »
Foxx ziju v usa cestinu nepouzivam uz par let Jen na ekure a s rodinou nejak me to netrapi
@ Sophya « ned 10:19 pm »
A prezidentský plat
@ Lejno « ned 9:48 pm »
mať vaše problemy
@ LycousOriginal « ned 8:26 pm »
realitu :D
@ TomasFoxx « ned 8:26 pm »
@LycousOriginal :  co to meleš :D
@ LycousOriginal « ned 8:24 pm »
CG k dokončení základní, nakonec i tady na ekuře se najdou tací, ale jak jsem psal rád si slova počeštuji tudíž, todle vše je tu zbytečné :))) stačilo by i něco umět né jen používat taťku Google no jo, takže tak kucí
@ TomasFoxx « ned 8:18 pm »
akorát že ty napíšeš i lahůdky jako "mislite" a "vi", u tebe se to na nějaky h ch k r d t n svést nedá :D
@ Reavers « ned 8:12 pm »
Par lidi z toho ale maji vzdycky druhe vanoce kdyz napisu chytin
@ Reavers « ned 8:11 pm »
I nejak me to netrapi xD
@ Reavers « ned 8:11 pm »
Lycousi ja do ted taky kupuju chytin :D

Kdo chatuje

offline L0GAN 
offline Mionix