Ekura - nový datadisk

Diskuze o rozlehlé zemi s Kouzelným sadem, které dominuje Keskiro spolu s jeho starším bratrem Askerem.
Odpovědět
Hakan
Lv.23
Lv.23
Příspěvky: 445
Registrován: sob 26. čer 2010 21:41:01
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 286 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od Hakan » pát 27. bře 2015 21:15:54

dnes jsem dělal meteor lvl 90, opět padlo 20 jaderitů. Vše funguje správně. Jen ten duch v tom hradu je opravdu věc na nas.....:)
Mohl by se taky udělat portál do hradu stejný jako na stezku.
SBOHEM

Uživatelský avatar
budaso20
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: stř 29. pro 2010 23:20:54
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 40 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od budaso20 » pát 27. bře 2015 22:50:28

Minule mi jich padlo 19ks takze mi ten jeden ted staci :-D

Ale zajima me, jestli nas lovec pozene i do rokle a nasledne do swampu, protoze to uz potom vic jak jeden jaderit nepadne, vzhledem k rychosti presunu :-D

LittleAngelH
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. bře 2015 17:29:49
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od LittleAngelH » sob 28. bře 2015 8:09:12

cleo píše:
tyranka píše:Nic proti,ale pokud se řídím jednoduchým návodem padne mi pokaždé 20 jaderitů, pokud něco zbabrám tak jich není 20,lae třeba jen jeden.
Návod:
1. než si vezmu třaskavinu od Mladého lovce vždy si s manželem/kou najdu příslušný meteor ( ch1 převážně a ne přitažlivka a pokud možno ne meteory které tam někdo naházel z přivolávačů).
2. ihned po vyzvednutí třaskaviny se nechám zabít nebo /town a portnu se ( joan, ohnivka, kamkoli je libo), ihned posléze se portuji na partnera a ničí příslušný meteor, který zničím asi 1cm před koncem na něj hodím třaskavinu a sbírám.
Dnes jsem dělala už meteor 70 a bez problémů.
Upozornění vybírejte si kde meteor ničíte, aby si tam někdo nenaházel a nezapomněl daný meteor to by pak asi neklaplo.
dobrá rada nad zlato... jenže manžel dělá ty úkoly se mnou .... takže těžko bude hledat meteor venku a čekat až já ho udělám....
dřív jsem s tím neměla žádný problém, vždy 20 jaderitů, až poslední týden a také zničím meteor tak, aby zůstal zhruba 1cm.... a neničím to v přitažlivce, ani z naházených meteorů (manžel dělá ty úkoly se mnou a stejným způsobem a nikdy neměl menší počet než 20 - včera ten úkol dělal na mé postavě a ohromný počet kusů - doslova a do písmene jeden......)

Jako manžel potvrzuji :) Na mé postavě skoro vždy 20ks jaderitu krom 2 vyjímek kdy jsem měl 17 a 10. Stejným způsobem děláno i u cleo a jen jeden kousek. Takže ve zpusobu jak se to děla to určitě nebude.

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 335
Registrován: stř 02. úno 2011 16:17:22
Bydliště: Nové Zámky
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od Janko.Tlcik » sob 28. bře 2015 10:37:14

zdravím.

dve otázky:
1, je vojenský toulec obchodovateľný či nie?
2, došiel niekto na spôsob akým sa dajú ovplyvniť bonusy čo získam za splnenie úloh v entariane?

nikijana
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 78
Registrován: ned 04. črc 2010 22:21:06
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od nikijana » sob 28. bře 2015 10:50:03

Ahojky, potřebuju se Vás zeptat jestli nemáte nějaký fígl na hledání portu do sadu? Já včera běhala 2 hodiny a dneska opět a ani jeden jsme nenašla.
Nikijana a všechna Sluníčka

Uživatelský avatar
Script
Lv.33
Lv.33
Příspěvky: 1318
Registrován: čtv 09. úno 2012 18:37:00
Dal poděkování: 299 poděkování
Dostal poděkování: 1470 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od Script » sob 28. bře 2015 12:16:53

Opět se pokusím zodpovědět pár dotazů.
Dell píše:Duch kerindorana porad na stejnem miste. Uvnitr hradu. Je to zamer? nebo existuje moznost, ze se nekdy objevi i mimo nej?
Duch Kerindorana se objevuje náhodně na různých místech po celé mapě, zdaleka ne jenom uvnitř hradu.
Sabousek píše:Upozorňuji, že byl nějak opět upraven drop jaderitů.
Upozorňuji, že upraven nijak nebyl. Jaderit by určitě neměl padnout nikomu jinému, než postavě, která umístila třaskavinu. Během včerejší noci to členové týmu opakovaně prověřovali a vždy s negativním výsledkem. Pravděpodobnějším vysvětlením by bylo získání předmětu skrze skupinový sběr. Tuto možnost prověříme a případně opravíme.
Sabousek píše:Nebyla jsem ve skupině a mám díky tomu teď následně buglé portování a bůh ví co ještě.
Pokud je tomu tak, obraťte se na support. Teleportace skutečně byla dříve "bugnutá", takže se může jednat o pozůstatek špatného nastavení. V tuto chvíli by se však postavy již bugovat neměly.
[GA]Script
Ekura Team (09.02.2012 - 31.07.2018)

Janko.Tlcik
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 335
Registrován: stř 02. úno 2011 16:17:22
Bydliště: Nové Zámky
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 147 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od Janko.Tlcik » sob 28. bře 2015 12:32:43

portovanie: dnes som si spomenul na ninju čo som ho minule odhlásil a zabudol vo vojne ríší, prihlásim ho a nevykoplo ma. tak som si tam spravil exkurziu. von ma koplo až po opätovnom prihlásení / odhlásení. dnes okolo 10-ej.

Edit: Prověříme, děkujeme za nahlášení.
/Script


mimochodom v atlase som si všimol, že v jednej mape vojny máme pri zobrazení mobov skupinu vrb a dryád a v zvyšných dvoch ukazuje pozíciu akoby neidentifikovaných mobov "undefined" .

Edit: Atlas opraven.
/Script

cleo
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 552
Registrován: úte 27. pro 2011 11:55:25
Dal poděkování: 348 poděkování
Dostal poděkování: 281 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od cleo » sob 28. bře 2015 16:45:53

Prosím o radu... mám chytit démona ze svatyně větru, ale celý den to píše, že !zeje prázdnotou, kdepak asi jsou její strážci"... ví někdo co s tím? Pro jistotu jsem prošla všechny svatyně.... všude stejný text, že zeje prázdnotou :)
Naposledy upravil(a) cleo dne sob 28. bře 2015 17:19:47, celkem upraveno 1 x.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak - 12 generace (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal - 12 generace (full bio, karma P, zručka P, ent full)
BlackLilyth - 160 lv - BM sura - 4 generace(full bio, karma P, zručka P, ent full)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Uživatelský avatar
Sabousek
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 663
Registrován: pát 24. pro 2010 13:49:54
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 942 poděkování
Dostal poděkování: 482 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od Sabousek » sob 28. bře 2015 17:10:15

Jsem teda zvědavá, zda-li dnes nedojde ke stejnému problému. Kolikrát se mi to bude muset bugnout, aby jste uznali, že něco není v pořádku? Opakuji, při použití třaskaviny Pipkou jsem s buffem neměla zaplou skupinu, ani plný inventář. Jediné, co jsem udělala, že jsem s buffem předmlátila určitý metin, abych následně s Pipkou 2x bouchla a hned použila třaskavinu. Přesto jaderit padl na jeho jméno a to pouze jeden, ačkoliv plnila úkol Pipina. Nemluvě o tom, že sbírá jakosti I a tohle byla už jakost VI.

Za opravení portů, děkuji. Asi tam stále je chyba, když k tomuto incidentu došlo včera. Konkrétněji mezi 21tou a 22tou hodinou.

Edit: Jestli je vše v pořádku samozřejmě zjišťujeme. Členové týmu prakticky neustále prověřují různé připomínky, které se dozvídáme jak zde, tak i na supportu. Jenomže pokud něco uděláme přesně podle Vašeho popisu, ale k žádné chybě nedojde, jak máme "uznat že něco není v pořádku"? Na druhou stranu, kdyby jste se nepokoušela úkol obejít tím, že si předmlátíte meteor jinou postavou, nejspíš by jste s tímto, stejně jako většina ostatních hráčů, problém neměla. To jen tak na okraj.
/Script
Hra je pro lidi duchaplné rozptýlení, pro hlupáky vášní. - Dumas

rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 799
Registrován: sob 19. led 2013 12:51:29
Bydliště: Frýdek Místek
Dal poděkování: 350 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: Ekura - nový datadisk

Příspěvek od rudlaninja » sob 28. bře 2015 17:31:16

cleo a sféru máš?Jinak stačí sféru přetáhnout na svatyni
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ ChunjoKing « sob 6:29 am »
@PanNikdo,  rado sa stalo.
@ ChunjoKing « sob 6:28 am »
@BlowBM,  všetci sme ten problém mali. Už by to malo byť v poriadku. Funguje všetko tak, ako má?
@ PanNikdo « pát 8:52 pm »
ChunjoKing píše: @PanNikdo, posledný patch - odstránenie otázok pri vstupe a ďalšie drobné úpravy arény
děkuji za info
@ BlowBM « pát 6:06 pm »
Ma niekto podobný problém s ekurou? Píše mi to že nelze se spojiť s aktualizačnim serverem… na pc mi neotovori ani web ekury. Takže reinstall nemám ako urobiť.
@ Ashen « pát 4:10 pm »
A kdy půjde arénka?
@ Tomori « pát 3:21 pm »
Dobrý den, chtěla bych vás informovat, že testovací války ve dnech 25. 7. 2025 a 1. 8. 2025 neproběhnou. Místo nich bude jako obvykle spuštěna malá válka, na kterou jste zvyklí. Důvodem je vyhodnocování dotazníku, který jste v posledním týdnu vyplňovali. Velmi děkujeme za vaše odpovědi! Na základě výsledků plánujeme úpravy systému testovacích válek, o kterých vás budeme včas informovat.
@ libast « pát 9:26 am »
Co stím je nelze se připojit k aktuálnímu servru.
@ Tomori « čtv 10:26 pm »
MladejKozel píše: Proč nejde arena ?
Dobrý večer, o problému víme. Již se pracuje na jeho odstranění.
@ ChunjoKing « čtv 9:20 pm »
@PanNikdo, posledný patch - odstránenie otázok pri vstupe a ďalšie drobné úpravy arény
@ MladejKozel « čtv 9:10 pm »
Proč nejde arena ?
@ PanNikdo « čtv 8:17 pm »
Omlouvám se ,ale ono je to teď možné jít bez otázek?
@ ChunjoKing « čtv 7:12 pm »
Také prepnuté BMko sa tam môže napchať tak, či tak, keď bude chcieť.
@ Nonepovideeej « čtv 9:31 am »
A přesně to je ono.. zruší se otázky, nacpe se tam několik takových individuí a pak to takto dopadá, že tam běhá kolem dokola přepnuté BMko a tahá to vše kolem..
@ Grout « čtv 2:27 am »
Spíš aréna v 6 co byla.. nějaký BM to tam tahalo všude možně, jen ne do středu. Padlo to kvůli němu v 17. kole, protože jsme nestíhali běhat za ním a zabíjet to...
@ PanNikdo « stř 9:02 pm »
Co to bylo dneska ta arena 15 vteřin a hned plno a pak bylo teprve vyhlášení zkoušky
@ ChunjoKing « pon 9:38 am »
Ja som tiež minule točil a neznížil sa mi stupeň talizmanov
@ Revus « sob 1:08 pm »
Jinak, jak jsem řešil to točení talismanů +4, ted jsem akorát točil a z 25 toček to ani jednou nezhoršilo.. tak bud mam ultra štěstí a nebo to je upravené že to kvalitu nezhorší
@ Revus « sob 12:40 pm »
.
@ noxforko « pát 10:09 pm »
LittleNessa píše: Ahoj .. chci se zeptat komu se líbilo to dnešní testování střední války ? .. Upřímně zvednout HP skoro o 20K nebo o kolik na úkor dmg z L kouzla které je v horní hranici max 5k mi přijde jako totální ústřel .. To raději zrušit ty Lka ve střední úplně než takové experimenty... Ve finále co se stane při tomhle pokusu .. lidi zruší odolnosti a dají si utoky :-) takže to nebude one shot 25k ale one shot 50 ... Vím, že je to jen pokus, ale tohle je podle mého hodně vedle tolik HP.
Za mě, by lidi s gen více jak 1 stejně neměli mít možnost vůbec být ve středních.
@ Vydesenej « pát 8:01 pm »
LittleNessa píše: Ahoj .. chci se zeptat komu se líbilo to dnešní testování střední války ? .. Upřímně zvednout HP skoro o 20K nebo o kolik na úkor dmg z L kouzla které je v horní hranici max 5k mi přijde jako totální ústřel .. To raději zrušit ty Lka ve střední úplně než takové experimenty... Ve finále co se stane při tomhle pokusu .. lidi zruší odolnosti a dají si utoky :-) takže to nebude one shot 25k ale one shot 50 ... Vím, že je to jen pokus, ale tohle je podle mého hodně vedle tolik HP.
Je to přesně tak jak říkáš :D
@ LittleNessa « pát 7:58 pm »
Ahoj .. chci se zeptat komu se líbilo to dnešní testování střední války ? .. Upřímně zvednout HP skoro o 20K nebo o kolik na úkor dmg z L kouzla které je v horní hranici max 5k mi přijde jako totální ústřel .. To raději zrušit ty Lka ve střední úplně než takové experimenty... Ve finále co se stane při tomhle pokusu .. lidi zruší odolnosti a dají si utoky :-) takže to nebude one shot 25k ale one shot 50 ... Vím, že je to jen pokus, ale tohle je podle mého hodně vedle tolik HP.
@ Vydesenej « pát 7:48 pm »
O tu velkou válku je nějak moc velký zájem mi příjde alespoň v dnešním testování
@ Mionix « pát 7:17 pm »
@Revus,  Budou, chodím na ně s level 160
@ asdis « pát 2:04 pm »
V pohode aj na 120.Akurat ten bordel okolo bude pomenej
@ Revus « pát 1:55 pm »
ty jsi vtipnej, wow...
@ Suko201 « pát 1:53 pm »
Revus píše: Ahoj, budu mi padat mušle v jeskyni vyhnanství 2 i když jsem level 100?
ne, musíš mít max 99lv :(
@ Revus « pát 12:17 pm »
Ahoj, budu mi padat mušle v jeskyni vyhnanství 2 i když jsem level 100?
@ Tomori « čtv 9:36 pm »
Akemos píše: Frkačky jsou zprovozněny schválně? Minule nic,ted jdou.....
Anoo, je to schválně.
@ Akemos « čtv 9:35 pm »
Frkačky jsou zprovozněny schválně? Minule nic,ted jdou.....
@ Tomori « čtv 9:15 pm »
SiriusA píše: Proč byl zrušen kvíz při vstupu do arény ?
Dobrý den, otázky byly dočasně odstraněny z důvodu nižší účasti v aréně, abychom hráčům usnadnili vstup a naplnila se. Věříme, že tento krok pomůže, a budeme sledovat zpětnou vazbu od hráčů.
@ SiriusA « čtv 9:03 pm »
Proč byl zrušen kvíz při vstupu do arény ?
@ Tomori « čtv 6:12 pm »
Dobrý den, na webu najdete nový Vývojový deník #17, který přináší informace o testovacích válkách a obsahuje také dotazník č.2 na téma : směřování PvP na Ekuře. :hello: https://www.click4survey.cz/s4/66638/3c378898
@ Tomori « čtv 5:48 pm »
Shelby2022 píše: nevite nekdo kde vymenit ten amulet za bombon ? :)
Dobrý den, pro výměnu části amuletu z pumy (ať už univerzálního nebo běžného) stačí kliknout pravým tlačítkem na příslušnou část.
@ Shelby2022 « čtv 12:26 pm »
nevite nekdo kde vymenit ten amulet za bombon ? :)
@ Vydesenej « čtv 12:03 pm »
Suko201 píše:
Vydesenej píše:
Tomori píše: Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
Tak snad nečekáš, že to přidají za měsíc, bude to chvilku trvat, ale snad do konce roku něco bude. Za mě ty pvp eventy by byly top, konečně něco nového s pvp a mělo by to smysl.
Ale já vůbec neměl namysli ihned implementování do hry :D mě spíš zajímalo jestli dostaneme nějakou zpětnou vazbu z těch dotazníků jako takových
@ Suko201 « čtv 11:49 am »
Vydesenej píše:
Tomori píše:
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
Tak snad nečekáš, že to přidají za měsíc, bude to chvilku trvat, ale snad do konce roku něco bude. Za mě ty pvp eventy by byly top, konečně něco nového s pvp a mělo by to smysl.
@ Relly « čtv 11:24 am »
Tak tohle pobavilo, ngl.
@ Tomori « čtv 10:54 am »
Určitě, nebojte se. Testovací válka se upravuje podle z5 vazby hráčů. Postupně se vždy něco přidá/doladí, aby to odpovídalo Vaší . Při poslední testovací válce se doladily asistence a znemožnilo se prodloužení efektu “zruška” viz Vývojový deník #17.
@ Vydesenej « čtv 10:33 am »
Tomori píše:
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
Děkuji za zpětnou vazbu. Myslel jsem to i s těmi ve hře :D a budu se tedy těšit na výsledky
@ Tomori « čtv 10:25 am »
Vydesenej píše: Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
Dobrý den, nebojte je to teprve 2. dotazníček mimo hru :D . Vaše odpovědi každý den sleduji, a vyhodnocení a informace z něj předám i zde v anonymním režimu hráču. <3 Pokud budete mít dotaz, klidně mne kontaktujte. Přeji krásný den.
@ Relly « čtv 10:12 am »
@Mionix,  jojo, proto tam mám aktivní ticket z 27.6 bez odpovědi. Kazdy asi tu aktivitu vidí jinak.
@ Vydesenej « čtv 9:37 am »
Masakr už 3 nebo 4 dotazník za poslední měsíc. To jsem zvědav jestli si pak dotyční co to budou číst/vyhodnocovat něco vezmou z toho. (Já za sebou doufám že snad ano)
@ angrylunaxx « stř 8:33 pm »
jo a teď to jede ve velkém
@ Akemos « stř 7:39 pm »
on někdo opravdu prodává/kupuje za real? :-D
@ Mionix « stř 6:04 pm »
@Relly,  Tickety, co vidím, se pravidelně řeší. ;-)
@ Relly « stř 5:54 pm »
@Mionix,  To by musel v prvé řadě někdo vůbec reagovat.
@ Mionix « stř 3:53 pm »
Pokud má kdokoliv podezření u nějakého hráče na real, tak ho poprosím aby se obrátil na support hry. Sem takové věci nepatří.
@ Tomori « stř 3:42 pm »
Dobrý den, dnes od 20:10 proběhne soutěž ve sběru bylin, a po ní bude následovat rybářská soutěž.
@ Grout « pon 2:00 am »
Díky za OX Tomori <3 Příště rybářská soutěž?
@ Tomori « ned 2:48 pm »
Dobrý den, dnes ve 20:10 si dáme OX :hello:
@ Vydesenej « ned 10:15 am »
LittleNessa píše: Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0 :D
To není jedno :D takhle máš alespoň naději.
@ LittleNessa « sob 7:50 pm »
Však ono je jedno jestli jí zruší nebo jestli zůstane v podobě jaká je nyní, šance na získání certifikátu je 0:0 :D
@ Vydesenej « sob 3:12 pm »
LittleNessa píše: Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
Zrušit arenku. Mrk Mrk
@ OrangEE « sob 2:49 pm »
@LittleNessa,  urobiť sólo arény s tým, aby človek nezískal o nič viac ako keby sa chodilo pravidelne v plnom počte ludí
@ LittleNessa « sob 1:49 pm »
Mě v tom dotazníku zaujala věc, zdali nám nevadí testování přes arény ... Možná k zamyšlení a otevření tu speciální diskuse jak řešit i arény, které se nechodí a nedochází už nějaký ten měsíc .. a zkusit najít nějaké řešení jak by to mohlo být znovu dostupné i když nechodí lidi
@ asdis « sob 11:02 am »
len taky navth.nedalo by sa pridat nejake denne ukoly ako tu to bolo u pinati priklad
@ Relly « pát 9:38 pm »
@TomasFoxx,  Můžeš se naklonovat a do žluté a modré přidat po 5-10 hráčích.
@ TomasFoxx « pát 8:10 pm »
testovaci valky hrozne sexy, uz jen vymyslet neco s tim rozdelenim risi (to byl asi jeden z hlavnich problemu co tu lidi meli) a rychle nam to hodit do normalnich valek
@ TomasFoxx « pát 7:57 pm »
@ Revus « pát 5:05 pm »
Nemá někdo koženy extaze na točku? plus 0, random talíky. Nebo aspon extáze +0 bez talismanů že si je tam hodím. Není nikdy nic.

Who is chatting

offline Mionix 
offline OrangEE