Zamyšlení se nad PvP

Ideální místo pro cechovní prezentaci, sjednání války či nalezení útočiště u nového herního společenství.
Somnus
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: sob 10. říj 2015 15:55:59
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od Somnus » úte 26. črc 2016 20:39:58

Ahoj. Dnes jsem s velkou slávou vkročil poprvé do Války říší kvůli pár CB pro vstup do Cidonie. Průměrné pvp vybavení by bylo tak jsem zkusil vyběhnout ven ze spawnu a hned jsem ležel. Ok samý 150lv počkám na menší. Přiběhla 110 a ani jsem se neohlédl už jsem ležel znovu protože po mě běhal nějakej Zeus. Když jsem někomu napsal jestli bych ho nemohl jednou zabít abych měl aspoň to 1CB tak mi hned odepsal že jsem se asi zbláznil. Když jsem zkusil vklidu napsat tomu zeusovy jestli by mě nenechal že potřebuji jen 1 CB Bylo mi odepsáno aď jdu brečet k mamince.

Když jsem začínal hrát Ekuru bylo to hlavně kvůli pvp ale po dnešní zkušenosti se mi hra znechutila úplně. Všichni jen "brečí" že na ekuře ubývá hráčů, a když příjde někdo nový tak mu nikdo ani není schopen s ničím pomoct.

Prostě a jednoduše tady pro nové lidi co chtějí dělat pvp asi není místo protože když nemáte postavu s biologem, karmou... tak si můžete pvp věci strčit maximálně tak za klobouk.

Uživatelský avatar
Spartaa16
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 522
Registrován: ned 17. lis 2013 20:07:12
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 215 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od Spartaa16 » úte 26. črc 2016 23:45:05

Somnus píše:Ahoj. Dnes jsem s velkou slávou vkročil poprvé do Války říší kvůli pár CB pro vstup do Cidonie. Průměrné pvp vybavení by bylo tak jsem zkusil vyběhnout ven ze spawnu a hned jsem ležel. Ok samý 150lv počkám na menší. Přiběhla 110 a ani jsem se neohlédl už jsem ležel znovu protože po mě běhal nějakej Zeus. Když jsem někomu napsal jestli bych ho nemohl jednou zabít abych měl aspoň to 1CB tak mi hned odepsal že jsem se asi zbláznil. Když jsem zkusil vklidu napsat tomu zeusovy jestli by mě nenechal že potřebuji jen 1 CB Bylo mi odepsáno aď jdu brečet k mamince.

Když jsem začínal hrát Ekuru bylo to hlavně kvůli pvp ale po dnešní zkušenosti se mi hra znechutila úplně. Všichni jen "brečí" že na ekuře ubývá hráčů, a když příjde někdo nový tak mu nikdo ani není schopen s ničím pomoct.

Prostě a jednoduše tady pro nové lidi co chtějí dělat pvp asi není místo protože když nemáte postavu s biologem, karmou... tak si můžete pvp věci strčit maximálně tak za klobouk.
S tím máš pravdu, že i ti "lepší hráči" brečí, že tu lidi odcházejí a na ty menší kašlou než by jim i trochu vypomohli...
A nechápu, jak si nakousl toho Zeuse, má přes 100k CB, za válku dá průměrně 250+ a kdyby o 12 cb přišel, tak by se zas tolik nestalo no :) .
Ono je hold lepší napsat ti, že si "uplakánek, lama...", jen si ti hráči moc neuvědomují, že zachvilku v těch válkách s takovým přístupem nebudou mít s kým bojovat, když budou nováčci odcházet a ti co tu hrajou je přejde chuť hrát :fight: :) :hello:
P1P097 ©

Moje experimenty aneb kdo si hraje, nezlobí. :heart: 8-)
viewtopic.php?f=56&t=122291&p=1271816#p1271816

Četl jsem tak strašné věci o hraní na počítači, že jsem se raději rozhodl přestat číst.

Uživatelský avatar
neznam
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 103
Registrován: úte 23. srp 2011 12:32:23
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od neznam » stř 27. črc 2016 13:40:57

Nemůžeš se divit, když někoho požádáš o transfer, který je trestán Tresnými Body, že ti někdo vyhoví a už vůbec ne nějaká 150tka.

Toto se vyřešit nejspíše nedá, pokud se výrazněji pomůže novým hráčům, logicky se starým uškodí.. Na druhou stranu si myslím že i ta 110tka,kterou máš cca za rok hotovou i s biologem a výbavou je schopná udělat dost CB (viz. například lukař Chyu ze žluté) a samozřejmě je tu pak faktor štěstí, zda CB padnou či nepadnou Tobě.

Co se týče ubývání lidí tak to je asi téma na hodiny a nejen v ohledu na PvP.

skuby
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 5
Registrován: pát 22. srp 2014 19:07:59
Dal poděkování: 23 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od skuby » čtv 28. črc 2016 12:38:28

Zdravím, co se týče reakce zeuse, tak jak již bylo řečeno, jde o transfer CB a ten je těžce postihován......
Jinak z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že i s postavou 95lvl a průměrnou PvP výbavou, se dají CB získat, jen se musíš trochu snažit a nečekat, že tam naběhneš a hned sundáš xy hráčů :-)
Všichni si tímhletím museli projít a pokud se chceš s postavou posunout dále, musíš pro to něco udělat.
Přeji úspěšný lov a pevné nervy, ono to půjde :-)

stripes66
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 217
Registrován: úte 14. čer 2011 16:08:40
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od stripes66 » sob 30. črc 2016 1:28:18

Až budu ve válce klidně mě napiš, můžeš mě zabít, pokud za to bude trest za transfer tak zřejmě v téhle hře jsem už navíc a tak mě již TB trápit nebudou. V době kdy nejdou jinak CB pořídit než ve válce mě takový postup přijde nešťastný. Zejména ten třetí bod v pravidlech (předpokládám že víte jak zní).

Relly
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 120
Registrován: pon 23. bře 2015 20:50:16
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od Relly » sob 30. črc 2016 12:12:40

Já třeba začal po dlouhé době zase hrát, udělal jsem si novou postavu a začal v podstatě nanovo.Alespoň člověk ví, jaký je to z pohledu nováčka.Jakožto člověk, co rád PVP, tak i po dlouhém vydělávání na něj jsem vlastně zjistil, že to byla ztráta času absolutně, protože vlastně pro ty nováčky se tu žádná možnost PVP nenabízí, což je smutné na to, jakou kvalitu ekura má.Někdo tu jmenoval postavu jménem Chyu, ale k tomu zapomněl dodat, že ta postava je dotována postavou 150lv a ta určitě si příjde na mnohem víc, než začínající nováček.Nevím no, to PVP mi tu příjde hodně tragické, co se nováčků týče.Každý tu chce větší komunitu, ale přitom když se podívá na možnosti, tak tomu nováčkovi to hlavní prostě tento server nenabízí, protože proti 150lv padne na 1 skill a už tohle toho člověka odradí.
Naposledy upravil(a) Relly dne sob 30. črc 2016 15:27:40, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
G1
5/5
Hotovo

Somnus
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: sob 10. říj 2015 15:55:59
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od Somnus » sob 30. črc 2016 13:30:13

Relly píše:Já třeba začal po dlouhé době zase hrát, udělal jsem si novou postavu a začal v podstatě nanovo.Alespoň člověk ví, jaký je to z pohledu nováčka.Jakožto člověk, co rád PVP, tak i po dlouhém vydělávání na něj jsem vlastně zjistil, že to byla ztráta času absolutně, protože vlastně pro ty nováčky se tu žádná možnost PVP nenabízí, což je smutné na to, jakou kvalitu ekura má.Někdo tu jmenoval postavu jménem Chyu, ale k tomu zapomněl dodat, že ta postava je dotována postavou 150lv a ta určitě si příjde na mnohem víc, než začínající nováček.Nevím no, to PVP mi tu příjde hodně tragické tady, co se nováčků týče.Každý tu chce větší komunitu, ale přitom když se podívá na možnosti, tak tomu nováčkovi to hlavní prostě tento server nenabízí, protože proti 150lv padne na 1 skill a už tohle toho člověka odradí.
Presně jak říkáš pro ty co chtějí začít s PvP je to jen ztráta času a financí.

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od lordsword » ned 02. říj 2016 19:12:54

Všechno jde, když se chce. Holt je stejně zbytečný lézt do Cidonie, která je bohužel hloupě i zároveň PvP mapou a jít holt vydělávat jinam. PvP se dá už dneska koupit komplet. Je to jako každá hra. Nikdo nebude hned topka, která bude vysekávat války , ale holt to nějakou dobu trvá. Nebo jít a prostě si hotovou postavu koupit. Vždycky tady byly ti, kteří to PvP žraly a šli jenom po bodech a o zážitek ze hry se nezajímají. S tím se prostě chce smířit :)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

L3XOUN
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 91
Registrován: stř 21. zář 2016 0:03:22
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od L3XOUN » pon 03. říj 2016 7:51:56

Sice by bylo hezký kdyby se dalo nějak pomoct začátečníkům nebo, že by fungovalo třeba něco jako menší svatá nebo válka říší pro menší lvl ale všichni víme jak by to dopadlo ... topky by do takové postavy nacpaly XY miliard a bylo by to to samé na malém lvl ( jako byla malá svatá kdysi ... ) Souhlasím s tím co tu padlo, že PVP je pro nováčka absolutně TABU ... ale nevím jestli je nějaká možnost nápravy, protože když se nováčkům nepomůže, tak žádní nebudou a když se jim pomůže tak začnou topky brečet že to za nich nebylo a nebo že jsou proti ... kdysi tu padl návrh s tím, že by si nováček ( řekněme člověk s postavou, která byla založena před míň jak 3 měsícema ) mohl nějak a někde zapůjčit nějakej komplet pvp výbavy s tím, že by za to něco zaplatil.Podrobnosti by bylo potřeba domyslet a nějak to rozumně sepsat aby se to vůbec dalo předložit moderátorům ... ale před těmi 4 nebo 5 lety to tu bylo a ten návrh neprošel. Uplynul už nějaký čas a změnila se situace, třeba by na to bylo dneska nahlíženo jinak ...

DejvkoB
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 11. říj 2016 19:04:15
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Zamyšlení se nad PvP

Příspěvek od DejvkoB » pon 17. říj 2016 18:19:12

Podle mě by to nebylo to samé :-)
Tam jde o ty věci, karmu, bio apod... SIce ano pár TOP hráču by si udělalo 95 dalo by do toho hodně yangu, ale ten rozdíl by nebyl tak znát, protože věci od 110 + karma + bio ti přidávájí hrozně obrany, utoky i ZB navíc a mít 16k a 33k je sakra rozdíl. Většina hráčů si chce jít zahrát na hodku třeba, ale tu hodku chce strávit něčím co ho baví. Neříkám aby hned měl luxus PVP věci, ale aby si udělal postavu 95 našetřil 20kkk a chodil do války s max levlem 95 i kdyby za to nebyla třeba CB, ale bude je to bavit a né jak ti "blázn" co potřebují schop+9 za 60kkk např a jsou schopný kvuli tomu prosedět u notasu třeba 10h denně. Určitě by to bylo k zamyšlení

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Pajik « pát 10:05 am »
@Makarov,  chápu, že blbě se to obhajuje, když k lidem míří yangy od člověka, co se tím ani netají, to je asi fakt ;)
@ Makarov « čtv 8:21 pm »
Pajik píše: No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
Je to spíše při řešení, jak výslech u NCOZ.... Ve výsledku asi můžeš argumentovat vším, čímkoliv, ale už mají svoji pravdu a jednají s tebou, jak kdyby ti bylo 15.....
@ Pajik « čtv 7:00 pm »
No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
@ MoCKeR « čtv 5:51 pm »
Mionix píše: @MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
dost slaba argumentace na fakta 😄 neverim ze jde firma UP po generacich …ktere byli zasadni zmena ve hre 😄 ja to nemam ve svem zivote jako problem…jen sem videl pranyr tak sem napsal a zhodnotil ty generace a mozna to souvisi uvidime klk banu tam este bude za prodej za real 😄asi lidi ty generace moc hrat nechcu 😁
@ Pajik « čtv 4:56 pm »
Vlastně, chceme vše, ale nic pro to
@ Mionix « čtv 4:30 pm »
@MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
@ MoCKeR « čtv 2:40 pm »
Meli ste me poslouchat kdyz sem par let dozadu rikal at tu hru prodaj nekomu 😄 generacema se to officialne pochovalo protoze nikdo novej a pri zmyslech nebude expit 10x to iste…aby mel kouzla 😄 hra by se mohla volat po lidech co ty generace udelaj 😁😁 napr Metin 2 Delian,kebabFox anb nvm kdo je dela 😂😂
@ MoCKeR « čtv 2:32 pm »
Hra sama seba pochovava ..polka dostane ban bo nechce delat generace tak to radsi prodava …druha pulka skonci protoze ma jen generaci 3 a ne 8 😂😂 a kde sou lidi ktere skonci protoze je to nebavi .. 😄
@ MoCKeR « čtv 2:29 pm »
Prej pri 10. Generaci bude free voucher do psychiatrie 😂
@ KerkyzAfterky « stř 3:59 pm »
když už se tak banuje za real, tak by mě zajimalo, kdy sklapne past i nad heliem :D
@ Makarov « stř 8:25 am »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
to si nemyslím... Vem si, kdyby si podnikal a někdo ti "kazil" kšefty... Být mínus 200/500 ročně, díky nějakymu hrači?:D parada:D to chceš:D
@ qSTRoNgMANp « úte 11:36 pm »
@Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
@ Makarov « úte 8:38 pm »
Hakan píše: Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
vím že dlouho se řešili minimálně dva hráči, kteří si na tomto rozjeli vlastní byznys... Jen nechápu, proč na ně není podáno furt Trestní ..
@ Makarov « úte 8:36 pm »
kovardominik píše: těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
z 90% si myslím, vzhledem k TB, že to jsou porušení podmínek použití článku 5 a bodu 5.1 a 5.2.. Ve zkratce Nákup prodej za real.. Nicmene i ty, kteří tam jsou, nemusí být hned vinný :-D Na druhou stranu, aspoň se to trochu vytříbí a tento "nešvar" bude pryč.. Pak to kazí moje obchody s SD :-D
@ Hakan « úte 8:34 pm »
Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
@ kovardominik « úte 8:23 pm »
těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
@ Makarov « úte 8:02 pm »
Mionix píše: @qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
Na pranýř se dává každý, kdo dostal blokaci. Je pak na něm, jestli to do 30 dnů obhájí nebo ne.
@ Makarov « úte 8:00 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
no, nechtel sem aby me obral o vecii, proto komplet😂 no nevadi…. Na pranyri jsem. Ted je jen na me, jestli si to obhajim nebo ne… nechejme se prekvapit.
@ Mionix « úte 7:39 pm »
@qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
@ qSTRoNgMANp « úte 5:13 pm »
@Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
@ Makarov « pon 6:37 pm »
Mionix píše: @Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
Ano, to jsem napsal:-) Reaguji na strongmana.. :-) Děj se vůle boží :-D
@ Mionix « pon 6:32 pm »
@Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
@ Makarov « pon 6:28 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Tak samozřejmě to spustilo celkovou kontrolu mých příjmů v yang, odkud pochází postavy, a tak.. Vše jsem vysvětlil, budu čekat na odpověď. Nic netajím,. Jen mě udivuje, že nevidí ty desítky tisíc SD co mi protekli účtem od ledna. Taktéž i to, ze s DELIANEM jsme meli prakticky MONOPOL na premka v trznici, kdyz vypadnul on, tak sem prodaval ja a delal na SD cca 100kkk tydne :-D
@ Makarov « pon 6:25 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Nene, svedomi mam ciste.. vse sem objasnil :-) uvidíme jak se k tomu clenove tymu postavi. U me se jedna o blokaci z duvodu půjčení postavy na valku.. vysvetlim - prisel sem do noveho cechu a po tydnu mi jeden hráč z cechu píše, jestli mu neudelam zasveceni, nebo nepujcim pvp. Samozrejme mu nepujcim moje pvp za nekolik kkk. Moji podminkou bylo zmena komplet udaju. Mail i heslo. To udelal. Ja zemnil heslo,m z taymana dal na ucet moje veci, odesel valku s timto mentalem a zas prevedl zpatky. No samozrejme mu dali blokaci a me automaticky také :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 4:14 pm »
@Makarov,  Si dolítal draku.
@ Makarov « pon 9:08 am »
Suko201 píše: Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
Já tam byl naposledy s warem... účast malá (do 5 hráčů) a i s perfektní vybavou, stačilo, že někdo prohodil štít a dali sekali jsme se dlouho :-) Za mě teď jsou hodně funčkní střední a velké války :-) Jen mě štve to, jak lidi vyžírají killy :-))) :D
@ Suko201 « pon 9:06 am »
Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
@ suja97 « ned 11:48 pm »
A malý války předtím rozhodně nechcípaly, na výsledky a účast ve válkách se může každej podívat. Stalo se že tam přišlo 10 lidí dohromady, ale aby tam 4 týdny po sobě nebyla ani noha, to ne.
@ suja97 « ned 11:47 pm »
Mionix píše: Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
Ty nadávky na tým za který mám teď 15tb (který jsou mi btw úplně u zadele), nejsou rozhodně mířený proti tobě Mio, ty jsi bohužel jedinej na ráně. Mě jen hrozně štve, že server kterej byl top CZ/SK a krásné fungoval, teď zabíjí banda patlalů vymýšlením nesmyslů a kravin, místo aby udělali to jediný co se po nich 8 let chtělo - novou lokaci. Howgh
@ Mionix « ned 5:34 pm »
Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
@ Gulik « ned 4:08 pm »
O válkách tedy nic nevím, pokud dlouhodobě i mimo léto je málo účastníků, dávalo by smysl nahradit je něčím jiným, co by potencionálně vedlo ke zlepšení třeba středních.. Problém na který bude tým koukat jsou ale již spousta hotových věcí. Je to velkej zásah do hry. Případně dát válku pro malý jen jako občasnou věc. Jednou za týden či jednou za dva ale s nějakým bonusem jako kompenzace
@ Suko201 « sob 10:50 pm »
fyxicek píše:
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
já jsem taky pro zrušení malých válek, stejně tam už nikdo nechodí a opravdu je to škoda času, který se může využít jinak. Ať už vymýšlením nové soutěže, nebo ta střední navíc.
@ fyxicek « sob 10:41 pm »
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
@ Pajik « sob 10:14 pm »
@fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
@ fyxicek « sob 8:17 pm »
Mionix píše: @fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
To jsem nerekl. Rekl jsem, ze je to skoda. Mozna mala motivace tam chodit? To uz neni moje uloha premyslet nad tim, proc tam lidi nechodi. Ja pouze napsal, ze je to skoda.
@ Mionix « sob 7:01 pm »
@fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
@ KynutaBuchta « sob 4:44 pm »
Změny jsou potřeba. A umění je se k tomu přizpůsobit. Buďme rádi, za to co máme :-)
@ fyxicek « sob 3:23 pm »
Mionix píše: @suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
Což je škoda.. Malé války byly super, když tam chodili lidi.
@ Mionix « sob 12:54 pm »
@suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
@ Suko201 « pát 7:43 pm »
NikolAstrid píše: @Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
no jsem velmi zvědavý :D snad ale nezruší ty bedny za úkoly.
@ suja97 « pát 7:21 pm »
Před rokem běžně 10-20lidí z každé říše. Po nerfu CB lidi dochodili účesy a konec. Poslední lepší účast 5.4. RIP
@ suja97 « pát 7:19 pm »
Tak bych rád poděkoval teamu za zabití malých válek. Pokud toho jedince tak štvaly, tak je měl zrušit rovnou, aspoň by lidi zbytečně neskládali výbavu na něco, čeho se nikdo neučastní.
@ NikolAstrid « čtv 11:15 pm »
@Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
@ Suko201 « stř 9:36 pm »
Mionix píše: Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
děkujeme za info, jsem zvědav na změny, ale abych byl upřímný, doufal jsem, že bude zítra po údržbě spuštěn, no neva 😊
@ Mionix « stř 1:54 pm »
Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
@ schvarz « úte 3:39 pm »
@Mionix,  No to je mazec!
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹

Who is chatting

offline Mionix 
offline Yuminka 
offline fyxicek