Přepracovani Valek říší

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět

CHcete stary system valek s rozdelenim na mensi lvly?

ANO
36
63%
NE
21
37%

Celkem hlasů: 57

Mesik
Lv.9
Lv.9
Poděkoval:
Má poděkování: 12×

Re: Přepracovani Valek říší

Příspěvek od Mesik » pát 02. lis 2018 23:50:56

Artoria píše:
pát 02. lis 2018 23:17:04
Mesik píše:
pát 02. lis 2018 20:54:39
FluffyHero píše:
pát 02. lis 2018 20:50:09
Třeba najít optimální řešení? Možná tě to překvapí, ale to co vyhovuje tobě, nemusí být optimální řešení, to je jak u maďarů tady.. Jen a pouze tým má přístup k datům a informacím, jaký má co dopad, reálně bych chtěl vidět ve vedení nějakého serveru vás rozumbrady tu, i kdyby vám dal někdo ze začátku komunitu jako je tady na Ekuře, max do měsíce by ten server byl prázdný, fakt mě fascinuje jak vám vše přijde jednoduché, musí být ohromně pohodlný život s takovým uvažováním
Kdyby byl feedback od teamu, uznám že nemám pravdu, ale více hráčů je pro staré rozložení, tak pracují s daty, které mám já osobně k dispozici.
Feedback
Tak to mi opravdu objasnilo aktuální situaci. :?
Návrh: Odkaz v novém okněRychlejší zakládání stánků
(Pokud je něco nesrozumitelné, prosím PM )
MeseBM - průměrný, jako vždy! :fight:

Jus drein jus daun.

Artoria
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 202×
Má poděkování: 419×

Příspěvek od Artoria » sob 03. lis 2018 0:06:33

Mesik píše:
pát 02. lis 2018 23:50:56
Artoria píše:
Mesik píše:
pát 02. lis 2018 20:54:39

Kdyby byl feedback od teamu, uznám že nemám pravdu, ale více hráčů je pro staré rozložení, tak pracují s daty, které mám já osobně k dispozici.
Feedback
Situaci tým bedlivě sleduje, stejně tak, jako toto téma. Proběhlé i budoucí války říší budeme vyhodnocovat a po případě se v budoucnu upraví. V jakém časovém horizontu momentálně říci nedokážu na to je brzy, dejme tomu čas a kdo může a chce nechť válčí. Čím více účastníků tím více názorů a výsledků a tím rychlejší cesta ke spokojenosti všech.
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Mesik
Lv.9
Lv.9
Poděkoval:

Příspěvek od Mesik » sob 03. lis 2018 0:08:35

Artoria píše:
sob 03. lis 2018 0:06:33
Mesik píše:
Artoria píše:

Feedback
Situaci tým bedlivě sleduje, stejně tak, jako toto téma. Proběhlé i budoucí války říší budeme vyhodnocovat a po případě se v budoucnu upraví. V jakém časovém horizontu momentálně říci nedokážu na to je brzy, dejme tomu čas a kdo může a chce nechť válčí. Čím více účastníků tím více názorů a výsledků a tím rychlejší cesta ke spokojenosti všech.
Inu dobrá, ale to pořád není odpověď na nejdůležitější otázku. Proč změna po minulém týdnu?

Jus drein jus daun.

Artoria
Lv.16
Lv.16

Příspěvek od Artoria » sob 03. lis 2018 0:16:30

Mesik píše:
sob 03. lis 2018 0:08:35
Artoria píše:
Mesik píše:

Inu dobrá, ale to pořád není odpověď na nejdůležitější otázku. Proč změna po minulém týdnu?
Skupiny byly upraveny více dle kritérií jako je potřebná karma, či biolog... Na to by nejlépe odpověděl přímo Saggi a nerada bych mluvila za něj. Za zpětnou vazbu jsme rádi a budeme s ní pracovat dále.
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Mesik
Lv.9
Lv.9
Poděkoval:

Příspěvek od Mesik » sob 03. lis 2018 0:43:04

Artoria píše:
sob 03. lis 2018 0:16:30
Mesik píše:
Artoria píše:

Skupiny byly upraveny více dle kritérií jako je potřebná karma, či biolog... Na to by nejlépe odpověděl přímo Saggi a nerada bych mluvila za něj. Za zpětnou vazbu jsme rádi a budeme s ní pracovat dále.
A kritéria jako jsou předměty jsou zanedbána? Chápu že kategorie 80-109 má 10% deff a 10% lidi, ale rozdíl itemů na lvlu 80 a 109 mi přijde mnohonásobně markantnější. Pořád jsem názoru, že čára by měla být okolo levelu 95-100 (jak jsem několikrát řekl, zdob., shell, scho/prum zbraně). Karma ovlivňuje pouze skupinu 110+ a popravdě na skup. 95-119 je to byl rozdíl 722 hp. Navíc skupina 75-94 měla biologa "bez rozšíření", což mi přijde jako moudrá volba. Taktéž nikdo neuvážil rozdělení v "půli" malou svatou a cido (2 kategorie na mapu). Chápu, že aktuální rozdělení se asi snaží vykompenzovat talismany tím, že bio přesune do jedné skupiny. Ale talismany už jsou ve hře a playstyle se bude muset měnit. Proč nenechat skupinu, která bude těžit i z biologa? Přece jen 75-94 má jak 10% útok, tak 10% obrany (což stále vede ke snížení dmg a 109 větší snížení taktéž nemá)... Pokud mi něco uniká, budu rád, když mě Saggi či někdo jiný doplní :)

Jus drein jus daun.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 97×
Má poděkování: 1109×

Příspěvek od Mithra » sob 03. lis 2018 7:59:25

Mesik píše:
sob 03. lis 2018 0:43:04
Artoria píše:
sob 03. lis 2018 0:16:30
Mesik píše:

A kritéria jako jsou předměty jsou zanedbána? Chápu že kategorie 80-109 má 10% deff a 10% lidi, ale rozdíl itemů na lvlu 80 a 109 mi přijde mnohonásobně markantnější. Pořád jsem názoru, že čára by měla být okolo levelu 95-100 (jak jsem několikrát řekl, zdob., shell, scho/prum zbraně). Karma ovlivňuje pouze skupinu 110+ a popravdě na skup. 95-119 je to byl rozdíl 722 hp. Navíc skupina 75-94 měla biologa "bez rozšíření", což mi přijde jako moudrá volba. Taktéž nikdo neuvážil rozdělení v "půli" malou svatou a cido (2 kategorie na mapu). Chápu, že aktuální rozdělení se asi snaží vykompenzovat talismany tím, že bio přesune do jedné skupiny. Ale talismany už jsou ve hře a playstyle se bude muset měnit. Proč nenechat skupinu, která bude těžit i z biologa? Přece jen 75-94 má jak 10% útok, tak 10% obrany (což stále vede ke snížení dmg a 109 větší snížení taktéž nemá)... Pokud mi něco uniká, budu rád, když mě Saggi či někdo jiný doplní :)
Ono to máš jednoduchý. Je vlastně v celku jedno jak to rozdelis. Protože vždycky bude nejvýhodnější jit do války s maximálním možným nejvyšším levelem pro danou kategorii. To co jsi vypsal nahoře by mělo smysl v případě nějaké arény s menším počtem postav, kde by protivníky vybíral systém na základě nějakého BR.
Kupodivu jsem v tomhle případě na straně hráčské komunity a připojuji se k názoru, že když se to nějak nastavilo, tak hýbat s rozmezím levelu, už je nerozumne.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

NemasZac
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 38×
Má poděkování: 33×

Příspěvek od NemasZac » sob 03. lis 2018 8:03:03

Je to super no, za týden si udělat postavy, levly, sehnat nějaké věci a na konec vám při údržbě změní kategorie, takže můžete všechno zase prodat nebo zahodit

110

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 368×
Má poděkování: 325×

Příspěvek od MostEVILEK » sob 03. lis 2018 8:19:52

Třeba chce tým omezit aby do válek chodili ty topky s menšíma postavama. Topky ted udělali třeba 74,94 udělali si tam pvp a po tydnu jim to změní. Tak si řeknou hm radši si počkam co bude dál a nachvilku je tím omezí. Na jednu stranu to logické je na druhou nikoliv. Absolutně není logické to měnit hned po týdnu. A co se týče vybav či biologů a podobně. Předtím to davalo smysl ted nikoliv. Nechci aby to vyznělo jako team insult ale nikdo z týmu očividně nehraju aktivně a to se pak podepisuje i na těchto upravách bohužel.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Artoria
Lv.16
Lv.16

Příspěvek od Artoria » sob 03. lis 2018 8:37:18

MostEVILEK píše:
sob 03. lis 2018 8:19:52
Třeba chce tým omezit aby do válek chodili ty topky s menšíma postavama. Topky ted udělali třeba 74,94 udělali si tam pvp a po tydnu jim to změní. Tak si řeknou hm radši si počkam co bude dál a nachvilku je tím omezí. Na jednu stranu to logické je na druhou nikoliv. Absolutně není logické to měnit hned po týdnu. A co se týče vybav či biologů a podobně. Předtím to davalo smysl ted nikoliv. Nechci aby to vyznělo jako team insult ale nikdo z týmu očividně nehraju aktivně a to se pak podepisuje i na těchto upravách bohužel.
Několik členů týmu hraje velmi aktivně, sami chodí války a testují provedené změny s ostatními hráči. Nedělejte předčasné závěry Pavle. Vše chce čas
[BA]Artoria
Ekura Team

linan
Zakladatel tématu
Lv.6
Lv.6
Má poděkování:

Příspěvek od linan » sob 03. lis 2018 9:08:44

Myslim ze to vyresi protest tim ze prestanem chodit do valek a nechame tam se rezat jen ty 138+ at si to rozdavaji ,,setaci" nez jim davat zdarma CB....

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Mionix « sob 8:07 pm »
@JohnDoe :  Tak to jsou opravy nepřesností v prvotním návrhu. Tak že jak to kluci editují, dělají to správně. :) Ale zaslouží si oba pochvalu. Krásné návody. :up: :clap:
@ JohnDoe « sob 7:40 pm »
nebo někdo jiný :) ale ano, pokud nechceš aby prvotní příspěvek (dočasně) zmizel, tak dávej upřesnění do dalšího... u návodů ti asi postih za doublepost akutně nehrozí
@ Mionix « sob 7:11 pm »
@schvarz :  Je to tak, pokud to editnete a znova odešlete, tak pro hráče zmizí, než já opět schválím. :)
@ Hakan « sob 6:12 pm »
@Mionix :  :sheriff: :sheriff:
@ schvarz « sob 5:36 pm »
@Mionix :  No to dá rozum, ale ten návod po tý mojí úpravě prostě zmizel a nebyl vidět, dokud zase nebyl schválen, to mě překvapilo :D
@ Mionix « sob 5:28 pm »
@schvarz :  Každý návod se musí schvalovat z naší strany. Včetně oprav.
@ schvarz « sob 4:37 pm »
Já jsem upravil svůj návod a on zmizel? :O To je jako neviditelný, když to čeká na úpravu?
@ disaster1591 « sob 11:10 am »
Aj magice ti tam chybaju sa mi zda, inak pekny navod :up:
@ SamJsiLama « sob 10:43 am »
:omg:
@ Hakan « sob 9:53 am »
+4, +5, +6 pak dopíšu
@ pikasek « sob 9:53 am »
@Lejno :  Padají tam +4,+5 i +6
@ Lejno « sob 9:34 am »
@Hakan :  v tom návodu, ak sa nemýlim, pri dropu z meteorov nie su kameny+4 ale +6, ci 😅
@ Hakan « sob 3:13 am »
@TomasFoxx :  to mohl no :lol: úplně jsem zapomenul jak jsem čekal dlouho páč jsem na něj furt klikal 😂 ale nebyl jsem si jistý zda se to čekání restartuje či prodlužuje případně o kolik
@ Hakan « sob 3:10 am »
@pikasek :  diky díky. No já a videa to nejde moc k sobě :lol: ale kdyby někdo nějaké udělal rád přidám
@ JohnDoe « pát 10:51 pm »
návod se dá doladit vždycky, ale taky ho musí někdo nejdřív napsat... a tenhle se Hakanovi povedl :clap:
@ TomasFoxx « pát 10:07 pm »
@Hakan :  taky bys tam mohl ještě doplnit tu malou informaci o prodloužení když se klikne znovu na archeologa :D
@ SamJsiLama « pát 8:30 pm »
:think:
@ Mionix « pát 8:25 pm »
:hello:
@ Ivetka « pát 8:20 pm »
:whistle:
@ Raveon « pát 8:16 pm »
:sheriff:
@ Lacius « pát 8:10 pm »
:think:
@ Mionix « pát 7:48 pm »
@pikasek :  @Hakan :  Tak to ničemu nepřekáží, to lze editnout a dodat. Stačí předělat, a já schválím.
@ pikasek « pát 7:23 pm »
@Hakan :  Super další návod :clap: Měl si dát vědět, mohl si tam hodit i nějaké video ze Selase nebo z metinů :hello:
@ L0GAN « pát 7:17 pm »
@Hakan :  :clap: :clap:
@ cleo « pát 6:49 pm »
@Hakan :  díky, konečně se tam vyznám a opravdu pěkně zpracované:D
@ Mionix « pát 6:38 pm »
@Hakan :  Jinak pán si zaslouží pochvalu před nastoupenou jednotkou. Foxi pozor a salutovat. :-)
@ TomasFoxx « pát 6:09 pm »
@Hakan :  nnn, na 100% to bylo v tý drbárně :D
@ Hakan « pát 5:48 pm »
@TomasFoxx :  Já jsem to taky někde hledal ale pak jsem si říkal zda to nebylo jen v chatu :D
@ TomasFoxx « pát 5:47 pm »
@Hakan :  když pohledáš v drbárně tak tam najdeš screeny z dropu meteorů i selase, vím že jsme to tam dávali jen se mi to nechce hledat😂
@ schvarz « pát 5:19 pm »
Existuje nějakej nástroj nebo návod nebo zveřejněný vzorec na výpočet poškození podle mých statistik? Konkrétně se snažím zjistit, když budu mít korál s prumkou 40 a 20% silným proti rase, tak jakou potřebuju prumku + 10% silným proti rase, aby to vycházelo cca stejně... :D
@ Mionix « pát 5:03 pm »
@Neves :  29.11. jsem to psal a nebojte se dočkáte se 29.1. já se za nic stydět nemusím. Dostal jsem nějaké informace, ty jsem vám poskytl. Nebyly naplněny. Já s tím nic nezmohu a proto se omluvím všem.
@ beniamino « pát 4:55 pm »
A ze zrovna hura do chizfen...divny 😁😁
@ Sophya « pát 4:51 pm »
:omg:
@ Hakan « pát 4:50 pm »
Takové pobuřování
@ TomasFoxx « pát 4:41 pm »
https://ctrlv.cz/ZNkj F in the chat for NeverRun
@ Hakan « pát 3:30 pm »
sry jsem v aréně :lol:
@ Neves « pát 3:16 pm »
Len tak pre info už je mesiac po vianociach :clap:
@ Lejno « pát 3:03 pm »
Aby sa urobila reklama k updatu, koľko ľudí tu ešte zostalo 🤣 ciiiiiii?
@ TomasFoxx « pát 2:57 pm »
@Kaenos :  k čemu to je dobry?
@ Kaenos « pát 2:50 pm »
Dnes v 18:00 se na Hoře Sohan u Ledové královny bude pořádat focení. Budeme rádi, když si nezapomenete také vzít proměny na sněhuláka nebo Santu. :heart: :heart:
@ disaster1591 « pát 1:54 pm »
@pikasek :  ja uz som konstruktivnych navrhov a pripomienok napisal dost, po tom co ich tym v podstate hned zamietol uz nemam chut tu nieco pripomienkovat ani navrhovat :roll:
@ cleo « pát 1:47 pm »
@pikasek : :clap:
@ pikasek « pát 12:41 pm »
@disaster1591 :  no jo,když všichni pořád jenom rypete ale neumíte napsat nic konstruktivního,tak se toho někdo musí chytit 🤷
@ disaster1591 « pát 12:10 pm »
Pravda :think:
@ pikasek « pát 11:53 am »
@Mionix :  Super,děkuji za info 🙂 a proč tam toto není napsané,aby se hráči nemuseli ptát a vy se nemuseli dívat na takové otázky ? Bohužel chybí nějaká informovanost,např o tom co se děje,popř jestli se něco děje,naprosto by stačilo něco takového napsat , a ušetří se vám ty uštěpačné poznámky
@ ZbojniX « pát 11:26 am »
uz som zabudol...na aky update sa vlastne caka? Nato s cim suviselo zatvorenie risi?
@ Lejno « pát 10:48 am »
Samuel Beckett - Čakanie na Godota
@ Lejno « pát 10:47 am »
@Mionix :  nic v zlom, ale nemôžete čakať dôveru od hráčov ohladom updatu po tych mesiach 🤣
@ Mionix « pát 9:46 am »
@Neves :  To píšete vy a netuším, čím to máte podložené. Napadá mě jediná věc, odkud čerpáte informace a máte takové povědomí, co bude a co ne. Vy sám jste asi GA. :-)
@ Neves « pát 9:28 am »
super takže najbližší rok sa môžu údržby zrušiť
@ Mionix « pát 8:57 am »
@pikasek :  Nic se nepřidává, neb toho má GA již rozdrbaného mnoho a do finálního naprogramování asi se již nic měnit nebude. Co jsem tak pochpopil, tak má rozprogramované věci v jádru hry a nezle tím pádem nic jiného měnit. Dokud se to celé nenasadí. Ale možná se pletu.
@ Lejno « čtv 10:51 pm »
Asi ziadne neboli 🤣 ale opäť pripomínam, bude jeden gigantický intergalakticky UPDATE, takze nie je kedy písať zoznam xd
@ pikasek « čtv 10:42 pm »
@Mionix :  Ony už se nepíšou ani seznamy změn ? :think:
@ Ivetka « čtv 4:37 pm »
:roll:
@ pikasek « čtv 10:46 am »
@TomasFoxx :  okej okej :D
@ TomasFoxx « stř 10:59 pm »
@pikasek :  bylo :D já tam nic neházel
@ Lejno « stř 10:21 pm »
To je moje
@ pikasek « stř 10:06 pm »
@TomasFoxx :  ahaa, sis tam nechal brnko a štít ne ? nebo to tam bylo ? xD